Забавен Сладък Котка Играчка Плюшен Eiderdown Памук Котка Възглавница Кукла Пълнени Творчески Подарък За Рожден Ден

Забавен Сладък Котка Играчка Плюшен Eiderdown Памук Котка Възглавница Кукла Пълнени Творчески Подарък За Рожден Ден

BGN 50.00
-20 %
BGN 62.40

Брой продукти


Материјал : supersoft краток кадифен пополнување 100% Памук PP
Големина : 50cm Пакет Количина : Една
pls одберете што сакате големина ви благодариме
Производот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба. Вистинска боја на производот може да биде малку различен од сликата покажа, поради ударот агол и светлина. Мерењето на производот е од врвот на својата глава до дното на нејзините нозе.
Тоа е нормално таму е околу 3 до 5 см грешка. pls дозволете ни да знам што треба, па може да се организира shippment за вас ви благодариме
Ве молиме Контактирајте со нас, ако сте заинтересирани во нарачување играчки во големи количини. Ние ви даде ни збор дека ќе добијат подобра цена која е речиси иста како што треба да биде во Кина. Ние сме производител на кадифен играчки и квалитетот е загарантирана. Ве молиме купат играчки како порано што можеш, ако ги купите како подароци за Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, итн. Поради тоа обично трае 20 до 30 работни Дена пред да можете да ги добие.
Ве молиме контактирајте со нас како и, ако се наоѓа во земји кои се исклучени. Тоа значи дека секој од целиот свет може да се купи нашите играчки. Ние нема да ве изневерам.
За Големина
Мерење на играчка е од врвот на главата да се долниот дел на нозете кога играчка лаги. Тоа е прифатливо дека постојат 3 до 5 сантиметар грешки. Бидејќи играчка е мекост. Речиси секој вид на играчки има diffrerent големини и сликите ние покажа погоре се играчки во различни големини. Ве молиме погледнете го специфична големина во опис или можете да се распрашува со нас, ако не знаат големината. Ве молиме не се земе големината на играчки покажа како една кои сте заинтересирани. Ве молиме бидете сигурни дека ги знаете сите за тоа.
За Боја Засенчување
Ти е боја на вистински играчки може да биде малку различни од оние што го покажа во слики, бидејќи на различни снимање агли и со различен квалитет од набљудувачите.
За Намалувањето На Волна
Ве молиме не грижете се, кога ќе ги прима играчка наоѓање на некои малку волна намалува. Тоа е отпад кој се прикачени на телото на играчка. Ве молиме не се претпостави дека тоа е затоа што на квалитетот проблем на играчка.
За пакетот
Сите играчки се вакуум Спакувани поради голема големина од нив. Ве молиме не грижете се, кога ќе ја прими и да ја најдете една по малку помал од големината на мислите. Од играчка може да имаат брчки на тоа како добро. Вие само може да се jitter за некое време и да се изложуваат на сонце. И ќе го најдете подобра од порано.
За Перење
Дел Чистење
Дел од чистење кога ќе го користете сува крпа (ако е потребно, четкање на заби), користете благ детергент да се фокусира на стил јасно дамка, а потоа се суши.
Целата Чистење
1.


Подробности

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшени, Меки
Пол:
Унисекс
Тема:
Телевизионен и киногерой
Животни:
Котка
Тип:
Плюшен / Нано Кукла
Номер На Модела:
----
Възрастова Група:
5-7 години
търговска марка:
Meoot
Предупреждение:
No
Попълване на:
ПП памук
Материал:
Плюш
Форма:
Мечка

Избор на купувачи

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см
 • Новинка

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см

128.00 BGN 68.00

опис : големина е за 80см, само едно парче бојата е црна ако ви се допаѓа розова, сива или 60cm, 100cm оние, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

JD047 MSD куклен перука 1/4 класически къдрава перуки BJD за 7-8 куклено размери синтетични мохеровые куклени перуки,
 • Новинка

JD047 MSD куклен перука 1/4 класически къдрава перуки BJD за 7-8 куклено размери синтетични мохеровые куклени перуки,

BGN 36.88

Опис На ПроизводотБренд Име : JusunsТочка Бр : JD047материјал : syntheitc mohairголемина : 67inch(45inch,56inch,78inch,89inch исто така е достапен)Боја : Руса sm202,Темно кафена SM7,Ѓумбир SM8,Вино црвено SM35 ( ве Молиме да ми кажете бојата што сакате кога ќе нарачате.ви благодариме! )Име на производ : класични кадрава синтетички mohair BJD перикаДетали : Синтетички Mohair перики се направени од најдобрите синтетички mohair Mohair влакна со парична казна слаб и светлината...

огромен 75 см дълъг цилиндър Тоторо плюшени играчки Тоторо кукли хвърли възглавница, Коледен подарък t8808
 • Новинка

огромен 75 см дълъг цилиндър Тоторо плюшени играчки Тоторо кукли хвърли възглавница, Коледен подарък t8808

110.40 BGN 55.00

објектот е 75 см totoro играчка , едно парчеимаме 3 големини : 50cm, 65cm,и 75смако сакате други големини и други дизајни, ве молиме контактирајте со нас најпрво или можете да барате објекти од нашата продавница по себеви благодариме за вашата шопинг !1...

Момиче Подарък Кукла + Червена Рокля На Булката Сватбена Рокля Мода Облекло Облекло, Аксесоари За Kurhn Barbi 022010
 • Новинка

Момиче Подарък Кукла + Червена Рокля На Булката Сватбена Рокля Мода Облекло Облекло, Аксесоари За Kurhn Barbi 022010

BGN 25.57

Кукла седи висина 15смКукла со венчаница,Шефот може да се движи, Заедничко движење.Облека не може да ги тргнемеПакет : 1*OPP вреќаБесплатен Дар :двострано лепило+Еден пар на кристал чевли.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

50 бр. / лот. 5 см смесена форма на смесени цвят пластмасов бутон, големи бутони за връзване, САМО материал, да създадете свой собствен дизайн, ръчно изработени аксесоа
 • Новинка

50 бр. / лот. 5 см смесена форма на смесени цвят пластмасов бутон, големи бутони за връзване, САМО материал, да създадете свой собствен дизайн, ръчно изработени аксесоа

22.24 BGN 14.00

1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати...

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка
 • Новинка

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка

72.61 BGN 55.00

Прероди Кукла Колекции DK75 за 22inches Мек Винил Раѓа Бебе Кукли Додатоци за DIY Реални Играчки за DIY Раѓа Кукли КолекцииОпис : DK75Големина : фитинг за 22inchМатеријал : високо квалитетен меки силиконски .

500 бр./лот. 8 мм смола цвете чрез шнурове, мъниста, направи си САМ гривна, плавателни съдове материал.Красиви, ръчно изработени аксесоари.Безплатна доставка.На едро.
 • Новинка

500 бр./лот. 8 мм смола цвете чрез шнурове, мъниста, направи си САМ гривна, плавателни съдове материал.Красиви, ръчно изработени аксесоари.Безплатна доставка.На едро.

44.64 BGN 29.00

1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати...

огромен 105 см склонен тигър моделиране на животни Бял плюшен тигър играчка кукла хвърли възглавница Коледен подарък w7973
 • Новинка

огромен 105 см склонен тигър моделиране на животни Бял плюшен тигър играчка кукла хвърли възглавница Коледен подарък w7973

193.60 BGN 101.00

објектот е за 105 cm кадифен играчки ,едно парчебои : како се покаже сликаимаме осум димензии : 30cm, 38cm, 45см, 58cm, 70cm , 80см,90cm, и 105cmобјектот стандардната боја е бела боја, ако ви се допаѓа жолта боја , ве молиме контактирајте со продавачот прво .ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница .ние брод предмети на светотако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .20120106584

чифт плюшени Следа костюм плюшено мече играчка прекрасна сватба, любим мечка играчки подарък от около 40 см
 • Новинка

чифт плюшени Следа костюм плюшено мече играчка прекрасна сватба, любим мечка играчки подарък от около 40 см

105.60 BGN 56.00

опис : големина е за 40cm, еден пар на свадба мечка Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

Kewpie Сони Angel Кукла Valentine ' s Day Chocolate Series PVC фигурка кукли, играчки
 • Новинка

Kewpie Сони Angel Кукла Valentine ' s Day Chocolate Series PVC фигурка кукли, играчки

BGN 16.00

Големина : за 8cmОдносот помеѓу материјали и технологија повремено четка печатење во боја и боење.Материјал процес неизбежно ќе треба мали гребнатини и мали дефекти, но не влијае на изгледот, совршен човек претпазливи !Произведено во Кина!Превозот 1.Предмети се испраќаат само по УПЛАТА.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.3.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас ПОБРЗО ако не сте го примиле пакетот во 50 дена ...

голям 35x22cm моделиране лисица е труден модел играчки полиетилен и червени кожи лисица занаятчийски украса на дома масата подарък за рожден ден s0443
 • Новинка

голям 35x22cm моделиране лисица е труден модел играчки полиетилен и червени кожи лисица занаятчийски украса на дома масата подарък за рожден ден s0443

159.98 BGN 85.00

објектот е за 35cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​ Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве : големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

огромна възглавница дошъл, плюшени играчки зелен крокодил армия 200cm зелена хвърля, Коледен подарък w3275
 • Новинка

огромна възглавница дошъл, плюшени играчки зелен крокодил армия 200cm зелена хвърля, Коледен подарък w3275

220.80 BGN 117.00

објектот е околу 200 cm кадифен играчки,едно парче1cm=0.3739 инченимаме 3 големини : 120 cm,160cm и 200cm.ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други од продавницата со себе, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница .ние брод предмети на светотако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .39315959893

Безплатна доставка BJD joint RBL-361J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка BJD joint RBL-361J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка

144.00 BGN 75.00

Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

малко 30 см склонен плюшен леопард играчката моделиране на леопард мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s0432
 • Новинка

малко 30 см склонен плюшен леопард играчката моделиране на леопард мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s0432

39.98 BGN 21.00

објектот е околу 30cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

голям имитационный паун играчка реалистичен красив паун кукла подарък от около 65x60cm
 • Новинка

голям имитационный паун играчка реалистичен красив паун кукла подарък от около 65x60cm

350.40 BGN 186.00

опис : големината е за 60x65cm.здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...