2 бр. / компл. облекло за кукли Барби къща спалня пижама хавлия нощен халат хавлия и шорти за Кен мъжки BJD кукла бебе детска играчка

2 бр. / компл. облекло за кукли Барби къща спалня пижама хавлия нощен халат хавлия и шорти за Кен мъжки BJD кукла бебе детска играчка

BGN 3.00
-46 %
BGN 5.57

Брой продукти


2 парчиња/set Облека За Барби Кукла Куќа Кревет Пижами Облека Nighty Bathrobe Облека & Шорцеви За Кен Машки BJD Кукла Дете Детска Играчка
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Облека само, кукли не се вклучени.
Големината е голем, така, тоа, исто така, одговара за Кен Машка кукла.


Подробности

търговска марка:
Апацуки
Материал:
Плат
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
халат за кукла Барби
Пол:
Момичета
Размери:
Безплатно
Предупреждение:
no
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Атрибут BJD / SD:
Рокля в западен стил
Форма:
1/6
Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли

Избор на купувачи

около 25 см седи в позата на карикатура джунглата на лъв, тигър, жираф, леопард плюшена играчка на един лот/ 4 бр. мека кукла за подарък за рожден ден b2522
 • Новинка

около 25 см седи в позата на карикатура джунглата на лъв, тигър, жираф, леопард плюшена играчка на един лот/ 4 бр. мека кукла за подарък за рожден ден b2522

140.78 BGN 75.00

ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе си од продавница .следниве слики го покажува сите actu ал објект photoes .

[wamami] 122 1/4 черен лук сладък BJD LOLI MSD DOD LUTS ОРБ Dollfie кукла обувки
 • Новинка

[wamami] 122 1/4 черен лук сладък BJD LOLI MSD DOD LUTS ОРБ Dollfie кукла обувки

42.48 BGN 32.00

Сосема нов 1 / 3 SD DZ ДОД LUTS AOD BJD Dollfie Кожени Чевли Боја : Како на Сликата Материјал : Кожа Големина : За 1 / 3 BJD кукла (внатрешна должина : 7cm;width : 22.5 cm) Одговара на SD DZ AOD ДОД LUTS (24" / 60см) 1 / 3 BJD dollfie Luts и други слични со големина на топка заеднички кукли...

H002 Куклена къща, мебели, направи си Сам миниатюрен розов момичета спалня прахоустойчив калъф 3D дървени миниатюри пъзел куклена къща за подаръци на играчки
 • Новинка

H002 Куклена къща, мебели, направи си Сам миниатюрен розов момичета спалня прахоустойчив калъф 3D дървени миниатюри пъзел куклена къща за подаръци на играчки

BGN 36.78

Големина на : Заврши Големина : за 15.1*11.6*13.1 cmДодатоци : 1,мебел материјал пакет2,Светлина3, Дрвена рамка (рефус)4, Прашина маскаКарактеристики на производот : Кабината ќе се изгради направите тоа сами, внатрешноста на суровини според материјалот во неколку мал пакет,може да се направи комплетна поени за неколку пати,Стеснување на куќата како вистински куќа верзија,на пример,Кабинет е направена од дрво, завеса крпа, книгите направени од хартија!Целосно да се вежба вашата способност, и скоро сите работи треба да сте направиле!Забава во процесот на донесување!Информации : 1, пред производството може да се подготви збир на помошни алатки, како што се ножици, пинцети, нож и така натаму.2, главно преку, паста, монтажа, моделирање, поставување на DIY процес, завршен вашата прекрасна убава куќа.3,Одговараат на толпата : производот е Diy кабината материјал за пакување, за да се направи тоа од страна на самите себе, е погодна за луѓе на возраст над 14 години.

около 42 см карикатура ленти Лъв плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b1360
 • Новинка

около 42 см карикатура ленти Лъв плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b1360

73.58 BGN 39.00

објектот е за 42cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Продажба на едро 100pirs / лот 8 мм зелен цвят за сигурност очи с пластмасова шайба за животни куклено занаяти
 • Новинка

Продажба на едро 100pirs / лот 8 мм зелен цвят за сигурност очи с пластмасова шайба за животни куклено занаяти

35.17 BGN 28.00

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : зеленаКОЛИЧИНА : 200pcs(100pairs)ДИМЕНЗИЈА : 8mmАко ви треба Големо тоа.pls контактирајте ме,јас ќе ви даде најдобра цена.трговија на големо мин цел 1000pcs.имаме 10color,ако сакате мешани боја,pls ми даде порака.еве три начини за да го користите кукла очи : 1, ако очи без подлошки, може да се користи лепило за да се залепи...

чифт плюшени Следа костюм плюшено мече играчка прекрасна сватба, любим мечка играчки подарък от около 40 см
 • Новинка

чифт плюшени Следа костюм плюшено мече играчка прекрасна сватба, любим мечка играчки подарък от около 40 см

105.60 BGN 56.00

опис : големина е за 40cm, еден пар на свадба мечка Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

25 * 100 см BJD перуки САМ кукла наклон права коса за кукли Барби за Monster High за Blyth 1/3 1/4 1/6 кукла аксесоари
 • Новинка

25 * 100 см BJD перуки САМ кукла наклон права коса за кукли Барби за Monster High за Blyth 1/3 1/4 1/6 кукла аксесоари

3.15 BGN 3.00

Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,Состојба : 100% новиСе користи за : 1 / 6 , 1 / 4 , 1 / 3 bjd кукла и сл.(Ако вашата кукла е повеќе поголеми,ве молиме да се купи на повеќе од 1 парче перика во еден време да се обезбеди има доволно перики за да DIY)Големина : 25*100 cmСтил : Straigth ПерикиБоја : како на сликата покажува,зависи од вашите slection.(ВНИМАНИЕ!!! Ако сакате да се избере боја P / Q / R , ве молиме да ни остават купувачот забелешка кога ќе цел , ви благодарам!)Како да се користи : (ве молиме да го видите подолу во прилог слика)Пакетот вклучува : 1 парче bjd перикаAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Квалитетот логистика : Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

Мига светлината любящо сърце плюшен възглавница любовник обичам те възглавница рожден Ден на Свети Валентин подарък на приятелката си
 • Новинка

Мига светлината любящо сърце плюшен възглавница любовник обичам те възглавница рожден Ден на Свети Валентин подарък на приятелката си

BGN 13.76

Предмет : Трепкачко Кадифен Љубов Срцето ПерницаМатеријал : кадифенФил : pp памукБоја : како на сликатаПакување : 1*opp вреќа

5 двойки / лот ръчно изработени дантелени къси чорапи за Blythe AZONE 1: 6 кукла чорап за Барби плътен цвят чорапи за Барби Момоко OB 1/6 кукла
 • Новинка

5 двойки / лот ръчно изработени дантелени къси чорапи за Blythe AZONE 1: 6 кукла чорап за Барби плътен цвят чорапи за Барби Момоко OB 1/6 кукла

23.97 BGN 16.00

5pairs / многу рачно изработени Чипка Кратки Чорапи за Blythe AZONE 1 : 6 Кукла Sock За Барби Солидна Боја Чорапи За Барби Momoko ОО 1 / 6 КуклаПогодни за : за 1 / 6 куклиSock само, кукли НЕ се вклучени.Количината е 5pairs вкупно боја случајно се испратени, ние не нудиме боја на избор, ви благодариме за вашето разбирање.

1бр 60 см сладък слон с дълги носове плюшен възглавници, меки играчки животни-детски спални успокои подарък за рожден ден за деца момичета
 • Новинка

1бр 60 см сладък слон с дълги носове плюшен възглавници, меки играчки животни-детски спални успокои подарък за рожден ден за деца момичета

BGN 25.44

Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Димензии : 60cm Пакет : 1 парче во една opp вреќа.

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см
 • Новинка

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см

128.00 BGN 68.00

опис : големина е за 80см, само едно парче бојата е црна ако ви се допаѓа розова, сива или 60cm, 100cm оние, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

Безплатна доставка BJD joint RBL-361J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка BJD joint RBL-361J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка

144.00 BGN 75.00

Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

Мода Baby Born аксесоари комплекти 3-5 бр костюм 22-23 см Baby Doll 8 видове може да изберете да соской млечни бутилка децата си САМ играчка
 • Новинка

Мода Baby Born аксесоари комплекти 3-5 бр костюм 22-23 см Baby Doll 8 видове може да изберете да соской млечни бутилка децата си САМ играчка

23.98 BGN 19.00

Моден Бебе Родено Додатоци Поставува 35 парчиња Одговараат на 22ри и 23ти Инчен Бебе Кукла 8 Видови може да се Избере Со Pacifier Млеко Шише Деца DIY ИграчкиЗошто да го одберете нас?1) На Најновата Мода за вашите бебиња Кукли2) трговија на големо цена (доколку купите повеќе од нас,ќе станат наши ВИП,уживајте во најдобрите цена на целиот aliexpress)3) Вистински фото знак со нас4)Она што го гледате е она што ќе добиете, кукла додатоците е иста како и слика.Производи Describtion : 1) Пакет quatity : 35 парчиња модни додатоци во еден пакет2) Боја : 8 тип кукла додатоци , како што е на Сликата3) Големина : Одговара за 2223 инчен раѓа бебе кукла4) Материјал : крпа или пластичниДржете го вашиот здив,дозволете ни да се види целата додатоци покажуваат : Вие ќе бидете воодушевени да ја видите вашата прекрасна кукла повеќе атрактивни откако со убава висок квалитет шапка, headress, pacifier или млеко шише, тие се, исто така, вашиот најдобар избор за деца роденденски подарок, тоа одговара за 2223 инчен раѓа кукла,Светла боја изгледа како Реална, Може Како божиќ подарок, собирање, итн...

голям 35x22cm моделиране лисица е труден модел играчки полиетилен и червени кожи лисица занаятчийски украса на дома масата подарък за рожден ден s0443
 • Новинка

голям 35x22cm моделиране лисица е труден модел играчки полиетилен и червени кожи лисица занаятчийски украса на дома масата подарък за рожден ден s0443

159.98 BGN 85.00

објектот е за 35cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​ Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве : големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

NPKCOLLECTION реалистични 22 Baby Reborns реалистични меки силиконови момче бебета новородени ръчно изработени детски играчки детски рожден ден, подарък за Коледа
 • Новинка

NPKCOLLECTION реалистични 22 Baby Reborns реалистични меки силиконови момче бебета новородени ръчно изработени детски играчки детски рожден ден, подарък за Коледа

143.98 BGN 115.00

Ова бебе е 100% рачно изработени craftwork со рака сликарствоМатеријал : Висок квалитет со Силиконска винил...

Безплатна доставка BJD joint RBL-358J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка BJD joint RBL-358J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка

144.00 BGN 75.00

Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

Kewpie Сони Angel Кукла Valentine ' s Day Chocolate Series PVC фигурка кукли, играчки
 • Новинка

Kewpie Сони Angel Кукла Valentine ' s Day Chocolate Series PVC фигурка кукли, играчки

BGN 16.00

Големина : за 8cmОдносот помеѓу материјали и технологија повремено четка печатење во боја и боење.Материјал процес неизбежно ќе треба мали гребнатини и мали дефекти, но не влијае на изгледот, совршен човек претпазливи !Произведено во Кина!Превозот 1.Предмети се испраќаат само по УПЛАТА.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.3.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас ПОБРЗО ако не сте го примиле пакетот во 50 дена ...

bjd sd кукли Chloe 1/6 модел тялото подмладени с момичетата на кукли очите високо качество играчки
 • Новинка

bjd sd кукли Chloe 1/6 модел тялото подмладени с момичетата на кукли очите високо качество играчки

126.40 BGN 85.00

Ве молиме имајте предвид дека сите кукли се продаваат во продавницата се Голи! Не вклучуваат перики, облека, чевли, шминка! Кукли се направени по ред, можеби ќе треба да почекате за 13 недели! Ве молиме да бидете трпеливи, ако е потребно, ве молиме да се зголеми ред време на испорака! Ако ви треба Тен боја кукли, треба да плаќаат екстра, ве молиме контактирајте со нас! Очите се слободни, не можете да изберете боја на очите! Големина за повикување само (може да има грешки), специфични за физичка стандард! Кукла големина : Кукла големина Висина : 29 см (вклучувајќи главата) обемот на Главата : 19.5 cm * Вратот обемот : 4.2 метри * Градите обемот : 9.5 cm Рамо Ширина * : 4.2 cm * "Од рамо до лактот" Должина : 4.5 cm * "Од лактот да зглоб" Должина : 4.6 cm Половината обемот : 10 cm Хип обемот : 16 см * рачниот Зглоб обемот : 2.8 cm * Парфем во внатрешноста на бутовите : 9.5 cm * "Од колковите на колена" Должина : 8 см Должина * "од колено на пета" : 7.5 cm * Нога големина : 3.8 cmСледните бојата на кожата е за повикување само, ако сакате да знаете кукла бојата на кожата, ве молиме контактирајте со нас!

изкуствена черна котка модел пластмаса и кожа спящата котка кукла декорация на дома 25x20cm
 • Новинка

изкуствена черна котка модел пластмаса и кожа спящата котка кукла декорация на дома 25x20cm

105.60 BGN 56.00

опис : големина е за 25x20cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

моделиране на петнист елен плюшен играчка е прекрасен петнист елен звуци победи ' голям от 75 см мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0439
 • Новинка

моделиране на петнист елен плюшен играчка е прекрасен петнист елен звуци победи ' голям от 75 см мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0439

127.98 BGN 68.00

објектот е за 75см играчка , едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка
 • Новинка

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка

72.61 BGN 55.00

Прероди Кукла Колекции DK75 за 22inches Мек Винил Раѓа Бебе Кукли Додатоци за DIY Реални Играчки за DIY Раѓа Кукли КолекцииОпис : DK75Големина : фитинг за 22inchМатеријал : високо квалитетен меки силиконски .