Направи си САМ аксесоари за кукли, детски играчки, красиви кукли на главата, с кафява къса коса, куклени глави на кукли Барби за 1/6 BJD куклена къща

Направи си САМ аксесоари за кукли, детски играчки, красиви кукли на главата, с кафява къса коса, куклени глави на кукли Барби за 1/6 BJD куклена къща

BGN 3.00
-46 %
BGN 5.57

Брой продукти


DIY Кукла Додатоци Детска Играчка Убава Кукла Главата со Кафеава Кратка Коса Кукла Глави За Барби Кукла За 1/6 BJD Кукла Куќа
Внимание : овој линк е само за главата, телото не е вклучена.


Подробности

търговска марка:
Апацуки
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PVC
Тип:
Аксесоари
Номер На Модела:
стоп-моушън корона
Пол:
Момичета
Размери:
1/6
Предупреждение:
no
Номер На Серия Mfg:
Модни модели
Атрибут BJD / SD:
Аксесоари
Форма:
1/6
Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли

Избор на купувачи

Куклена къща мащаб 1/12 умален модел на мебели от дървен малък приставной масичка 12265
 • Новинка

Куклена къща мащаб 1/12 умален модел на мебели от дървен малък приставной масичка 12265

20.78 BGN 20.00

Име на производ : куклена куќаМебел модел дрвени мали страна на маса 12265Скала пропорции : 1 : 12 Материјали : Дрводолжина : 1.96 инчи (5 см)ширина : 1.37 инчи (3.5 см)Висина : 1.96 инчи (5cm)Answer : ___________________________ Note : 1.ова не е детето играчка;2.производот е кревка...

25 * 100 см BJD перуки САМ кукла наклон права коса за кукли Барби за Monster High за Blyth 1/3 1/4 1/6 кукла аксесоари
 • Новинка

25 * 100 см BJD перуки САМ кукла наклон права коса за кукли Барби за Monster High за Blyth 1/3 1/4 1/6 кукла аксесоари

3.15 BGN 3.00

Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,Состојба : 100% новиСе користи за : 1 / 6 , 1 / 4 , 1 / 3 bjd кукла и сл.(Ако вашата кукла е повеќе поголеми,ве молиме да се купи на повеќе од 1 парче перика во еден време да се обезбеди има доволно перики за да DIY)Големина : 25*100 cmСтил : Straigth ПерикиБоја : како на сликата покажува,зависи од вашите slection.(ВНИМАНИЕ!!! Ако сакате да се избере боја P / Q / R , ве молиме да ни остават купувачот забелешка кога ќе цел , ви благодарам!)Како да се користи : (ве молиме да го видите подолу во прилог слика)Пакетот вклучува : 1 парче bjd перикаAnswer : ___________________________ NOTE : 1.Квалитетот логистика : Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи...

Безплатна доставка BJD joint RBL-354J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка BJD joint RBL-354J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка

144.00 BGN 75.00

Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

Безплатна доставка голяма отстъпка RBL-418 САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукла с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка голяма отстъпка RBL-418 САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукла с красиви коса скъпа играчка

120.00 BGN 62.00

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

Безплатна доставка BJD joint RBL-358J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка
 • Новинка

Безплатна доставка BJD joint RBL-358J САМ Гол Blyth кукла за подарък за рожден ден за момиче 4 цвята големи очи кукли с красиви коса скъпа играчка

144.00 BGN 75.00

Опис : RBL Серија 1 PC Заеднички Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купите сите DIY материјали во мојата продавница...

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см
 • Новинка

средно черно плюшено котка играчка карикатура пълнени мека котка кукла възглавница подарък от около 80 см

128.00 BGN 68.00

опис : големина е за 80см, само едно парче бојата е црна ако ви се допаѓа розова, сива или 60cm, 100cm оние, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

изкуствена черна котка модел пластмаса и кожа спящата котка кукла декорация на дома 25x20cm
 • Новинка

изкуствена черна котка модел пластмаса и кожа спящата котка кукла декорация на дома 25x20cm

105.60 BGN 56.00

опис : големина е за 25x20cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

1бр 60 см сладък слон с дълги носове плюшен възглавници, меки играчки животни-детски спални успокои подарък за рожден ден за деца момичета
 • Новинка

1бр 60 см сладък слон с дълги носове плюшен възглавници, меки играчки животни-детски спални успокои подарък за рожден ден за деца момичета

BGN 25.44

Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук Димензии : 60cm Пакет : 1 парче во една opp вреќа.

около 27 см аниме фигурка XY Charizard плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b0807
 • Новинка

около 27 см аниме фигурка XY Charizard плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b0807

44.78 BGN 22.00

ви благодариме за вашата шопинг !објектот е за 27cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други големини со себе од мојата продавница : Превозот : 1...

Мини Куклахоу една от мини мебели хранителни аксесоари клетка кнедли кифлички
 • Новинка

Мини Куклахоу една от мини мебели хранителни аксесоари клетка кнедли кифлички

BGN 10.56

Материјали : Дрво, глина Големина : Околу 3.7 cm дијаметар од околу 1.2 см висок Предмети : Оваа цена е само кафез кнедли кафез кнедли бухти не може да се отстрани о Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница

голям имитационный паун играчка реалистичен красив паун кукла подарък от около 65x60cm
 • Новинка

голям имитационный паун играчка реалистичен красив паун кукла подарък от около 65x60cm

350.40 BGN 186.00

опис : големината е за 60x65cm.здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

около 42 см карикатура ленти Лъв плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b1360
 • Новинка

около 42 см карикатура ленти Лъв плюшен играчка мека кукла за подарък за рожден ден b1360

73.58 BGN 39.00

објектот е за 42cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате други големини од продавницата со себе :

Момиче Подарък Кукла + Червена Рокля На Булката Сватбена Рокля Мода Облекло Облекло, Аксесоари За Kurhn Barbi 022010
 • Новинка

Момиче Подарък Кукла + Червена Рокля На Булката Сватбена Рокля Мода Облекло Облекло, Аксесоари За Kurhn Barbi 022010

BGN 25.57

Кукла седи висина 15смКукла со венчаница,Шефот може да се движи, Заедничко движење.Облека не може да ги тргнемеПакет : 1*OPP вреќаБесплатен Дар :двострано лепило+Еден пар на кристал чевли.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Кандис ти мету плюшен играчка пълнени обличам кукла куче кученце, Зайче бебето спи на приятел, подарък за рожден ден подарък за коледа 1бр
 • Новинка

Кандис ти мету плюшен играчка пълнени обличам кукла куче кученце, Зайче бебето спи на приятел, подарък за рожден ден подарък за коледа 1бр

20.77 BGN 20.00

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат кругДраги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Ви благодарам многу!Кендис guo Metoo кадифен играчки полнети се облекуваат кукла куче куче зајакот bunny бебе спие пријател роденденски подарок божиќ сегашноста 1pcМатеријал : кадифенБоја : како на сликата покажуваСтил : куче и зајакотГолемина : за 20cm и 23cmТежина : 0.1 кг и на 0,2 kgЗа големината : како и сите кадифен играчки е направен од страна на лица, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата...

Забавен Сладък Котка Играчка Плюшен Eiderdown Памук Котка Възглавница Кукла Пълнени Творчески Подарък За Рожден Ден
 • Новинка

Забавен Сладък Котка Играчка Плюшен Eiderdown Памук Котка Възглавница Кукла Пълнени Творчески Подарък За Рожден Ден

62.40 BGN 50.00

Материјал : supersoft краток кадифен пополнување 100% Памук PPГолемина : 50cm Пакет Количина : Еднаpls одберете што сакате големина ви благодаримеПроизводот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба...

аниме Тоторо кукла смях щастлив Тоторо плюшен играчка огромен 125 см, подарък за рожден ден t8698
 • Новинка

аниме Тоторо кукла смях щастлив Тоторо плюшен играчка огромен 125 см, подарък за рожден ден t8698

225.60 BGN 113.00

објектот е 125cm смеат устата totoro играчка , едно парчеимаме шест големини : 20cm, 40cm ,60cm, 75см, 90cm и 125cmимаме две дизајни со устата , да се смееш стил и затворени класичен стилако сакате други големини и други дизајни, ве молиме контактирајте со нас најпрво или можете да барате објекти од нашата продавница по себеви благодариме за вашата шопинг !1...

Мода Baby Born аксесоари комплекти 3-5 бр костюм 22-23 см Baby Doll 8 видове може да изберете да соской млечни бутилка децата си САМ играчка
 • Новинка

Мода Baby Born аксесоари комплекти 3-5 бр костюм 22-23 см Baby Doll 8 видове може да изберете да соской млечни бутилка децата си САМ играчка

23.98 BGN 19.00

Моден Бебе Родено Додатоци Поставува 35 парчиња Одговараат на 22ри и 23ти Инчен Бебе Кукла 8 Видови може да се Избере Со Pacifier Млеко Шише Деца DIY ИграчкиЗошто да го одберете нас?1) На Најновата Мода за вашите бебиња Кукли2) трговија на големо цена (доколку купите повеќе од нас,ќе станат наши ВИП,уживајте во најдобрите цена на целиот aliexpress)3) Вистински фото знак со нас4)Она што го гледате е она што ќе добиете, кукла додатоците е иста како и слика.Производи Describtion : 1) Пакет quatity : 35 парчиња модни додатоци во еден пакет2) Боја : 8 тип кукла додатоци , како што е на Сликата3) Големина : Одговара за 2223 инчен раѓа бебе кукла4) Материјал : крпа или пластичниДржете го вашиот здив,дозволете ни да се види целата додатоци покажуваат : Вие ќе бидете воодушевени да ја видите вашата прекрасна кукла повеќе атрактивни откако со убава висок квалитет шапка, headress, pacifier или млеко шише, тие се, исто така, вашиот најдобар избор за деца роденденски подарок, тоа одговара за 2223 инчен раѓа кукла,Светла боја изгледа како Реална, Може Како божиќ подарок, собирање, итн...

2 бр. / компл. облекло за кукли Барби къща спалня пижама хавлия нощен халат хавлия и шорти за Кен мъжки BJD кукла бебе детска играчка
 • Новинка

2 бр. / компл. облекло за кукли Барби къща спалня пижама хавлия нощен халат хавлия и шорти за Кен мъжки BJD кукла бебе детска играчка

5.57 BGN 3.00

2 парчиња / set Облека За Барби Кукла Куќа Кревет Пижами Облека Nighty Bathrobe Облека & Шорцеви За Кен Машки BJD Кукла Дете Детска ИграчкаПогодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висинаОблека само, кукли не се вклучени.Големината е голем, така, тоа, исто така, одговара за Кен Машка кукла.

моделиране на петнист елен плюшен играчка е прекрасен петнист елен звуци победи ' голям от 75 см мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0439
 • Новинка

моделиране на петнист елен плюшен играчка е прекрасен петнист елен звуци победи ' голям от 75 см мека кукла хвърли възглавница подарък за рожден ден s0439

127.98 BGN 68.00

објектот е за 75см играчка , едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка
 • Новинка

Otarddoll DK75 Body Parts For 22inch Reborn Кукла Аксесоар DIY Model Рибка Комплекти Silicone Reborn Кукла Комплект Baby Doll безплатна доставка

72.61 BGN 55.00

Прероди Кукла Колекции DK75 за 22inches Мек Винил Раѓа Бебе Кукли Додатоци за DIY Реални Играчки за DIY Раѓа Кукли КолекцииОпис : DK75Големина : фитинг за 22inchМатеријал : високо квалитетен меки силиконски .

малко 30 см склонен плюшен леопард играчката моделиране на леопард мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s0432
 • Новинка

малко 30 см склонен плюшен леопард играчката моделиране на леопард мека кукла е детска играчка, подарък за рожден ден s0432

39.98 BGN 21.00

објектот е околу 30cm играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...