Бърза доставка и доставка на домакински хранително-вкусовата Вакуум мерки и теглилки пакетираща машина филмът теглилки теглилки Вакуум дават безплатни торбички

Бърза доставка и доставка на домакински хранително-вкусовата Вакуум мерки и теглилки пакетираща машина филмът теглилки теглилки Вакуум дават безплатни торбички

BGN 126.00
-0 %
BGN 126.40

Брой продукти


Бесплатни Изразат Испорака! 220 V/110 V SINBO Мини DZ-280/2 SD Домаќинство Храна Вакуум Пластична кеса sealer,Вакуумско Пакување Машина
Успешно угостителство некогаш зголемувањето на барања за пакување машини & материјал од 1995 година, ние сме обезбедување на широк спектар на Здрав Алатки, на Челик Здрав Алатки, Здрав Машина, Здрав Точење, Батерија Напојува Здрав Алатки, ПЕТ/ PP/ Челик Здрав, Пневматски Брановидни Картон Машина за Сечење, ПВЦ/Пластична Картичка Втиснување Машина, Челик, Метални Картичка Втиснување Машина, Златна Фолија за Топол Печат Машина, Пакување Машина (Електромагнетна Индукција Алуминиумска Фолија Топлина Запечатување Машина, Вакуум Sealer, Автоматски Плоскости Машина, Автоматски Континуиран Запечатување Машина), Пневматски и Прирачник за Рачни Алатки, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови итн. Во текот на последните две децении, ние го прифатија најновата производна техники и технологии со цел да раѓаат однапред палета на производи. Познат како водечки производител, извозник, на снабдувачот и давател на услуги, ние сме негување долгорочни бизнис релации со голем број на купувачи. Заради нашата одлична производство способности, ние се освои довербата на безброј купувачи низ Германија, велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Русија, сад, Канада, Нов Зеланд, Австралија, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Бразил, Јапонија и на многу други места низ светот.
ПОДАРОК!!!!!! Даде слободен 10 Pcs правосмукалки + 2 парчиња Заклучување + 1pcs Греење жица
Опис
Модел : DZ-280
Мотор : Електричен вентил вакуум пумпа
Греење жица : Nichrome легура
Напонот оценка : 220 V / 110 V
Моќ оценка : 150 W
плашт материјал : проект ABS нетоксични
Номинална фреквенција : 50 Hz
Вакуум : 0.045 MPa
Ширина на греење жица : 4mm
Максимална ширина на пакување : 28cm
Работа на пат : полу-автоматски и рачни интеграција
Оваа домаќинство вакуум sealer е добар помошник на домаќинките. Тоа е машина која е компактен, преносни во големина и лесен за употреба. Со пакување машина може да се произведе, храната може да се чува свежа за подолго време на чување на нормална температура.
Машината може да се користи за чување на широк спектар на производи и храна како што се лекови, електронски компоненти, видео и аудио производи, камера опрема, накит, слики, свежо, суво овошје, чај и зачини, месо и зеленчук. По вакуум амбалажа, овие работи можат да се чуваат свежи и чисти за подолг период на време и се чуваат од moistening, rusting, оксидирачки и од нивно расипување. Оваа машина исто така може да се користи на мрежата на тргување установи, медицински третман агенција, ресторан и хотел.


Подробности

Цвят:
220V, 110В
Номер На Модела:
ДС-280
Тип:
Ръчна Изработка
Дължина На Запечатване:
28см
Източник На Захранване:
Електрически
търговска марка:
GOLDSTPK
С Вакуумна Торба:
ДА
Модел:
ДС-280
Граница На Вакуум:
0.045 Mpa
Ширина на топлината на запечатване:
40-280мм
източник на захранване:
AC220 50Hz
Време топлината на запечатване:
Цифрова настройка
Задвижваща тип:
Електрически
Вид на опаковката:
Чанта или саше
Тегло на инструмента:
2,4 кг

Избор на купувачи

OUTAD преносима ръчно изработени керамична кафемелачка моющийся ABS Керамични жило от неръждаема стомана домашната кухня мини ръчно изработени ръчно кафе
 • Новинка

OUTAD преносима ръчно изработени керамична кафемелачка моющийся ABS Керамични жило от неръждаема стомана домашната кухня мини ръчно изработени ръчно кафе

24.06 BGN 21.00

OUTAD Мини Преносни Кафе Мелница Перат Прирачник ABS+PC Материјал не ' Рѓосувачки Челик Керамички Core Кујна Handhold Кафе БрусилкиКарактеристики : Тоа е мелница за кафеКерамички малтер нема мирис, не рѓа.Мал, лесен и пренослив.Тенок дизајн го прави тоа удобно да се држи во една ракаЛесно да се прилагоди на coarseness, дозволувајќи им на многу пофини мелењеЕлегантни, тенок дизајн го прави лесен за складирањеУживајте во вкусот на свежо кафе дома во секое време!Лесно да се чисти со расклопуваат делови.Идеална мелница за кафе ентузијасти.Спецификации : Бренд име : PreupГолемина : 71x71x170mmИнсталиран големина : 155x71x210mmПакет големина : 77x75x206mmТежина : 340gБоја : црна & транспарентенПакетот вклучува : 1 x мелница за Кафе1 x Рачка1 x упатствоЗа Испорака : 1...

Икономическа Полу Автоматична Машина За Поставяне На Етикети На Бутилката Стикер На Собствената Си Личност Слипчивая С Принтера Дата
 • Новинка

Икономическа Полу Автоматична Машина За Поставяне На Етикети На Бутилката Стикер На Собствената Си Личност Слипчивая С Принтера Дата

BGN 1488.00

Примена : Погоден за различни големина на лепило етикета или лепило филм на сите видови на круг шише,Висока точност и со голема брзина,издавање & етикетирање автоматски.Погоден опсег : Круг шише, Круг резервоарот, Круг барел да се самолепило етикетирање.Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.Производ discription;1, Мали структура зазема помалку простор и лесно да се движите и да се вчита.2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.3,Тоа е моќна функција...

Трошене на лед БА-Ер-К100Б електрическа икономическа търговската мрежа за предложения ресторанта и бара
 • Новинка

Трошене на лед БА-Ер-К100Б електрическа икономическа търговската мрежа за предложения ресторанта и бара

BGN 73.60

2) S челик мраз шушка држачот.3) Главниот рокер прекинувач со auto start микро прекинувач.4) DC мотор direct drive.5) во Текот вчитај префрлете се на располагање.За Увоз Прашање : 1.Локалниот Обичај царинење и должност исклучени...

220V алуминиево фолио бутилка оборудване запечатване машина електромагнитна индукция оборудване запечатване машина за покриване на мерки и теглилки с печата разме
 • Новинка

220V алуминиево фолио бутилка оборудване запечатване машина електромагнитна индукция оборудване запечатване машина за покриване на мерки и теглилки с печата разме

96.00 BGN 91.00

DL500 220 V електромагнетна индукција запечатување машина Капа sealer Алуминиумска фолија шише запечатување(печат големина : 20100mm)ВоведИндукција запечатување машина за користење на електромагнетна индукција принцип, машината овозможи да шишиња со алуминиумска фолија во движи под електромагнетна индукција уред кој ќе произведува инстант висока топлина да се топи алуминиумска фолија и да се направи тоа лепило да bung дупка, а потоа и шишиња се запечатени тоа е широко се користи како пакување машина со лекови, пестициди, лубрикант и козметика индустрии линија.Машина СпецификацијаМодел : DL500 EНапојување : AC150 V270 VИзлезна моќност : 8001200 WОперативен фреквенција : 30 KHz ±5%Запечатување кол...

машина за еспресо има автоматични еспресо със специално предназначение
 • Новинка

машина за еспресо има автоматични еспресо със специално предназначение

737.60 BGN 369.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Sound card mixer recording anchor phone USB Interface Audio Mixer Sound Card Console Mixer 220V 2.5 W 1бр
 • Новинка

Sound card mixer recording anchor phone USB Interface Audio Mixer Sound Card Console Mixer 220V 2.5 W 1бр

BGN 638.40

Звучна картичка миксер снимање водител на телефон USB Интерфејс за Аудио МиксерКартичка Звук Конзола Миксер 220 V 2.5 W 1pcСликата покажува : Производ параметриИме : Звучна картичка миксерМодел : AG06Производот број : GL0808Напон : 220 V (50 Hz)Моќност : Од 2,5 WМоќ Барања : DC 5 V, 500m AНето тежина : околу 1.0 kgГолемина : 155 * 63 * 202mmВе молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Масло, фъстъци, фъстъчено MJ-150 извършване на машина(handpiece)
 • Новинка

Масло, фъстъци, фъстъчено MJ-150 извършване на машина(handpiece)

BGN 240.00

UDMJ150 од кикирики / groundnut путер машина за правење(handpiece)КарактеристикиНоминална моќност 750 W1100 W, 4565 килограми на час, мелење, дробење на 4060 кг, вретеното брзина / мин 1400 вртежи во минута.Главните функции; цели зрна мелничката рафинирање, како што ориз, соја, пченка, брашно и други refiners имаат многу добри резултати, пулпа во прав парична казна доволно да се лизга доволно, едноставна операција, лесно!Машина шоуТехнички параметриМоделUDMJ150Моќност7501100 WКапацитет4065kg / hТежина15kg

n Tamper Stainless Steel Press Tool can be Customize pressure hammer powder integration of DIY stainless steel coffee powder
 • Новинка

n Tamper Stainless Steel Press Tool can be Customize pressure hammer powder integration of DIY stainless steel coffee powder

BGN 44.80

51mm Кафе Грав Подесувате Нерѓосувачки Челик Притиснете АлаткаГлавни Карактеристики : Делукс кафе си игра, погоден за сите видови на еспресо и кафе машини Рамни база дизајн, притисок добро дистрибуирани и пазарот на енергија Ергономски зафат, удобно да го допрам, совршено се вклопува во вашата рака Направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, отпорни на корозија и заштита на животната средина, лесно за чистење100% сосема нов и висок квалитетUnibody солидна нерѓосувачки челик изградба.Погодно за контрола и притиснете.Нерѓосувачки челик рамен база,притисок добро дистрибуирани и пазарот на енергијаСо овој prefect притисок ќе имаат prefect пука,дури и притисне еспресо мелење.Одлично за tamping свежи земјата еспресо пред подготовка.База дијаметар : 49 / 51 / 57.5 / 58 ммВисина : 76 / 80 / 85 / mmМатеријал : Нерѓосувачки челикТежина : околу 558 / 570gБоја : СребренаБЕЛЕШКИ : ве Молиме markdown на speicifications на својата База дијаметар или нејзината боја откако ќе поставите вашата нарачка , ви благодаримеПлаќање : За продажба на мало, ве Молиме да користите Alipay Сметка за купување; За оние кои се на големо,можете да ни порака пред да го купат.Ние прифаќаме western union, T / T и така натаму .Превозот : Ние брод во светот со Кина Пост Пошта преку Кина Пост.Објектот ќе се испрати до твојата адреса наведени во aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.Ќе се забележи со следење на број откако shippment била испратена.Превозот Време : Сите предмети ќе бидат испратени 12 дена по исплата е расчисти...

Електрическа кана 304 чайник от неръждаема стомана домашната кухня автоматично изключване на светлината
 • Новинка

Електрическа кана 304 чайник от неръждаема стомана домашната кухня автоматично изключване на светлината

137.60 BGN 69.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

DMWD MINI Espresso coffee Steam milk foam bubble machine полуавтоматична многофункционална машина Cappuccino cafe Italian 5Bar
 • Новинка

DMWD MINI Espresso coffee Steam milk foam bubble machine полуавтоматична многофункционална машина Cappuccino cafe Italian 5Bar

127.50 BGN 119.00

Производ Параметри тенџере притисок : 5 Bar резервоарот за вода capicity : 240ml номинална моќност : 800 W оценет напон : 220 V~50 Hz големина : 266*211*360mm пакување листа : машина*1 нерѓосувачки челик филтер*1 кафе инка*1 мерење лажица*1 Било каде и Било кое време да пијат кафе Cappuccino Млеко Карамел macchiato Един Panna Врежан кафе Млеко меурПлаќање : (1)метод на Плаќање на Aliexpress Проверете тука (2)Ние accpet кредитна картичка,TT remittance,Western Union,Money Gram и други методи за плаќање...

Машина за рязане на чипс професионален нож с чипс търговска пържени картофи Shred Bar Cutting Machine картофи/пъпеш Bar Кътър JG-01
 • Новинка

Машина за рязане на чипс професионален нож с чипс търговска пържени картофи Shred Bar Cutting Machine картофи/пъпеш Bar Кътър JG-01

363.82 BGN 346.00

Производ ПараметарИме На Производ : Чипови Машина За Сечење ЛентаПроизводот Број : JG01Материјал : Нерѓосувачки ЧеликМоќност : 60 WНапон : 220 V(50 / 60 Hz)

220V/50hz DJ13E-C8 многофункционален сокоизстисквачка, пасатор домакински мини бебешка храна плодове сокоизстисквачка миксер млечен коктейл соево мляко машина
 • Новинка

220V/50hz DJ13E-C8 многофункционален сокоизстисквачка, пасатор домакински мини бебешка храна плодове сокоизстисквачка миксер млечен коктейл соево мляко машина

BGN 153.60

220 V / 50hz DJ13 EC8 Мултифункционален Сок extractor Blender домаќинство мини бебешка храна овошјеморнар миксер млеко од Соја млеко машинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Храна МиксериМодел : DJ13 EC8Напон : 220 VФреквенција : 50 Hzмоќност : 1000 WКапацитет : 11001300mlбоја : Сребренапроизвод големина : 230*175*310mmПакување големина : 23*17.5*31cmТежина : 3.7 кг

Автоклав автоматичен парен стерилизатор 2500w оттичане цифров дисплей с високо налягане парен стерилизатор стерилизационный гърне 1бр
 • Новинка

Автоклав автоматичен парен стерилизатор 2500w оттичане цифров дисплей с високо налягане парен стерилизатор стерилизационный гърне 1бр

1753.60 BGN 1666.00

Автоматско дигитални автоклав, пареа sterilizer 2500w Вертикална висок притисок на пареа sterilizer стерилизација тенџере 1pcСликата покажува : Производ параметри : Име на Производ : Automatic пареа стерилизација тенџере Модел : LS35 LD Оценет температурата на работа : 134 степен Оценет работен притисок : 0.22 Mpa Ефективни волумен : 35 L (318 * 450 мм) Максимален работен притисок : 0.23 Mpa Температура опсег : 105134 степен Напон : AC220v Моќ : од 2,5 kw Димензии : 480 * 460 * 850mm Бруто тежина / нето тежина : 56kg / 42kg Автоматско Sterilizer Карактеристики : Автоматско празнење на ладен воздух Автоматско празнење на топла пареа Overpressure дијареа заштита во Текот температура заштита од Протекување Заштита на Водата за заштита од не ' Рѓосувачки челик Дигитални автоматски sterilizer, додека водата, поставете температура и време, притиснете на копчето start за да може да биде автоматски да додадете стерилизација, автоматско празнење на ладен воздух, стерилизација по автоматско празнење на пареа, потсети и автоматски да се затвори целиот процес не бара прирачник за нега

домакински електрически чайник 304 неръждаема стомана напълно автоматично изключване на захранването да се направи чай с голям капацитет защита от прегряване
 • Новинка

домакински електрически чайник 304 неръждаема стомана напълно автоматично изключване на захранването да се направи чай с голям капацитет защита от прегряване

145.60 BGN 73.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Електрически кани за отопление на вода бойлер от неръждаема стомана топла напитка сплит стил кана с автоматично изключване чаша 0.8 L 220V мощност 1000 w EU US plug
 • Новинка

Електрически кани за отопление на вода бойлер от неръждаема стомана топла напитка сплит стил кана с автоматично изключване чаша 0.8 L 220V мощност 1000 w EU US plug

23.78 BGN 22.00

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве молиме, контактирајтемене во секое време!1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

1pc 220V 1050W търговски / домакински автоматична италианска капсульная tea 20bar Smart Coffee Machine
 • Новинка

1pc 220V 1050W търговски / домакински автоматична италианска капсульная tea 20bar Smart Coffee Machine

BGN 320.00

1pc 220 V 1050 W Комерцијални / Домаќинство Автоматско италијански Капсула КафеМашина 20bar Smart Кафе МашинаСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 V / 50 HzПроизвод моќ : 1050 WРезервоарот за вода капацитет : 650mlПритисок : 20 барПроизвод Големина : 360 * 150 * 268mmУпотреба : се Целосно автоматски

220V Espresso Coffee Maker Steam Semi Automatic 15Bar Intelligent кипяща tea бързо загряване с резервоар за вода 1.2 L
 • Новинка

220V Espresso Coffee Maker Steam Semi Automatic 15Bar Intelligent кипяща tea бързо загряване с резервоар за вода 1.2 L

248.00 BGN 236.00

Производ параметри : Напон : 220 V Моќ : 850 W Притисок : 15 Bar Големина на : 29.3*23*30.3 мм Пакет големина : 35*33*38cm резервоарот за Вода капацитет : 1.2 L предности на производите : 1...

Машина за количествено определяне на фруктоза магазин за чай мляко мехур автоматична точността на 16 опаковка сироп, фруктоза кафе решетки количествен
 • Новинка

Машина за количествено определяне на фруктоза магазин за чай мляко мехур автоматична точността на 16 опаковка сироп, фруктоза кафе решетки количествен

251.36 BGN 234.00

Мерки на претпазливост 1 Прв пат со 70 температура чистење на буриња, а потоа се исчисти и потоа влегоа во фруктоза.По првата употреба на фруктоза се направи до "Продолжи / Стоп" да се направи фруктоза машина работи 23 пати, и воздухот цевка остаток на влага да исцеди од непречено.2...

1PC b10gf сладкарски изделия и пица хляб извършване на машина торти миксер, пасатор, печене на торта миксер яйцето с миксер, юфка машина, мини cream10L
 • Новинка

1PC b10gf сладкарски изделия и пица хляб извършване на машина торти миксер, пасатор, печене на торта миксер яйцето с миксер, юфка машина, мини cream10L

BGN 507.92

квалитет на храна миксер 220 V,800 W стојат миксер се готви машина топла продажба,храна blender, торта / клетка / миксер, млеко тресе, млеко mixer111 PC B10 GF тесто пица леб машина за правење колачи миксер blender,печење торта миксер,јајце миксер,тестенини машина мини крем Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : B15 GF тесто пица леб прави mac hine колачи миксер blender,печење торта миксер,јајце миксер,тестенини машина мини кремНие сме сите напори ќе бидат време за васОпис : Карактеристики : 1.електрични јајце тесто мешање машина2.голема моќност, брзо мешање на храна3.ниско ниво на бучава4.лесен за ракување5.електрични храна миксер blender машинаПараметарот : 1)број на Моделот : B10 GF2)Моќност(kw) : 0.63)Напон(V) : 2204)Фреквенција(Hz) : 505)Волумен(mm) : 340x430x6306)Тежина(kg) : 507)Капацитет(L) : 108)Ротација стапка(r / мин) : 300x130x83 RPM9)Пакувањето волумен(mm) : 660x650x66010)Тип : Електрични јајце тесто машина

2/4/6-чаша кафе гърне за домакински неръждаема стомана Moka еспресо кафе лате цедка готварска печка, кафе саксии
 • Новинка

2/4/6-чаша кафе гърне за домакински неръждаема стомана Moka еспресо кафе лате цедка готварска печка, кафе саксии

21.46 BGN 14.00

2 / 4 / 6Купот Percolator Шпоретот Врвот кафематот Moka Еспресо Млеко Нерѓосувачки Тенџере Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! За одлично кафе оваа Еспресо Кафе Создателот може да биде ставен на Повеќето готвење апаратот и во записникот ќе се ужива врвен целосна тела шолја кафе...

Гореща продажба 220/110 В 50/60 Hz непрекъснат лед тухла машина за лед чист обръснат се използва с CE сертифициран безплатна доставка по море
 • Новинка

Гореща продажба 220/110 В 50/60 Hz непрекъснат лед тухла машина за лед чист обръснат се използва с CE сертифициран безплатна доставка по море

BGN 2080.00

Топла продажба 220 / 110 V 50 / 60 HZ Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Употреба со CE заверена бесплатен превозот по мореДеталите се прикаже на 220 / 110 V 50 / 60 HZ Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Употреба со CE заверена : Технички параметар на 6 тенкови 49kg Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Употреба : Број на Модел KN06 Континуирано мраз машина Моќност(W) 1200 W Напон(V) 220 / 110 V 50 / 60 HZ Тежина 49kg Тип Воздух за ладење Материјал 304 од не ' рѓосувачки челик храна одделение Ладилни R22 / R404 / R410 A еколошки Димензија 59*43*79cmДруги топла продажба модели на 220 / 110 V 50 / 60 HZ Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Употреба со CE заверена : Имаме и други различни модели : 8tanks ,9tanks,12tanks и така натаму.Ако ви се допаѓа други модели,ве молиме контактирајте ме директно!Клиентите повратни информации и пакување на 220 / 110 V 50 / 60 HZ Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Употреба со CE заверена : Профил на компанијата : 1 Нашата компанијаЖЕНГЖУ ПОЗНАТ МАШИНИ, поседува богата извоз искуство за многу години...