BL-1000 Automatic САМ ice cream machine Home children САМ Ice Cream Maker automatic fruit cone soft ice cream machine 220v 21W

BL-1000 Automatic САМ ice cream machine Home children САМ Ice Cream Maker automatic fruit cone soft ice cream machine 220v 21W

BGN 91.46

Брой продукти


1pc нови BL-1000 Автоматско сладолед DIY машина Дома децата сладолед машина за автоматска
овошје конус сладолед машина 220 V 21 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : BL-1000 Автоматско сладолед DIY машина
Напон : 220 V
Моќност : 21 W
Капацитет : 1 L
Производство на време : 10 минути
Еден може да се направи на бројот : 7-8
Бучава : Никој
Лагер големина : 10.5 * 11cm
Машина со големина на : 42.5 * 23.5 cm
Пакување големина : 27 * 18 * 46 CM
Тежина : 5 KG
Јачина на звук : 4.48 KG


Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Капацитет (Литър):
1L
Обемът на:
500-1000ml
Номер На Модела:
Бл-1000
документ:
CE
Мощност (W):
21 W
Тип:
автоматично
Номер На Продукта:
G747
Модел:
Бл-1000
Напрежение:
220V
силата на:
21 W
По Време На Производството,:
10 минути
Сингълът може да направи този номер:
7-8
Размер На Листа:
10.5 * 11 cm
Размер на машината:
42,5 * 23,5 см
Размер на опаковката:
27 * 18 * 46 см
Тегло:
5KG

Избор на купувачи

Търговски необичайни капучино на кафе машина пяна балон италиански 19bar еспресо капучино на кафе машина, мелачка за кафе на зърна
 • Новинка

Търговски необичайни капучино на кафе машина пяна балон италиански 19bar еспресо капучино на кафе машина, мелачка за кафе на зърна

1096.86 BGN 1020.00

Производ параметри : притисок : 19 Barнапон : 220 V 50 hzмоќност : 1250 Wвода кутија capicity : 1.7 Lграв кутија capicity : 250gпроизвод големина : 270*410*350 MMпритисок : 19 BarКарактеристики : 【Едно копче】Можете да изберете да се направи италијански еспресо, cappuccino, млеко и Американски кафе само еднаш...

Нов Доклад От Неръждаема Стомана Ябълка Белачка Slicer Машина Бур Разпада На Ядрото На Резени Ябълка Плодове Нож За Почистване На Зеленчуци С Кухненски Инструмент
 • Новинка

Нов Доклад От Неръждаема Стомана Ябълка Белачка Slicer Машина Бур Разпада На Ядрото На Резени Ябълка Плодове Нож За Почистване На Зеленчуци С Кухненски Инструмент

BGN 4545.60

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари Нови Комерцијални Нерѓосувачки Челик Apple Нож За Лупење Машина Slicer Corer Лушпи Јадра Парчиња Јаболко Овошје Paring Нож Кујна АлаткаЕден Дел : ПараметаротМоделSHQP01ИмеНерѓосувачки Челик Apple Нож За Лупење Машина Slicer Corer Лушпи Јадра ПарчињаНапон 220vApple дијаметар5585cmМоќност180 WДимензија610330420mmНето Тежина40kgКапацитет810pcs / мин,600pcs / h дел втор Дел : Слика на ЕкранотShiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка...

18 free ship автоматична парна млечни машина разрешаването на търговски преварена вода, чай, кафе заваривание пяна машина
 • Новинка

18 free ship автоматична парна млечни машина разрешаването на търговски преварена вода, чай, кафе заваривание пяна машина

1680.00 BGN 1344.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

DMWD MINI Espresso coffee Steam milk foam bubble machine полуавтоматична многофункционална машина Cappuccino cafe Italian 5Bar
 • Новинка

DMWD MINI Espresso coffee Steam milk foam bubble machine полуавтоматична многофункционална машина Cappuccino cafe Italian 5Bar

127.50 BGN 119.00

Производ Параметри тенџере притисок : 5 Bar резервоарот за вода capicity : 240ml номинална моќност : 800 W оценет напон : 220 V~50 Hz големина : 266*211*360mm пакување листа : машина*1 нерѓосувачки челик филтер*1 кафе инка*1 мерење лажица*1 Било каде и Било кое време да пијат кафе Cappuccino Млеко Карамел macchiato Един Panna Врежан кафе Млеко меурПлаќање : (1)метод на Плаќање на Aliexpress Проверете тука (2)Ние accpet кредитна картичка,TT remittance,Western Union,Money Gram и други методи за плаќање...

Електрическа кана bird ' s nest гърне задушени напълно автоматичен сгъсти стъклен многофункционален мини-произведена чай
 • Новинка

Електрическа кана bird ' s nest гърне задушени напълно автоматичен сгъсти стъклен многофункционален мини-произведена чай

468.80 BGN 234.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Автоклав автоматичен парен стерилизатор 2500w оттичане цифров дисплей с високо налягане парен стерилизатор стерилизационный гърне 1бр
 • Новинка

Автоклав автоматичен парен стерилизатор 2500w оттичане цифров дисплей с високо налягане парен стерилизатор стерилизационный гърне 1бр

1753.60 BGN 1666.00

Автоматско дигитални автоклав, пареа sterilizer 2500w Вертикална висок притисок на пареа sterilizer стерилизација тенџере 1pcСликата покажува : Производ параметри : Име на Производ : Automatic пареа стерилизација тенџере Модел : LS35 LD Оценет температурата на работа : 134 степен Оценет работен притисок : 0.22 Mpa Ефективни волумен : 35 L (318 * 450 мм) Максимален работен притисок : 0.23 Mpa Температура опсег : 105134 степен Напон : AC220v Моќ : од 2,5 kw Димензии : 480 * 460 * 850mm Бруто тежина / нето тежина : 56kg / 42kg Автоматско Sterilizer Карактеристики : Автоматско празнење на ладен воздух Автоматско празнење на топла пареа Overpressure дијареа заштита во Текот температура заштита од Протекување Заштита на Водата за заштита од не ' Рѓосувачки челик Дигитални автоматски sterilizer, додека водата, поставете температура и време, притиснете на копчето start за да може да биде автоматски да додадете стерилизација, автоматско празнење на ладен воздух, стерилизација по автоматско празнење на пареа, потсети и автоматски да се затвори целиот процес не бара прирачник за нега

2/4/6-чаша кафе гърне за домакински неръждаема стомана Moka еспресо кафе лате цедка готварска печка, кафе саксии
 • Новинка

2/4/6-чаша кафе гърне за домакински неръждаема стомана Moka еспресо кафе лате цедка готварска печка, кафе саксии

21.46 BGN 14.00

2 / 4 / 6Купот Percolator Шпоретот Врвот кафематот Moka Еспресо Млеко Нерѓосувачки Тенџере Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! За одлично кафе оваа Еспресо Кафе Создателот може да биде ставен на Повеќето готвење апаратот и во записникот ќе се ужива врвен целосна тела шолја кафе...

Машина за количествено определяне на фруктоза магазин за чай мляко мехур автоматична точността на 16 опаковка сироп, фруктоза кафе решетки количествен
 • Новинка

Машина за количествено определяне на фруктоза магазин за чай мляко мехур автоматична точността на 16 опаковка сироп, фруктоза кафе решетки количествен

251.36 BGN 234.00

Мерки на претпазливост 1 Прв пат со 70 температура чистење на буриња, а потоа се исчисти и потоа влегоа во фруктоза.По првата употреба на фруктоза се направи до "Продолжи / Стоп" да се направи фруктоза машина работи 23 пати, и воздухот цевка остаток на влага да исцеди од непречено.2...

Италианската полуавтоматична машина за кафе домакински парна
 • Новинка

Италианската полуавтоматична машина за кафе домакински парна

913.60 BGN 457.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

CUKYI мултифункционален електрически износени ястие медицински камък барбекю гърне електрическа готварска печка, 1300 W два саксията сплит тип
 • Новинка

CUKYI мултифункционален електрически износени ястие медицински камък барбекю гърне електрическа готварска печка, 1300 W два саксията сплит тип

52.21 BGN 48.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

Електрическа кана / вакуумна изолация на електрически чайник двоен слой от 304 неръждаема стомана, електронен дисплей за температурата
 • Новинка

Електрическа кана / вакуумна изолация на електрически чайник двоен слой от 304 неръждаема стомана, електронен дисплей за температурата

360.00 BGN 180.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

220V алуминиево фолио бутилка оборудване запечатване машина електромагнитна индукция оборудване запечатване машина за покриване на мерки и теглилки с печата разме
 • Новинка

220V алуминиево фолио бутилка оборудване запечатване машина електромагнитна индукция оборудване запечатване машина за покриване на мерки и теглилки с печата разме

96.00 BGN 91.00

DL500 220 V електромагнетна индукција запечатување машина Капа sealer Алуминиумска фолија шише запечатување(печат големина : 20100mm)ВоведИндукција запечатување машина за користење на електромагнетна индукција принцип, машината овозможи да шишиња со алуминиумска фолија во движи под електромагнетна индукција уред кој ќе произведува инстант висока топлина да се топи алуминиумска фолија и да се направи тоа лепило да bung дупка, а потоа и шишиња се запечатени тоа е широко се користи како пакување машина со лекови, пестициди, лубрикант и козметика индустрии линија.Машина СпецификацијаМодел : DL500 EНапојување : AC150 V270 VИзлезна моќност : 8001200 WОперативен фреквенција : 30 KHz ±5%Запечатување кол...