Нов хром полиран с кухненски смесител с една дръжка мивка с един дупка смесител за баня torneira

Нов хром полиран с кухненски смесител с една дръжка мивка с един дупка смесител за баня torneira

BGN 98.00
-26 %
BGN 132.56

Брой продукти


F eatures Проследено ISO9002 квалитетен standerd за време на manufaturing Трајни Солидна месинг изградба полски Хром финиш Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се инсталира Заврши со топла и ладна вода црева&додатоци Две години' производство гаранција
Плаќање информации :
· Плаќањето се очекува во рок од 3 дена по завршувањето на Аукцијата.Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Превозот И Предавање :
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/DHL/EMS,објекти превозот обично трае 5-10 дена за испорака . јас f брод од страна на кина пост , shpping време треба за 15-50days
· Ние брод на објекти во светот
· Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
Гаранција & Reture Политика :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт Со Нас На :
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
За Повратни Информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
· Меѓународните Купувачи ? Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.


Подробности

Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Студена И Топла Вода:
ДА
Въртящи Се Или Не:
ДА
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
търговска марка:
ЯНКСМАРТ
Surface Покритие:
Хром
Повърхностно Покритие:
Полиран
Номер На Модела:
92440
Вид На Спрей:
Няма
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка

Избор на купувачи

Безплатна доставка горещо надувательство стандартна кухненска мивка добави участък кран хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана голям двоен КАНАЛ 800x450 мм
 • Новинка

Безплатна доставка горещо надувательство стандартна кухненска мивка добави участък кран хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана голям двоен КАНАЛ 800x450 мм

1846.40 BGN 923.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Вода дренажа2 4.Канализација цевка...

Torayvino Кухня Torneira Висока Мед На Едро/На Дребно За Завъртане На 360 Хром 92452 Мивка С Една Дръжка Съд За Вода Кран На Батерия
 • Новинка

Torayvino Кухня Torneira Висока Мед На Едро/На Дребно За Завъртане На 360 Хром 92452 Мивка С Една Дръжка Съд За Вода Кран На Батерия

BGN 92.66

Ouboni Кујна Чешми Torneira Висок Квалитет на Вртливата Хром Една Рачка 8517 B5724 Потоне Вода Допрете Брод Чешми,Миксери & СлавиниКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Вртливата за 2 потоне Топла и ладна уред Единствен Справи со Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Безплатна доставка кухненска мивка 0.8 мм хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана стандартна двойна БРАЗДА мода горещо надувательство 79x44 см
 • Новинка

Безплатна доставка кухненска мивка 0.8 мм хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана стандартна двойна БРАЗДА мода горещо надувательство 79x44 см

1206.40 BGN 603.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Канализација цевка...

Комплект за монтаж на двоен държач една дупка месинг дръпнете надолу кухненска мивка с кран с led батерия
 • Новинка

Комплект за монтаж на двоен държач една дупка месинг дръпнете надолу кухненска мивка с кран с led батерия

217.12 BGN 152.00

Дек Монтирани Двојна Носителот Една Дупка Месинг се Повлече Надолу Кујнски Мијалник Тапа со LED Миксер Допрете гоТапа Тело Материјал : МЕСИНГТапа Додатоци Што Следува : 1.LED Кујна Тапа *11.Водовод *22.Туш црево *13.Спреј *1 Месинг LED Тапа Светлина Контрола на Температурата : 1.Не battrery е потребно2.Кога водата тече надолу,LED ќе светлината веднаш и автоматски;О : Кога температурата на водата е Сина боја ќе се покаже автоматски;Б : Кога температурата на водата е помеѓу (25~40) Зелена боја ќе се покаже автоматски;C : Кога температурата на водата е помеѓу (40~48) црвена боја, ќе се покаже автоматски;D : Кога температурата на водата е над (>48) црвена боја, ќе се покаже автоматски;3.Оваа ставка ќе ја промени својата боја со откривање на температурата на водата.Стилот 1 : Без LEDСтил 2 : LED SprayerСтилот 3 : LED Блистер1...

Бирената бъчва в комплект с регулируема бирена кран аксесоари, месинг бира опаковка помпа костюм кегератор кран доморощенное пивное обзавеждане
 • Новинка

Бирената бъчва в комплект с регулируема бирена кран аксесоари, месинг бира опаковка помпа костюм кегератор кран доморощенное пивное обзавеждане

206.21 BGN 140.00

Пиво барел сет со прилагодливи пиво тапа додатоци, Месинг пиво фармацевт пумпа одговараат kegerator допрете homebrew пиво опрема

304 неръждаема стомана кухня ястие на басейна, кран, четка за мивка басейна кран за топла и студена, една дупка басейна кран кран кран
 • Новинка

304 неръждаема стомана кухня ястие на басейна, кран, четка за мивка басейна кран за топла и студена, една дупка басейна кран кран кран

132.08 BGN 78.00

304 Нерѓосувачки Челик кујнски сад слив тапа, Брусен потоне слив тапа топла и ладна, Една дупка слив чешми миксер вода допрете, Бесплатен Превозот

CY2-8001-B13 ABS 3 цвята температурен сензор led душ глави led кран светлина басейна кран led смесители за баня, Аксесоари
 • Новинка

CY2-8001-B13 ABS 3 цвята температурен сензор led душ глави led кран светлина басейна кран led смесители за баня, Аксесоари

BGN 17.41

Опис На Производот : (1)Точка : ЛЕР тушеви со адаптер(2)Материјал : ABS+Chrome Плоча(3) CE&ROHS(4)Не Треба Батеријата(5)Водата Напојува(6)Големина : Length78mmx Outer Diameter30mm(7).LED Количина : 1 Парче(8).Случај Боја : Како јавуваа(9)...

Сладкиши лак кухня кран за пестене на вода от чешмата, въртящи за пречистване на вода кран с кухненски смесител с миксер, месинг ястие на басейна на един кран
 • Новинка

Сладкиши лак кухня кран за пестене на вода от чешмата, въртящи за пречистване на вода кран с кухненски смесител с миксер, месинг ястие на басейна на един кран

164.61 BGN 97.00

Печење Лак кујна славина за заштеда на вода допрете, Ротира вода purifie допрете кујна тапа миксер, Месинг јадење слив единствена славина

Комплект за монтаж хром месинг с кухненски смесител извади спрей съд бар мивка с кран с една дръжка дупка миксер кран 1176C
 • Новинка

Комплект за монтаж хром месинг с кухненски смесител извади спрей съд бар мивка с кран с една дръжка дупка миксер кран 1176C

79.98 BGN 58.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Frap лешник Antique Style Bronze Кухня Faucet Cold and Hot Water Mixer Torneira Cozinha гъвкав носа, въртене на 360 градуса F4330-4
 • Новинка

Frap лешник Antique Style Bronze Кухня Faucet Cold and Hot Water Mixer Torneira Cozinha гъвкав носа, въртене на 360 градуса F4330-4

104.80 BGN 63.00

5910287316170136 Frap 14 Бања хардвер парче парче Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Завъртане чучур кран античен червена мед една дръжка една дупка кухненска мивка и баня кран смесител за мивка anf409
 • Новинка

Завъртане чучур кран античен червена мед една дръжка една дупка кухненска мивка и баня кран смесител за мивка anf409

127.98 BGN 86.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Безплатна доставка на безоловен гърне пълнител кран люлка чучур Монтиране на стена SUS 304 неръждаема стомана, полиран, матиран никел качество кран
 • Новинка

Безплатна доставка на безоловен гърне пълнител кран люлка чучур Монтиране на стена SUS 304 неръждаема стомана, полиран, матиран никел качество кран

143.28 BGN 129.00

Бесплатен Превозот Доведе Слободни Тенџере Додатен Тапа Замав Spout Ѕид Sод не ' Рѓосувачки Челик Полиран Бранеа Никел Квалитет тапаКујна Тенџере Додатен ТапаДоведе СлободниЕдна Рачка ,Слободни ВртливатаЦелосно Sод не ' Рѓосувачки Челик ,Полиран ,Hight КвалитетВртливата Spout1 / 2" IPS Машки НавојОпремени со 1 / 4 пак керамички дискови за леснотијата на користење и издржливост.Минимум притисок барање 1 БарДоаѓа со сите приклучоци

Мивка дренаж аксесоари фуния на кутията мивка вилица мивка за измиване вода вилица зеленчуци чиния, вилица
 • Новинка

Мивка дренаж аксесоари фуния на кутията мивка вилица мивка за измиване вода вилица зеленчуци чиния, вилица

BGN 11.74

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која ви се допаѓаимаше подобро испрати пик на продавачот, ако не знаете како да се напишекој ви треба ,благодарение толку многу !ако сте трговија на големо купувачот , можете да cantact нашите trademanage ,ние сме ok ви даде трговија на големо цена и да се обезбеди пад на превозот ,ви благодариме

Фабрика преки 35 мм, плоски стъпала водосберегающая макара заден ход павилиони две сергии третата прехвърляне на керамична макара
 • Новинка

Фабрика преки 35 мм, плоски стъпала водосберегающая макара заден ход павилиони две сергии третата прехвърляне на керамична макара

BGN 8.43

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Свободен кораб стенен монтаж на месинг единния пот студена вода пълнител кран кран двойна съвместен чучур розово злато с кухненски смесител стенен монтаж
 • Новинка

Свободен кораб стенен монтаж на месинг единния пот студена вода пълнител кран кран двойна съвместен чучур розово злато с кухненски смесител стенен монтаж

152.00 BGN 141.00

Боја : РОЗА ЗЛАТОСпецификацииТапа Тип : Тенџере ДодатенБрој на Рачки : 2Број на Инсталација Дупки : 1Инсталација Тип : ЅидСнабдување Со Вода : Ладна Вода СамоКертриџ Тип : Керамички ДискКрај : РОЗА ЗЛАТОМаксимална Spout Се Постигне : 242 / 5"Максималната Должина : 264 / 5"Spout Висина : 52 / 5"Конекција Големина : 1 / 2"Пакетот Вклучува* Качамак Со ДодатенНарачки ќе бидат испратени преку DHL / ФЕДЕКС / UPSот ,47 ДЕНА ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ ORDR ПО ИСПРАЌААТПЛАЌАЊЕ : ALIPAY(склопот)Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина...

Безплатна доставка луксозна кухня бутон сливи ръчно мивка един тренч индивидуалност стандартен здрав горещо надувательство 830x440 мм
 • Новинка

Безплатна доставка луксозна кухня бутон сливи ръчно мивка един тренч индивидуалност стандартен здрав горещо надувательство 830x440 мм

1750.40 BGN 875.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 4 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Pushbutton drainer 3.Канализација цевка системи 4.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Водовод 2 Ладно...

Творчески общ кран брызгозащищенный битова вода економайзер вода накрайник за душ смесител филтър дюза
 • Новинка

Творчески общ кран брызгозащищенный битова вода економайзер вода накрайник за душ смесител филтър дюза

BGN 15.68

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на многу креативни малку објект кој е издржлив, практична и лесно да се инсталира Производи со користење на високо квалитетни PP и TRP пластичен материјал, безбедно, нетоксични, пријателски Производи може да се прилагоди на насоката на отпадни вода, употребата на повеќе пригоден, повеќе задоволни со потребите на модерниот живот Производи со користење на Водата колона и туш два вида на отпадни Вода дизајнот, имплементацијата е едноставно, ефикасно спречување јавните Вода, за да можете да заштедите Вода Карактеристики : силни и издржливи, добро запечатување, за да се спречи јавните вода, заштеда на вода Производи што се применуваат за : кујна тапа, рака јадење тапа и така натаму Забелешка : Овој производ не е погодна за вградување во круг и пречник од 15mm 23mm во славина штекерПакување вклучува : 1 x Тапа додатоци

Безплатна доставка ръчно изработени хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана стандартна кухненска мивка двойна БРАЗДА удебеляване горещо надувательство 78x43 см
 • Новинка

Безплатна доставка ръчно изработени хранително-вкусовата 304 неръждаема стомана стандартна кухненска мивка двойна БРАЗДА удебеляване горещо надувательство 78x43 см

1846.40 BGN 923.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 7 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Вода дренажа2 4.Канализација цевка...

Минг инсталиран автоматично индукционный клапан измиване последна дума в писоар сензор за измиване последна дума в писоар за вода
 • Новинка

Минг инсталиран автоматично индукционный клапан измиване последна дума в писоар сензор за измиване последна дума в писоар за вода

BGN 34.70

тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директнокој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Можете ли разширяване на Apple меден смесител за душ баня скрит кран за топла и студена душ, електрически бойлер смесительный клапан
 • Новинка

Можете ли разширяване на Apple меден смесител за душ баня скрит кран за топла и студена душ, електрически бойлер смесительный клапан

BGN 23.78

ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,pls остави порака или да додадете некоја забелешка која ви се допаѓаимаше подобро испрати пик на продавачот, ако не знаете како да се напишекој ви треба ,благодарение толку многу !ако сте трговија на големо купувачот , можете да cantact нашите trademanage ,ние сме ok ви даде трговија на големо цена и да се обезбеди пад на превозот ,ви благодариме

Завъртане Чучур Черно Масло Се Втрива Бронзовата С Една Ръка Смесител За Кухненска Мивка Мивка, Кранове С Един Отвор Комплект Смесители Wnf350
 • Новинка

Завъртане Чучур Черно Масло Се Втрива Бронзовата С Една Ръка Смесител За Кухненска Мивка Мивка, Кранове С Един Отвор Комплект Смесители Wnf350

143.98 BGN 94.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Безплатна доставка стандарт на храна 304 неръждаема стомана индивидуалност мода кухня един тренч мивка слот гореща продажба 61x45 см
 • Новинка

Безплатна доставка стандарт на храна 304 неръждаема стомана индивидуалност мода кухня един тренч мивка слот гореща продажба 61x45 см

889.60 BGN 445.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 7 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка системи 4.Нож полица 5.Сапун Фармацевт 6.Detearing Вода Слив 7.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 4.Канализација цевка...