безплатна доставка на 10 бр. месинг газово дупка люверсы винт резбово съединение на иглата САМ чанта, каишка част от оборудването на ръчно изработени обтегач дупка

безплатна доставка на 10 бр. месинг газово дупка люверсы винт резбово съединение на иглата САМ чанта, каишка част от оборудването на ръчно изработени обтегач дупка

BGN 39.68

Брой продукти


големина околу 20*11mm=D*d ;
дебелина погоден за 3,5 мм
молиме забележете : можеби таму е малку гребнатини на површината. поради судир кога превозот .


Подробности

Тип Елемент:
Люверсы
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
gd32400000001
търговска марка:
Нефидова
Материал:
Месинг
ПОВЪРХНОСТ:
Хромированное Покритие
Размер:
20*11

Избор на купувачи

S-M2. 5-0/S-M2. 5-1/S-M2. 5-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане занитване самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот
 • Новинка

S-M2. 5-0/S-M2. 5-1/S-M2. 5-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане занитване самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот

BGN 29.42

Стандард на прес возбудлив нутИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

AC 125V / 5A 250V кратък сачмен шарнирный лост мини-микро крайния изключвател KW4-3Z-3 бр.
 • Новинка

AC 125V / 5A 250V кратък сачмен шарнирный лост мини-микро крайния изключвател KW4-3Z-3 бр.

BGN 12.24

Име На Производ Граница Вклучите Модел Бр KW43 Z3 Терминали 3 Pin Терминал Actuator Акција Еден Actuator Тип Краток Ролери Зглоб Лост Контакт Конфигурација 1 NO,1 NC(SPDT) го Оценувате Напон AC 125 V / 5 A 250 V Валјак со Дијаметар од 4mm / 0.16" Поправање на Дупки Кол...

10 бр./лот metric M6x35mm неръждаема стомана крило Болт пеперуда болт, винт нова
 • Новинка

10 бр./лот metric M6x35mm неръждаема стомана крило Болт пеперуда болт, винт нова

13.10 BGN 12.00

Опис : Метрички Навој M6x35 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Гром ЗаврткаM6x1.0mm Тема ТеренотКоличина : 10pcsИмаме M3 M4 M5 M6 М8 во нашата продавница ве Молиме пребарување "Крило Гром" Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

HHTL-10шт праг покритие странични прагове броня крепежный скоба за BMW Mini Cooper
 • Новинка

HHTL-10шт праг покритие странични прагове броня крепежный скоба за BMW Mini Cooper

BGN 2.19

100% сосема нов!Боја : ЦрнаКоличина : 10pcsМатеријал : ПластикаFitment : За BMW MiniКарактеристики : Замена Високо квалитетен материјал Се користи за да се вклопи страна здолништа и браници кон нов стил Мини возилаКомпатибилност Е Само За Референца...

HHTL-50pcs M3x3mm неръждаема стомана шестостенни изход набор от осп точка ларви винтове сребро
 • Новинка

HHTL-50pcs M3x3mm неръждаема стомана шестостенни изход набор от осп точка ларви винтове сребро

BGN 1.73

Име На Производ : Копачка ЗаврткиСе Вози Тип : Хексадецимален SocketГлава Стил : Хексадецимален ГлаваИзработени од нерѓосувачки челик, хексадецимален главата копачка завртки првенство точка штекер.Често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.Главната Боја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТема Големина : 3 x 3мм / 0.12 x 0.12 инчен (D*L)Тема на Теренот : 0.5 mmВкупна Должина : 3мм / 0.12 инченДупка со Дијаметар : 2mm / 0.08 инченТежина : 7gПакет Содржина : 50 (+ / 2%) x Копачка ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

520шт M2 M3 M4 A2 неръждаема стомана DIN912 шестостенни болтове с шестоъгълни глави колпачковые винтове с гайки гама от комплект № 1112
 • Новинка

520шт M2 M3 M4 A2 неръждаема стомана DIN912 шестостенни болтове с шестоъгълни глави колпачковые винтове с гайки гама от комплект № 1112

BGN 35.18

Ова е за една кеса на 520 парчиња М2 М3 М4 А2 Нерѓосувачки Челик DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки Со Навртки Асортиман Комплет БР.1112.Големина : М2 x8mm 25pcs М3 x8mm 20pcs М4 x8mm 20pcs M2x12mm 25pcs М3 x12mm 20pcs M4x12mm 20pcs M2x16mm 25pcs M3x16mm 20pcs M4x16mm 20pcs M2x20mm 25pcs M3x20mm 20pcs M4x20mm 20pcs М2 Ореви 100pcs М3 Ореви 80pcs М4 Ореви 80pcsМетрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

18A / 125VAC 12A/2A/10A 250VAC подмяна на DPST електроинструмент задейства превключвател
 • Новинка

18A / 125VAC 12A/2A/10A 250VAC подмяна на DPST електроинструмент задейства превключвател

BGN 11.44

Име На Производ Предизвика Switch Модел Бр HY15 Оценет Напон и Струја 18 A 125 VAC 12 A / 2 A / 10 A 250 VAC 5 E4 Контакт Тип 1 NO 1 NO(DPST) Вкупно Димензии (Прибл.) 5.8 x 4x 3.3 cm / 2.3" x 1.6" x 1.3"(LWT) Материјал Пластика, Електрични Дел Главна Боја Портокалова, Црна

20pcs безплатна доставка M5*6.4/8/10/12/14/16 5 мм, алуминиеви слепи нитове с кръгла глава декорация на нокти поп нитове
 • Новинка

20pcs безплатна доставка M5*6.4/8/10/12/14/16 5 мм, алуминиеви слепи нитове с кръгла глава декорация на нокти поп нитове

5.73 BGN 5.00

20 PCS М5 Алуминиум Слепи Круг Шефот на Заковки Помине Декорација Поп Заковки d=5mm1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.Ви благодариме за посетата на нашата продавница

М2. 5 м2. 5 * 28/30/32/35/38/40 м2. 5x28/30/32/35/38/40 304 неръждаема стомана DIN7380 Гъби през цялата шестигранник бутона на главата на винта
 • Новинка

М2. 5 м2. 5 * 28/30/32/35/38/40 м2. 5x28/30/32/35/38/40 304 неръждаема стомана DIN7380 Гъби през цялата шестигранник бутона на главата на винта

BGN 9.76

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2.5*28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 М2.5x28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 304 Нерѓосувачки Челик DIN7380 Печурки Круг Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката 最少5个字符Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект мм Дијаметар Norminald ТеренотСтр дк К С тmin max min max min max min М3 0.5 5.4 5.7 1.65 1.40 2.045 2.020 1.04 М4 0.7 7.6 7.24 2.20 1.95 2.56 2.52 М5 1.3 0.8 9.5 9.14 2.75 2.50 3.071 3.020 1.56 M6 1 10.5 10.07 3.3 3.0 4.084 4.020 2.08 М8 1.25 14 13.57 4.4 4.1 5.084 5.020 2.6 M10 1.5 17.5 17.07 5.5 5.2 6.095 6.020 3.12 М12 1.75 21 20.48 6.60 6.24 8.115 8.025 4.16 М16...

HHTL-24x китара Fender подпора Телефон pick guard винт за tele + черно + сребристо
 • Новинка

HHTL-24x китара Fender подпора Телефон pick guard винт за tele + черно + сребристо

BGN 1.57

24 завртка се поставува за фендер стил гитараТоа е погоден за Telecaster (8 завртки) и Stratocaster (11 завртки).Висок квалитет на ударните додатоциНавој дијаметар : околу 3 mmДолжина : околу 12 ммМатеријал : Никел позлатен челикБоја : црна и сребренаПакет Содржина : 24 x Изберете Guard ЗаврткаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

10 бр./лот metric M6x25mm неръждаема стомана крило Болт пеперуда болт, винт нова
 • Новинка

10 бр./лот metric M6x25mm неръждаема стомана крило Болт пеперуда болт, винт нова

12.46 BGN 12.00

Опис : Метрички Навој M6x25 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Гром ЗаврткаM6x1.0mm Тема ТеренотКоличина : 10pcsИмаме M3 M4 M5 M6 М8 во нашата продавница ве Молиме пребарување "Крило Гром" Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Радиоуправляеми приемник на батерията конектор-конектор за Включване Изключване превключвател за управление на
 • Новинка

Радиоуправляеми приемник на батерията конектор-конектор за Включване Изключване превключвател за управление на

BGN 12.62

Име на производ Примачот На Исклучување Конектор Тип 3 Pin на Женски Машки Вкупно Должина 20cm / 7.8" Надворешен Материјал Пластика, Метал Кабелот, Боја Црвена, Жолта, Црна

S-M6-0/S-M6-1/S-M6-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане нитове самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот
 • Новинка

S-M6-0/S-M6-1/S-M6-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане нитове самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот

BGN 33.58

Стандард на прес возбудлив нутИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

260шт 12.9 въглеродна стомана шестостенни корона шестигранное гнездо ларва винт болтове, гайки крепежни елементи с конусовидна точка гама от винтове комплект
 • Новинка

260шт 12.9 въглеродна стомана шестостенни корона шестигранное гнездо ларва винт болтове, гайки крепежни елементи с конусовидна точка гама от винтове комплект

16.40 BGN 15.00

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

20 бр/лот метричен Болт крило от неръждаема стомана M5x16mm пеперуда болт, винт чисто нов
 • Новинка

20 бр/лот метричен Болт крило от неръждаема стомана M5x16mm пеперуда болт, винт чисто нов

13.42 BGN 12.00

Опис : Метрички Навој M5x16 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Крило Гром Пеперутка Гром ЗаврткаM5x0.8мм Тема ТеренотКоличина : 20pcsИмаме M3 M4 M5 M6 М8 во нашата продавница ве Молиме пребарување "Крило Гром" Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

30 парчета 4mmx4mmx0. 8mm SMD незабавен 4-пинов клеммный такт осезаемо микропереключатель
 • Новинка

30 парчета 4mmx4mmx0. 8mm SMD незабавен 4-пинов клеммный такт осезаемо микропереключатель

BGN 9.55

Име на производ Такт се Префрлите Акција Тип на Еден Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) 4 x 4 x 0.8 mm / 0.16" x 0.16" x 0.03" (L*W*T) Материјал Пластика, Бакар,Метална Боја Црна, Тон Злато,Сребро на Ѕвонење .

12V 315MHZ 3 Channel 50М Wireless Remote Control Switch Receiver Controller Set
 • Новинка

12V 315MHZ 3 Channel 50М Wireless Remote Control Switch Receiver Controller Set

BGN 32.85

Име на производ Безжичен Далечински Предавателот Приемник Копчиња 3 Клуч со Далечински Управувач Канал нумерички 3CH Напојува Со 1 x 12 V 23 A Батерија(Не се Вклучени Овде) Реле Серпентина Напон DC12 V Оперативни Фреквенција 315 MHZ Оптоварување Тековната(Макс.) 7А Емитува Diatance>50 M Кодирање Тип на Учење Код Предавателот Димензии 58 х 39 x 15mm / 2.3" x 1.5" x 0.59"(L*W*T) Приемник Модул Големина 51 x 37 x 22mm / 3" x 2.1" x 1.1"(L*W*T) Пластични Материјали, Електронски Делови, Метал Главната Боја Кафеава, Црна

50шт Rohs 2.5 мм, 2.0 мм Отвор фиксиран найлон пластмаса печатна такса обратното заключване печатна такса поддръжка втулка стълб конфронтация
 • Новинка

50шт Rohs 2.5 мм, 2.0 мм Отвор фиксиран найлон пластмаса печатна такса обратното заключване печатна такса поддръжка втулка стълб конфронтация

BGN 2.86

50pcs Rohs 2,5 mm 2.0 mm Дупка Фиксна Најлон Пластични PCB Одбор Обратна Заклучување Коло Поддршка Spacer Столб ќорсокак Материјали : Најлон 66; Оганзаштита на курс : 94 V2; Работна температура : 20 Степен120 Степен; Предности : лесно да се поправи и промени на ќорсокак во PC Одбор Овластен од страна на : ROHS G226 X Y x : Дупка на одборот Y : должина на средината на телото ​Плаќања1...

Безплатна доставка 4/10/20/50 бр. метални ръкохватки за кабелна ключалка 15 мм в тръба на захранващ кабел на проводници на ръкохватки M6 таванна плоча свързване за висящи
 • Новинка

Безплатна доставка 4/10/20/50 бр. метални ръкохватки за кабелна ключалка 15 мм в тръба на захранващ кабел на проводници на ръкохватки M6 таванна плоча свързване за висящи

17.60 BGN 16.00

Кабел usb Кабелот заклучување со завртки за pendant светилкаМатеријал : металДупка Големина : 6mmScew цевка : 15mm10pcs / 20pcs / 50pcs во една многуПоголема количина може да добиете попуст.Ви благодариме за вашата нарачка!

10шт DIN1587 M8 8 mm гайка M10 M12 Гайка от неръждаема стомана капак гайка декоративна орех е идеален за къси винтове
 • Новинка

10шт DIN1587 M8 8 mm гайка M10 M12 Гайка от неръждаема стомана капак гайка декоративна орех е идеален за къси винтове

BGN 10.64

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

5 бр 4 игли незабавен микро миниатюрен превключвател черен за ключа на затвора на камерата
 • Новинка

5 бр 4 игли незабавен микро миниатюрен превключвател черен за ключа на затвора на камерата

BGN 10.58

Име на производ Микро Прекинувач Одговара за Камерата Shutter Копче Тип Еден Контакт(SPST) Pin Број 4 Димензија за 4,5 x 4 x 1mm / 0.18" x 0.16" x 0.04" (L*W*T) Материјал Пластика, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

HHTL-M2x3mmx3.5mm с вътрешна резба латунная нагънат поставяне на вградени ядки 30шт
 • Новинка

HHTL-M2x3mmx3.5mm с вътрешна резба латунная нагънат поставяне на вградени ядки 30шт

BGN 1.57

Име На Производ : Knurled НутТема Големина : М2Материјал : МесингТежина : 4gГлавната Боја : ЗлатнаВисина : 3мм / 0.12 инченOutter Дијаметар : 3.5 mm / 0.14 инчен (Max.D)Овие Knurl Тема Вметнете Орев може да се користат за инјектирање калапи за цврсто одредување наМоже да биде инсталиран со ултразвучно испитување или топлина во нишка заострените дупка, или моделирани во текот на горивотоНема потреба да се counterbore или countersink шеф дупка од вметнете го упатството за пилотМатеријал на овој дел е месинг и тоа може да се спротивстави на топлинаПакет Содржина : 30 x Knurled НутAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

M12 M12*25/30/35/40 M10x25/30/35/40 304 неръждаема стомана 304ss DIN7380 Гъби през цялата шестигранник шестигранник гнездо бутон корона на винт
 • Новинка

M12 M12*25/30/35/40 M10x25/30/35/40 304 неръждаема стомана 304ss DIN7380 Гъби през цялата шестигранник шестигранник гнездо бутон корона на винт

BGN 9.82

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М12 М12*25 / 30 / 35 / 40 M10x25 / 30 / 35 / 40 304 Нерѓосувачки Челик 304ss DIN7380 Печурки Круг Хексадецимален Хексагонални Штекер Копчето Главата на ЗаврткатаМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект мм Дијаметар Norminald ТеренотСтр дк К С тmin max min max min max min М3 0.5 5.4 5.7 1.65 1.40 2.045 2.020 1.04 М4 0.7 7.6 7.24 2.20 1.95 2.56 2.52 М5 1.3 0.8 9.5 9.14 2.75 2.50 3.071 3.020 1.56 M6 1 10.5 10.07 3.3 3.0 4.084 4.020 2.08 М8 1.25 14 13.57 4.4 4.1 5.084 5.020 2.6 M10 1.5 17.5 17.07 5.5 5.2 6.095 6.020 3.12 М12 1.75 21 20.48 6.60 6.24 8.115 8.025 4.16 М16...