Високо качество на 10 бр 304 замък от неръждаема стомана отвън стопорное пръстен E-Clip 4 мм сребро

Високо качество на 10 бр 304 замък от неръждаема стомана отвън стопорное пръстен E-Clip 4 мм сребро

BGN 1.31

Брой продукти


Име на производ : E-стега; Дизајн : E-type
Внатрешен дијаметар (D) : 4 mm/0.16"
Надворешен дијаметар (D) : 9 mm/0.35"
Отворете дијаметар (H) : 3.5 mm/0.18"
Дебелина (D) : 0.8 mm/0.03"
Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува добра отпорност на корозија и високи температури, кој гарантира долг живот.
Материјал : не ' рѓосувачки челик 304
Боја : сребрена
Тежина : 3g
Обемот на испорака :
10 x E-клип
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Име на производ : E-стега; Дизајн : E-type
Внатрешен дијаметар (D) : 4 mm/0.16"
Надворешен дијаметар (D) : 9 mm/0.35"
Отворете дијаметар (H) : 3.5 mm/0.18"
Дебелина (D) : 0.8 mm/0.03"


Подробности

Направи си Сам пособия:
Металообработване

Избор на купувачи

304 неръждаема стомана американски тип спусъка Clevis завъртане на очите вдигане на Модула тон кука 150 кг полезен Товар
 • Новинка

304 неръждаема стомана американски тип спусъка Clevis завъртане на очите вдигане на Модула тон кука 150 кг полезен Товар

BGN 3.76

направени од 304grade нерѓосувачки челик материјалполиран површинабезбедноста на работно оптоварување : 150kilograms.1pieces по многуПред купување, ве молиме да ги прочитате и да ги одржуваме нашите тргување услови во умот...

безплатна доставка на 10 бр. месинг газово дупка люверсы винт резбово съединение на иглата САМ чанта, каишка част от оборудването на ръчно изработени обтегач дупка
 • Новинка

безплатна доставка на 10 бр. месинг газово дупка люверсы винт резбово съединение на иглата САМ чанта, каишка част от оборудването на ръчно изработени обтегач дупка

BGN 39.68

големина околу 20*11mm=D*d ;дебелина погоден за 3,5 мммолиме забележете : можеби таму е малку гребнатини на површината...

50шт Rohs 2.5 мм, 2.0 мм Отвор фиксиран найлон пластмаса печатна такса обратното заключване печатна такса поддръжка втулка стълб конфронтация
 • Новинка

50шт Rohs 2.5 мм, 2.0 мм Отвор фиксиран найлон пластмаса печатна такса обратното заключване печатна такса поддръжка втулка стълб конфронтация

BGN 2.86

50pcs Rohs 2,5 mm 2.0 mm Дупка Фиксна Најлон Пластични PCB Одбор Обратна Заклучување Коло Поддршка Spacer Столб ќорсокак Материјали : Најлон 66; Оганзаштита на курс : 94 V2; Работна температура : 20 Степен120 Степен; Предности : лесно да се поправи и промени на ќорсокак во PC Одбор Овластен од страна на : ROHS G226 X Y x : Дупка на одборот Y : должина на средината на телото ​Плаќања1...

50 бр ВКЛ./ИЗКЛ 2 позиция 3 пинов 1p2t SPDT панел PCB мини подвижен, превключвател десен ъгъл
 • Новинка

50 бр ВКЛ./ИЗКЛ 2 позиция 3 пинов 1p2t SPDT панел PCB мини подвижен, превключвател десен ъгъл

BGN 7.42

Име на производ Излизгајте го Прекинувачот Модел SK12 D07 VG3 Акција Тип SPDT Контакт Тип НА / ЗА, 2 Позиции Иглички Количество 3 Работна Сила 0.5 A 50 V DC Контакт Отпор 30mΩ Max Изолација Отпор 100mΩ Мин во 500 V DC го Издржат Напон AC 500 V за 1 мин Иглички Големина(Секој од нив) 3 x 0.5 mm / 0.12" x 0.02" ( L * W) Pin Теренот 2mm / 0.079" Главна Големината на Телото(не вклучуваат Иглички & Knob) 9 x 4.4 x 4.2 mm / 0.35" x 0.17" x 0.16"(L*W*H) Switch Вкупната Големина 9 x 7 x 7.5 mm / 0.35" x 0.27" x 0.29" (L * W* H) Knob Големина на 2 x 2 x 3мм / 0.08" x 0.08" x 0.12" (L * W * H) Материјал(Надворешен) Пластика, Метал Главната Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна

HHTL-M3 x 45 мм легированная стомана шестостенни корона на бутона винтове черен 20 бр.
 • Новинка

HHTL-M3 x 45 мм легированная стомана шестостенни корона на бутона винтове черен 20 бр.

BGN 3.10

Име На Производ : Штекер Копчето Главата ЗаврткиСе Вози Тип : Хексадецимален SocketГлава Стил : Копчето ГлаваМатеријал : Легиран ЧеликТема Големина : M3 x 45mmТежина : 20gГлавната Боја : ЦрнаВкупна Должина : 47mm / 1.9 инченГлава Дијаметар : 5.5 мм / 0.22 инченЛегиран Челик материјалЧашката Копчето ГлаваFastener Тип : Машина ЗаврткаПакет Содржина : 20 x Штекер Копчето Главата ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

S-M6-0/S-M6-1/S-M6-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане нитове самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот
 • Новинка

S-M6-0/S-M6-1/S-M6-2 metric PEM поцинкована въглеродна стомана налягане нитове самозатягивающаяся гайка 200 бр./лот

BGN 33.58

Стандард на прес возбудлив нутИспорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

20 бр SMT SMD незабавен 2-пинов SPST такт бутон превключвател 6x3x3. 5mm
 • Новинка

20 бр SMT SMD незабавен 2-пинов SPST такт бутон превключвател 6x3x3. 5mm

BGN 9.46

Име на производ Такт се Префрлите Тип SPST Акција Тип на Еден Pin Број 2 Димензии 6 х 3 х 3.5 mm / 0.24" x 0.12" x 0.14"(L*W*H) Копчето Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06"(L*W) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови, Бела Боја, Бела

M16 M16*80/85/90/100/110 M16x80/85/90/100/110 304 неръждаема стомана ss метричен DIN912 шестостенния болт с размер на отворите винт шестограмен болт с шестоъгълни глави
 • Новинка

M16 M16*80/85/90/100/110 M16x80/85/90/100/110 304 неръждаема стомана ss метричен DIN912 шестостенния болт с размер на отворите винт шестограмен болт с шестоъгълни глави

BGN 11.52

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М16 М16.80 / 85 / 90 / 100 / 110 M16x80 / 85 / 90 / 100 / 110 304 Нерѓосувачки Челик св Метрички DIN912 Ален Главата Гром Хексадецимален Хексагонални Штекер Кап ЗаврткиМерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Номинална Дијаметар на Теренот б dk k s t d P max min max min max min min М1.4 0.3 14 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 15 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 16 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 17 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 18 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 20 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 24 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 / 1 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 / 1.25 / 1 32 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 / 1.5 / 1.25 36 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 / 1.5 40 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16...

М2. 5 м2. 5 * 28/30/32/35/38/40 м2. 5x28/30/32/35/38/40 304 неръждаема стомана DIN7380 Гъби през цялата шестигранник бутона на главата на винта
 • Новинка

М2. 5 м2. 5 * 28/30/32/35/38/40 м2. 5x28/30/32/35/38/40 304 неръждаема стомана DIN7380 Гъби през цялата шестигранник бутона на главата на винта

BGN 9.76

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М2.5 М2.5*28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 М2.5x28 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 304 Нерѓосувачки Челик DIN7380 Печурки Круг Хексагонални Штекер Копчето Главата на Завртката 最少5个字符Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект мм Дијаметар Norminald ТеренотСтр дк К С тmin max min max min max min М3 0.5 5.4 5.7 1.65 1.40 2.045 2.020 1.04 М4 0.7 7.6 7.24 2.20 1.95 2.56 2.52 М5 1.3 0.8 9.5 9.14 2.75 2.50 3.071 3.020 1.56 M6 1 10.5 10.07 3.3 3.0 4.084 4.020 2.08 М8 1.25 14 13.57 4.4 4.1 5.084 5.020 2.6 M10 1.5 17.5 17.07 5.5 5.2 6.095 6.020 3.12 М12 1.75 21 20.48 6.60 6.24 8.115 8.025 4.16 М16...

Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Селектор 5 Позиционен Комбиниран Ключ За Превключване На Клемм 16
 • Новинка

Отточна Тръба На Шарнирна Връзка Селектор 5 Позиционен Комбиниран Ключ За Превключване На Клемм 16

BGN 33.57

Име на производ Changeover Switch Модел LW1216 / 4 F Напон и Струја 16 A 500 V Позиција Број 5 Терминалот Број 16 Инсталирање Дупки Големина(Приближно) 48 x 48mm / 1.9" x 1.9"(L*W) Вкупната Големина(Приближно) 4.8 x 4.8 x 11.5 cm / 1.9" x 1.9" x 4.5"(L*W*H) Надворешен Материјал Пластика, Метал

4шт 16мм/18мм/20 mm/25мм/30мм декорация от неръждаема стомана, огледало нокти сатен удебелена тапицерия
 • Новинка

4шт 16мм/18мм/20 mm/25мм/30мм декорация от неръждаема стомана, огледало нокти сатен удебелена тапицерия

2.22 BGN 2.00

4pcs 16mm / 18mm / 20mm / 25мм / 30мм Нерѓосувачки челик декорација огледало помине сатенски финиш задебеленаПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

PH2 Phillips Hex Head Shank Dimpler Пробийте Bit Drywall Screw Setter 10 бр.
 • Новинка

PH2 Phillips Hex Head Shank Dimpler Пробийте Bit Drywall Screw Setter 10 бр.

19.17 BGN 14.00

Спецификации : Име на Стока Завртка Dimpler Тип PH2 Филипс Главата Материјал Метална Боја Сребрена на Ѕвонење Малку Пречник од 6mm / 15 / 64" месо тело Големина 6mm / 15 / 64" Вкупната Големина 25 x 14.5 мм / 1" x 0.57"(L*Д) Тежина 126g Пакет Содржи 10 x Завртка Dimpler МалкуОпис : Хексадецимален месо тело, филипс глава, 1" вкупна должина, магнетни тело...

HHTL-50pcs M3x3mm неръждаема стомана шестостенни изход набор от осп точка ларви винтове сребро
 • Новинка

HHTL-50pcs M3x3mm неръждаема стомана шестостенни изход набор от осп точка ларви винтове сребро

BGN 1.73

Име На Производ : Копачка ЗаврткиСе Вози Тип : Хексадецимален SocketГлава Стил : Хексадецимален ГлаваИзработени од нерѓосувачки челик, хексадецимален главата копачка завртки првенство точка штекер.Често се користи за одржување на еден макара, опрема, или други делови од вртење во однос на вратило.Главната Боја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТема Големина : 3 x 3мм / 0.12 x 0.12 инчен (D*L)Тема на Теренот : 0.5 mmВкупна Должина : 3мм / 0.12 инченДупка со Дијаметар : 2mm / 0.08 инченТежина : 7gПакет Содржина : 50 (+ / 2%) x Копачка ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...