Официално професионални бизнес работни костюми 4 бр. със сака + панталони + жилетка + блузи, дамски панталони, комплекти блейзери униформи

Официално професионални бизнес работни костюми 4 бр. със сака + панталони + жилетка + блузи, дамски панталони, комплекти блейзери униформи

BGN 127.00
-5 %
BGN 133.92

Брой продукти

Моден Единствен Дизајн За Бизнис Жени Канцеларијата Дама Жените Работа Одговара (3 парчиња поставува Палто + Панталони + Вест+Блуза) Боја Opition : Сива,Црна Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL, XXL, XXXL
Пакет се вклучени : 1 X Жените им Одговара (Палто+Панталони+Вест+Блуза)
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Војна Совети : Ова е Кинески Големина, uaually помала од НАС/ЕУ големина,ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред вашата исплата.
Големина
Палто
Панталони
Рамо
Должина
Биста
Sleeve
Половината
Хип
Должина
S
37
57
80
57
64
86
98
М
38
58
84
58
68
90
99
L
39
59
88
59
72
94
100
XL
40
60
92
60
76
98
101
XXL
41
61
96
61
80
102
102 XXXL 42 62 100 62 84 106 103
Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Тип Елемент:
Брючные Костюми
Дължина ръкав(см):
Пълен
Състав На Материала:
Блейзър+Микрофибър
is_customized:
Yes
Тип На Затваряне Панталони:
Пуговица Муха
Тип На Затваряне:
Однобортный
Яка:
Печен
Материал:
Микрофибър, Полиестер
Номер На Модела:
KY1801-17
Дължината На Дрехата:
Редовен
Цвят:
Сив, Черен
Сезон:
Пролет, Есен, Зима
Размер:
S M L XL XXL XXXL
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Тип Тъкани:
Сукно

Избор на купувачи

Lenshin жълто сако прав и лъскав сако офис Дама Стил палто бизнес и официални тоалети бонбони цвят
 • Новинка

Lenshin жълто сако прав и лъскав сако офис Дама Стил палто бизнес и официални тоалети бонбони цвят

BGN 47.84

Палто Биста Половината Должина на Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 80 31.5 72 28.3 54 21.3 52.5 20.7 36 14.2 М 84 33.1 76 29.9 55 21.7 53 20.9 37 14.6 L 88 34.6 80 31.5 56 22.0 53 20.9 38 15.0 XL 92 36.2 84 33.1 57 22.4 53.5 21.1 39 15.4 2 XL 96 37.8 88 34.6 58 22.8 53.5 21.1 40 15.7 3 XL 100 39.4 92 36.2 59 23.2 54 21.3 41 16.1 4 XL 104 40.9 96 37.8 60 23.6 54 21.3 42 16.5 5 XL 108 42.5 100 39.4 61 24.0 54.5 21.5 43 16.9 Забелешка : Точка мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 23 CM различни!

Жените кадифе спортен костюм пролет есен майка дрехи с дълъг ръкав яке+панталон от две части velvet костюм плюс размер 4XL YAGENZ K270
 • Новинка

Жените кадифе спортен костюм пролет есен майка дрехи с дълъг ръкав яке+панталон от две части velvet костюм плюс размер 4XL YAGENZ K270

95.97 BGN 49.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Ракав Рамо Панталони Половината XL 59 96 58 37 98 6295 XXL 61 100 59 38 100 6699 3 XL 63 104 60 39 102 70103 4 XL 65 108 61 40 104 74107 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Яке+Панталон Дамски Бизнес Костюми, С Цвят На Слонова Кост Дамски Офис Униформи Официално На Бала Нощ Дами Брючный Костюм 2 Бр Женски Смокинг
 • Новинка

Яке+Панталон Дамски Бизнес Костюми, С Цвят На Слонова Кост Дамски Офис Униформи Официално На Бала Нощ Дами Брючный Костюм 2 Бр Женски Смокинг

BGN 158.40

започнетекрајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

tnlnzhyn 2017 пролет лято женски костюм 2 бр. костюми, блузи и плисирани широки панталони, комплекти за ежедневните си широки панталони, костюми Y331
 • Новинка

tnlnzhyn 2017 пролет лято женски костюм 2 бр. костюми, блузи и плисирани широки панталони, комплекти за ежедневните си широки панталони, костюми Y331

75.17 BGN 38.00

wyприклучокstartЖешка Стока$29.88 $60.98$21.31 $40.98$37.23 $75.98$31.19 $59.98$34.31 $65.98$42.11 $80.98wyприклучоккрајtnlnzhyn 2017 Пролет Лето Жените Одговараат 2 парчиња Одговара Блузи и Pleated Широк нога Панталони Поставува Повик за Широка нога Панталони Одговара Y331БЛУЗИГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Ракав Должина Должина Половината Биста Рамо Хип Големина S 28 55 92 Е 36,5 М 28.5 56 96 37.5 L 29 57 100 38.5 XL 29.5 58 104 39.5ПАНТАЛОНИ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Ракав Должина Должина Половината Биста Рамо Хип Големина S 77 56 M 78 60 L 79 64 XL 80 68Големина : ве молиме љубезно, истакна дека е мерена од страна на подот,Тоа ќе биде 13cm разлика , ве молиме да ги проверите големините внимателно со свој...

2018 есен отпечатва в каре плюс размер однобортный женски костюм с дълъг ръкав ежедневни дамски офис блейзери XXXL
 • Новинка

2018 есен отпечатва в каре плюс размер однобортный женски костюм с дълъг ръкав ежедневни дамски офис блейзери XXXL

57.76 BGN 38.00

Големина на Табелата Ознака Големина Должина Биста Рамо Половината Ракав S см 57 84 36 70 57 инчен 22.5 33.1 14.2 27.6 22.5 M 57 88 37 74 57 22.5 34.7 14.6 29.2 22.5 L 58 92 38 78 58 22.9 36.2 15.0 30.7 22.9 XL 59 96 39 82 59 23.2 37.8 15.4 32.3 23.2 XXL 60 100 40 86 60 23.6 39.4 15.8 33.9 23.6 XXXL 61 104 41 90 61 23.8 41.0 16.2 35.5 23.8 Совети 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од aboveimages...

OMILKA Veste Blazer Femme 2017 Зима жени розово сиво наметало наметало блейзър мода с дълъг ръкав бомбер яке наметало блейзър работно облекло
 • Новинка

OMILKA Veste Blazer Femme 2017 Зима жени розово сиво наметало наметало блейзър мода с дълъг ръкав бомбер яке наметало блейзър работно облекло

58.72 BGN 50.00

OMILKA Veste Палто Femme 2017 Зима Жените Розова Сива Наметка Кејп Палто Мода Долг Ракав Самоубиец Јакна Кејп Палто WorkwearФункцијаПредмет Тип : Кејп Палто / Жени Самоубиец ЈакнаБоја : Розова СиваСтил : ЕвропаГолемина : S M L XLМатеријал : Памук, ПолиестерПакување : OPP ВреќаМесто на Потекло : Гуангжу, КинаЗабелешкаако у сакате да се направи голема цел, u може да ме контактирате...

Тъмно Синьо Сако И Бели Панталони, Дамски Бизнес Костюми, Дамски Офис Униформи Елегантни Комплекти От 2 Части Блейзър Дамски Зимни Официални Костюми Работа
 • Новинка

Тъмно Синьо Сако И Бели Панталони, Дамски Бизнес Костюми, Дамски Офис Униформи Елегантни Комплекти От 2 Части Блейзър Дамски Зимни Официални Костюми Работа

BGN 158.40

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавницаНие го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Исто така,службата е uppermost,Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас...

Нови стилове 2018 официално OL стилове блейзери и якета палта елегантен оранжево за бизнес дами офис дами, дамски блузи и сака
 • Новинка

Нови стилове 2018 официално OL стилове блейзери и якета палта елегантен оранжево за бизнес дами офис дами, дамски блузи и сака

47.95 BGN 46.00

100% Сосема Нов Канцеларијата Дама Формално Жените Палто Грб Мода Тенок Униформа Overcoat Боја : Зелена,Бела,Портокалова,Светло Сина Материјал : Полиестер+Spandex Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XLПакет се вклучени : 1 X Жените Палто ГрбГолемина информацииЕдиница : CMве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инченплочка за грешка при мерење е нормален 13 CMТопло Совет : Ова е Кинески големина,обично smaller12 големина од НАС / ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред исплата.БлузиГолеминаРамоБистаПоловинатаSleeveдолжинаS3582704065М368674 4166L3790784267XL3894824368XXL3998864469 XXXL 40 102 90 45 70Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информацииЗабелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна...

Чист цвят високо качество на пролетта и лятото новата корейски тънък кратък абзац малък костюм дамски яке див всекидневен костюм
 • Новинка

Чист цвят високо качество на пролетта и лятото новата корейски тънък кратък абзац малък костюм дамски яке див всекидневен костюм

66.66 BGN 35.00

Чиста боја со висок квалитет пролет и лето нови корејски Тенок краток став мали одговараат дами јакна диви удобно костумГолемина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина Препорачува тежина Облека должина Рамо Градите Ширина Ракав Должина CN kg cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 3945 56 22.05 35 13.78 84 33.07 57 22.44 М 4547 57 22.44 36 14.17 88 34.65 57 22.44 L 4757 58 22.83 37 14.57 92 36.22 58 22.83 XL 5762 59 23.23 38 14.96 96 37.80 58 22.83 XXL 6267 60 23.62 39 15.35 100 39.37 59 23.23 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

Яке+Панталон Черни Дамски Бизнес Костюми, Официални Офис Костюми Работен Женски Брючный Костюм Однобортный Комплект От 2 Части По Поръчка
 • Новинка

Яке+Панталон Черни Дамски Бизнес Костюми, Официални Офис Костюми Работен Женски Брючный Костюм Однобортный Комплект От 2 Части По Поръчка

BGN 158.40

започнетекрајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина...

Нова мода 2018 есен зима барок дизайнер блейзър женски метални Lions копчета двубортный блейзър яке външно палто червен
 • Новинка

Нова мода 2018 есен зима барок дизайнер блейзър женски метални Lions копчета двубортный блейзър яке външно палто червен

84.78 BGN 75.00

Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Разумна Цена .Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата прво, пред да се за да го стави на ред...

африкански дашики жени печат африканска облекло за жени, 2 бр макси ръкави африка принт костюм за жени натурален 5xl WY2686
 • Новинка

африкански дашики жени печат африканска облекло за жени, 2 бр макси ръкави африка принт костюм за жени натурален 5xl WY2686

95.02 BGN 87.00

африкански dashiki жените печати африкански облека за жени 2 парче макси ракави африкански печати одговараат за жените природни 5xl WY2686

hirigin Women Two Piece set 2018 секси Outfits velvet sling vest +short skirt set Out носете fashon Fitness Костюми Femme Summer
 • Новинка

hirigin Women Two Piece set 2018 секси Outfits velvet sling vest +short skirt set Out носете fashon Fitness Костюми Femme Summer

10.29 BGN 9.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Жените Две секси Парче Облека Velour прашка+кратко здолниште утврдени носат Жените fashon Фитнес Водат Одговара Лето Femme Квалитетот е на прво со најдобра услуга...