1 бр. / лот NFC Tag Ntag215 504 байта ISO14443A PVC бели карти за Android, IOS NFC телефони

1 бр. / лот NFC Tag Ntag215 504 байта ISO14443A PVC бели карти за Android, IOS NFC телефони

BGN 0.64

Брой продукти

1pcs ISO14443 A за NFC Картичка RFID Smart Ознака 1k NTAG215 Чип Бела Карта за Сите NFC вклучени уреди
Име на производ
Ознаки за NFC NFC картички
Спецификација на производот
Антена големина
76*45mm
Антена Материјал
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ + АЛ
Картички големина
85.6*54mm
Картички Дебелина
0.84 mm
Картички Материјал
ПВЦ
Електронски спецификации
Чип Вид
NTAG215
Протокол
ISO/IEC 14443 НА
Оперативен фреквенција
13.56 MHz
NFC Форум Тип
NFC Форум Тип 2 Ознака
Lockable
YES
Вкупните Перформанси
Читање од далечина
0-10cm
Меморија
540 Bytes
Употребливи Меморија
504 Bytes
Напишете издржливост
> 100000 циклуси
За Задржување На Податоци
> 10 Години
Квалитет
100% тест
Животна средина
Температурата на работа
-25 °C до 70 °C
Температура на чување
-55 °C до 125 °C
Примена
Користење на NFC уреди((како NFC мобилни телефони), Може да содржат информации или автоматски Команда (како се Отвори URL, Упатите телефонски повик, да Испратите SMS порака, Отворете некоја локална датотека или некоја апликација, итн.)


Подробности

Номер На Модела:
LH-NTAG215-001
търговска марка:
жизайбиде

Избор на купувачи

100 бр./лот СЛЕ 4442 смарт чип-IC карта празни PVC IC карти ISO7816
 • Новинка

100 бр./лот СЛЕ 4442 смарт чип-IC карта празни PVC IC карти ISO7816

70.40 BGN 60.00

100 PCS / многу SLE 4442 IC Картички Празно ПВЦ Паметни Картички ISO7816 Количина : 100 Параметар : 256 бајти EEPROM режим на 32битна заштитена меморија Бајти 3 корисничката лозинка, лозинка грешка грофот : 3 Температура : 0 c70 c најмалку 100,000 избрише / напишете најмалку 10 години за задржувањето на податоци Минимум напишете / избрише време : од 2,5 ms Оперативен напон : 5 V Максимална моќност снабдувањето со струја : 10m A Фабрика е излечи кога корисникот кодот е 32бајтен writeprotected податоци област Второ, се алоцираат меморија 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 0 A 0 B 0 C 0 D 0 E 0 F 92 23 10 01 46 0b 81 15 ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff 6d 77 36 36 33 00 ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff Податоци област ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff Карактеристики : 1, напишете заштитено подрачје (прв 32 бајти) секој бајт може да биде индивидуално напишете заштитени напишете заштита, содржините не може да се промени (што е, лекување на податоци) 2, лозинка, проверете ја поправи пред да, сите податоци може да се прочита, ако е потребно, може да ги шифрирате податоците во соодветни...

DIYSECUR пълен пръстови отпечатъци ID Card Четец на 125 khz RFID парола клавиатура врати за контрол на достъп комплект + захранване + магнитен заключване
 • Новинка

DIYSECUR пълен пръстови отпечатъци ID Card Четец на 125 khz RFID парола клавиатура врати за контрол на достъп комплект + захранване + магнитен заключване

302.37 BGN 260.00

Целосен Комплет за Отпечатоци и ID на Читач на картички за Пристап на Системот за КонтролаПристап Контролер + Напојување + Магнетни Заклучување + 10 лична Карта / Keyfob + Копчето ИзлезTCP / IP, USB, ВисокаперформансиЗошто да се користи за контрола на пристап ?Контрола на пристап овозможува да се контролира кој има пристап до вашата зграда...

Пълна тясна рамка, която система за контрол на достъпа 125 khz Rfid карта комплект система за контрол на достъпа +няма електрически замъка удря + захранване достъп
 • Новинка

Пълна тясна рамка, която система за контрол на достъпа 125 khz Rfid карта комплект система за контрол на достъпа +няма електрически замъка удря + захранване достъп

BGN 63.84

Целосна Вратата Security System 125 Khz Смарт Картичка Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење +300 LBS Електрични НЕМА Штрајк Lock&Напојување&Вратата Бел1 КОМПЈУТЕР допрете тастатура rifd пристап контролер10 PCS 125khz ID Keytags Картичка1 КОМПЈУТЕР 12 V3 A Напојување1 КОМПЈУТЕР БЕЗ електрична Штрајк Кодот1 КОМПЈУТЕР Жичен Вратата бел1 КОМПЈУТЕР Копчето ИзлезФункција: Присутен работа Допрете Тастатура Поддршка картичка,лозинка,карта+лозинка за да ја отворите вратата исклучете заштита на податоците функција Може да биде како роб читателот / wiegand 26 излез Може да се Поврзе со роб читателот / wiegand 26 inout се Поврзете на вратата бел преку жица или безжично со согласност на клиентите услов и поддршка на прекинувачот за отворање на вратата Спецификација: Корисникот Капацитет:1000 корисникот на Картичката фреквенција:125khz EM(ID) картичка(IC card) за опции) Картичка читање растојание:115 CM Оперативен напон:DC 12 V±10% Оперативни тековната: Тастатурата:Допрете Тастатура со светлосен Димензии:140mm×45mm×17mm Тежина:110g температурата:060 Релативна влажност:20%80% Wiegand интерфејс:Wiegand 26 текст & outputНапојувањеОваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето.Тоа е 12 V3 A Излез,Тоа контроли електрично заклучување директно;Помогне да се намали преголемиот за пристап контролорот;Автоматска заштита на функцијата за појава на краток спој или исклучете;NC / НЕМА излез режими на избор за различни типови на електрични бравиЕлектрично ЗаклучувањеЗаклучување Големина: 150 Lx39.5 Wx34 H(mm) Штрајкот Структура:Нерѓосувачки Челик Држи Сила:500 килограми Напон:DC12 V Тековната:200m A Функција:не Успеваат Безбедна(YS130 NO) Погоден За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Врата Површината Температурата:во Рамките +20℃ Соодветна Температура:10~+55℃(14131 F) Оперативни Влажност:0~90%(некондензирање) Лицето плоча Домување:Насликани Челик Функција:Вграден надвор MOV Тежина на 0,4 kgКопчето ИзлезОва е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот.Ако сакате да одите надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор : Поддршка и КООРДИНАТОР на Владата (не Успеваат Safe Mode) и Режим НЕ (не Успеваат Безбеден Режим);Тестирање : 1000000 пати стареење тест;Материјал : Тешко Пластика.Жичен Вратата Бел1 Поврзани со DC12 V напојување, потоа на црвениот позитивниот (+), потоа црно негативниот ()2 Зелена, жолта, двелинија краток одговор, може да испратите две дингдонг дингдонг звук.Клучни КартичкаОвие се 10pcs 125 KHz RFID Близина Keyfobsтие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички.

Паркинг бариера с дистанционно управление за икономия на места за паркиране parkingl лот saving / Remote control parking lock / Parking space saver
 • Новинка

Паркинг бариера с дистанционно управление за икономия на места за паркиране parkingl лот saving / Remote control parking lock / Parking space saver

168.00 BGN 160.00

Далечински Управувач Паркинг Бариера за parkingl многу заштеда / Далечински управувач паркинг заклучување / Паркинг простор saverТехнички податоци : 1...

Vstarcam WF820 Безплатна доставка Eye4 Smart WiFi лампа промяна LED buld light RGBW цвят чрез смартфон приложение Eye4 Control лампа E27
 • Новинка

Vstarcam WF820 Безплатна доставка Eye4 Smart WiFi лампа промяна LED buld light RGBW цвят чрез смартфон приложение Eye4 Control лампа E27

BGN 47.62

Опис На ПроизводотVstarcam Eye4 WF820 Smart Wi Fi Светилка Промена ДОВЕДЕ buld светлина RGBW бои преку паметен телефон СТАН Контрола E27 Крушка СветилкаЗа Сите Купувачи ID : 2331Посебна забелешка1...

RAYKUBE Digit Fingerprint Door Lock Keyless Entry Smart Anti-theft Lock за домашна сигурност с RFID-баркод R-FZ3
 • Новинка

RAYKUBE Digit Fingerprint Door Lock Keyless Entry Smart Anti-theft Lock за домашна сигурност с RFID-баркод R-FZ3

295.58 BGN 225.00

Поддршка на 100 отпечатоци од прсти / 200 ID Картички / 1 групи Лозинка за Универзална Десно или Лево насока и да се Поттикнат или да се Повлече отворање Слободен Увоз Даночни да се Делови на Европа ЗемјатаШопинг Совети За Испорака : Делови на Европа се слободни Увоз Доход преку DHL превозот(812days)(Велика Британија, Германија, Франција, Холандија, Белгија, Италија, Шпанија, Португалија, Шведска, Австрија, Данска, Финска, Сад, Грција, Унгарија, Латвија, Полска, Романија, Чешка,Словачка, Словенија, Литванија)Друга земја треба да нормален царинење,Ние не сме сигурни дали треба да се платат Увозните данок, но ние може да се прогласи ниска вредност за пакет.Можете да ни кажете колку decalred вредност напишете во пакет.Овој објект е околу 4kg на тежината,мора да превозот преку DHL,Fed Ex,UPSот или други Express(освен Русија и Бразил)...

DWE CC RF access control card reader 125 khz long range reader Car parking middle range четец на 125 khz rfid четци rs232
 • Новинка

DWE CC RF access control card reader 125 khz long range reader Car parking middle range четец на 125 khz rfid четци rs232

BGN 95.92

DWE CC ЗА контрола на пристап на читач на картички 125khz долга низа читателот паркинг средниот опсег читателот 125khz rfid читатели rs232Големина на : 260*260*35(mm)Боја : Темно Сива БојаНапон : DC12 VАктуелни : Помалку од 100m AЧитање опсег : 6080см близина на далечинаWiegand 26 / 34, RS485 / 232 излез формат факултативнаПосебни EMID Средниот Опсег КартичкаПомалку од 100 Комуникација на Далечина за Wiegand 26.Читање опсег од 6080см .Две натпревар картичка бесплатно заедно со производите.Брза испорака.Укажуваат светлина1.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.2.Сите објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена...

DIYSECUR 2.4 инчов TFT цветен екран пръстови отпечатъци и лична карта обслужване време, часовник за проследяване на времето на служителите + Tcp / ip
 • Новинка

DIYSECUR 2.4 инчов TFT цветен екран пръстови отпечатъци и лична карта обслужване време, часовник за проследяване на времето на служителите + Tcp / ip

154.37 BGN 125.00

На 2,4 инчен TFT Екран во Боја Отпечатоци И лична Карта Присуство Време Часовник За Песна Вработен Време + Tcp / ipБиометриски Отпечатоци и СМАРТ картичка Присуство на Времето часовникотОтпечаток + лична Карта +TCP / IP +USB приклучок +СофтверОва е Отпечаток и лична карта време часовник со TCP / IP функцијата, таа може да се користи во Време Присуство Проверете апликации...

Квадратна бутон за излизане на допир контрол на достъп NC / NO / COM 86 * 86mm пластмаса бутон за почивка на бутон за изход за системи за контрол на достъп врати
 • Новинка

Квадратна бутон за излизане на допир контрол на достъп NC / NO / COM 86 * 86mm пластмаса бутон за почивка на бутон за изход за системи за контрол на достъп врати

11.04 BGN 9.00

Ова е еден допир прекинувач со сино осветлување за пристап на системот за контрола, отварање на режим на состојба на светлото е сина, ако нема доволно светлина што точно може да се најде позиција на прекинувачот, кога се допре го вклучите светлото станува Зелена тогаш вратата се отвори.Материјал : Тешко ПластикаДимензии:86 Lx86 Wx20 H(mm) Текст:DC12 V Corrent:50m A Контакт Оценка:3А@12 VDC Max Излез Контакт:НЕМАNCCOM Механички Живот:500000 тестови Соодветни за Врата:Сите Видови Врати Оперативни temp:20~+55 степен(14131 F) Соодветна Влажност:095% (релативна влажност)Вашата цел ќе биде испратена on13 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае...

DIYSECUR 10pcs 125Khz RFID Карти Key fobs Key Chian за системи за контрол на достъпа 125KHz RFID Reader Use Red
 • Новинка

DIYSECUR 10pcs 125Khz RFID Карти Key fobs Key Chian за системи за контрол на достъпа 125KHz RFID Reader Use Red

9.57 BGN 8.00

125 Khz Близина СМАРТ Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА за Контрола на Пристап на Системот / Време Часовникот УпотребаОваа keyfob може само да читате, не можете да копирате или преработи !!​Постојат 10pcs 125 KHz RFID Близина ID keyfobs , тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички.Работата Фреквенција : 125 KHz Секоја картичка има uniqe бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА...

DIY X-118 силен механичен 2-цифрена парола на пощенската заключване / файловия шкаф парола за заключване/ няма захранване фиксиран парола
 • Новинка

DIY X-118 силен механичен 2-цифрена парола на пощенската заключване / файловия шкаф парола за заключване/ няма захранване фиксиран парола

9.44 BGN 9.00

На лозинката за да ја користите : Оваа лозинка за заклучување е 2 цифри, фабриката се постави.Корисникот не може да ја смени лозинката "0" во место "покажувач", и потоа пак контрастрелките на часовникот двапати на првиот број, потоа се претвори стрелките на часовникот за да го вториот број, може да се отвори за заклучување на белата етикета за лозинка за заклучување

DIYSECUR дистанционно управление на електрическа брава LCD дисплей 125 khz RFID четец парола клавиатура за контрол на достъп, система за заключване на врати комплект система
 • Новинка

DIYSECUR дистанционно управление на електрическа брава LCD дисплей 125 khz RFID четец парола клавиатура за контрол на достъп, система за заключване на врати комплект система

111.50 BGN 89.00

DIY Целосен Комплет 125 KHz RFID Контрола на Пристап на Систем за Дом / Канцеларија УпотребаПристап Контролер + Напојување + Електрично Заклучување + 10 Keyfob / лична Карта+ Излез Копчето + Далечински УправувачЦелосен Комплет Наместен ! Заштедете Повеќе, Уживаат Повеќе !!Зошто да се користи за контрола на пристап ?Контрола на пристап овозможува да се контролира кој има пристап до вашата зграда...

DIYSECUR 50pcs 125Khz RFID Карти Key fobs Key Chian за системи за контрол на достъпа 125KHz RFID Reader Use Red
 • Новинка

DIYSECUR 50pcs 125Khz RFID Карти Key fobs Key Chian за системи за контрол на достъпа 125KHz RFID Reader Use Red

30.37 BGN 26.00

125 Khz Близина СМАРТ Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА за Контрола на Пристап на Системот / Време Часовникот УпотребаОваа keyfob може само да читате, не можете да копирате или преработи !!Постојат 50pcs 125 KHz RFID Близина ID keyfobs , тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички.Работата Фреквенција : 125 KHz Секоја картичка има uniqe бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА...

Weigand26/WG26 125KHZ ID Четец RFID EM Четец на Карти за контрол на достъп
 • Новинка

Weigand26/WG26 125KHZ ID Четец RFID EM Четец на Карти за контрол на достъп

BGN 14.58

Weigand26 125 KHZ Отворено ID RFID Читач EM Читач на картички За Контрола на Пристап Карактеристики Работа на владата : Weigand26 / 34 Прочитајте картичка брзина : clock (Часовник) интервал : Индукција на далечина : 515 cm Прочитајте тип на картичка : картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА EM картичка Фреквенција : 125 KHZ Работна температура : 25 °~75 ° Работна влажност : 10% до 90% Вграден : антена / звучници buzze / LED светло Работен напон : DC916 v Работат на струјата : Комуникации : Weigand26 / weigand34 / RS485 / RS232 / ABA, итн факултативна Комуникација на далечина : Ваиганд 100 метри Боја : црна / бела Материјал : ПВЦ и пластични Големина : 115mm*76mm*16mm Тежина : 150g Пакет вклучуваат 1x 125khz отворено ID картичка читач(white / black) Како да ги користите Црвено VCC Црна GND Зелена D0 Жолта Д1 Бела LED Сина Ѕвончето

DWE CC RF Безплатна доставка на 10 бр./лот 125 khz контрол на достъпа tk4100 Силикон водоустойчив 74 мм, Диаметър на RFID гривна гривна етикет
 • Новинка

DWE CC RF Безплатна доставка на 10 бр./лот 125 khz контрол на достъпа tk4100 Силикон водоустойчив 74 мм, Диаметър на RFID гривна гривна етикет

27.17 BGN 26.00

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 125khz Контрола на Пристап tk4100 Силикони Водоотпорен 74mm Дијаметар RFID Wristband Хривнија Ознака Што е Спецификациите на нашите Хривнија Ознака?Изградена во 64bits Уникатен ID број Фреквенција : 125 Khz TK4100 Дијаметар : 74 mm боја : Сина (ако имате потреба од други бои, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате , стандардно wristband боја е сина ) Материјал : силикон водадоказ Киселина,доказ Алкалнодоказ Отпорни на кислород , озон и сончева светлина Флексибилни Антилепило Ниска хемиска реактивност Ниска toxidty операција температура : 40'C to +85'CПакет : 10pcs RFID Нараквица(125 KHZ)Описот е за 10pcs rfid wristband само , не за 100pcs ! Rfid wristband Фотографии Апликација за Сертификација Како да контактирате со нас

Водоустойчив подвижен / плъзгащ се автоматично и дистанционно управление на врата отварачка за 1800 кг портална тегло плъзгаща се врата мотор Enginee 6 м стелажи
 • Новинка

Водоустойчив подвижен / плъзгащ се автоматично и дистанционно управление на врата отварачка за 1800 кг портална тегло плъзгаща се врата мотор Enginee 6 м стелажи

318.40 BGN 302.00

GALO 1800kg лизгачки портата opertator + 6m челик полици колекцииⅰ : Резиме Оваа опрема е една од авто портата отварачки лансиран од страна на нашата компанија донесување на нов дизајн и интегриран систем за контрола...

Черен алуминиев автоматично открыватель люлка порти с мода вратите на портата електрическа ключалка/врата Болт за заключване за сигурност (комплект по избор)
 • Новинка

Черен алуминиев автоматично открыватель люлка порти с мода вратите на портата електрическа ключалка/врата Болт за заключване за сигурност (комплект по избор)

288.00 BGN 262.00

Lock изберетеProdurct feacture:1.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници.2.Отворете и затворете ја вратата со далечинскиот управувач и тастатурата.3.Време promotation функција.кога се отвори портата,брзина е бавно,а потоа малку брзо,и кога ја затвори вратата,брзина е бавен повторно.4.Во случајот на електричната енергија,издавање на спојката лесно,и може да работат на портата рачно.5.Престане да работи кога портата исполнува со пречка.6.Род е макс патување е 300мм.7.Моторот е Poweer : 24 VDC 40 W8.Водење на ветер : 1.6 cm / s9.Се кандидира патување : 300мм10...

Безплатна доставка +125 khz EM-ID водоустойчива клавиатура за контрол на достъп wiegand 26 reader IP64
 • Новинка

Безплатна доставка +125 khz EM-ID водоустойчива клавиатура за контрол на достъп wiegand 26 reader IP64

BGN 39.20

Бесплатен превозот +125khz EMID водоотпорен контрола на пристап на тастатурата wiegand 26 читателот IP64ВоведОва е водадоказ за контактпомалку близина картичка контрола на пристап на читателот , поддршка EM близина картички е еден од најнапредните контрола на пристап на читателот, со користење на уникатен дизајн, паметни панел операција, изграденаво highend microprocessors, високи антимешање способност и висок степен на безбедност и сигурност, може да се обезбеди силна безбедност...

Автоматично отваряне портите на рока с водоустойчивым заключване електрическо заключване врата рока долен език / EXTERIOR STRIKE door gate LOCK
 • Новинка

Автоматично отваряне портите на рока с водоустойчивым заключване електрическо заключване врата рока долен език / EXTERIOR STRIKE door gate LOCK

368.00 BGN 335.00

Produrct feacture:1.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници.2.Отворете и затворете ја вратата со далечинскиот управувач и тастатурата.3.Време promotation функција.кога се отвори портата,брзина е бавно,а потоа малку брзо,и кога ја затвори вратата,брзина е бавен повторно.4.Во случајот на електричната енергија,издавање на спојката лесно,и може да работат на портата рачно.5.Престане да работи кога портата исполнува со пречка.6.Род е макс патување е 300мм.7.Моторот е Poweer : 24 VDC 40 W8.Водење на ветер : 1.6 cm / s9.Се кандидира патување : 300мм10...

Средното разстояние на четене на диапазон разстояния РГ 26 бита 125 khz EM ID RFID четец / контрол на достъпа далечен бой четец tarjeta антена
 • Новинка

Средното разстояние на четене на диапазон разстояния РГ 26 бита 125 khz EM ID RFID четец / контрол на достъпа далечен бой четец tarjeta антена

BGN 31.98

Овој редослед : 1*одборот 1*Антена 1*дебели картичка (за тест) Модел:WL125 Одбор големина : 24.36 x 16mm Антена големина : 97*97mm Фреквенција : ЕМ 125 K Напојување : 3.6~5 V батеријата Работат на струјата : 25m A Работи tempure : 40~ +80 Default антена inductance : 700u H Default resonant capacitace : C8 2.2 нф / 250 V

Wiegad 26 bit Ethernet TCP / IP Network Access Control Board Panel Controller For 1 Door 2 Reader
 • Новинка

Wiegad 26 bit Ethernet TCP / IP Network Access Control Board Panel Controller For 1 Door 2 Reader

68.48 BGN 68.00

Wiegad 26 малку Ethernet TCP / IP Мрежа за Контрола на Пристап Одбор Панел Контролор За 1 Врата 2 Читателот Технички параметар и КарактеристикиПараметриSingle1 Врата / Двонасочно Контролер2Врата / Двонасочно Контролер4Врата / Еднонасочно КонтролерМоделMJ001MJ002MJ004Софтверот ПреземањеДаунлоадирате Софтвер +Жици дијаграм+Софтвер Вовед линкот подолу : Двоен клик "setup.exe".По инсталацијата,корисничко име : АБЦ,Лозинка : 123КомуникацииRS485TCP / IP 10 M / 100 АвтоадаптивниRS485TCP / IP 10 M / 100АвтоадаптивниRS485TCP / IP 10 M / 100АвтоадаптивниОписЕдна врата,Картичка внесете,Картичка или копчето излез2 врати,Картичка внесете,Картичка или копчето излез4 врати,Картичка enter,Копчето излезPCB Димензии160mm *106mm160mm *106mm218mm *106mmМоќ Снабдувач12 VDC 47АТековнатаПрифатливи Картичка Читатели' ФорматWiegand 26bit или 34bit(незадолжително со хардвер прекинувач,стандардно е 26bit)Продолжителен Картичка Читатели244Вратата(s) за контрола124Доцнење1600 секунди прилагодливиМакс единици онлајнN*256Неограничен број наN*256Неограничен број наN*256Неограничен број наAnswer : ___________________________ Note : "N" значи количество на Com пристаништа или RS485 Центар е портиРаботна Температура40 ~70 CentigradeРаботни Влага1090%RHMax Корисници Количина20.000 евраНастанот евиденција количина100,000Исклучете ЗаштитаВисока брзина флеш меморија,да ги задржи на податоци, безбедно, без моќМакс Далечина од Читателот да КонтролерМакс да 100 MМакс Далечина од Контролорот да PCRS485 : Макс на 1.200 M,Сигурен вредност од 1.000 М,може да биде продолжен до 3000 M со RS485 реле.TCP / IP : Според мрежаДодатоциPCB*1pcs,CD*1pcs,Прирачник*1pcs,Сертификат*1pcs,Картон * 1pcsАларм кога : Вратата на онзатворени прекувремена работа,незаконски влез или се ЗагрозениyesyesyesЗаштита од пожари &Аларм се АктивираАко кражба или пожар се случува,софтверот може да аларм со КОМПЈУТЕР јазик.Ако контролорот контакт во "аларм за надворешни модул",исто така, може да се вози на алармот Сирената,Држете ја вратата отворена / затворена од страна на софтверyesyesyesДалечински отворен од страна на софтверyesyesyesПрограмабилни Меѓусебниот врати' состојба(отвори / затвори)yesyesИмајте на ум : вие не може да поставите меѓусебниот помеѓу врати Произволно,како што се "само кога вратата е отворена &вратата Б е затворена Вратата C може да биде openned"Анти се врати convertly,Анти следиyesyesЗабелешка : Оваа функција значи ако картичката има веќе излезе,тој не може да не излезете повторно без да го внесете.Мултикартичка отворетеyesyesyesЗабелешка : На вратата, може да се openned само кога 2 или повеќе картички се читаат(повеќе лица се присутни)...

GSM замъка до 200 потребители doop opner дистанционно управление автоматично заключване на вратите реле за люлка порти плъзгащи се врата Безжична система за заключване н?
 • Новинка

GSM замъка до 200 потребители doop opner дистанционно управление автоматично заключване на вратите реле за люлка порти плъзгащи се врата Безжична система за заключване н?

808.00 BGN 768.00

RTU5024 GSM Портата Настроената Реле Исклучете Далечинско Контрола на Пристап на Безжична Вратата НастроенатаОвластен 200 корисници се отвори портата на одредено време!GSM Портата Настроената / Реле Switch RTU5024 е моќен, многу едноставен уред кој може да се користи за овластен врата пристап, контрола на портите, префрлување на далечинскиот опрема, паркинг системи...