1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900

1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900

BGN 18.40

Брой продукти


Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .
Превозот :
Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена.
Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram.
Гаранција и Гаранција :
3 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. ние не прифаќаме да се вратат.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union.


Подробности

Номер На Модела:
За DCP L5500 L5600DN DCP L5650DN L5000D L5100DN L5200D
търговска марка:
споделен принтер и копиру
Тип:
Друго
OEM:
D008AK001-филм
Модел 1:
За DCP-L5500DN DCP-L5600DN DCP-L5650DN HL-L5000D HL-L5100DN HL-L5200D
Модел 2:
HL-L6200DW HL-L6200DWT HL-L6250DW HL-L6300DW HL-L6400DW
Модел 3:
HL-L6400DWT MFC-L5700DW MFC-L5800DW MFC-L5850DW MFC-L5900DW
Модел 4:
MFC-L6700DW MFC-L6750DW MFC-L6800DW MFC-L6900DW
Качество:
Япония / Термоблочная филм с лубрикант

Избор на купувачи

новата печатаща глава QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 печат
 • Новинка

новата печатаща глава QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 печат

127.98 BGN 115.00

Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.ви благодарам многуРазликата помеѓу нашите производи и другиПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ТЕСТИРАНИ ВО СОВРШЕНА РАБОТНА СИТУАЦИЈА Опис нова глава за печатење QY60087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 Печатите на Производот Галерија состојба:новиУслови1...

Резервоар за техническо обслужване на Чип resetter за Epson b300 b500 b310 b510 принтери на отработени мастило кутия
 • Новинка

Резервоар за техническо обслужване на Чип resetter за Epson b300 b500 b310 b510 принтери на отработени мастило кутия

BGN 42.56

Чип resetter / Одржување резервоарот чип resetter / Отпад мастило кутија чип resetter за Epson перо b300 b500 b310 b510 принтериИме на производ : Maintenace резервоарот чипМодел : За Epson перо b300 b500 b310 b510 принтериФункција : Ресетирање на оригиналниот чипови се направи да работи повторноMOQ : 1 СетОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса...

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W
 • Новинка

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W

10.40 BGN 10.00

Rfillable мастило кертриџ за Epson T1281 T1282 T1283 T1284Опис на производот1) Нови рефил кертриџ T1281 T1282 T1283 T1284 со лак чип2) мастило : нема мастилоКомпатибилен печатачКертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : ЕвропаОна што ќе го примени?1 PCS Б.К Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC C Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC М Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC Y Празни refillable касети со ЛАК чипвкупно 4pcs cartrdge*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации...

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)
 • Новинка

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)

68.48 BGN 65.00

започнетекрајотВисок квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh SP5200 D 5200 S 5210 DN 5210 SFopc тапан(15000 страници)Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)
 • Новинка

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)

76.80 BGN 73.00

300pcs Печати ја Главата Чистење Брисеви (Печатач & Плотер Одржување) на Овој чистење брис(сунѓерот стап) е посебно за чистење на база на вода и сите растворувач глава за печатење, како што Роланд, Mimaki, Mutoh принтери....Глава материјал : Висок Квалитет на СунѓеротВкупната Должина 13cm (5 инчи) 300 парчиња еден пакет

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211
 • Новинка

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211

BGN 68.00

Висок квалитет на Оригиналниот нова мајка Одбор Компатибилен За Epson L210 L211 Главниот ОдборВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Съвместим тонер чип за XEROX DocuCentre II C3000 / DocuCentre III C4100/C3100 цветен консуматив за печат на лазерен принтер CT200868~CT200871
 • Новинка

Съвместим тонер чип за XEROX DocuCentre II C3000 / DocuCentre III C4100/C3100 цветен консуматив за печат на лазерен принтер CT200868~CT200871

BGN 6.40

Компатибилен тонер чип за XEROX Docu Centre II C3000 / Docu Centre III C4100 / C3100 боја ласерски печатач кертриџ CT200868~CT200871Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS итн...

Безплатна доставка! Нулиране на чип LC663 lc665 lc667 lc669 Чип resetter за принтери Brother MFC-J2320 MFC-J2720 касети с мастило
 • Новинка

Безплатна доставка! Нулиране на чип LC663 lc665 lc667 lc669 Чип resetter за принтери Brother MFC-J2320 MFC-J2720 касети с мастило

BGN 28.77

Бесплатни shippinjg! Ресетирање на чип LC663 LC665 LC667 LC669 Чип resetter за Брат MFCJ2320 MFCJ2720 Печатари, мастило касетиДетали : Име : Чип resetterКертриџ no : LC663 LC665 LC667 LC669Печатач модели : Чип resetter за Брат MFCJ2320Чип resetter за Брат MFCJ2720Ние исто така, обезбеди LC663 LC665 LC667 LC669 refillable мастило компатибилен кертриџ и чипови за Брат MFCJ2320 MFCJ2720 принтериAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса...

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940
 • Новинка

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940

30.38 BGN 27.00

einkshop 344 339 Remanufactured Мастило Компатибилен Кертриџ за 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940printerПакет Содржина : 1 Pcs x 344 Трибоја на Мастило Кертриџ 1 Pcs x 339 Црно Мастило КертриџКомпатибилен печатари / скенери / препишувач / факс машини : за Deskjet 460, 460c, 460cb, 460wbt, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800за Officejet 7210, 7310, 7313, 7410за Photosmart 325, 335, 375, 385, 475, 2575, 2610, 2710, 8050, 8150, 8450, 8450gp, 8750Клиент Побара Прашање : Прашање 1Печатачот е прикажување на "Низок мастило ниво" / "Празни" / "Црвено Х" / "!"(жолт извичник), што да правам?Тоа е Нормална состојба за сите повторно произведени мастило касети, кои покажуваат такви информации...

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан
 • Новинка

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан

BGN 50.40

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh Aficio 1515 MP161 F MP301 SP MP301 SPF Тапанживот : 50000 странициПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap
 • Новинка

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap

65.60 BGN 62.00

Печатач капа врвот за Epson перо pro4000СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо pro40001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Pro4000Печатач капа врвот за Epson перо pro40001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Pro4000 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826
 • Новинка

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826

BGN 9.28

Поделба Ролери за Samsung ML3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 Тип Поделба Ролери Modle 13750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 4020 4070 4075 3820 3825 3826 Modle 2 X3220 X3225 за Xerox Дел Број JC9001032 A Состојба Оригинални Нов Бренд NIKDS Нашата ПредностГаранција За Квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Компанија ServieБренд : Samsung, HP Браќа Канон PanasonicLexmark Epson DellОпис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser ФилмFuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм PanelГорниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија ИнформацииKDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на ситевоедно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот ОдделАдреса : соба 309312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135...