470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип

470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип

BGN 33.44

Брой продукти


1), Постојан чип( автоматско ресетирање чип )
2), ова е само 1 сет чип (5 боја : pgbk б.к c m y )
3), ciss чип
4) модел : PGI-470 PGBK CLI-471 BK C M Y ЧИП
3) печатач модел : за CANON PIXMA MG5740 TS6040 TS5040
печатач


Подробности

Тип:
Система За Непрекъснато Подаване На Мастило
Съвместим Марка:
КАНОН
Цвят:
Друго
търговска марка:
ЦЪФТЕЖ
Съвместим Тип На Принтера:
мастилено-струен принтер
Номер На Модела:
MG5740
Bulk Опаковка:
ДА

Избор на купувачи

Резервоар за техническо обслужване на Чип resetter за Epson b300 b500 b310 b510 принтери на отработени мастило кутия
 • Новинка

Резервоар за техническо обслужване на Чип resetter за Epson b300 b500 b310 b510 принтери на отработени мастило кутия

BGN 42.56

Чип resetter / Одржување резервоарот чип resetter / Отпад мастило кутија чип resetter за Epson перо b300 b500 b310 b510 принтериИме на производ : Maintenace резервоарот чипМодел : За Epson перо b300 b500 b310 b510 принтериФункција : Ресетирање на оригиналниот чипови се направи да работи повторноMOQ : 1 СетОлово време : 24 дена по плаќањеИспорака : DHL,EEMS,Кина пост итнПлаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса...

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W
 • Новинка

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W

10.40 BGN 10.00

Rfillable мастило кертриџ за Epson T1281 T1282 T1283 T1284Опис на производот1) Нови рефил кертриџ T1281 T1282 T1283 T1284 со лак чип2) мастило : нема мастилоКомпатибилен печатачКертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : ЕвропаОна што ќе го примени?1 PCS Б.К Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC C Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC М Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC Y Празни refillable касети со ЛАК чипвкупно 4pcs cartrdge*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации...

2Pk PG645 ПГ 645 PG-645 CL-646 CL646 CL 646 съвместими тонер касети за Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460
 • Новинка

2Pk PG645 ПГ 645 PG-645 CL-646 CL646 CL 646 съвместими тонер касети за Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460

60.48 BGN 47.00

Магнетни е мојата продавница име!!!На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства : Почитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.1...

US TK437 производител на тонер касета нулиране на чип за лазерен принтер Taskalfa 180 181 220
 • Новинка

US TK437 производител на тонер касета нулиране на чип за лазерен принтер Taskalfa 180 181 220

BGN 16.00

НИ TK437 производител на тонер кертриџ ресетирате чип за Taskalfa 180 181 220 ласерски печатачПредност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS итн...

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)
 • Новинка

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)

BGN 47.98

modname=ckeditor Тонер Рефил Ресетирате Чип за Lexmark T650 H21 A T650 T652 T654 T656 (25,000 страници) тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО...

Един съвместима касета BK за LC3029 XXL BK, за Brother MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW MFC-J6935DW и т.н
 • Новинка

Един съвместима касета BK за LC3029 XXL BK, за Brother MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW MFC-J6935DW и т.н

BGN 25.60

Објектот Вклучуваат : LC3029 XXL Б.К Компатибилен Касети * 1ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : Почитувани купувачи : на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар формада aviod одберете погрешен Производ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машинаМоделКертриџ За LC3029 XXL Б.К Тип Компатибилен касети Функција Флуентност , незатнување , XL јачина на звук ...

1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900
 • Новинка

1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900

BGN 18.40

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда...

новата печатаща глава QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 печат
 • Новинка

новата печатаща глава QY6-0087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 печат

127.98 BGN 115.00

Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.ви благодарам многуРазликата помеѓу нашите производи и другиПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ТЕСТИРАНИ ВО СОВРШЕНА РАБОТНА СИТУАЦИЈА Опис нова глава за печатење QY60087 за Canon IB4020 IB4050 IB4080 IB4180 MB2020 MB2050 MB2320 MB2350 MB5020 MB5050 MB5080 MB5180 5350 Печатите на Производот Галерија состојба:новиУслови1...

За HP Officejet Pro 8600 Formatter Main Board CM749-80001 + Wifi Card 1150-7946
 • Новинка

За HP Officejet Pro 8600 Formatter Main Board CM749-80001 + Wifi Card 1150-7946

BGN 33.10

modname=ckeditor ЗА HP Officejet Pro 8600 Formatter Главниот Одбор CM74980001 + Wifi Картичка 11507946 тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО...

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180
 • Новинка

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180

BGN 46.48

70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180Printer Model : За HP Designjet Z2100За HP Designjet Z5200За HP Designjet Z3100За HP Designjet Z3200За HP Photosmart ПРО B9180Пакет содржина : 1 buc + Светлина Желудник nta / Светлина Кип на за HP70 глава за печатење

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)
 • Новинка

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)

68.48 BGN 65.00

започнетекрајотВисок квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh SP5200 D 5200 S 5210 DN 5210 SFopc тапан(15000 страници)Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station
 • Новинка

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station

67.20 BGN 64.00

Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap
 • Новинка

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap

65.60 BGN 62.00

Печатач капа врвот за Epson перо pro4000СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо pro40001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Pro4000Печатач капа врвот за Epson перо pro40001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Pro4000 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

T2971 T2962 T2963 T2964 за многократна употреба касета за Epson XP231 XP431 XP241 XP-431 XP-231 XP-241 XP 431 231 с еднократно чип
 • Новинка

T2971 T2962 T2963 T2964 за многократна употреба касета за Epson XP231 XP431 XP241 XP-431 XP-231 XP-241 XP 431 231 с еднократно чип

44.62 BGN 39.00

T2971 T2962 T2963 T2964 Refillable Мастило Кертриџ За Epson XP231 XP431 XP241 XP431 XP231 XP241 XP 431 231 Со Едно Време ЧипПакетот Вклучува : 1 PK x T2971 Црна Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2962 Синозелена Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2963 Магента Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2964 Жолта Refillable Мастило кертриџ со Едно Време ЧипКертриџ Информации : кертриџ модел : T2971 T2962 T2963 T2964Главниот за : Јужна АмерикаМастило Тип : Може Да Се Рефил Боја Мастило / Боја На МастилоЧип со едно време ЧипPrinter model : за Epson XP431 XP231 XP241Превозот : 1...

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211
 • Новинка

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211

BGN 68.00

Висок квалитет на Оригиналниот нова мајка Одбор Компатибилен За Epson L210 L211 Главниот ОдборВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър
 • Новинка

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър

BGN 8.64

Компатибилен 7935 Сина Поштенски Метар Мастило за Pitney Bowes DM90i DM100 DM100i DM110i DM125i DM145i DM150i DM160i DM175i DM180i DM200 L DM200 C DM200i DM220i DM225 P720 P700 Поштенски Метар Предмет : К7935 BL Боја : Сина Мастило Тип : Поштенски Метар Мастило Капацитет : 35ml Должност Циклус : Прибл...

Гореща разпродажба!Eco solvent printer Human Liyu JHF Vista Myjet Rodinjet Konica printhead encoder sensor / km512 растерни сензор 5 бр.
 • Новинка

Гореща разпродажба!Eco solvent printer Human Liyu JHF Vista Myjet Rodinjet Konica printhead encoder sensor / km512 растерни сензор 5 бр.

BGN 104.00

опис на производотТопла продажба!Еко растворувач печатач за Човекови Liyu JHF Виста Myjet Rodinjet Коникаглава за печатење енкодер сензор / KM512 растер сензор 5pcsпроизвод спецификитепроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан
 • Новинка

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан

BGN 50.40

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh Aficio 1515 MP161 F MP301 SP MP301 SPF Тапанживот : 50000 странициПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.