Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3

Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3

BGN 23.00
-15 %
BGN 27.02

Брой продукти


Нашето ветување :
1)Висок квалитет,JACA 100% производство од фабриката.
2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот. 5)на Нашите производи гаранција еколошки.
Производ покажуваат време : Околу нас : Компанијата сертификација : Фабрика е предмети покажуваат : најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П1 : Дали сте тргување компанија или производителот?
A : Ние сме фабрика.Ако имате било какви шанси да ја посетите,топло добредојде на нашата фабрика.имаме калап за сите широк формат касети и го продаде најголемиот дел од печатач делови како EPSON,HP,CANON,БРАТ,РОЛАН итн...
Q2 : Што е минимум за количество(MOQ)?
A : Нема ограничена количина.мали или примерок цел е прифатливо.
Q3 : Што е вашиот начин на плаќање?
A : Плаќање =1000 %.Т/T однапред,биланс пред пратката.исто така, ја прифати Виза,Пари,Кредитни картички,Paypal, и Запад унија
Q4 : Колку долго е вашето време на испорака?
A : Генерално тоа е 1-2 дена доколку стоката се во акции или тоа 's 3-4 дена, доколку стоката не е во парк.
исто така, тоа е според квантитетот.
П5 : Било кои проблеми може да го замени?
A : Сите стоки пристигне(вклучува превозот проблем)во рамките на 7days ако има било какви проблеми или не, со задоволство ќе замена слободни.
Q6 : Вашата стока се инсталира рачно или тешко да се користи?
A : Сите стоки имаат детали се инсталира рачно и ние, исто така, ќе се 24 часа услуги на интернет.
По-продажбата на услугата : 1)100% пред-тестирани пред да ја напушти фабриката . 2 ) Сите наши производи се вршат и на оригиналниот печатач . 3 ) 1 : 1 замена за било каков дефект предизвикан од нашата фабрика .. но треба да се тестираат и да ни даде на повратните информации во рамките на 7days кога пристигнал. ако се исполнат ништо доцна,ве молиме да се чувствуваат слободни да разговара со нас во прв план.многу ви благодариме за соработката! 4 ) Специјализирани производител многу искуство во оваа област,ти си најдобар избор ! 5 ) Одлични услуги на клиентите и техничка поддршка . 6 ) Строга квалитетот на системот за контрола и професионални R&D оддел . Подобар квалитет,Подобра услуга и најдобрите трговски тука! ! !


Подробности

Номер На Модела:
медна капачка на газта
Цвят:
K
търговска марка:
JACA
Тип:
Друго
име на компанията:
Цзяцай
Размер:
4*3

Избор на купувачи

1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900
 • Новинка

1 X JAPAN Fuser film PELICULA FUSOR със смазка за brother HL-L6400DWT L6200 L6250 L6800 L6750 L6400 L5500 L5650 L6700 L6900

BGN 18.40

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда...

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268
 • Новинка

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268

BGN 62.08

Benzi ColorБОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!Benzi Color Нашиов ПазарЛасерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во правКОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден заЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTAЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERABenzi Color детали за ПроизводотОсновни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : M228 / M268 / P228 / P268 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд ЗА Xerox Држава : Rsert Тонер за Испорака : од страна на море / ер / DHL / Федекс / EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001Компатибилен Тонер Чип Refilling Тонер За Xerox P228 / P268 / M228 / M268 , Ласерски Печатач КертриџСтраница Принос : c,m,y,k (K=1000)Црна (над 2200 страници на 5% страница покриеност А4)За Xerox Docuprint M228 B M228 DB M228 FB M228 Z M268 DW M268 Z P228 DB P268 B P268 D P268 DW Печатач ...................................................................

Високо качество на Opc барабана е съвместима за Canon iR1730 1730iF 1740 1740iF 1750 1750iF opc drum
 • Новинка

Високо качество на Opc барабана е съвместима за Canon iR1730 1730iF 1740 1740iF 1750 1750iF opc drum

BGN 92.80

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Canon i R1730 1730i F 1740 1740i F 1750 1750i F opc тапаниПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W
 • Новинка

1 компл. T1281-T1284 за многократна употреба касета за Epson Stylus S22 SX125 SX130 SX230 SX235W SX420W SX425W SX430W SX435W

10.40 BGN 10.00

Rfillable мастило кертриџ за Epson T1281 T1282 T1283 T1284Опис на производот1) Нови рефил кертриџ T1281 T1282 T1283 T1284 со лак чип2) мастило : нема мастилоКомпатибилен печатачКертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : ЕвропаОна што ќе го примени?1 PCS Б.К Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC C Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC М Празни refillable касети со ЛАК чип1 BUC Y Празни refillable касети со ЛАК чипвкупно 4pcs cartrdge*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации...

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826
 • Новинка

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826

BGN 9.28

Поделба Ролери за Samsung ML3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 Тип Поделба Ролери Modle 13750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 4020 4070 4075 3820 3825 3826 Modle 2 X3220 X3225 за Xerox Дел Број JC9001032 A Состојба Оригинални Нов Бренд NIKDS Нашата ПредностГаранција За Квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Компанија ServieБренд : Samsung, HP Браќа Канон PanasonicLexmark Epson DellОпис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser ФилмFuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм PanelГорниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија ИнформацииKDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на ситевоедно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот ОдделАдреса : соба 309312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135...

Гореща разпродажба!Eco solvent printer Human Liyu JHF Vista Myjet Rodinjet Konica printhead encoder sensor / km512 растерни сензор 5 бр.
 • Новинка

Гореща разпродажба!Eco solvent printer Human Liyu JHF Vista Myjet Rodinjet Konica printhead encoder sensor / km512 растерни сензор 5 бр.

BGN 104.00

опис на производотТопла продажба!Еко растворувач печатач за Човекови Liyu JHF Виста Myjet Rodinjet Коникаглава за печатење енкодер сензор / KM512 растер сензор 5pcsпроизвод спецификитепроизвод екранотсо производотплаќање / испорака / враќањеиспорака детална : 1...

На кутията на принтера горната за принтер Epson stylus pro7880
 • Новинка

На кутията на принтера горната за принтер Epson stylus pro7880

64.00 BGN 61.00

Печатач капа врвот за Epson перо pro7880 СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо pro78801) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Pro7880Печатач капа врвот за Epson перо pro78801)првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2)Погодни за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Pro7880 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro7400 / 7450 / 7800 / 9400 / 7880 / 9800 / 9880ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

Нулиране на чип на тонер 8K ML-D3050B касета за лазерен принтер Samsung ML-3050 3051N 3051ND
 • Новинка

Нулиране на чип на тонер 8K ML-D3050B касета за лазерен принтер Samsung ML-3050 3051N 3051ND

BGN 35.20

8 K Тонер чип Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Samsung ML3050 / 3051 N / 3051 ND Печатач модел ML3050 / 3051 N / 3051 ND Кертриџ модел MLD3050 B Принос 8 K MOQ 20 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPSот,ТНТ,FEDEX Delievery време 13 дена Замена на 1 : 11.земја на потекло : Кина2.Карактеристики : конкурентна цена / стабилен печатење способност / ладна супа со ефект3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашатаdefectiveness стапка е пониска од 0,3%ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологијаДоверба можеме да го задоволиме вашето барање

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211
 • Новинка

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211

BGN 68.00

Висок квалитет на Оригиналниот нова мајка Одбор Компатибилен За Epson L210 L211 Главниот ОдборВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

T2971 T2962 T2963 T2964 за многократна употреба касета за Epson XP231 XP431 XP241 XP-431 XP-231 XP-241 XP 431 231 с еднократно чип
 • Новинка

T2971 T2962 T2963 T2964 за многократна употреба касета за Epson XP231 XP431 XP241 XP-431 XP-231 XP-241 XP 431 231 с еднократно чип

44.62 BGN 39.00

T2971 T2962 T2963 T2964 Refillable Мастило Кертриџ За Epson XP231 XP431 XP241 XP431 XP231 XP241 XP 431 231 Со Едно Време ЧипПакетот Вклучува : 1 PK x T2971 Црна Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2962 Синозелена Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2963 Магента Refillable Мастило кертриџ со Едно Време Чип1 PK x T2964 Жолта Refillable Мастило кертриџ со Едно Време ЧипКертриџ Информации : кертриџ модел : T2971 T2962 T2963 T2964Главниот за : Јужна АмерикаМастило Тип : Може Да Се Рефил Боја Мастило / Боја На МастилоЧип со едно време ЧипPrinter model : за Epson XP431 XP231 XP241Превозот : 1...

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)
 • Новинка

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)

68.48 BGN 65.00

започнетекрајотВисок квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh SP5200 D 5200 S 5210 DN 5210 SFopc тапан(15000 страници)Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип
 • Новинка

470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип

BGN 33.44

1), Постојан чип( автоматско ресетирање чип )2), ова е само 1 сет чип (5 боја : pgbk б.к c m y )3), ciss чип4) модел : PGI470 PGBK CLI471 BK C M Y ЧИП3) печатач модел : за CANON PIXMA MG5740 TS6040 TS5040печатач

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940
 • Новинка

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940

30.38 BGN 27.00

einkshop 344 339 Remanufactured Мастило Компатибилен Кертриџ за 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940printerПакет Содржина : 1 Pcs x 344 Трибоја на Мастило Кертриџ 1 Pcs x 339 Црно Мастило КертриџКомпатибилен печатари / скенери / препишувач / факс машини : за Deskjet 460, 460c, 460cb, 460wbt, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800за Officejet 7210, 7310, 7313, 7410за Photosmart 325, 335, 375, 385, 475, 2575, 2610, 2710, 8050, 8150, 8450, 8450gp, 8750Клиент Побара Прашање : Прашање 1Печатачот е прикажување на "Низок мастило ниво" / "Празни" / "Црвено Х" / "!"(жолт извичник), што да правам?Тоа е Нормална состојба за сите повторно произведени мастило касети, кои покажуваат такви информации...

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот
 • Новинка

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот

BGN 19.20

Dusuny компатибилен нови fuser опрема за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622402157130210 компјутери по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...