1pcs Копирни parts opc drum for DC405 DC235 DC285 High quality Machine copyy DC 405 235 285

1pcs Копирни parts opc drum for DC405 DC235 DC285 High quality Machine copyy DC 405 235 285

BGN 27.00
-16 %
BGN 31.98

Брой продукти


Плаќање :
Ќе плаќање преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. С , додека Кина/Белгија/Хонгконг Пост во други земји, ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број, ве молиме контактирајте со нас .
Опис :
Модел
OPC Тапан
Компатибилен за
ATS
Погоден за
DC405 235 285
Спецификација
како фото
MOQ
1 парче
Пакување
Како барање
Рок на плаќање
Ќе плаќање преку Зачувам
Капацитет на производство
100,000 месечно
Квалитет на услуга :
На неисправни стоката се помалку од 0.1% и да биде слободен 1 : 1 се заменува во следниот редослед, строго КК пред породувањето.
Пакување стил :
Кориснички пакување/ Неутрален
Главна конкурентна Предност :
A. Висок квалитет исти со оригиналот.
Б. Брза испорака.
Компанијата Информации
Основана е во 2005 година, Гуангжу Aotusi Канцеларија Опрема Бизнис Одделот се зголеми за да стане професионална производителот на потрошен материјал за препишувач & печатач. ATS се стреми да ја задржи водечката позиција со consistity снабдување во високо-квалитетни производи, обезбедувајќи услуги и прифатлива цена.
Зошто да изберете нас
• Ние сме историска компанијата кои имаат повеќе од 10 години искуство во оваа линија
• Зрел и професионален тим за продажба
• Високо квалитетни суровини
• Стабилен квалитет и течно печати перформанси
• Прифатлива Цена
• Атрактивно пакување како на вашите барања
• Брза испорака 3-5 работни дена по потврдување на нарачката
• Одлично по-продажбата на гаранција
• Одлични услуги на клиентите и добра техничка поддршка
Нашите Услуги
Како за нашите услуги? Пример : ние може да понуди примероци за тестирање ,кога цел потврди,примерокот ќе биде испратен до вас како е можно поскоро. ОЕМ : можете да стави лого на производи и пакет . Посета : повелете да ја посетите нашата канцеларија или фабрика,ние може да избере што да се појавува на ГУАНГЖУ.


Подробности

Тип:
opc барабан
търговска марка:
Телефонна ЦЕНТРАЛА
Характеристика:
Съвместим
Номер На Модела:
DC405 235 285
Съвместим Марка:
Телефонна ЦЕНТРАЛА

Избор на купувачи

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър
 • Новинка

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър

BGN 8.64

Компатибилен 7935 Сина Поштенски Метар Мастило за Pitney Bowes DM90i DM100 DM100i DM110i DM125i DM145i DM150i DM160i DM175i DM180i DM200 L DM200 C DM200i DM220i DM225 P720 P700 Поштенски Метар Предмет : К7935 BL Боја : Сина Мастило Тип : Поштенски Метар Мастило Капацитет : 35ml Должност Циклус : Прибл...

Безплатна доставка! Lc213 lc215 lc217 lc219 Чип resetter за Brother принтери Brother DCP-J4220N-B/W MFC-J4720N J5820DW
 • Новинка

Безплатна доставка! Lc213 lc215 lc217 lc219 Чип resetter за Brother принтери Brother DCP-J4220N-B/W MFC-J4720N J5820DW

BGN 28.77

Бесплатен превозот! LC213 LC215 LC217 LC219 Чип resetter за Брат Брат DCPJ4220 NБ / W MFCJ4720 N J5820 DW ПринтериДетали : Име : Чип resetterКертриџ no : LC213 LC215 LC217 LC219Печатач модели : Чип resetter за Брат DCPJ4220 NБЧип resetter за Брат MFCJ4720 NЧип resetter за Брат MFCJ5820 DWЧип resetter за Брат MFCJ5720 CDWЧип resetter за Брат MFCJ5620 CDWНие исто така, обезбеди refillable мастило компатибилен кертриџ и чипови за Брат DCP4120 DW MFCJ4420 DW J4620 DW J4625 DW J5320 DW J5620 DW J5625 DW J5720 DW принтериAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса...

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан
 • Новинка

Високо качество на OPC барабана е съвместим за Ricoh Aficio 1515 MP161F MP301SP MP301SPF барабан

BGN 50.40

започнетекрајотВисок Квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh Aficio 1515 MP161 F MP301 SP MP301 SPF Тапанживот : 50000 странициПакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3
 • Новинка

Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3

27.02 BGN 23.00

Нашето ветување : 1)Висок квалитет,JACA 100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот...

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)
 • Новинка

Високо качество на Нов барабана е съвместим за Ricoh SP5200D 5200S 5210DN 5210SF OPC (25 000 страници)

68.48 BGN 65.00

започнетекрајотВисок квалитет на OPC Тапан Компатибилен За Ricoh SP5200 D 5200 S 5210 DN 5210 SFopc тапан(15000 страници)Пакување : НеутраленВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот
 • Новинка

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот

BGN 19.20

Dusuny компатибилен нови fuser опрема за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622402157130210 компјутери по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...

10x Aa08-7628 втулка на разработчика за Ricoh Aficio AF 1015 1018 2015 2018 2020 1113 1115 220 270 AF1015 AF1018 втулка на разработчика
 • Новинка

10x Aa08-7628 втулка на разработчика за Ricoh Aficio AF 1015 1018 2015 2018 2020 1113 1115 220 270 AF1015 AF1018 втулка на разработчика

BGN 28.80

Производ : Инвеститорот ЧерупкаДел Број : AA087628 AA087628Се користи во : За Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 2020 1113 1115 270 220Детали За Производот : Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена...

Най-добрата цена!! На 20 метра 1 път 5мм*3мм растворяющая тръба мастило тръба мастила за широкоформатен принтер дубликат част
 • Новинка

Най-добрата цена!! На 20 метра 1 път 5мм*3мм растворяющая тръба мастило тръба мастила за широкоформатен принтер дубликат част

BGN 28.80

производ discriptionНајдобра цена!! 20 метри 1 начин 5mm*3мм мастило, мастило цевка цевка за голем формат печатач резервен делспецификација за производСлики покажуваат

Един съвместима касета BK за LC3029 XXL BK, за Brother MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW MFC-J6935DW и т.н
 • Новинка

Един съвместима касета BK за LC3029 XXL BK, за Brother MFC-J5830DW MFC-J5930DW MFC-J6535DW MFC-J6935DW и т.н

BGN 25.60

Објектот Вклучуваат : LC3029 XXL Б.К Компатибилен Касети * 1ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ : Почитувани купувачи : на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар формада aviod одберете погрешен Производ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машинаМоделКертриџ За LC3029 XXL Б.К Тип Компатибилен касети Функција Флуентност , незатнување , XL јачина на звук ...

LuoCai съвместими тонер касети за HP 21 Deskjet F380 F2280 3910 3915 3918 3920 3930 3938 d1530 D1311 мастило d1320 за HP21
 • Новинка

LuoCai съвместими тонер касети за HP 21 Deskjet F380 F2280 3910 3915 3918 3920 3930 3938 d1530 D1311 мастило d1320 за HP21

20.80 BGN 15.00

ВниманиеПочитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.Ви благодариме за вашето доаѓање!вашиот искрено,ПродавачотИнформации за производотМодел : Luo Cai Компатибилни, мастило Касети За hp 21 мастило кертриџБоја : ЦрнаСе Користи За : HP DESKJET 3910 3915 3918 3920 3930 3930v 3938 3210 Принтер HP DESKJETD1311 D1320 D1330 D1341 D1360 D1415 D1420 D1430 D1445 D1455 D1460 D1468 D1470 D1520 D1530 D1558 D1560 D1568 D2320 D2330 D2345 D2360 D2430 D2445 D2460 Принтер HP DESKJETD F2110 F2120 F2128 F2140 F2180 F2187 F2188 F2210 F2212 F2214 F2235 F2238 F2240 F2250 F2275 F2280 F2288 F2290 F300 F310 F325 F335 F340 F350 F370 F375 F380 F385 F390 F321 F4135 F4140 F4150 F4172 F4180 F4185 D1368 ФАКС 1250 3180 Принтер HP OFFICEJET 4315 4315v 4315xi J3608 J3625 J3635 J3640 J3650 J3680 Принтер HP PSC 1401 1402 1403 1406 1408 1410 1410v 1410xi 1415 1417 ПечатачПакување : 1 Компјутер Многу : 1 BKПроизвод слики​Детали за производотКако да инсталиратеЗабелешкаИспорака1...

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180
 • Новинка

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180

BGN 46.48

70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180Printer Model : За HP Designjet Z2100За HP Designjet Z5200За HP Designjet Z3100За HP Designjet Z3200За HP Photosmart ПРО B9180Пакет содржина : 1 buc + Светлина Желудник nta / Светлина Кип на за HP70 глава за печатење

70 мл / бр универсален комплект за пълнене на мастило за Epson L100 L110 L120 L210 L300 L310 L350 L355 L362 L366 L550 L555 In 4 Color Зареждане Dye Ink
 • Новинка

70 мл / бр универсален комплект за пълнене на мастило за Epson L100 L110 L120 L210 L300 L310 L350 L355 L362 L366 L550 L555 In 4 Color Зареждане Dye Ink

BGN 24.45

Бренд OCBESTJET Име на Производ Универзална Рефил Боја Мастило Одговара За За Epson Сите инкџет Печатач во Боја Б.К C M Y Волумен 70 ML / Шише Рефил За Мастило Cartridg, Мастило, CISS Кертриџ...

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station
 • Новинка

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station

67.20 BGN 64.00

Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

За HP Officejet Pro 8600 Formatter Main Board CM749-80001 + Wifi Card 1150-7946
 • Новинка

За HP Officejet Pro 8600 Formatter Main Board CM749-80001 + Wifi Card 1150-7946

BGN 33.10

modname=ckeditor ЗА HP Officejet Pro 8600 Formatter Главниот Одбор CM74980001 + Wifi Картичка 11507946 тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО...

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)
 • Новинка

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)

76.80 BGN 73.00

300pcs Печати ја Главата Чистење Брисеви (Печатач & Плотер Одржување) на Овој чистење брис(сунѓерот стап) е посебно за чистење на база на вода и сите растворувач глава за печатење, како што Роланд, Mimaki, Mutoh принтери....Глава материјал : Висок Квалитет на СунѓеротВкупната Должина 13cm (5 инчи) 300 парчиња еден пакет

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268
 • Новинка

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268

BGN 62.08

Benzi ColorБОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!Benzi Color Нашиов ПазарЛасерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во правКОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден заЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTAЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERABenzi Color детали за ПроизводотОсновни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : M228 / M268 / P228 / P268 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд ЗА Xerox Држава : Rsert Тонер за Испорака : од страна на море / ер / DHL / Федекс / EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001Компатибилен Тонер Чип Refilling Тонер За Xerox P228 / P268 / M228 / M268 , Ласерски Печатач КертриџСтраница Принос : c,m,y,k (K=1000)Црна (над 2200 страници на 5% страница покриеност А4)За Xerox Docuprint M228 B M228 DB M228 FB M228 Z M268 DW M268 Z P228 DB P268 B P268 D P268 DW Печатач ...................................................................

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)
 • Новинка

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)

BGN 47.98

modname=ckeditor Тонер Рефил Ресетирате Чип за Lexmark T650 H21 A T650 T652 T654 T656 (25,000 страници) тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО...

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap
 • Новинка

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap

65.60 BGN 62.00

Печатач капа врвот за Epson перо pro4000СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо pro40001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Pro4000Печатач капа врвот за Epson перо pro40001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Pro4000 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940
 • Новинка

Einkshop 344 пълнени касети, съвместими с вашия принтер hp 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940

30.38 BGN 27.00

einkshop 344 339 Remanufactured Мастило Компатибилен Кертриџ за 339 344 Photosmart 2575 2610 2710 8050 Deskjet 460 5740 5745 5940printerПакет Содржина : 1 Pcs x 344 Трибоја на Мастило Кертриџ 1 Pcs x 339 Црно Мастило КертриџКомпатибилен печатари / скенери / препишувач / факс машини : за Deskjet 460, 460c, 460cb, 460wbt, 5740, 5745, 5940, 6520, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800за Officejet 7210, 7310, 7313, 7410за Photosmart 325, 335, 375, 385, 475, 2575, 2610, 2710, 8050, 8150, 8450, 8450gp, 8750Клиент Побара Прашање : Прашање 1Печатачот е прикажување на "Низок мастило ниво" / "Празни" / "Црвено Х" / "!"(жолт извичник), што да правам?Тоа е Нормална состојба за сите повторно произведени мастило касети, кои покажуваат такви информации...

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826
 • Новинка

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826

BGN 9.28

Поделба Ролери за Samsung ML3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 Тип Поделба Ролери Modle 13750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 4020 4070 4075 3820 3825 3826 Modle 2 X3220 X3225 за Xerox Дел Број JC9001032 A Состојба Оригинални Нов Бренд NIKDS Нашата ПредностГаранција За Квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Компанија ServieБренд : Samsung, HP Браќа Канон PanasonicLexmark Epson DellОпис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser ФилмFuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм PanelГорниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија ИнформацииKDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на ситевоедно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот ОдделАдреса : соба 309312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135...

Високо качество на Opc барабана е съвместима за Canon iR1730 1730iF 1740 1740iF 1750 1750iF opc drum
 • Новинка

Високо качество на Opc барабана е съвместима за Canon iR1730 1730iF 1740 1740iF 1750 1750iF opc drum

BGN 92.80

Висок Квалитет на Opc Тапан Компатибилен За Canon i R1730 1730i F 1740 1740i F 1750 1750i F opc тапаниПакување : НеутраленВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

10 11 Зареждане на мастило refill kit за hp designjet 100 110 70 принтер CISS и патрон на водна основа оцветяване мастило hp 10 11
 • Новинка

10 11 Зареждане на мастило refill kit за hp designjet 100 110 70 принтер CISS и патрон на водна основа оцветяване мастило hp 10 11

BGN 40.58

Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!10 11 Рефил мастило рефил кит за hp designjet 100 110 70 ciss печатач и кертриџ боја мастило за hp 10 11Кертриџ Нема : За HP 10 11Погодна за печатење : За HP Designjet 100 110 70 печатачБоја : K,C,M,Y 4 боиМастило за јачина : 100ml*4colorsМастило Тип : Боја на мастилоФункција : Refillable,ПразниПредност : 1...