Миене прозрачен силиконов каучук о-пръстен прозрачно силиконово уплътнение уплътнение OD 15 15 ММ ID 5 5mm дебелина H2. 2 2.2 2.2 mm 15*5*2.2 мм

Миене прозрачен силиконов каучук о-пръстен прозрачно силиконово уплътнение уплътнение OD 15 15 ММ ID 5 5mm дебелина H2. 2 2.2 2.2 mm 15*5*2.2 мм

BGN 19.00
-9 %
BGN 20.80

Брой продукти

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено зелена материјал,Овој производ може да се применат во различни области големина на Примерок(Единици : MM) : Q1 : Имаат многу слични производи Q2 : поддршка на мешаната серија,1lot=Многу видови на производ=$13 Q4 : Ние може да се направи различни бои според pantone боја П5 : произведуваат според цртежи и примероци Q6 : Главниот во различни силикони, силиконска гума, гума, малку пластични Q7 : Безбеден и не-токсични, без мирис,изработени од 100% храна одделение силиконски П8 : Температура Опсег : -40ºC на + 240 ºC Q9 : Производство Силиконска Гума мувла Q10 : Како можам да контактира со вас? Way1, Whatsapp : +86 181 2503 2828 МСН : PROCOLORSEEJIN Way2, ги Испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега!


Подробности

търговска марка:
добре дошли!
Тип:
Друго
персонални:
Поддръжка
Използвайте размер:
OD 15 мм ID 5 мм H 2,2 мм
Точка На Продажба :
поддръжка на смесени партия
Цвят:
Прозрачен...
Температурен Диапазон:
От40 до 240
Характеристика:
Безопасен,без мирис, нетоксичен
Материал:
Силикон
документ:
ISO9001/ISO 14001/TS16949
Опаковка:
Кутия
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Избор на купувачи

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211
 • Новинка

Висококачествена и оригинална нова дънна платка съвместими с основната платка на Epson L210 L211

BGN 68.00

Висок квалитет на Оригиналниот нова мајка Одбор Компатибилен За Epson L210 L211 Главниот ОдборВреме на испорака : во рок од 35 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )Плаќање : Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т / Т.Превозот : Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.За попродажба на услуги : (1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Нулиране на чип на тонер 8K ML-D3050B касета за лазерен принтер Samsung ML-3050 3051N 3051ND
 • Новинка

Нулиране на чип на тонер 8K ML-D3050B касета за лазерен принтер Samsung ML-3050 3051N 3051ND

BGN 35.20

8 K Тонер чип Ласерски Печатач кертриџ чип Ресетирате за Samsung ML3050 / 3051 N / 3051 ND Печатач модел ML3050 / 3051 N / 3051 ND Кертриџ модел MLD3050 B Принос 8 K MOQ 20 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPSот,ТНТ,FEDEX Delievery време 13 дена Замена на 1 : 11.земја на потекло : Кина2.Карактеристики : конкурентна цена / стабилен печатење способност / ладна супа со ефект3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашатаdefectiveness стапка е пониска од 0,3%ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологијаДоверба можеме да го задоволиме вашето барање

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station
 • Новинка

На кутията на принтера top for Epson stylus pro 4800/4880/4450/4000/4400 Cap station

67.20 BGN 64.00

Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400Печатач капа врвот за Epson перо про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 44001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Про 4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :

Съвместим тонер чип за XEROX DocuCentre II C3000 / DocuCentre III C4100/C3100 цветен консуматив за печат на лазерен принтер CT200868~CT200871
 • Новинка

Съвместим тонер чип за XEROX DocuCentre II C3000 / DocuCentre III C4100/C3100 цветен консуматив за печат на лазерен принтер CT200868~CT200871

BGN 6.40

Компатибилен тонер чип за XEROX Docu Centre II C3000 / Docu Centre III C4100 / C3100 боја ласерски печатач кертриџ CT200868~CT200871Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS итн...

LuoCai съвместими тонер касети за HP 21 Deskjet F380 F2280 3910 3915 3918 3920 3930 3938 d1530 D1311 мастило d1320 за HP21
 • Новинка

LuoCai съвместими тонер касети за HP 21 Deskjet F380 F2280 3910 3915 3918 3920 3930 3938 d1530 D1311 мастило d1320 за HP21

20.80 BGN 15.00

ВниманиеПочитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.Ви благодариме за вашето доаѓање!вашиот искрено,ПродавачотИнформации за производотМодел : Luo Cai Компатибилни, мастило Касети За hp 21 мастило кертриџБоја : ЦрнаСе Користи За : HP DESKJET 3910 3915 3918 3920 3930 3930v 3938 3210 Принтер HP DESKJETD1311 D1320 D1330 D1341 D1360 D1415 D1420 D1430 D1445 D1455 D1460 D1468 D1470 D1520 D1530 D1558 D1560 D1568 D2320 D2330 D2345 D2360 D2430 D2445 D2460 Принтер HP DESKJETD F2110 F2120 F2128 F2140 F2180 F2187 F2188 F2210 F2212 F2214 F2235 F2238 F2240 F2250 F2275 F2280 F2288 F2290 F300 F310 F325 F335 F340 F350 F370 F375 F380 F385 F390 F321 F4135 F4140 F4150 F4172 F4180 F4185 D1368 ФАКС 1250 3180 Принтер HP OFFICEJET 4315 4315v 4315xi J3608 J3625 J3635 J3640 J3650 J3680 Принтер HP PSC 1401 1402 1403 1406 1408 1410 1410v 1410xi 1415 1417 ПечатачПакување : 1 Компјутер Многу : 1 BKПроизвод слики​Детали за производотКако да инсталиратеЗабелешкаИспорака1...

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268
 • Новинка

За тонер касета Xerox P228 P268, зареждане тонер касети за принтери Xerox M268DW M268Z P228DB P268B P268D P268DW, за принтер Xerox P M 228 268

BGN 62.08

Benzi ColorБОЈАТА ТОНЕР&COLOR КЕРТРИЏ СНАБДУВАЧЗА ЛАСЕРСКИ ПРИНТЕРИ & ДИГИТАЛНИ ПРЕПИШУВАЧ ЧИП ВО КИНА!Benzi Color Нашиов ПазарЛасерски кертриџ чип Копир кертриџ чип Боја тонер во правКОМПАТИБИЛЕН ТОНЕР C ХИП S Погоден заЗА HP SAMSUNG XEROX КАНОН TOSHIBA RICOH ЛЕНОВО КОНИКА MINOLTAЗА OKI LEXMARK EPSON DELL ОСТАР ИЗВЕШТАЈ KYOCERABenzi Color детали за ПроизводотОсновни Детали Тип : Тонер Чип Или Тапан Чип Бренд Име : BENZI Број на Модел : M228 / M268 / P228 / P268 , Ласерски Печатач Место на Потекло : GUA,Guangdong, Кина, Кина (Копно) Компатибилен Бренд ЗА Xerox Држава : Rsert Тонер за Испорака : од страна на море / ер / DHL / Федекс / EMS Компатибилен : 100% Компатибилен Гаранција : во рок од 18 месец Пакување : неутрален или Бренд пакет или прилагодено Стандард : SMTC&ISO9001Компатибилен Тонер Чип Refilling Тонер За Xerox P228 / P268 / M228 / M268 , Ласерски Печатач КертриџСтраница Принос : c,m,y,k (K=1000)Црна (над 2200 страници на 5% страница покриеност А4)За Xerox Docuprint M228 B M228 DB M228 FB M228 Z M268 DW M268 Z P228 DB P268 B P268 D P268 DW Печатач ...................................................................

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър
 • Новинка

Съвместим 793-5 793-5SB 793-5Bl 4137935BI син пощенска метър мастила за Pitney Bowes DM100 DM200 DM100i DM200L DM90i DM125i метър

BGN 8.64

Компатибилен 7935 Сина Поштенски Метар Мастило за Pitney Bowes DM90i DM100 DM100i DM110i DM125i DM145i DM150i DM160i DM175i DM180i DM200 L DM200 C DM200i DM220i DM225 P720 P700 Поштенски Метар Предмет : К7935 BL Боја : Сина Мастило Тип : Поштенски Метар Мастило Капацитет : 35ml Должност Циклус : Прибл...

Безплатна доставка! Lc213 lc215 lc217 lc219 Чип resetter за Brother принтери Brother DCP-J4220N-B/W MFC-J4720N J5820DW
 • Новинка

Безплатна доставка! Lc213 lc215 lc217 lc219 Чип resetter за Brother принтери Brother DCP-J4220N-B/W MFC-J4720N J5820DW

BGN 28.77

Бесплатен превозот! LC213 LC215 LC217 LC219 Чип resetter за Брат Брат DCPJ4220 NБ / W MFCJ4720 N J5820 DW ПринтериДетали : Име : Чип resetterКертриџ no : LC213 LC215 LC217 LC219Печатач модели : Чип resetter за Брат DCPJ4220 NБЧип resetter за Брат MFCJ4720 NЧип resetter за Брат MFCJ5820 DWЧип resetter за Брат MFCJ5720 CDWЧип resetter за Брат MFCJ5620 CDWНие исто така, обезбеди refillable мастило компатибилен кертриџ и чипови за Брат DCP4120 DW MFCJ4420 DW J4620 DW J4625 DW J5320 DW J5620 DW J5625 DW J5720 DW принтериAnswer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса...

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826
 • Новинка

JC90-01032A нов разделительный клип за Samsung ML 3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 3820 3825 3826

BGN 9.28

Поделба Ролери за Samsung ML3750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 Тип Поделба Ролери Modle 13750 3310 3312 3700 3710 3712 3751 4833 4835 4020 4070 4075 3820 3825 3826 Modle 2 X3220 X3225 за Xerox Дел Број JC9001032 A Состојба Оригинални Нов Бренд NIKDS Нашата ПредностГаранција За Квалитет √ Конкурентна Цена √ Брза Испорака √ 100% Тестирани √ Компанија ServieБренд : Samsung, HP Браќа Канон PanasonicLexmark Epson DellОпис : Formatter Одбор Моќ Одбор Мрежа Одбор Fuser ФилмFuser Assy Скенер Ласерски Скенер Трансфер Филм PanelГорниот Ролери Притисок Ролери Превземање На Ролери Се Вози Мотор Компанија ИнформацииKDS е работено за печатач резервни делови од година од 1995 година ,е еден од најголемите повторно составувајте на печатач,на ситевоедно и факс принтер резервни делови.KDS тим работат напорно,и бизнисот е проширен секој град на Кина.Во исто време,KDS производи е топла продажба во повеќе од 70 земји како што се сад,Русија,Бразил,Мексико,Италија,Германија,Индија,Судан,Малезија,Виетнам.Квалитетот е KDS е лифт и сите производи ќе бидат проверени строго.KDS група инсистираат да биде се повеќе професионални,повисок квалитет,повеќе искрен.Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот ОдделАдреса : соба 309312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135...

470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип
 • Новинка

470 PGI-470 CLI-471 CISS зареждане cartridge постоянен чип за canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 принтер auto resest чип

BGN 33.44

1), Постојан чип( автоматско ресетирање чип )2), ова е само 1 сет чип (5 боја : pgbk б.к c m y )3), ciss чип4) модел : PGI470 PGBK CLI471 BK C M Y ЧИП3) печатач модел : за CANON PIXMA MG5740 TS6040 TS5040печатач

10 11 Зареждане на мастило refill kit за hp designjet 100 110 70 принтер CISS и патрон на водна основа оцветяване мастило hp 10 11
 • Новинка

10 11 Зареждане на мастило refill kit за hp designjet 100 110 70 принтер CISS и патрон на водна основа оцветяване мастило hp 10 11

BGN 40.58

Убаво расположение денес! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!10 11 Рефил мастило рефил кит за hp designjet 100 110 70 ciss печатач и кертриџ боја мастило за hp 10 11Кертриџ Нема : За HP 10 11Погодна за печатење : За HP Designjet 100 110 70 печатачБоја : K,C,M,Y 4 боиМастило за јачина : 100ml*4colorsМастило Тип : Боја на мастилоФункција : Refillable,ПразниПредност : 1...

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)
 • Новинка

300шт тампони за почистване на печатащата глава (поддръжка на принтер и плотер)

76.80 BGN 73.00

300pcs Печати ја Главата Чистење Брисеви (Печатач & Плотер Одржување) на Овој чистење брис(сунѓерот стап) е посебно за чистење на база на вода и сите растворувач глава за печатење, како што Роланд, Mimaki, Mutoh принтери....Глава материјал : Висок Квалитет на СунѓеротВкупната Должина 13cm (5 инчи) 300 парчиња еден пакет

2Pk PG645 ПГ 645 PG-645 CL-646 CL646 CL 646 съвместими тонер касети за Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460
 • Новинка

2Pk PG645 ПГ 645 PG-645 CL-646 CL646 CL 646 съвместими тонер касети за Canon Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG 2460

60.48 BGN 47.00

Магнетни е мојата продавница име!!!На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства : Почитувани купувачи,Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Сите текстови и слики се за повикување само.Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.1...

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180
 • Новинка

YOTAT възстановен за печатащата глава HP 70 за печатащата глава HP 70 Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart PRO B9180

BGN 46.48

70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180Printer Model : За HP Designjet Z2100За HP Designjet Z5200За HP Designjet Z3100За HP Designjet Z3200За HP Photosmart ПРО B9180Пакет содржина : 1 buc + Светлина Желудник nta / Светлина Кип на за HP70 глава за печатење

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот
 • Новинка

Dusuny съвместим нов Предпазител кутия за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622 4021571302 10 бр. В лот

BGN 19.20

Dusuny компатибилен нови fuser опрема за Minolta DI152 BH162 BH163 BH210 BH220 7616 7622402157130210 компјутери по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 13 дена по приемот на вашата исплата...

US TK437 производител на тонер касета нулиране на чип за лазерен принтер Taskalfa 180 181 220
 • Новинка

US TK437 производител на тонер касета нулиране на чип за лазерен принтер Taskalfa 180 181 220

BGN 16.00

НИ TK437 производител на тонер кертриџ ресетирате чип за Taskalfa 180 181 220 ласерски печатачПредност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL / UPS / ФЕДЕКС / EMS итн...

1pcs Копирни parts opc drum for DC405 DC235 DC285 High quality Machine copyy DC 405 235 285
 • Новинка

1pcs Копирни parts opc drum for DC405 DC235 DC285 High quality Machine copyy DC 405 235 285

31.98 BGN 27.00

Плаќање : Ќе плаќање преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)
 • Новинка

Нулиране на Чип зареждане на тонер за Lexmark T650H21A T650 T652 T654 T656 (25 000 страници)

BGN 47.98

modname=ckeditor Тонер Рефил Ресетирате Чип за Lexmark T650 H21 A T650 T652 T654 T656 (25,000 страници) тестирани во добра работна состојба отстранети од работа печатач пакет се вклучени : 1set Плаќање МЕТОДИ за ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме aliexpress САМО...

Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3
 • Новинка

Винт Мед о-пръстен винт за газта DX4 с много черен шнорхел 4*3

27.02 BGN 23.00

Нашето ветување : 1)Висок квалитет,JACA 100% производство од фабриката.2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите.3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.4)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 00 am~9 : 00 часот...

10x Aa08-7628 втулка на разработчика за Ricoh Aficio AF 1015 1018 2015 2018 2020 1113 1115 220 270 AF1015 AF1018 втулка на разработчика
 • Новинка

10x Aa08-7628 втулка на разработчика за Ricoh Aficio AF 1015 1018 2015 2018 2020 1113 1115 220 270 AF1015 AF1018 втулка на разработчика

BGN 28.80

Производ : Инвеститорот ЧерупкаДел Број : AA087628 AA087628Се користи во : За Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 2020 1113 1115 270 220Детали За Производот : Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена...

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap
 • Новинка

На кутията на принтера горната за Epson stylus pro 4000 top Cap

65.60 BGN 62.00

Печатач капа врвот за Epson перо pro4000СпецификацииПечатач капа врвот за Epson перо pro40001) DX5 вода базирани глава за печатење caping2)За Epson перо Pro4000Печатач капа врвот за Epson перо pro40001.Првиот вид на Sillica гел директно лиење во Кина и за растворувач отпорни на мастило2.Погоден за Epson DX5 глава за печатење, Кинанаправени piezoelectric инкџет печатари и рамни принтери.Член ИмеПечатач капа врвот за Epson Pro4000 ЦенаФабрика директни ценаПогоден ЗаDX4 вода базирани глава за печатење capingEpson перо pro4800 / 4880 / 4450 / 4000 / 4400ОписТоа е steable за употреба и отпорни на корозија.со одлични перформанси во печат и филтрирање, тоа се решава проблемот на мастило исклучување и мастило приклучување.Ограничување слики :