868 Mhz антена 3dBi omni стекловолоконная антена за най-добра цена заводска изход за антена basestation антена за LoRaWAN

868 Mhz антена 3dBi omni стекловолоконная антена за най-добра цена заводска изход за антена basestation антена за LoRaWAN

BGN 61.00
-5 %
BGN 63.98

Брой продукти


Сите антени се Фабрички Штекер .
Висок квалитет,Може да се прилагоди,wholsales може да се добие најдобрата цена
Фреквенција : 868mhz
стекнат : 3 d Bi Конектор : N-Женски Боја : Сива
Електрични Спецификации
Фреквентен опсег(MHz)
806-960
Пропусниот Опсег(MHz)
83.5
Се здобијат со(d Bi)
3
Половина моќ зрак ширина(°)
H : 360 V : 20
VSWR
≤1.5
Текст Отпорност(Ω)
50
Поларизација
Вертикална
Максимална влезна моќност(W)
50
Молња заштита
DC Земјата
Input конектор тип
N Женски
Механички Спецификации
Димензии (mm)
Φ20*400
Антена тежина(kg)
0.55
Температурата на работа(°c)
-40~60
Номинална Брзина на Ветрот(m/s)
60
Radome боја
Сива
Монтажа начин
Пол-одржување
Монтажа хардвер(мм)
¢40-¢60


Подробности

търговска марка:
SignalPlus
Честота:
868 Mhz
съединител:
n-жена
Да:
3dBi

Избор на купувачи

Программирующий кабел 5 в 1, за двупосочния радиостанции Motorola GP600 CP200 CT150 RPC-M5X RJ45 to Radio
 • Новинка

Программирующий кабел 5 в 1, за двупосочния радиостанции Motorola GP600 CP200 CT150 RPC-M5X RJ45 to Radio

42.02 BGN 35.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Нови 5 во 1 Програмирање Кабел заапарат gp600 CP200 CT150 двонасочна Радија RPCM5 X со бесплатен превозотКарактеристики : Оваа добар квалитет RIBless (RIB кутија не е потребно) 5во1 програмирање кабел е специјално дизајнирана за двонасочно радија.RJ45 на Радио : Сите Maxtrac, GR400, GR500, GM300, geforce GTX МобиленM1225, M1225 LS, M10, M100, M120, M130, M200, M208, M216, M1225Sportbase, M400, Радиус Мобилен, GR300, GR1225, R1225, LCS2000, MaratracSM50, SM120 и Desktrac мобилни телефони.Мултиpin Адаптер GP328 на Радио : CT150, АПАРАТ GP1280, GP140, GP238, GP240, GP280, GP318, АПАРАТ GP320GP328, GP329, GP338, GP339, АПАРАТ GP320, GP340, GP360, GP380, GP540, GP550GP551, GP560, GP561, GP580, GP640, GP680, АПАРАТ GP1280, HT750, HT1250, HT1250 LSHT1550, HT1550 LS, HT1550 XLS, MTX8250 LS, MTX850, MTX850 LS, MTX9250, MTX900MTX950, MTX960, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150, PTX700, PTX760, PTX780, PR860.Мултиpin Адаптер GP328 PLна Радио : GP328 PL(GP328 PLпрограмирање кабел е различна од GP328)GP338 PLGP344, GP388, GL2000, EX500, EX600, EX600 XLS2.5 mm Приклучок за Радио : CP100, CP140, CP150, CP160, CP180, CP200, CP150, CT150, CT250CT450, CT450LS, GP2000, GP2100, GP3688, CP040 PRO2150, PRO3150, PR400P040, P080, GP68, GP88 S, EP450, CBPRO, VL130 Радија.Батерија Полнач на Радио : GP88, GP280, GP300, апарат gp600, geforce GTX преносниGTX приватност плус преносни, LTS2000, PTX600, апарат p110Пакетот Вклучува : 1 x 5 in1 Програмирање Cabl eПовратни информацииНие сме посветени на вашата комплетна сатисфакција...

8 пристанища за PON обзавеждане EPON OLT, 8 uplink портове, линеен оптичен терминал, с модули SFP
 • Новинка

8 пристанища за PON обзавеждане EPON OLT, 8 uplink портове, линеен оптичен терминал, с модули SFP

BGN 2160.00

8 PON Пристаништа EPON OLT опрема, 8 uplink МОБ пристаништа, 4 сателитско 10 GE пристаништа, Оптички Линија Терминал, со SFP модулиКарактеристики На Производот:Превозникот класа на стабилност и мрежа еластичностДонесе големи NGBN оперативен систем со правата на интелектуална сопственост во глобалната превозникот мрежаПоддршка PON влакна вишок заштита и уред вишок заштита протоколПоддршка богата безбедносните карактеристики за заштита на корисниците, уреди и со мрежа.Двојно напојување на текст и моќ вишокСите PON, МОБ и 10 GE пристаништа обезбеди L2 / L3 полна линија брзина, без губење на пакетиЦелосна PON услугаСекој PON поддршка 1 : 64 разделување сооднос ( На максимална количина на 64 ONU)Топла plug PON расителни влакна модул дизајн, најдалеку 20 Km пренос на далечинаПоддршка 128bits тројно churning функција за да се обезбеди доверливо за пренос на податоциПоддршка на динамичен проток на дистрибуција велика британија алгоритамМоќен OAMUse packet forwarding врз основа на хардвер за да биде ефективна функција за детекција и филтрирање на пакетПоддршка авто заштита и блокирање на корисник за ARP напад врз основа на MAC адресаПоддршка на сите видови на заштита DDo S, ПРОЦЕСОРОТ надструја и VRRP итнПоддршка BFD, Flex Link, авто врски агрегација и Ethernet Прстен за заштита наСпецификација За Производ : ОбјектотSFOT5580 EPПрефрлување капацитет128 GbpsАвтопат(IPv4 / IPv6)96 MppsУслуга порта8*PON,8*МОБ ,4*10 GEВишок дизајнДвојно напојување, поддршка AC влез、двојна DC влез и AC+DC влезНапојувањеAC:90~240 V, 47~63 Hz ;DC:36 V~72 V;Потрошувачка на енергија≤56 WПреглед димензии(mm) (W*D*H)500mm×50mm x 350mmТежина (во максимална конфигурација)≤10kgЖивотната срединапараметарРаботна температура:0°C~50°CТемпература на чување:20°C~70°CРелативната влажност:10%~90%,не кондензирањеБизнис Карактеристики : ОбјектотSFOT5580 EPPON карактеристикиIEEE 802.3 ах EPONКина телеком / Unicom GEPON стандард20 Km за еден расителни влакнаПристап 64 терминали за еден расителни влакна PONUplink и downlink тројно churning шифрирана функцијаONU терминал легитимитет сертификација, извештај нелегално ONU регистрацијаВелика британија алгоритамСтандард OAM и продолжен OAMONU серија за надградба за софтверот, фиксно време надградба, во реално време надградбаPON пренесува и увид примање на оптичка моќностL2 карактеристикиMACMAC Црна ДупкаПорт MAC Граница16 K MAC адресаVLAN4 K VLAN записиPortбазирани / MACбазиран / IP подмрежабазирани VLANPortбазирани Qin Q и Селективно Qin Q (Stack VLAN)VLAN Swap и VLAN Забелешка и VLAN ПреводGVRPВрз основа на ONU услуга проток VLAN додадете, избришете го замениОд дрво протоколIEEE 802.1 D Опфаќа Дрво Протокол (STP)IEEE 802.1 w Брза Од Дрво Протокол (RSTP)IEEE 802.1 s Повеќе Од Дрвото Протокол случаи (MSTP)ONU далечински јамка откривање на алармотПристаништеBidirectional контрола на протокСтатички линк агрегација и LACP(Линк Агрегација Контрола на Протокол)Порт прикажување и сообраќај прикажувањеБезбедносни функцииКорисникот безбедностАнтиARPspoofingАнтиARPпоплавиIP Код Guard создаде IP+VLAN+MAC+Порта обврзувачкиПорт ИзолацијаMAC адресата се врзува за пристаниште и на пристаништето MAC адреса филтрацијаIEEE 802.

4 компл. / лот 3 км от 500 Mw TTL / RS232 / RS485 порт RF безжично дистанционно радиоприемник модул комплект (SV651 + издънка антена +usb мост плака)
 • Новинка

4 компл. / лот 3 км от 500 Mw TTL / RS232 / RS485 порт RF безжично дистанционно радиоприемник модул комплект (SV651 + издънка антена +usb мост плака)

216.00 BGN 179.00

Ние сме оригиналниот производител со повеќе од 10 години искуство на истражување, развој, производство и продажба на IOT(интернет на нештата) производи како што се RF модули, воки токи модули и интегрирани дигитални сензор модули.Во меѓувреме, ODM и OEM проекти се добредојдени.4sets / многу 3km 500m W TTL / RS232 / RS485 порта безжични RF transceiver модул за полнење ( SV651 + морон антена+ USB Мост одбор )SV651 е високомоќ, високо интегрирани безжичен пренос на податоци модул, со користење на високоперформанси Силикон Лабораторија Si4432 RF чип ...

1 бр. 433Mhz гумена антена 2.5 dbi SMA мъжки 5 см дължина за RC FPV
 • Новинка

1 бр. 433Mhz гумена антена 2.5 dbi SMA мъжки 5 см дължина за RC FPV

BGN 4.22

1 PC 433 Mhz гума антена 2.5 dbi SMA машки 5cm долго за РК FPV Фреквенција : 433 MHz Антена должина : 5cm Стекнат : 2.5 d Bi Поларизација : хоризонтална VSWR : ≤1.5 Конектор : SMA машки директно Отпорност : 50Ω Max моќност : 50 W Работна температура : 40 целзиусови степени ~+85 целзиусови степени антена внатрешниот дел користи бакар пролет,помалку сигнал на косата,силна антимешање,добри перформанси.

2-пинов мотоциклет анфас шлем слушалка слушалка за Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Уоки Токи
 • Новинка

2-пинов мотоциклет анфас шлем слушалка слушалка за Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Уоки Токи

BGN 26.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 pin Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за полнење За Motorola GP68, GP88, GP88 S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Воки ТокиКарактеристика : PTT може да тока на возило Волан и брзо да се активира со притисни за зборување (ПЗЗ) копчето се наоѓа во центарот на прекинувач...

Ново оригинално зарядно подходящо за BAOFENG UV-B5 B6 5R двустранно радио с безплатна доставка (кръгъл щекер)
 • Новинка

Ново оригинално зарядно подходящо за BAOFENG UV-B5 B6 5R двустранно радио с безплатна доставка (кръгъл щекер)

BGN 15.52

Кинеската Нова Година Празник Информации : Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере...

Безплатна доставка JW3105N от 650 nm оптичен тестер 10 Mw 10 км мини fiber оптичен лазерен източник визуален локатор на неизправности VFL
 • Новинка

Безплатна доставка JW3105N от 650 nm оптичен тестер 10 Mw 10 км мини fiber оптичен лазерен източник визуален локатор на неизправности VFL

BGN 41.10

Бесплатен Превозот JW3105 N 650nm Оптички Тестер 10mw сса 10 километри Мини Влакна Оптички Ласерски Извор на Видна Грешка Локатор VFLJW3105 N Економски VFL е ефикасен и ниски трошоци за основни влакна тест алатка, тоа обезбедува видлив начин да се најде влакна грешки и да се идентификуваат влакна во оптичка мрежа во текот и по инсталацијата...

2 елемента 5DBi 3G LTE (4G) GPRS, GSM, CDMA вътрешна печатна платка антена 75*5*8 мм IPEX конектор
 • Новинка

2 елемента 5DBi 3G LTE (4G) GPRS, GSM, CDMA вътрешна печатна платка антена 75*5*8 мм IPEX конектор

BGN 6.51

2 парчиња 5 DBi 3 G LTE(4 G) GPRS GSM CDMA внатрешни PCB антена 75*5*8мм IPEX конекторПроизвод Модел:3 G LTE(4 G) GPRS GSM CDMA внатрешни PCB антена Фреквенција:700~960 MHz / 1710~1800 MHz / 1800~1990 MHz / 1990~2700 MHz S...

Съвместим с брокат E1MG-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP
 • Новинка

Съвместим с брокат E1MG-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP

BGN 20.80

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Guyang GY563 оптичен електромера 850~1625 Nm( -70~+10 dbm -50~+26 dbm) с 1 Mw VFL
 • Новинка

Guyang GY563 оптичен електромера 850~1625 Nm( -70~+10 dbm -50~+26 dbm) с 1 Mw VFL

86.40 BGN 78.00

ФункцијаСамо КалибрацијаНаместете Автоматско ИсклучувањеБранова должина Мемориска функција по исклучување на тестерВисока Точност, високо ,Високо ниво на чувствителност, висок линеарностСтабилна VFL ИзлезUSB Полнење портаВО странска валута,SC Connector18650 Liion БатеријаПомала потрошувачка на енергија дизајн, долго време во мирувањеГума школка Надвор, зголемување на заштитни својства за работа на теренСпецификацијаOptical Power MeterТип ДетекторIn Ga AsОптички КонекторSC / ФК & 2,5 mm УниверзалнаКалибриран Бранови Должини850,1300,1310,1490,1550,1625 nmМерен Опсег+6 ~ 70 d BmТочноста±0.2 d BМоќност Мерење На Линеарност±0.1 d BРезолуција На Екранот±0.01 d BМоќ Прикажи Единициd Bm, m W, u WВизуелна Грешка ЛокаторИзлезна моќност1mw / 10 MW / 20mw / 30mwОпсег[email protected]СМКонектор2.5 mm УниверзалнаЛасерски безбедност оценкаКласа 2Бранова должина650nm±20nmИзлез режимиКонтинуирано (Г.С.),2 Hz пулсоваОбратна батеријата заштитаYesДругиНапојување18650 Liедин батеријатаАвтоматско Исклучување10 минутиРаботно време>200hours(само OPM Работа)≥50小时(10m WVFL & OPM Работа во меѓувреме)Работна Температура10~+45Тежина250gДимензии160*75*10ммНарачка информацииOptical Power Meter:На : 70~+10d BmC : 50~+26d BmВе молиме да ми кажете вашата потреба е тип или вид c откако ќе целВизуелна Грешка Локатор :TL5631 : 1mw VFL(15КМ)TL56310 : 10mw VFL(8сса 10 километри)TL56320 : 20mw VFL(1215 KM)TL56330 : 30 mw VFL ( 1525 KM)Пакување ЛистаПрименаn Одржување на телекомуникацииn Одржување CATVn Тест Лабораторија на Оптички Влакнаn Оптички влакна сензори

TX-RX Time Delay кабел радиорелейная станция ретранслатор жак за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Time Delay кабел
 • Новинка

TX-RX Time Delay кабел радиорелейная станция ретранслатор жак за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950I Time Delay кабел

16.50 BGN 10.00

Радио Реле Станица Repeater Конектор Кабел TXRX Време на Одложување за полнење за Motorola GM300 GM338 GM3188 GM3688 GM950 I GM950 E SM120 РадиоНапомена : ако вашата токитоки тип не е на листата погоре, ве молиме да видам други елементи, или на Email ни го вашиот број на модел, а потоа ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас.Спецификација : Сите на нашите предмети се 100% сосема нов & висок квалитет...

2 елемента GSM GPRS 3G вграден антена 850-2170 Mhz с жак IPEX мека антена спк стартира строителни вътрешна антена 2 antena vhf uhf para carro
 • Новинка

2 елемента GSM GPRS 3G вграден антена 850-2170 Mhz с жак IPEX мека антена спк стартира строителни вътрешна антена 2 antena vhf uhf para carro

BGN 10.18

GSM, GPRS 3 G вграденантена за 8502170 MHZ со IPEX конектор FPC мека антенски #2 antena vhf uhf став carro Опис : Фреквенција : 8502170 MHZ Кабел тип : 1.13 мм црно Кабел должина : 11cm Вкупна должина : 16cm Големина : 52*24mm Конектор : IPEX Материјал : FPC Мека одбор

SMA-Female / SMA-Male/BNC мека гъвкава радио антена 144/430 Mhz двухдиапазонная преносима двустранно радиостанция аксесоар за Kenwood
 • Новинка

SMA-Female / SMA-Male/BNC мека гъвкава радио антена 144/430 Mhz двухдиапазонная преносима двустранно радиостанция аксесоар за Kenwood

BGN 14.40

Техничка Спецификација Фреквенција : 144 / 430 MHz Стекнат : 2.15 d Bi Max Моќност : 10 WATTS V S W Р : LESS1.5 Конектор : BNC / SMAМАШКИ / SMAЖЕНСКИ Должина : 40 cm тежина : 34.8 g Материјал : Пластични Боја : Злато / Sliver ( Злато е избрана по дифолт, Ако треба и други бои, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака...

Уоки Токи слушалки за Motorola GP2000 GP88 CP040 GP308 GP68 слушалка на Ухото на куката слушалки за двустранно Радио слушалки M тип слушалки
 • Новинка

Уоки Токи слушалки за Motorola GP2000 GP88 CP040 GP308 GP68 слушалка на Ухото на куката слушалки за двустранно Радио слушалки M тип слушалки

BGN 11.20

Опис : Сите на нашите предмети се сосема нови И десно и лево уво може да се носи удобно На слушалка / звучник се вклопува удобно во вашето уво лесно која ги држи вашите приватни разговори...

K Plug Headphone Single Headset Collar ПР с микрофон за Kenwood Radio BAOFENG UV-5R UV-5RE Плюс UV-82 GT-3
 • Новинка

K Plug Headphone Single Headset Collar ПР с микрофон за Kenwood Radio BAOFENG UV-5R UV-5RE Плюс UV-82 GT-3

19.28 BGN 16.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!К Приклучок за Слушалки Еден Слушалки Јака ПЗЗ Со Микрофон За Kenwood Радио BAOFENG УВ5 R УВ5 RE Плус УВ82 GT3Прст PTT рана на прст, на прст може да се движи сигналКомпатибилни Модели : Модел : Серија / Број : За PUXINGPX777 / Плус PX666 PX888 / К PX328 PX333 PX999 PX555 итн.За QUANSHENGTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUV2 итн.За WOUXUNKG699, КГ689, КГ669, КГ679, КГ703 ФАКС, КГ659, КГ639, КГ833, КГ889, КГ869, КГ819, КГ816, КГUVD1 P, КГUV6 D KGUVA1 итн.За TYTTYT300 / 500 / 600 / 800 / 900 / 9900 / THF2 / THF3 / THF5 / THF6 / THF7 / THF8 / D / THUVF9 / D итн.За BAOFENGUV5 R / Плус UV5 RA / Плус UV5 RB UV5 RC UV5 RE / Плус UV3 R+Плус УВ8 / D УВ82 УВБ5 УВБ6 и сл.BFK5 BF480 BF490 BF320 BFV6 BFV8 BF888s BF666s BF777s BF999 BF888 BF777 BF658 BF668 BF530 BF520 BF658 итн.За KENWOODTK208, TK220, TK240, TK240 D, TK248, TK250, TK270, TK270 G, TK272, TK272 G,TK278 G, TK308, TK320, TK340, TK340 D, TK348, TK350, TK353, TK360 G, TK360, TK370, TK370 G, TK372 G, TK372, TK373 G, TK373, TK378 G, TK388 GПроTalkапарат TK2100, апарат TK2102, TK2102 L, TK2107, TK2118, TK2160, TK2170, TK2170 K, TK2200, TK2200 L, TK2200 LP, TK2202, TK2202 K, TK2212, TK2212 K, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3130, TK3131, TK3160, TK3170, TK3170 K, TK3173, TK3200, апарат TK3200 L, TK3200 LP, TK3202, TK3202 K, TK3202 L, TK3230, TK3230 XLS итн.THD7, ТИD7 A, ТИD7 AG, ТИD7 E, ТИF6, ТИF6 A, ТИF7, ТИF7 E, ТИG71, ТИG71 A, ТИG71 E, ТИК2, ТИK2 A, ТИK2 AT, ТИK2 E, ТИK2 ET, ТИ21, ТИ21 AT, ТИ21 BT, ТИ22, ТИ22 A, ТИ22 AT, ТИ22 E, П25, ТИ26, TH27, ТИ28, ТИ31 AT, ТИ31 BT, ТИ41 AT, ТИ41 BT, ТИ42, ТИ42 A, ТИ42 AT, ТИ42 E, ТИ45, ТИ46, ТИ47, ТИ48, ТИ55, ТИ75, ТИ77, ТИ77 A, ТИ77 E, ТИ78, ТИ78 A, TH78E, ТИ79, ТИ79 A, ТИ79 E, TH205, ТИ205 A, ТИ205 AT, ТИ205 E, ТИ215, ТИ215 A, ТИ225, ТИ225 A, ТИ235, ТИ235 A, TH235 E, ТИ315, ТИ315 A, ТИ415, ТИ415 A, ТИ415 E итн.Пакетот Вклучува : 1 × СлушалкаЗа Плаќање1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

1 бр. KSUN X-35TFSI версия високо налягане Уоки Токи 8 W двухдиапазонное двустранно радио преносимо радио UHF400-480 Mhz CB Радио
 • Новинка

1 бр. KSUN X-35TFSI версия високо налягане Уоки Токи 8 W двухдиапазонное двустранно радио преносимо радио UHF400-480 Mhz CB Радио

60.59 BGN 58.00

Фреквентен Опсег400470 MHzОперација НапонDC7.4 VКапацитет На Канал16Димензија120*55*35mmпреносИзлезна моќност8 WМаксималното отстапување≤±5 KHzОстаток на зрачењеТековната≤1000m AПримачотЧувствителностSquelch ЧувствителностIntermodulation50d BАудио Моќ≥300m Wтековната≤100m ASquelch тековната20m A

2.4 Ghz антена 2dbi гумени ZigBee къса антена 3 см wifi антена SMA мъжки ненасочено 2 wifi антена за лаптоп
 • Новинка

2.4 Ghz антена 2dbi гумени ZigBee къса антена 3 см wifi антена SMA мъжки ненасочено 2 wifi антена за лаптоп

BGN 4.37

1pc 2.4 Ghz антена 2dbi гума Zigbee антена краток 3cm SMA машки OMNI #2 wifi антена за лаптоп Тип : 2.4 Ghz гума антена Фреквенција : 23712483 MHZ Стекнат : 2 DBi Отпорност : 50 Ohm Max Моќност : 50 W Должина : 27.5 mm Вкупна должина : 3.2 cm Конектор : SMA машки Ветер : OMNIнасока

1PC 433Mhz антена 6DBI ненасочена антена SMA мъжки 19 см отточна тръба на шарнирна връзка, за да радио
 • Новинка

1PC 433Mhz антена 6DBI ненасочена антена SMA мъжки 19 см отточна тръба на шарнирна връзка, за да радио

BGN 8.62

1 PC 433 Mhz Антена 6dbi OMNIНасочен антена SMA машки 19cm rotatable за радио Тип : 433 MHz антена Фреквенција : 433 Mhz±5 MHz Стекнат : 6d Bi VSWR : ≤1.5 Отпорност : 50Ω Моќност : 50 W Антена должина : 19cm Конектор : SMA машки Omniнасочен и Свитлива

TCBE-K29N най-новото двустранно радио зарядно устройство батерия элиминатор за Kenwood двустранно радио TK2207/TK3207/TK2202/TK3202/TK2206 и т.н
 • Новинка

TCBE-K29N най-новото двустранно радио зарядно устройство батерия элиминатор за Kenwood двустранно радио TK2207/TK3207/TK2202/TK3202/TK2206 и т.н

BGN 12.37

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаTCBEK29 N Најновите двонасочна радио Автомобил полнач за Батеријата Eliminator за Kenwood двонасочна радио TK2207 / TK3207 / TK2202 / TK3202 / TK2206 итнОпис На Производот : Главна карактеристика : Подготви енергија од возилото DC напојувањеСолиден домување за дополнителна сила и издржливостВо текот на напон во текот тековната заштита функцијаСпецификација : Батеријата Eliminators за две начин радија.Текст : 12 V~24 V DC Моќностизлез : 8 V 2 AУпотреба : се двонасочна радиоБоја : ЦрнаТип : Автомобил полначОдговара за шунка двонасочна радио : Одговара за KENWOOD : TK2207, TK3207, TK2202, TK3202, TK2206, TK3206, TK2201, TK3201 итн..Answer : ___________________________ Note : со батерија случај , не е вистински батеријата !Производ Слики :

1 бр 2.4 Ghz 3dbi медна тръба антена OMIN вътрешна wifi антена с ръкав ipex wifi антена за лаптоп
 • Новинка

1 бр 2.4 Ghz 3dbi медна тръба антена OMIN вътрешна wifi антена с ръкав ipex wifi антена за лаптоп

BGN 3.98

1piece 2.4 Ghz 3d Bi бакарни цевки антена OMIN внатрешни wifi антена со ракав ipex wifi антена за лаптоп Опис : Тип : wifi вграденантена за Фреквенција : 24002500 MHZ Кабел тип : RF1.13 жица должина на Кабел : 10cm Вкупна должина : 15cm Отпорност : 50 Ohm Конектор : ipex Функција : бакарни цевки,со ракави

2.4 Ghz 3dbi медна тръбна антена OMIN вътрешна антена wifi антена с ръкав ipex 2 WiFi антена конектор
 • Новинка

2.4 Ghz 3dbi медна тръбна антена OMIN вътрешна антена wifi антена с ръкав ipex 2 WiFi антена конектор

BGN 3.52

2.4 Ghz 3d Bi бакарни цевки антена OMIN внатрешни wifi антена антенски со ракав ipex #2 wifi антена конекторот Опис : Тип : wifi вграденантена за Фреквенција : 24002500 MHZ Кабел тип : RF1.13 жица должина на Кабел : 10cm Вкупна должина : 15cm Отпорност : 50 Ohm Конектор : ipex Функција : бакарни цевки,со ракави

Съвместимост с Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP
 • Новинка

Съвместимост с Huawei 0231A089 1000BASE-LH SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP

BGN 35.36

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Micro strip 3 way power splitter 800-2500 Mhz усилвател на сигнала ретранслатор wilkinson Power divider 50 W 50 ома
 • Новинка

Micro strip 3 way power splitter 800-2500 Mhz усилвател на сигнала ретранслатор wilkinson Power divider 50 W 50 ома

BGN 22.24

Микро Лента 3 начин моќ splitter 8002500 MHz сигнал бустер вилкинсон моќ divider 50 W 50ohm N женски конекторТехничка Спецификација : Фреквенција : 8002500 MHzVSWR : 1.30 МаксимумПросечна Моќност : 50 WОтпорност : 50ohmВметнување : 5.5 d BИзолација : 20d BТемпература : 40°C до +70°CКонектор : NЖенскиПримена : Внатрешна​1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Съвместимост с GLC-BX120-U 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DDM радиоприемник SFP модул
 • Новинка

Съвместимост с GLC-BX120-U 1000BASE-BX BiDi SFP TX1490nm/RX1550nm DDM радиоприемник SFP модул

BGN 115.20

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2SETS SK509 5W 433mhz четырехканальный безжичен комутатор, контролер за дистанционно управление превключвател модул
 • Новинка

2SETS SK509 5W 433mhz четырехканальный безжичен комутатор, контролер за дистанционно управление превключвател модул

368.00 BGN 276.00

2 SETS SK509 5 W 433mhz Четири Канал Безжичен Прекинувач Контролер Далечински Управувач Switch Модул2 парче SK509 433mhz 2 парче 433mhz Морон Антена 1 парче SK509S (се Направи configeration параметар) со кабел 2 парче Напојување (Фреквенција според модул можете да изберете) со кабел Ако ви треба 470 MHz фреквенција, ве молиме оставете масажа за да се потврди кога ќе го поставите цел : )​SK509 е индустриски четири канали за безжични switchcontrol модул со спарувањето функција,тоа обезбедува максимална четири канал signalinput и максимум четири канал контрола на излез.Се одликува со едноставен interfaceand сигурен перформанси.Параметрите можат да bemodified од PC софтвер / UART команда / далечински контролер( SK509S ).DIPswitch на модул може да се користи за промена на оперативни фреквенција (максимум 16 група),операцијата на владата итн...