19 inch mini OLT MA5608T Huawei original GEPON OLT, DC линеен оптичен терминал с един GPBD, височина 2U

19 inch mini OLT MA5608T Huawei original GEPON OLT, DC линеен оптичен терминал с един GPBD, височина 2U

BGN 2400.00

Брой продукти

19"инчен мини OLT MA5608 T Huawei оригинални GEPON OLT,DC Оптичкиот Линиски Терминал со ЕДЕН GPBD, 2 U висина
Оригиналниот MA5608 T GPON/ EPON OLT
Спецификации
На Smart AX MA5608 T е мулти-услуги за пристап модул започна
MA5608 T Позиционирање
На MA5608 T има силна адаптибилност на животната средина и може да се постави брзо. Во FTTx мрежи, OLT се премести поблиску да корисникот страна, кој може да се спаси ' рбетот оптички кабел ресурси. Ова го решава проблемот на неколку корисници и долго пристап од далечина, кога FTTx услуги се применуваат во област со низок густината на население. Распоредени на далечинскиот управувач крајот, вклучувајќи го и базни станици (BSs) и отворен средини 2 U висока, и поддржува максимална на две услуга одбори Поврзани со Mx Us или ONTs и се користи во FTTB/C и FTTH сценарија Поврзани со x DSL терминали и телефони и да се користи во MSAN/DSLAM сценарио
Производ карактеристики
Интегриран Пристап
Оптички Пристапни Поддржува сплит сооднос од 1 : 128. Поддршка на малите форма-фактор pluggable (SFP) оптички модул на Класата B+ или Класа C+ и XFP оптички модул, кој може да се користи во различни сценарија. Висока густина 48 една влакна bi-directional или 24 две влакна bi-directional МОБ/FE P2 P оптички пристап е поддржан. Поддржува висока-перформанси и поголем капацитет одбор за контрола SCUH. Во активен/пасивен режим, SCUH поддржува 20 Gbit/s префрлување пропусен опсег за секој слот. Во load sharing режим, SCUH поддржува 40 Gbit/s префрлување пропусен опсег за секој слот. И обезбедува 960 G префрлување капацитет (двојки перформанси капацитет), подобрување на пристапот до корисникот пропусен опсег.
Целосна Услуга за Пристап Поддржува Високи Перформанси Multicast Услуга. Уредот вработува multicast технологијата за да се обезбеди IP видео услуги, вклучувајќи телевизија во ЖИВО и QVo D, за превозници. Со воведување на multicast технологијата, мрежниот уред може да ги управување, контрола, и напред IP видео услуги и на тој начин ги исполнува превозници' барањата за обезбедување на IP видео услуга. На MA5608 Thas заврши својата интероперабилност тест со сите мејнстрим NGN/IMSs. Поврзување на NGN/IMS мрежа преку SIP или H. 248, имплементација на Vo IP услугата (вклучително и на гласовни, факс и модем за услуги). На MA5608 T поддржува реконструкција на традиционални говорни уреди, како на пример N*64 K приватна линија уред и ISDN PRI телефонска централа, за спроведување на СИТЕ IP архитектурата. Спроведува базна станица пристап решение со користење на MA5608 T (OLT)+MDU. И MA5608 T поддржува часовник синхронизација во базната станица пристап сценарио. На MPLS PWE3 обезбедува E2 E сигурноста и квалитетот на услугата.
Интегрирани Способност на Пристап и Конвергенција
NE Конвергенција
На MA5608 T карактеристики моќен access и конвергенција способност. Во низводно насока, поддржува cascading со други уреди преку ГЕ или 10 GE порта.


Подробности

търговска марка:
WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Номер На Модела:
huawei ma5608t
Име:
Huawei original MA5608T OLT in Fiber Optic Equipment
Част 1:
Шасито MA5608T
дистанционно управление:
Слуз*2
силова платка:
МПВК
Част 4:
2 модул възходящата връзка
Номинален ток (dc волта:
-48 V / -60 V
Размер:
535*245*88mm
Тегло:
15kg
Гаранция:
една година
Част 5:
GPBD

Избор на купувачи

15 см коаксиален rg316 тефлонова косичка RP SMA SMA plug plug Wi Fi ретранслатор антена кабел за свързване
 • Новинка

15 см коаксиален rg316 тефлонова косичка RP SMA SMA plug plug Wi Fi ретранслатор антена кабел за свързване

BGN 9.60

СПЕЦИФИКАЦИИ тип на КабелRG316 Должина на Кабел15 cm Конектор ARP SMA машки Конектор БSMA машки БојаБраунПакет содржина : 1x антена продолжување кабел во една торба1...

радио уоки токи антена, UT-108 UV SMA-Female направено в Тайван, съвместима с baofeng UV-5RA UV-5RB UV-5RC UV-5RE
 • Новинка

радио уоки токи антена, UT-108 UV SMA-Female направено в Тайван, съвместима с baofeng UV-5RA UV-5RB UV-5RC UV-5RE

BGN 25.58

радио воки токи антена,UT108 УВ SMAЖенски направен во Тајван,компатибилен за yaesu puxing baofeng УВ5 RA УВ5 RB УВ5 RC УВ5 RE Опис на Производот Карактеристики и Specification : Connector : SMAЖенски тип конектор Бенд : Dual Band VHF / UHF Фреквенција : Dual Band 144 MHz / 430 MHz Стекнат : 2.15 / 3.0 d B Max Моќност : 10 W V...

Слушалка въздушна тръба за наблюдение за Motorola GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LS Уоки Токи Radio Headset
 • Новинка

Слушалка въздушна тръба за наблюдение за Motorola GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LS Уоки Токи Radio Headset

31.65 BGN 18.00

Надзор Воздух Цевка Слушалка за полнење за Motorola GP328, GP329, GP338, GP339, GP340 MTX850, MTX850 LS Воки Токи Радио СлушалкиОбјектот Карактеристики : * 100% Сосема нов.* Направени на животната срединапријателски материјал.* Тешки и цврсти приклучокот, издржливи во употреба...

2-пинов мотоциклет анфас шлем слушалка слушалка за Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Уоки Токи
 • Новинка

2-пинов мотоциклет анфас шлем слушалка слушалка за Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Уоки Токи

BGN 26.40

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика2 pin Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за полнење За Motorola GP68, GP88, GP88 S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Воки ТокиКарактеристика : PTT може да тока на возило Волан и брзо да се активира со притисни за зборување (ПЗЗ) копчето се наоѓа во центарот на прекинувач...

2.4 Ghz wifi 2dbi антена гумена антена Zigbee къс 3cm SMA male OMNI 2.4 g антена 2 wifi антена конектор
 • Новинка

2.4 Ghz wifi 2dbi антена гумена антена Zigbee къс 3cm SMA male OMNI 2.4 g антена 2 wifi антена конектор

BGN 4.40

2.4 Ghz wifi антена 2dbi гума Zigbee антена краток 3cm SMA машки OMNI 2.4 g антена #2 wifi антена конектор Тип : 2.4 Ghz гума антена Фреквенција : 23712483 MHZ Стекнат : 2 DBi Отпорност : 50 Ohm Max Моќност : 50 W Должина : 27.5 mm Вкупна должина : 3.2 cm Конектор : SMA машки Ветер : OMNIнасока

2 елемента 5DBi 3G LTE (4G) GPRS, GSM, CDMA вътрешна печатна платка антена 75*5*8 мм IPEX конектор
 • Новинка

2 елемента 5DBi 3G LTE (4G) GPRS, GSM, CDMA вътрешна печатна платка антена 75*5*8 мм IPEX конектор

BGN 6.51

2 парчиња 5 DBi 3 G LTE(4 G) GPRS GSM CDMA внатрешни PCB антена 75*5*8мм IPEX конекторПроизвод Модел:3 G LTE(4 G) GPRS GSM CDMA внатрешни PCB антена Фреквенција:700~960 MHz / 1710~1800 MHz / 1800~1990 MHz / 1990~2700 MHz S...

USB кабел за програмиране HYT / Hytera уоки токи MD780 MD785 MD782 MD786 RD980 RD985 RD982 RD986 RD960 RD965 rd962 rd966 радио
 • Новинка

USB кабел за програмиране HYT / Hytera уоки токи MD780 MD785 MD782 MD786 RD980 RD985 RD982 RD986 RD960 RD965 rd962 rd966 радио

44.78 BGN 40.00

Почитувани почитувани клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ние ги подобриме нашите услуги, секоја парцела, ќе се проверуваат и пристигнале безбедно и во кратко време...

Съвместим с брокат E1MG-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP
 • Новинка

Съвместим с брокат E1MG-EX-40 1000BASE-EX SFP 1310nm 40km DDM модул радиоприемник SFP

BGN 20.80

Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

2SETS SK509 5W 433mhz четырехканальный безжичен комутатор, контролер за дистанционно управление превключвател модул
 • Новинка

2SETS SK509 5W 433mhz четырехканальный безжичен комутатор, контролер за дистанционно управление превключвател модул

368.00 BGN 276.00

2 SETS SK509 5 W 433mhz Четири Канал Безжичен Прекинувач Контролер Далечински Управувач Switch Модул2 парче SK509 433mhz 2 парче 433mhz Морон Антена 1 парче SK509S (се Направи configeration параметар) со кабел 2 парче Напојување (Фреквенција според модул можете да изберете) со кабел Ако ви треба 470 MHz фреквенција, ве молиме оставете масажа за да се потврди кога ќе го поставите цел : )​SK509 е индустриски четири канали за безжични switchcontrol модул со спарувањето функција,тоа обезбедува максимална четири канал signalinput и максимум четири канал контрола на излез.Се одликува со едноставен interfaceand сигурен перформанси.Параметрите можат да bemodified од PC софтвер / UART команда / далечински контролер( SK509S ).DIPswitch на модул може да се користи за промена на оперативни фреквенција (максимум 16 група),операцијата на владата итн...

Программирующий кабел 5 в 1, за двупосочния радиостанции Motorola GP600 CP200 CT150 RPC-M5X RJ45 to Radio
 • Новинка

Программирующий кабел 5 в 1, за двупосочния радиостанции Motorola GP600 CP200 CT150 RPC-M5X RJ45 to Radio

42.02 BGN 35.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Нови 5 во 1 Програмирање Кабел заапарат gp600 CP200 CT150 двонасочна Радија RPCM5 X со бесплатен превозотКарактеристики : Оваа добар квалитет RIBless (RIB кутија не е потребно) 5во1 програмирање кабел е специјално дизајнирана за двонасочно радија.RJ45 на Радио : Сите Maxtrac, GR400, GR500, GM300, geforce GTX МобиленM1225, M1225 LS, M10, M100, M120, M130, M200, M208, M216, M1225Sportbase, M400, Радиус Мобилен, GR300, GR1225, R1225, LCS2000, MaratracSM50, SM120 и Desktrac мобилни телефони.Мултиpin Адаптер GP328 на Радио : CT150, АПАРАТ GP1280, GP140, GP238, GP240, GP280, GP318, АПАРАТ GP320GP328, GP329, GP338, GP339, АПАРАТ GP320, GP340, GP360, GP380, GP540, GP550GP551, GP560, GP561, GP580, GP640, GP680, АПАРАТ GP1280, HT750, HT1250, HT1250 LSHT1550, HT1550 LS, HT1550 XLS, MTX8250 LS, MTX850, MTX850 LS, MTX9250, MTX900MTX950, MTX960, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150, PTX700, PTX760, PTX780, PR860.Мултиpin Адаптер GP328 PLна Радио : GP328 PL(GP328 PLпрограмирање кабел е различна од GP328)GP338 PLGP344, GP388, GL2000, EX500, EX600, EX600 XLS2.5 mm Приклучок за Радио : CP100, CP140, CP150, CP160, CP180, CP200, CP150, CT150, CT250CT450, CT450LS, GP2000, GP2100, GP3688, CP040 PRO2150, PRO3150, PR400P040, P080, GP68, GP88 S, EP450, CBPRO, VL130 Радија.Батерија Полнач на Радио : GP88, GP280, GP300, апарат gp600, geforce GTX преносниGTX приватност плус преносни, LTS2000, PTX600, апарат p110Пакетот Вклучува : 1 x 5 in1 Програмирање Cabl eПовратни информацииНие сме посветени на вашата комплетна сатисфакција...

1 бр. 433Mhz гумена антена 2.5 dbi SMA мъжки 5 см дължина за RC FPV
 • Новинка

1 бр. 433Mhz гумена антена 2.5 dbi SMA мъжки 5 см дължина за RC FPV

BGN 4.22

1 PC 433 Mhz гума антена 2.5 dbi SMA машки 5cm долго за РК FPV Фреквенција : 433 MHz Антена должина : 5cm Стекнат : 2.5 d Bi Поларизација : хоризонтална VSWR : ≤1.5 Конектор : SMA машки директно Отпорност : 50Ω Max моќност : 50 W Работна температура : 40 целзиусови степени ~+85 целзиусови степени антена внатрешниот дел користи бакар пролет,помалку сигнал на косата,силна антимешање,добри перформанси.

Уоки токи военна костната проводимост тактическа слушалки бум микрофон за Motorola Radio XIR P6600 P6608 P6628 E8600 XPR3300 DEP570
 • Новинка

Уоки токи военна костната проводимост тактическа слушалки бум микрофон за Motorola Radio XIR P6600 P6608 P6628 E8600 XPR3300 DEP570

BGN 146.16

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Војската на Коскената Спроводливост Тактички Слушалки Слушалките за двонасочна радио Преку временската коска од двете страни на образите трансфер на звучни сигнали до мозокот, ефикасно да се намали бучавата во позадина...

ПР слушалки с микрофон слушалки с микрофон амбушюры тактически слушалка 1pin за Motorola T5428 T6200 T6210 Уоки Токи двустранно Радио
 • Новинка

ПР слушалки с микрофон слушалки с микрофон амбушюры тактически слушалка 1pin за Motorola T5428 T6200 T6210 Уоки Токи двустранно Радио

12.98 BGN 10.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!PTT Слушалки Микрофон Слушалка Микрофон Earbars Тактички Слушалка 1pin за полнење За Motorola T5428 T6200 T6210 Воки Токи двонасочна РадиоРацете слободни компатибилен со радија кои се слободни раце способен.Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини, и бучни околини.Компатибилни Модели : За користење со следниве радија и многу повеќе кои бараат стандард 1 Pin talkabout радио воки токи* T270, T280, T289* T4000, T6000, T7000, T8000, T9000* T4800, T4900, T5000, T5100, T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422* T5500, T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800* T5820, T5900, T5920, T5950, T6200, T6210, T6220, T6222, T6250* T6300, T6310, T6320,T6400, T6500, T6510, T6550* T7100, T7150, T7200, T7400, T7450,T8500, T8550* T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680* XTL446, XTR446, PMR446* SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R* FV200, FV300, FV500, FV600, FV700, FV750, FV800* EM1000, EM100 R, EM1020 R* TKLR T3, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, XTX446* Дух GT / GT плус* FR50, FR60, XTL446, SX700, FV200, FV500 итнПакетот Вклучува : 1* приклучок за слушалкиЗа Плаќање1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

2.4 Ghz антена 2dbi гумени ZigBee къса антена 3 см wifi антена SMA мъжки ненасочено 2 wifi антена за лаптоп
 • Новинка

2.4 Ghz антена 2dbi гумени ZigBee къса антена 3 см wifi антена SMA мъжки ненасочено 2 wifi антена за лаптоп

BGN 4.37

1pc 2.4 Ghz антена 2dbi гума Zigbee антена краток 3cm SMA машки OMNI #2 wifi антена за лаптоп Тип : 2.4 Ghz гума антена Фреквенција : 23712483 MHZ Стекнат : 2 DBi Отпорност : 50 Ohm Max Моќност : 50 W Должина : 27.5 mm Вкупна должина : 3.2 cm Конектор : SMA машки Ветер : OMNIнасока

USB кабел за програмиране на 8-пинов конектор за YEASU/VERTEX mobile radio GX2000 VX-2000 VX-2100 FT2500 VX-2500 с безплатна доставка
 • Новинка

USB кабел за програмиране на 8-пинов конектор за YEASU/VERTEX mobile radio GX2000 VX-2000 VX-2100 FT2500 VX-2500 с безплатна доставка

14.27 BGN 11.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!Новиот USB програмирање кабел 8ПИНСКИ приклучок за YEASU / VERTEX мобилен радио GX2000апарат vx2000апарат vx2100 FT2500апарат vx2500 со бесплатен превозотКарактеристики : USB порта за програмирање кабел, едноставен и лесен за употреба8 PIN Jack (RG45) КонекторКомпатибилен со : За YEASU / VERTEX СеријаFTL1011, FTL2011, FTL7011, FTL8011, FT2400, FT2500, FT7400 итн, GX1500, GX1710, GX2000, GX3200, GX4800, GX5800, GX5850 T , апарат vx1000, апарат vx2000, апарат vx2100, апарат vx2200, апарат vx2250, апарат vx2500, апарат vx3000, апарат vx3100, апарат vx3200, апарат vx4100, апарат vx4104, апарат vx4107, АПАРАТ VX4200, АПАРАТ VX5500, АПАРАТ VX6000, АПАРАТ VX7100, АПАРАТ VX7200, VXR1000, VXR5000, VXR7000, VXR9000Повратни информацииНие сме посветени на вашата комплетна сатисфакција...

GSM, GPS, WIFI wireless модул antenna base magnetic openoffice.org extension adapter with 3M кабел SMA male connector 2 gsm 3g антена
 • Новинка

GSM, GPS, WIFI wireless модул antenna base magnetic openoffice.org extension adapter with 3M кабел SMA male connector 2 gsm 3g антена

BGN 9.60

GSM GPS, WIFI безжичен модул антена база магнетна база продолжување адаптер со 3 M кабел SMA машки конектор #2 gsm 3g антена Опис : Тип : Антена База магнетни Кабел Тип : RG174 должина на Кабел : 3 M или барање Отпорност : 50 Ohm База конектор : SMA женски Кабел конектор : SMA машки или барање Работа за GSM SMA безжичен модул мобилен телефон SMA антенски конвертирате

868 Mhz антена 3dBi omni стекловолоконная антена за най-добра цена заводска изход за антена basestation антена за LoRaWAN
 • Новинка

868 Mhz антена 3dBi omni стекловолоконная антена за най-добра цена заводска изход за антена basestation антена за LoRaWAN

63.98 BGN 61.00

Сите антени се Фабрички Штекер .Висок квалитет,Може да се прилагоди,wholsales може да се добие најдобрата ценаФреквенција : 868mhzстекнат : 3 d Bi Конектор : NЖенски Боја : СиваЕлектрични СпецификацииФреквентен опсег(MHz)806960Пропусниот Опсег(MHz)83.5Се здобијат со(d Bi)3Половина моќ зрак ширина(°)H : 360 V : 20VSWR≤1.5Текст Отпорност(Ω)50ПоларизацијаВертикалнаМаксимална влезна моќност(W)50Молња заштитаDC ЗемјатаInput конектор типN ЖенскиМеханички СпецификацииДимензии (mm)Φ20*400Антена тежина(kg)0.55Температурата на работа(°c)40~60Номинална Брзина на Ветрот(m / s)60Radome бојаСиваМонтажа начинПолодржувањеМонтажа хардвер(мм)¢40¢60

XQF 1050mAh 7.4 V Li-on батерия за Motorola SMP328 SMP308 двустранно Радио
 • Новинка

XQF 1050mAh 7.4 V Li-on батерия за Motorola SMP328 SMP308 двустранно Радио

BGN 23.20

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика1050m Ah 7.4 V Lion Батерија за полнење За Motorola SMP328 SMP308 двонасочна РадиоПараметри : 1050m Ah 7.4 V литиум батеријаПрименливи модели : за SMP308 / SMP328Работен напон : 7.4 V DCИнтелигентни брзо полнење : Yes (ЧАСОТОперативен температура : 20~+55Батерија тип : 1050m Ah Liion (литиум батерија)Користење време : 8 часаПакет се вклучени : 1 buc батеријата

1PC 433Mhz антена 6DBI ненасочена антена SMA мъжки 19 см отточна тръба на шарнирна връзка, за да радио
 • Новинка

1PC 433Mhz антена 6DBI ненасочена антена SMA мъжки 19 см отточна тръба на шарнирна връзка, за да радио

BGN 8.62

1 PC 433 Mhz Антена 6dbi OMNIНасочен антена SMA машки 19cm rotatable за радио Тип : 433 MHz антена Фреквенција : 433 Mhz±5 MHz Стекнат : 6d Bi VSWR : ≤1.5 Отпорност : 50Ω Моќност : 50 W Антена должина : 19cm Конектор : SMA машки Omniнасочен и Свитлива

K Plug Headphone Single Headset Collar ПР с микрофон за Kenwood Radio BAOFENG UV-5R UV-5RE Плюс UV-82 GT-3
 • Новинка

K Plug Headphone Single Headset Collar ПР с микрофон за Kenwood Radio BAOFENG UV-5R UV-5RE Плюс UV-82 GT-3

19.28 BGN 16.00

Почитувани купувачи : Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации,ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата,ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!К Приклучок за Слушалки Еден Слушалки Јака ПЗЗ Со Микрофон За Kenwood Радио BAOFENG УВ5 R УВ5 RE Плус УВ82 GT3Прст PTT рана на прст, на прст може да се движи сигналКомпатибилни Модели : Модел : Серија / Број : За PUXINGPX777 / Плус PX666 PX888 / К PX328 PX333 PX999 PX555 итн.За QUANSHENGTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUV2 итн.За WOUXUNKG699, КГ689, КГ669, КГ679, КГ703 ФАКС, КГ659, КГ639, КГ833, КГ889, КГ869, КГ819, КГ816, КГUVD1 P, КГUV6 D KGUVA1 итн.За TYTTYT300 / 500 / 600 / 800 / 900 / 9900 / THF2 / THF3 / THF5 / THF6 / THF7 / THF8 / D / THUVF9 / D итн.За BAOFENGUV5 R / Плус UV5 RA / Плус UV5 RB UV5 RC UV5 RE / Плус UV3 R+Плус УВ8 / D УВ82 УВБ5 УВБ6 и сл.BFK5 BF480 BF490 BF320 BFV6 BFV8 BF888s BF666s BF777s BF999 BF888 BF777 BF658 BF668 BF530 BF520 BF658 итн.За KENWOODTK208, TK220, TK240, TK240 D, TK248, TK250, TK270, TK270 G, TK272, TK272 G,TK278 G, TK308, TK320, TK340, TK340 D, TK348, TK350, TK353, TK360 G, TK360, TK370, TK370 G, TK372 G, TK372, TK373 G, TK373, TK378 G, TK388 GПроTalkапарат TK2100, апарат TK2102, TK2102 L, TK2107, TK2118, TK2160, TK2170, TK2170 K, TK2200, TK2200 L, TK2200 LP, TK2202, TK2202 K, TK2212, TK2212 K, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3130, TK3131, TK3160, TK3170, TK3170 K, TK3173, TK3200, апарат TK3200 L, TK3200 LP, TK3202, TK3202 K, TK3202 L, TK3230, TK3230 XLS итн.THD7, ТИD7 A, ТИD7 AG, ТИD7 E, ТИF6, ТИF6 A, ТИF7, ТИF7 E, ТИG71, ТИG71 A, ТИG71 E, ТИК2, ТИK2 A, ТИK2 AT, ТИK2 E, ТИK2 ET, ТИ21, ТИ21 AT, ТИ21 BT, ТИ22, ТИ22 A, ТИ22 AT, ТИ22 E, П25, ТИ26, TH27, ТИ28, ТИ31 AT, ТИ31 BT, ТИ41 AT, ТИ41 BT, ТИ42, ТИ42 A, ТИ42 AT, ТИ42 E, ТИ45, ТИ46, ТИ47, ТИ48, ТИ55, ТИ75, ТИ77, ТИ77 A, ТИ77 E, ТИ78, ТИ78 A, TH78E, ТИ79, ТИ79 A, ТИ79 E, TH205, ТИ205 A, ТИ205 AT, ТИ205 E, ТИ215, ТИ215 A, ТИ225, ТИ225 A, ТИ235, ТИ235 A, TH235 E, ТИ315, ТИ315 A, ТИ415, ТИ415 A, ТИ415 E итн.Пакетот Вклучува : 1 × СлушалкаЗа Плаќање1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам / Кредитни2...

2 елемента 2.4 Ghz 4.5 dbi вътрешна антена IPEX OMNI wifi антена за IEEE802. 11b/g/n WLAN система, Bluetooth, wifi антена
 • Новинка

2 елемента 2.4 Ghz 4.5 dbi вътрешна антена IPEX OMNI wifi антена за IEEE802. 11b/g/n WLAN система, Bluetooth, wifi антена

BGN 8.08

2 PC 2.4 Ghz 4.5 dbi внатрешна антена IPEX OMNI wifi антена за IEEE802.11b / g / n WLAN Систем Bluetooth wifi антена Опис : 1.Тип : wifi вграденантена 2.Се работи за IEEE 802.11 b / g / n WLAN Систем Безжичен Комуникациски Систем за WiFi / Wi MAX / MIMO Систем 3,Спецификација : Фреквенција : 2400 MHz ~ 2500 MHz С В Р Стекнат : 4.5 d Bi Отпорност : 50 ohm Големина : 42*12mm Вкупна должина : 13cm

Микрофон високоговорител ПР G Earhook слушалка слушалки слушалки за Motorola Radio HT750 HT1250 GP328 GP329 GP338 GP339 MTX850 PRO5150
 • Новинка

Микрофон високоговорител ПР G Earhook слушалка слушалки слушалки за Motorola Radio HT750 HT1250 GP328 GP329 GP338 GP339 MTX850 PRO5150

24.61 BGN 20.00

Почитувани купувачи,Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување форма Апликации, Уживаат во шопинг и ви благодарам!МИКРОФОН Звучник PTT G Earhook Слушалка Слушалка Слушалки за полнење за Motorola Радио HT750 HT1250 GP328 GP329 GP338 GP339 MTX850 PRO5150Карактеристика : Сите на нашите предмети се сосема нов и висок квалитет...