Втулка клещи люверсы комплект направи си САМ обувки, дрехи, ръчно изработени комплект инструменти + 100 люверсов

Втулка клещи люверсы комплект направи си САМ обувки, дрехи, ръчно изработени комплект инструменти + 100 люверсов

BGN 5.00
-17 %
BGN 6.05

Брой продукти


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум & chrome обложени или Црвени Пластични Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики претходно биле вклучени ги поставува стандардите / Чевли очи armband Околу 100 Grommets & Клешти За Одредување Grommets На Платно, Шатори, Платно Кеси Тенди & Опфаќа за Базени за Пливање Е потребно за DIY љубители Ова е нов сет на околу 100 претходно биле вклучени и клешти Одлична за одредување претходно биле вклучени на tarpaulins, шатори, платно кеси, тенди, базен опфаќа, итн.
Спецификација Клешти Должина : околу 6"(145mm) Окцето : внатрешна diameter4.5mm внатре дијаметар, висока големина 4mm Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Клешти претходно биле вклучени 100 x претходно биле вклучени


Подробности

Тип:
Ръчни Инструменти, Клещи
Пакет:
Чанта
търговска марка:
OOTDTY
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
1А10026
Приложение:
Набор От Домакински Уреди
Брой парчета:
1
Размер:
about 6''(145mm)

Избор на купувачи

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?
 • Новинка

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?

19.60 BGN 16.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : Производ : прилагодлив 425мм дупка проред магнетно копче кожа удирање алаткаПревозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет
 • Новинка

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет

19.01 BGN 18.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

SHGO горещ остър връх бамбук директен пинсети чай Тонг удобен инструмент
 • Новинка

SHGO горещ остър връх бамбук директен пинсети чай Тонг удобен инструмент

BGN 1.60

Име На Производ : Tweezer;Вид : ПравМатеријал : Бамбус;Димензии(Прибл.) : 14.7 x 1 x 10.9 cm / 5.8" x 0.4" x 0.36"(L*W*H)Боја : Дрвени БојаТежина : 31gБамбус Материјал, Дрвени Боја, Директно Совет, Компактни Димензии и мала Тежина.Тоа може да се користи како чај тонг, се користи за да се отстрани чај лисја од чај тенџере и да одржи мали загрева чаши чај кога "перење" ги со чај за да се избегне допирање на внатрешноста со вашите прсти Тоа ќе се избегне горење вашите прсти со scalding чај кога фрлаат во текот на купот.Добра изработка Директно Пинцети применливи за домашна употреба, лемење, накит, хоби, занаети и така натаму.Пакет Содржина : 1 x TweezerAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти
 • Новинка

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти

70.38 BGN 42.00

YOFE Висок квалитет на Автомобилот Автоматски Рачни Вакуум Пиштол Пумпа за Кочница Bleeder Адаптер Течност во Резервоарот Тестер за Полнење 2 во 1 Алатка Колекции Прирачник бакар core вакуум Вакуум пумпа за вшмукување пиштол Негативни пумпа за вшмукување Карактеристики : 2 во 1 кочница bleeder и вакуум пумпа тестер алатка за полнење DIY кочница bleeder алатка за да се минимизира хаос Погодна за двете домашни и бизнис апликации Различни адаптери наменета за сите возила 3 цевки со различна должина да покрие различни потреби Точни вакуум мерач : 0 30in Hg ( 76mm Hg ) ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИНие би сакале да добиеш Сите 5ѕвезди Позитивни повратни информации...

Нов Автомобил Телескопичен Обектив За Откриване На Телескопическое Инспекционное Огледало Разширяване Ъгъла На Видимост На Автомобила Дръжка Гъвкава Регулируем
 • Новинка

Нов Автомобил Телескопичен Обектив За Откриване На Телескопическое Инспекционное Огледало Разширяване Ъгъла На Видимост На Автомобила Дръжка Гъвкава Регулируем

BGN 7.63

Опис : Овој објект е направен од легиран челик и квалитетна ABS пластика, трајни и здрав, безбеден и екопријателски да се користи...

92pcs T-Crash GoldChild смесен Многофункционален набор от отвертки трещотка гаечен ключ гнездо на електрически инструменти за поддръжка комплект HDS101
 • Новинка

92pcs T-Crash GoldChild смесен Многофункционален набор от отвертки трещотка гаечен ключ гнездо на електрически инструменти за поддръжка комплект HDS101

74.59 BGN 53.00

92pcs ТНесреќа Gold Child Мешани Мултифункционален Шрафцигер Поставите Ratchet Клуч Приклучок за Електрична Одржување Алатки за Полнење DS101

Срок на годност номер на принтера дата на производство кода за кодиране инструменти ръчен лот Марка печатна машина, принтер, метал, дърво бутилка
 • Новинка

Срок на годност номер на принтера дата на производство кода за кодиране инструменти ръчен лот Марка печатна машина, принтер, метал, дърво бутилка

77.81 BGN 40.00

Овој печатач без мастило , ве молиме имајте на ум , затоа што тоа не е дозволено од страна на воздух,можете да ги купите на мастило во локалната продавница.Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas
 • Новинка

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas

64.61 BGN 48.00

8,10,12,13,14,15,17,19 mm Ratchet Spanners Велосипед се Справи со Клуч Сет Рака Алатки за автомобили auto поправка комплет Сет НА Копчињата ferramentasГолемина : 8,10,12,13,14,15,17,19 mm Материјал : Хром Vanadium Опис : Реверзибилна ratchet клуч Нов и висок квалитет на Не повеќе бореле за соодветна алатка за вашиот поправка Генијален патување алатка става клуч

Инструмент за премахване на генератор на съединителя свободно колесни шайба 33 шлица за VW / AUDI /FORD за PEUGEOT 33TxH17
 • Новинка

Инструмент за премахване на генератор на съединителя свободно колесни шайба 33 шлица за VW / AUDI /FORD за PEUGEOT 33TxH17

BGN 6.08

ОписТип : Алтернатор Спојки Слободни Тркало МакараБоја : ЦрнаFitment : за "ФОЛКСВАГЕН"за АУДИза ФОРДза PEUGEOTТежина : 35gПакет Се Вклучени1x Алтернатор Спојки Слободни Тркало Макара АлаткаЗабелешкаНие нудиме јасни слики, мерења каде што е можно...

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?
 • Новинка

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?

30.19 BGN 28.00

Препорачливо е да се купи 2sest да добиете 10% попуст!Пакување : само едно шише капаче запечатување алатка(црвено capper), не вклучувајќи ја и пиво капи.Црвено Главата Шише Capper Цврсти Пластични и Јаглероден Челик...

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?
 • Новинка

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?

34.43 BGN 24.00

Професионални Кожа занает Додатоци 4 Стил Деликатна Челик Дупка Удари Алатки Поставува RhombУдар Забот на Теренот 4mm ширина 2 MM АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црна, сребренаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth)Пакет се Вклучени 4x кожа занает алаткиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

WORKPRO 110PC Home Tool Set Храповые ключове, контакти клещи, отвертки ножове Лента Разход на набор от инструменти за водоустойчив калъф
 • Новинка

WORKPRO 110PC Home Tool Set Храповые ключове, контакти клещи, отвертки ножове Лента Разход на набор от инструменти за водоустойчив калъф

239.98 BGN 168.00

Име на производ : 110 PCS Дома Алатка за ПолнењеБренд : WORKPROОпремени со тешки рака алатки за секојдневниот животВодоотпорен случај цврсто запечатени за сува и безбедност заштитаХромvanadium челик алатка тело за вртежен момент и издржливостВклучува чекан, приклучоци, screwdrivers, клешти, комбинација клучеви, прилагодлив клучеви, лента мерка, комунални нож

2017 NEWX-130 е-издател пилинг машина, диспенсер етикети, ширина 5-130 мм, максимален диаметър 250 mm.
 • Новинка

2017 NEWX-130 е-издател пилинг машина, диспенсер етикети, ширина 5-130 мм, максимален диаметър 250 mm.

BGN 316.80

X130 електронски етикета пилинг машина,налепница, фармацевт,5130mm ширина,250mm max дијаметарКлиентите од следниве coutry Треба да плаќаат екстра EMS / DHL / UPSот превозот цена,ако се прифати,ве молиме контактирајте со нас за иднината информации : Бразил,Русија,Израел,чешка,Полска,Унгарија,Хрватска,Украина,Јужна Африка,Латвија,Индија,Аргентина,Словенија,Казахстан,Естонија,Обединетите Арапски Емирати,Литванија,Бугарија,Романија,Белорусија,Саудиска Арабија,Колумбија,Брунеи,Кипар,Малдиви,Уругвај,Србија и црна Гора,француска Полинезија,Македонија,Србија,Кувајт,Бахреин,Боцвана,Netherlands Antilles,ЕрменијаБесплатен Превозот DHL,UPSот,EMSОпис : Етикетирање точност + 1 (mm) означување на ветер : 130 (шише / мин)Карактеристики на производот : Начин на употреба : Answer : ___________________________ Note : солза етикетата, ќе се повлече од дното на етикетата хартија сенка сензор, ве молиме да обрнете повеќе внимание.Спецификации : Предмет Бр...

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи
 • Новинка

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи

1091.20 BGN 1037.00

1 PC EM6 B2 Електрични Crimping Алатки со Exchangeable Умре Поставува Електрични CrimperСликата покажува : Карактеристики : Тип EM6 B1 / EM6 B2 е идеална crimper за врска во кабинетот...

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head
 • Новинка

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head

13.22 BGN 12.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : 2 ритам големина : 3мм и 4mm4 ритам големина : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и да се следи светлината, бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Превозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер
 • Новинка

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер

7.98 BGN 7.00

719mm Универзален Приклучок за МултиФункција Рака Алатка Сет за Поправка Комплет Locksmith Шрафцигер Клуч АдаптерФункција : 1...

Нов прием на ръчно тампон машина NM-100 печат площ от 80 * 60 мм ръчно печат на околната среда чернильная печатна машина
 • Новинка

Нов прием на ръчно тампон машина NM-100 печат площ от 80 * 60 мм ръчно печат на околната среда чернильная печатна машина

540.80 BGN 514.00

Нови Пристигнување Прирачник Рампа Печатење Машина NM100 Печатење Област 80 * 60mm УпатствоРампа Печатење За Животната Средина Мастило Печатење МашинаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Прирачник за печатење машинаНајголемиот плоча големина : 100 * 214mmНајголемиот печатење област : 80 x 60mmРаботна брзина : 500 PCS / часХоризонтална патна : 100mmПластични главата вертикална удар : 58mmПакување големина : 50 * 27 * 51cmТежина : 25kg

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки
 • Новинка

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки

17.28 BGN 16.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло
 • Новинка

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло

425.60 BGN 387.00

кс280 НАДГРАДБА ТИП Вовед : kc серија на CNC течни пополнување машина е да се користи компјутер за микро пумпа за вода на фактори како што се пополнување време, моторни брзина контрола, за да се постигне униформа, повторувачки грешка минимална течни пополнување начин, широко се користат во медицината, хемиски, храна, пијалоци, маснотии, козметика и други индустрии, што се применува на ниска вискозност, без честички течни пакување, мала серија на производство...

LX-PACK Brand Lowest Factory Price filling automatically air cushion machine for filling air cushion pillow free for buying film
 • Новинка

LX-PACK Brand Lowest Factory Price filling automatically air cushion machine for filling air cushion pillow free for buying film

BGN 30.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

MY-930 лаптопи инструменти за ремонт на мобилни телефони / инструменти за отваряне на ролки / инструмент за демонтаж на машини от неръждаема стомана FULI
 • Новинка

MY-930 лаптопи инструменти за ремонт на мобилни телефони / инструменти за отваряне на ролки / инструмент за демонтаж на машини от неръждаема стомана FULI

5.81 BGN 4.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетен материјал се направи тоа се повеќе издржливи.Антикорозија со нерѓосувачки челик фалсификувани процес.Полесно да ја размонтираат електронски дел додатоци.Заеднички се користат во лаптопи, мобилни телефони и таблети демонтирање.Посебни тркалање тркала дизајн за подобро искористување во отворањето.На крајот на алатка со антилизга дизајн се направи полесно за демонтирање.Прецизност и технологија на обработка на метал дел за подобра заштита на самиот производ.Спецификации : Модел : JMOP06Материјал : Нерѓосувачки челикГолемина : прибл...

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander
 • Новинка

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

10 бр. / лот дънна платка IC чип BGA реболлинг шаблони комплекти комплект модел спойка за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Edge Забележка 3 4 5
 • Новинка

10 бр. / лот дънна платка IC чип BGA реболлинг шаблони комплекти комплект модел спойка за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Edge Забележка 3 4 5

BGN 18.56

10pcs / многу Плоча IC Чип BGA Reballing Матрицата Колекции Поставите Лемење образец за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Работ Забелешка 3 4 5 Главниот Одбор на ПРОЦЕСОРОТ Поправка Алатка за Поставување Опис : Високо квалитетен челик одбор Специјално дизајнирани за Samsung Користи за поправка на матичната плоча IC чип Направи вашиот поправка работа полесно Материјали : Челик Ние вети дека сите на плоча одбори се во Сосема Нова состојба,но овој објект е лесно да се добие рбет...

12шт комбинация от клавиши гъвкава 72 скоростна храповик гаечен ключ Набор от ремонт на ръчни инструменти за автоматично въртящия момент гаечен ключ SetD6104R
 • Новинка

12шт комбинация от клавиши гъвкава 72 скоростна храповик гаечен ключ Набор от ремонт на ръчни инструменти за автоматично въртящия момент гаечен ключ SetD6104R

113.58 BGN 80.00

12pcs Клучните со Комбинација Флексибилни 72 Опрема Ratchet Spanner Клуч Сет за Поправка од Страна на Алатки за Auto ,вртежен момент Spanner Клуч Сет Ferramentas Ilaves herramientas D6104 R1>Ставка Опис1.12 компјутер...

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова
 • Новинка

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова

8.24 BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1 / 8"1 / 4" (3мм6mm)1 / 4"5 / 16" (6mm8мм)5 / 16"7 / 16" (8мм11mm)7 / 16"9 / 16" (11mm14mm)9 / 16"3 / 4" (14mm19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Автомобилът на въздушна възглавница цена на цена на производителя марка LX-PACK най-ниската за да направите въздушни възглавници за опаковка и попълни филм на въздуш?
 • Новинка

Автомобилът на въздушна възглавница цена на цена на производителя марка LX-PACK най-ниската за да направите въздушни възглавници за опаковка и попълни филм на въздуш?

BGN 30.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

15 см синьо цвете модел валяк
 • Новинка

15 см синьо цвете модел валяк

BGN 11.94

15cm боја ролери флорални шема Релјефи за украсување машина за Гума ролери е најдобар избор за DIY сликари Можете да наслика цвет шема на ѕидот Одлична алатка за ѕид декорација 15cm боја ролери флорални шема Релјефиза украсување машинаГума ролери е најдобар избор за DIY сликари"Можете да наслика цвет шема на ѕидотОдлична алатка за ѕид декорацијаТоа може да се примени и со текстура боја и боја чаша вода го направи wall изгледа како позадинаДоаѓа со боја и текстура емулзија бојаИме на производ : боја ролериМатеријал : пластични, метални, гумаРолери Референтна големина : Околу 15 x 5 cm / 5.9 x 1.96 инчи (L x D)Боја : СинаПакетот Вклучува : 1 x ролериAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини
 • Новинка

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини

BGN 1.58

WHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки10 Парчиња на PDR Лепак Стапови 10 лепак стапови за PDR Ситетемпература лепак Големина : 1.1 cm x 21.8 cm Ние продаваме PDR лепак табовите и лепак pullersWHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки