Furuix PDR Инструменти, Динг Dent Repair пръти професионални безболезнено премахване на градушка голям комплект

Furuix PDR Инструменти, Динг Dent Repair пръти професионални безболезнено премахване на градушка голям комплект

BGN 205.00
-20 %
BGN 255.84

Брой продукти

Пакетот Вклучува :
11 компјутери црна PDR Прачки со различни големини
10 компјутери сина PDR Прачки со различни големини
1pc Црвено Оптоварување
1pc Поправка Чекан
1pc црна торба
1pc Поправка пенкало со девет глави
1pc жолта линија одбор
1 PC Црна лепак пиштол
1 PC Црвена торба
1 PC Дент lifter златна
9 PCS Сина јазичиња
8 PCS Жолта јазичиња(4 различни големини,8 PCS)
8 PCS Алуминиум јазичиња
1 PC Црвени пластични лопата
1 PC Потчукнете надолу (9 глави)
1 PC Мост комплет јас
1 PC Чекан
10 PCS Црна лепак стапови
За Сопствени Должност :
Ние не сме сигурни дали треба да се плати обичај должност, бидејќи на различни политики во различни земји.
Така можеби ќе треба да плаќаат на сопствени должност кога ќе ја прими пратката, pls се разбере.
За прогласи вредност & име на пакет
Нормално ние ќе го прогласи $20 -$27
Mark as автомобил поправка алатки
Ве молиме оставете порака за нас во моментот кога ќе се направи нов поредок ако имате посебни барања за прогласи вредност.
Инаку, ние не ќе ја прифати промената подоцна и како ние ќе ја испрати на пратката во времето.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прв,
ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Понекогаш имаме малку доцнење поради
викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Furuix обезбеди 18 месеци производ Гаранцијата. Ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без никакво двоумење. Ако објектот
Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, ние ќе го замени или поправи производот. Купувачи можеби ќе треба да се плаќа за превозот
надомест за испраќање на заменува точка.
Сите Furuix производи се со висок квалитет оние. Ние никогаш да го контактирате клиентот за ревизија на лошо повратни информации, кои ги имаме доверба да се покаже вистински повратни информации за нашите клиенти : , па ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди 100% задоволни решение за нашите клиенти. Меѓутоа, ако ние го забележи секој клиент да ни даваат лоши коментари (лажни повратни информации) со цел да се добие целосна наплата, ние ќе го повлече овој клиент да се црната листа и никогаш не се справи со нив во иднина.


Подробности

Приложение:
Набор От Домакински Уреди
Тип:
Чукове Комбинираната За Отвертки
Номер На Модела:
WH-PDR-857
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Пакет:
Кутия
търговска марка:
ФУРУИКС
Размер:
91cm*42cm*25cm
Тип:
PDR Инструменти, Динг Дент ремонт на пръти
Тип:
Ръчни Инструменти
Продукт:
Инструменти PDR
Продукти:
куки мряна pdr

Избор на купувачи

PDR Инструменти Dent Гребец нещастници чаши за вдлъбнатини Paintless Dent Отстраняване Auto Repair Tool Set Removing Dents car Repair Kit
 • Новинка

PDR Инструменти Dent Гребец нещастници чаши за вдлъбнатини Paintless Dent Отстраняване Auto Repair Tool Set Removing Dents car Repair Kit

25.12 BGN 14.00

PDR Алатки Дент PDR Алатки Дент Puller Смена Paintless Дент Отстранување Авто Поправка Алатка за Поставување на Автомобили Поправка Алатки Suctions Чаши За Учениците Lifter Смена Paintless Дент Отстранување Авто Поправка Алатка за Поставување на Автомобили Поправка Алатки Suctions Чаши За УченицитеPDR Алатки Автомобил Поправка Алатка Сет за во Автомобил Тело Поправка Комплет Дент Отстранување Слајд Чекан Мини Lifter Мост Puller ТБар Puller Вшмукување Чаши со цел да се обезбеди добар производ и најдобра услуга за нашите клиенти ...

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети
 • Новинка

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети

15.20 BGN 15.00

Бесплатен Превозот Обланда Пинцети Нерѓосувачки Челик Пинцети Delicated Чип Обланда ПинцетиСпецификација : Модел : BST915 T SA и BST915 L SA Материјал : 302 нерѓосувачки челик Површина третман : Мат Финиш Третман Магнетизам : Non Совет сила : >HRC40° Должина : 131mm Тежина : 57.2 г Пакување : 1pcs BST915 T SA + 1pcs BST915 L SСлика :

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер
 • Новинка

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер

7.98 BGN 7.00

719mm Универзален Приклучок за МултиФункција Рака Алатка Сет за Поправка Комплет Locksmith Шрафцигер Клуч АдаптерФункција : 1...

Най-добрият 8925 24 бр мультитул преносим точност на телекома ремонт отвертка скрап набор от инструменти за мобилен телефон, лаптоп инструменти
 • Новинка

Най-добрият 8925 24 бр мультитул преносим точност на телекома ремонт отвертка скрап набор от инструменти за мобилен телефон, лаптоп инструменти

29.12 BGN 26.00

ПОПУСТ Наредби(500) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(135) ПОПУСТ Наредби(35) ПОПУСТ Наредби(35) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(159) ПОПУСТ Наредби(143) ПОПУСТ Наредби(189)НАЈДОБРИ 8925 24 компјутери Multitool Преносни Прецизност Телекомуникациски Поправка Шрафцигер Crowbar Алатка Поставите Видиме Лаптоп АлаткиНашите прецизност screwdrivers се мултифункција и висок квалитет, наменета за супер мали електроника и телекомуникацискиот...

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини
 • Новинка

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини

BGN 1.58

WHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки10 Парчиња на PDR Лепак Стапови 10 лепак стапови за PDR Ситетемпература лепак Големина : 1.1 cm x 21.8 cm Ние продаваме PDR лепак табовите и лепак pullersWHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas
 • Новинка

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas

64.61 BGN 48.00

8,10,12,13,14,15,17,19 mm Ratchet Spanners Велосипед се Справи со Клуч Сет Рака Алатки за автомобили auto поправка комплет Сет НА Копчињата ferramentasГолемина : 8,10,12,13,14,15,17,19 mm Материјал : Хром Vanadium Опис : Реверзибилна ratchet клуч Нов и висок квалитет на Не повеќе бореле за соодветна алатка за вашиот поправка Генијален патување алатка става клуч

Срок на годност номер на принтера дата на производство кода за кодиране инструменти ръчен лот Марка печатна машина, принтер, метал, дърво бутилка
 • Новинка

Срок на годност номер на принтера дата на производство кода за кодиране инструменти ръчен лот Марка печатна машина, принтер, метал, дърво бутилка

77.81 BGN 40.00

Овој печатач без мастило , ве молиме имајте на ум , затоа што тоа не е дозволено од страна на воздух,можете да ги купите на мастило во локалната продавница.Превозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?
 • Новинка

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?

30.19 BGN 28.00

Препорачливо е да се купи 2sest да добиете 10% попуст!Пакување : само едно шише капаче запечатување алатка(црвено capper), не вклучувајќи ја и пиво капи.Црвено Главата Шише Capper Цврсти Пластични и Јаглероден Челик...

1 комплект 10-25 мм САМ дървообработващи пробивни инструменти промишлена лопата, гребло плоски дърво Расточное тренировка САМ деревообрабатывающее плоски трениров?
 • Новинка

1 комплект 10-25 мм САМ дървообработващи пробивни инструменти промишлена лопата, гребло плоски дърво Расточное тренировка САМ деревообрабатывающее плоски трениров?

13.36 BGN 12.00

1 Сет 1025мм DIY Дрво Вежба Алатки Индустриски Лопата Гребло во Станот Дрво Здодевни Вежба Малку DIY Машини за Рамно ВежбаПрецизност земјата на сите површината за прецизно дупчење дрвоМоже да се користи со повеќето електрични дупчалкиЗа сечење директно или аглеста дупки во дрвени предмети, иглолистен, на крајот жито, крстот жито & ламинат панелиБитови се дизајнирани за точна позиција и брза пенетрација Спецификација : Материјал : ХССДолжина : Околу...

10шт американска шевна кожена игла направи си САМ ръчно изработени чрез шнурове резба два зъба на стоманени игли кожен занаят шовные инструменти
 • Новинка

10шт американска шевна кожена игла направи си САМ ръчно изработени чрез шнурове резба два зъба на стоманени игли кожен занаят шовные инструменти

41.60 BGN 37.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не ја пропуштајте : Овие игли се за алкохол сите вашиот занает проекти...

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head
 • Новинка

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head

13.22 BGN 12.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : 2 ритам големина : 3мм и 4mm4 ритам големина : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и да се следи светлината, бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Превозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)
 • Новинка

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)

BGN 377.60

Прирачник хидраулични цевка проширувач КТ300 AL (1042mm) Проширување Алатка сет (3 / 8 да 15 / 8)Прирачник хидраулични цевка проширувач лесно може да се отвори 10 мм 42 mm (15 / 8) бакар цевки .Посебни совети : за тешко директно или дебели цевка, мора прво да се annealing третман пред да оди на работа.Начин на употреба : 1, брус отстранување на цевка2, ќе се добие главата спин на цевка проширувач3, на краевите на цевката на главата4, под притисок за намалување на вентил knob НА насока и затегнати, а потоа се повторува притисок се справи додека цевка за проширување за да се отвори целосно5, за да се олабави проширување главата притисок за намалување на вентил за да се префрлите на OFF позиција, да проширување цевка.Сликата покажува :

15 см синьо цвете модел валяк
 • Новинка

15 см синьо цвете модел валяк

BGN 11.94

15cm боја ролери флорални шема Релјефи за украсување машина за Гума ролери е најдобар избор за DIY сликари Можете да наслика цвет шема на ѕидот Одлична алатка за ѕид декорација 15cm боја ролери флорални шема Релјефиза украсување машинаГума ролери е најдобар избор за DIY сликари"Можете да наслика цвет шема на ѕидотОдлична алатка за ѕид декорацијаТоа може да се примени и со текстура боја и боја чаша вода го направи wall изгледа како позадинаДоаѓа со боја и текстура емулзија бојаИме на производ : боја ролериМатеријал : пластични, метални, гумаРолери Референтна големина : Околу 15 x 5 cm / 5.9 x 1.96 инчи (L x D)Боја : СинаПакетот Вклучува : 1 x ролериAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нов Автомобил Телескопичен Обектив За Откриване На Телескопическое Инспекционное Огледало Разширяване Ъгъла На Видимост На Автомобила Дръжка Гъвкава Регулируем
 • Новинка

Нов Автомобил Телескопичен Обектив За Откриване На Телескопическое Инспекционное Огледало Разширяване Ъгъла На Видимост На Автомобила Дръжка Гъвкава Регулируем

BGN 7.63

Опис : Овој објект е направен од легиран челик и квалитетна ABS пластика, трајни и здрав, безбеден и екопријателски да се користи...

12 бр терморегулятор поялник комплект 60 W САЩ 110 в ЕС 220 В поялната станция заваряване Распайка помпа на върха на желязо спойка тел DN171
 • Новинка

12 бр терморегулятор поялник комплект 60 W САЩ 110 в ЕС 220 В поялната станция заваряване Распайка помпа на върха на желязо спойка тел DN171

40.72 BGN 29.00

12 Компјутери Thermoregulator Лемење Железо за Полнење 60 W НИ 110 V ЕУ 220 V Rework Станица Заварување Desoldering Пумпа Железо Совет Лемење на Жица DN171 Карактеристики : 1...

ZONESUN укупорочная корона за нова парфюмерийната капачки обжимная машина + укупорочная машина + метална капачка прес-машина+укупорочная машина
 • Новинка

ZONESUN укупорочная корона за нова парфюмерийната капачки обжимная машина + укупорочная машина + метална капачка прес-машина+укупорочная машина

56.00 BGN 51.00

ограничување главата за нов Парфем капа crimping машина+capper+ метал капа притиснете машина+ограничување машина Име : LTX08 пневматски парфем Течни дел за машина за Факултативна дијаметар : 13 / 15 / 17 / 18 / 18.5 / 20 / 22mm Контактирајте со нас да ни една која ќе треба или да остави порака, ќе се применуваат до оваа машинаповеќе детали

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата
 • Новинка

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата

12.40 BGN 11.00

5pcs тешко Титаниум Допрете & Умре Машина Вежба Завртка Тема Рака Tools 3 Flute со М3М8 Дијаметар и 3 Flute за Машина за УпотребаСпецификации : Карактеристики : High Speed Челик,тешко и отпорни на абење. Спирала посочи допрете за провира кружна цевка,надолу реда на копчиња. Погоден за обработка на нерѓосувачки челик и обичните челик.Материја : Титаниум + ХСС.Стандард : МетричкиМодел : Машина Завртка Тема Метрички Допрете & УмреНавој Дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8)Боја : ЗлатнаДолжина : 50mm / 55мм / 60mm / 70mm / 70mmТема Тип : Груб НавојКоличина : 5Употреба : Кога прислушување, вметнете ја главата конус, така што допрете centerline е усогласена со дупчење centerline. Рацете рамномерно ротирачката и малку притисок, така што се изнесе на нож, нема потреба да се зголеми по притисок. Ја ротирате допрете на околу 45 ° за да ја отсече чип за да се избегне попречување. Ако допрете го е тешко да се врти, тоа не може да се зголеми на ротациона сила, инаку допрете ќе се скрши.Производ Тежина : 42 G / 1.48 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 70*28*8 ММ / 2.76*1.10*0.31 ИнчиПакет Тежина : 45 G / 1.59 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 80*35*10 ММ / 3.15*1.38*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 5 x Завртка Тема Метрички Допрете & Умре

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова
 • Новинка

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова

8.24 BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1 / 8"1 / 4" (3мм6mm)1 / 4"5 / 16" (6mm8мм)5 / 16"7 / 16" (8мм11mm)7 / 16"9 / 16" (11mm14mm)9 / 16"3 / 4" (14mm19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?
 • Новинка

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?

19.60 BGN 16.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : Производ : прилагодлив 425мм дупка проред магнетно копче кожа удирање алаткаПревозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки
 • Новинка

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки

17.28 BGN 16.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander
 • Новинка

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Нов прием на 48 W AV 220 v 50 Hz Електрическа острилка за моливи 0704 бръснач за моливи детски подарък острилка за моливи бял / черен горещо продажба
 • Новинка

Нов прием на 48 W AV 220 v 50 Hz Електрическа острилка за моливи 0704 бръснач за моливи детски подарък острилка за моливи бял / черен горещо продажба

43.20 BGN 41.00

Нови Пристигнување 48 W AV 220 V 50 hz Електрични Молив Острилка 0704 Молив ХлапакДетето Подарок Молив Острилка White / Black Топла ПродажбаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : 0704 електрични молив острилкаНапон : 220 VМоќност : 48 WБоја : Бело / ЦрнаПрегреат заштита температура : ≤ 90 °По пакување големина : 16 * 15 * 12 CMТежина : 1.4 KGЈачина на звук : 0.58 KG

1бр магнитна винт мат карта памет работен мат инструменти за ремонт на мобилни телефони 145 x 90 мм размера на дланта
 • Новинка

1бр магнитна винт мат карта памет работен мат инструменти за ремонт на мобилни телефони 145 x 90 мм размера на дланта

2.14 BGN 2.00

Карактеристики : Завртка меморија мат во дланка големина.Магнетни не е толку силна, но во можност да се одржи мал завртки.Не се плаши да изгуби еден мал, но важен елемент.Направете вашиот поправка работа посигурни.Сте со користење на магнетна завртка мат на ваш сопствен ризик.Големина : прибл...

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи
 • Новинка

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи

1091.20 BGN 1037.00

1 PC EM6 B2 Електрични Crimping Алатки со Exchangeable Умре Поставува Електрични CrimperСликата покажува : Карактеристики : Тип EM6 B1 / EM6 B2 е идеална crimper за врска во кабинетот...

2018 нова атрактивна новост Saver Soda Dispenser Бутилка от кока кола Обърната Drinking Water Machine Gadget Party Home Bar Drop ship
 • Новинка

2018 нова атрактивна новост Saver Soda Dispenser Бутилка от кока кола Обърната Drinking Water Machine Gadget Party Home Bar Drop ship

6.64 BGN 5.00

Карактеристики : Висок квалитет Fizz Saver ФармацевтПерат и еднократно ,ви Нудиме многу погодностFizz ќе трае се додека шишето е празна ,Лесно за работа, преносни за носењеОдлична за употреба дома, канцеларија, кампување, забавни и повеќеЕдноставно пресврт фармацевт кон врвот на пластични 2литарско шише, тогаш invert шише да издаваат пијалоци во вашиот стаклоСпецификации : Тип : Бар ДодатоциМатеријал : ПластикаФункција : ЕкоСертификација : CIQВид на бар додатоци : ДругиБоја : ЦрвенаМатеријал : ПластикаОбјектот големина (H * Дијаметар) : 15 * 10см (5.9 * за 3,9 инчи)Пакет Се Вклучени : 1 x Преносни Пиењето Сода Вода Диспензерот1 x Помине

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя, захранван с батерии ПАТ обвязочные инструменти за палети, бали кутии покрива различни пакети бандажная машина
 • Новинка

LX-PACK най-ниска цена на цена на производителя, захранван с батерии ПАТ обвязочные инструменти за палети, бали кутии покрива различни пакети бандажная машина

BGN 959.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?
 • Новинка

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?

34.43 BGN 24.00

Професионални Кожа занает Додатоци 4 Стил Деликатна Челик Дупка Удари Алатки Поставува RhombУдар Забот на Теренот 4mm ширина 2 MM АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црна, сребренаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth)Пакет се Вклучени 4x кожа занает алаткиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...