1PC BJY-L1 автоматично цифрово управление декоктирующая машина опаковъчна машина за доставка на стайна температура един бульон (20л)

1PC BJY-L1 автоматично цифрово управление декоктирующая машина опаковъчна машина за доставка на стайна температура един бульон (20л)

BGN 1470.00
-5 %
BGN 1547.36

Брой продукти


1 PC BJY-L1 Автоматско дигитална контрола decocting машина за пакување машина
превозот на собна температура еден decoction (20 L)
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Спецификација :
модел : BJY-L1
име на производ : BJY-L1 Автоматско decocting пакување машина
Напон : 220 V
моќност : 2800 W
Машина големина : 46*55*1220mm
Школка материјал : Храна одделение од нерѓосувачки челик
Стакло цилиндар капацитет : 20 L
Пакување капацитет : 70-280ml
пакување големина : 66*71*130 CM
Тежина : 75 KG


Подробности

Приложение:
Электроинструментальный Набор От
търговска марка:
ZJMZYM
Пакет:
Кутия
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
BJY-L1
Брой парчета:
1
Приложение:
декоктирующая пакетираща машина
Тип:
декоктирующая пакетираща машина
Номер На Продукта:
FC560
Име на продукта:
Автоматична декоктирующая пакетираща машина BJY-L1
Напрежение:
220V
силата на:
2800 W
Капацитетът на стъклен цилиндър:
20л
Обемът на опаковката:
70-280 мл
Материал На Черупката:
Храни От Неръждаема Стомана
Размер На Опаковката:
66 * 71*130 сантиметър
Размер на машината:
46*55*1220 мм
Тегло:
75KG

Избор на купувачи

LX-PACK Lowest facotry Price Highquality A333 steel strapping tool for metal steel pipe lumber ленти hardware packaging tool
 • Новинка

LX-PACK Lowest facotry Price Highquality A333 steel strapping tool for metal steel pipe lumber ленти hardware packaging tool

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

10 бр. / лот дънна платка IC чип BGA реболлинг шаблони комплекти комплект модел спойка за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Edge Забележка 3 4 5
 • Новинка

10 бр. / лот дънна платка IC чип BGA реболлинг шаблони комплекти комплект модел спойка за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Edge Забележка 3 4 5

BGN 18.56

10pcs / многу Плоча IC Чип BGA Reballing Матрицата Колекции Поставите Лемење образец за Samsung S4 S5 S6 S7 S8 Работ Забелешка 3 4 5 Главниот Одбор на ПРОЦЕСОРОТ Поправка Алатка за Поставување Опис : Високо квалитетен челик одбор Специјално дизајнирани за Samsung Користи за поправка на матичната плоча IC чип Направи вашиот поправка работа полесно Материјали : Челик Ние вети дека сите на плоча одбори се во Сосема Нова состојба,но овој објект е лесно да се добие рбет...

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas
 • Новинка

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas

64.61 BGN 48.00

8,10,12,13,14,15,17,19 mm Ratchet Spanners Велосипед се Справи со Клуч Сет Рака Алатки за автомобили auto поправка комплет Сет НА Копчињата ferramentasГолемина : 8,10,12,13,14,15,17,19 mm Материјал : Хром Vanadium Опис : Реверзибилна ratchet клуч Нов и висок квалитет на Не повеќе бореле за соодветна алатка за вашиот поправка Генијален патување алатка става клуч

12 бр терморегулятор поялник комплект 60 W САЩ 110 в ЕС 220 В поялната станция заваряване Распайка помпа на върха на желязо спойка тел DN171
 • Новинка

12 бр терморегулятор поялник комплект 60 W САЩ 110 в ЕС 220 В поялната станция заваряване Распайка помпа на върха на желязо спойка тел DN171

40.72 BGN 29.00

12 Компјутери Thermoregulator Лемење Железо за Полнење 60 W НИ 110 V ЕУ 220 V Rework Станица Заварување Desoldering Пумпа Железо Совет Лемење на Жица DN171 Карактеристики : 1...

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло
 • Новинка

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло

425.60 BGN 387.00

кс280 НАДГРАДБА ТИП Вовед : kc серија на CNC течни пополнување машина е да се користи компјутер за микро пумпа за вода на фактори како што се пополнување време, моторни брзина контрола, за да се постигне униформа, повторувачки грешка минимална течни пополнување начин, широко се користат во медицината, хемиски, храна, пијалоци, маснотии, козметика и други индустрии, што се применува на ниска вискозност, без честички течни пакување, мала серија на производство...

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер
 • Новинка

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер

7.98 BGN 7.00

719mm Универзален Приклучок за МултиФункција Рака Алатка Сет за Поправка Комплет Locksmith Шрафцигер Клуч АдаптерФункција : 1...

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова
 • Новинка

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова

8.24 BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1 / 8"1 / 4" (3мм6mm)1 / 4"5 / 16" (6mm8мм)5 / 16"7 / 16" (8мм11mm)7 / 16"9 / 16" (11mm14mm)9 / 16"3 / 4" (14mm19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти
 • Новинка

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти

70.38 BGN 42.00

YOFE Висок квалитет на Автомобилот Автоматски Рачни Вакуум Пиштол Пумпа за Кочница Bleeder Адаптер Течност во Резервоарот Тестер за Полнење 2 во 1 Алатка Колекции Прирачник бакар core вакуум Вакуум пумпа за вшмукување пиштол Негативни пумпа за вшмукување Карактеристики : 2 во 1 кочница bleeder и вакуум пумпа тестер алатка за полнење DIY кочница bleeder алатка за да се минимизира хаос Погодна за двете домашни и бизнис апликации Различни адаптери наменета за сите возила 3 цевки со различна должина да покрие различни потреби Точни вакуум мерач : 0 30in Hg ( 76mm Hg ) ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИНие би сакале да добиеш Сите 5ѕвезди Позитивни повратни информации...

Инструмент за премахване на генератор на съединителя свободно колесни шайба 33 шлица за VW / AUDI /FORD за PEUGEOT 33TxH17
 • Новинка

Инструмент за премахване на генератор на съединителя свободно колесни шайба 33 шлица за VW / AUDI /FORD за PEUGEOT 33TxH17

BGN 6.08

ОписТип : Алтернатор Спојки Слободни Тркало МакараБоја : ЦрнаFitment : за "ФОЛКСВАГЕН"за АУДИза ФОРДза PEUGEOTТежина : 35gПакет Се Вклучени1x Алтернатор Спојки Слободни Тркало Макара АлаткаЗабелешкаНие нудиме јасни слики, мерења каде што е можно...

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки
 • Новинка

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки

17.28 BGN 16.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет
 • Новинка

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет

19.01 BGN 18.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Най-добрият 8925 24 бр мультитул преносим точност на телекома ремонт отвертка скрап набор от инструменти за мобилен телефон, лаптоп инструменти
 • Новинка

Най-добрият 8925 24 бр мультитул преносим точност на телекома ремонт отвертка скрап набор от инструменти за мобилен телефон, лаптоп инструменти

29.12 BGN 26.00

ПОПУСТ Наредби(500) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(135) ПОПУСТ Наредби(35) ПОПУСТ Наредби(35) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(159) ПОПУСТ Наредби(143) ПОПУСТ Наредби(189)НАЈДОБРИ 8925 24 компјутери Multitool Преносни Прецизност Телекомуникациски Поправка Шрафцигер Crowbar Алатка Поставите Видиме Лаптоп АлаткиНашите прецизност screwdrivers се мултифункција и висок квалитет, наменета за супер мали електроника и телекомуникацискиот...

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander
 • Новинка

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

PDR Kit Paintless Dent Repair Dent Car Removal Dent Repari Hammer Tools Tap Down Pen Know Down Tool Set 7 бр./компл. високо качество
 • Новинка

PDR Kit Paintless Dent Repair Dent Car Removal Dent Repari Hammer Tools Tap Down Pen Know Down Tool Set 7 бр./компл. високо качество

25.54 BGN 17.00

PDR Комплет Paintless Дент Поправка Дент Отстранување Автомобил Дент Repari Чекан Алатки Допрете го Надолу Пенкало Знаат Надолу Алатка Поставите 7pcs / set Висок КвалитетПрофесионални PDR Чекан Потчукнете Надолу Алатки урнеме Алатка Поставите Paintless Дент Поправка Алатки PDR Раководство Рака Алатка Поставите Herramentas Зошто го препорачуваме за вас ? > нов дизајн , погоден за различни големина учениците > обновено на квалитетот > брзо shippign во рок од 6 часа >ние сме најголемите продавачот за PDR Tools ...

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?
 • Новинка

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?

34.43 BGN 24.00

Професионални Кожа занает Додатоци 4 Стил Деликатна Челик Дупка Удари Алатки Поставува RhombУдар Забот на Теренот 4mm ширина 2 MM АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црна, сребренаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth)Пакет се Вклучени 4x кожа занает алаткиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...