Нов термостат JC-3 охотно прорезна струг 220V 50W доброволно лента, Завързана търговска марка прорезна машина изпрати с 5 остриета + 5 предпазители

Нов термостат JC-3 охотно прорезна струг 220V 50W доброволно лента, Завързана търговска марка прорезна машина изпрати с 5 остриета + 5 предпазители

BGN 62.00
-5 %
BGN 65.49

Брой продукти


Нови JC-3 Термостат со нетрпение машина за сечење 220 V 50 W со нетрпение лента чипка
марка машина за сечење испрати со 5 ножеви + 5 осигурувачи
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Производот број : FC747
Име : JC-3 со нетрпение машина за сечење
Напон : 220 V
Моќност : 50 W
Максимална температура : 800 степени
Ефективна сечење : 10cm
Пакување големина : 20 * 30 * 15cm
Тежина : 4.5 КГ
Јачина на звук : 1.8 KG
Answer : ___________________________ Note : Испрати 5 ножеви + 5 осигурувачи
Оваа машина е погоден за багаж, кожни производи, облека, играчки и други индустрии. Тоа е еден вид на безбедно, енергија-заштеда на енергија и високо-ефикасна опрема за потребите на топло-за сечење webbing, ткаење етикета, поправка на брус и така натаму.
Чекори за користење
Вметнете power plug првиот и да се сврти на прекинувач
И потоа постепено прилагодување на термостат префрлат на правото, како што се треска, топлина може да се врши по сечење на работата, според дебелината на топење материјал за прилагодување на термостат knob за најдобар температура
Мерки на претпазливост
Не допирајте ја греење област
Не го чувајте во дете контакт ситуации
Не преоптоварување
Користете ја оваа машина-специфична топлина мијалник
Не го чувајте во близина на запаливи и експлозивни материјали
Претвори во термостат на минимум (leftmost) пред секој преклопник да се прошири машина живот
Чистење на остаток материјал на сечилото пред да го вклучите и исклучите
Исклучете го кабелот за напојување по секоја операција


Подробности

Приложение:
Электроинструментальный Набор От
търговска марка:
ZJMZYM
Пакет:
Кутия
Направи си Сам пособия:
Електрически
Брой парчета:
1
Номер На Модела:
JC-3
Приложение:
лентата жадно се нарязва
Тип:
с нетърпение прорезна машина
Номер На Продукта:
FC747
Име:
машина за нетерпеливой рязане на лента
Напрежение:
220V
силата на:
50 W
Максимална температура:
800 градуса
Ефективно рязане:
10см
Размер на опаковката:
20 * 30 * 15 см
Тегло:
4.5KG
обем:
1,8 кг
Модел:
JC-3

Избор на купувачи

9 бр. / компл. кух дупка метален кожена перфоратор комплект нож за колан занаят кухи бормашина бормашина САМ инструмент 2.5-10 мм
 • Новинка

9 бр. / компл. кух дупка метален кожена перфоратор комплект нож за колан занаят кухи бормашина бормашина САМ инструмент 2.5-10 мм

12.48 BGN 11.00

Поправка алатка Кожа Watchband посебен удар удар алатка watchband perforating удар Кожа Watchband посебен удар Кожа Watchband дупка удирање watchband9 компјутери set вклучуваат : 2,5 mm3мм4mm5мм6mm7mm8мм9mm10ммПакетот вклучува : 9pcs УдарКористи Метод : Дупка усогласување на удар на место, со awl срушени, што може да се погоди дупкаТопло совет : под кожа да се удирани со тупаници, можете да подлога на текстил што не се користи, така што тоа не тропаат на вашиот дом маса или на подот!

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)
 • Новинка

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)

BGN 377.60

Прирачник хидраулични цевка проширувач КТ300 AL (1042mm) Проширување Алатка сет (3 / 8 да 15 / 8)Прирачник хидраулични цевка проширувач лесно може да се отвори 10 мм 42 mm (15 / 8) бакар цевки .Посебни совети : за тешко директно или дебели цевка, мора прво да се annealing третман пред да оди на работа.Начин на употреба : 1, брус отстранување на цевка2, ќе се добие главата спин на цевка проширувач3, на краевите на цевката на главата4, под притисок за намалување на вентил knob НА насока и затегнати, а потоа се повторува притисок се справи додека цевка за проширување за да се отвори целосно5, за да се олабави проширување главата притисок за намалување на вентил за да се префрлите на OFF позиција, да проширување цевка.Сликата покажува :

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?
 • Новинка

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?

30.19 BGN 28.00

Препорачливо е да се купи 2sest да добиете 10% попуст!Пакување : само едно шише капаче запечатување алатка(црвено capper), не вклучувајќи ја и пиво капи.Црвено Главата Шише Capper Цврсти Пластични и Јаглероден Челик...

LX-PACK Lowest facotry Price Highquality A333 steel strapping tool for metal steel pipe lumber ленти hardware packaging tool
 • Новинка

LX-PACK Lowest facotry Price Highquality A333 steel strapping tool for metal steel pipe lumber ленти hardware packaging tool

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети
 • Новинка

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети

15.20 BGN 15.00

Бесплатен Превозот Обланда Пинцети Нерѓосувачки Челик Пинцети Delicated Чип Обланда ПинцетиСпецификација : Модел : BST915 T SA и BST915 L SA Материјал : 302 нерѓосувачки челик Површина третман : Мат Финиш Третман Магнетизам : Non Совет сила : >HRC40° Должина : 131mm Тежина : 57.2 г Пакување : 1pcs BST915 T SA + 1pcs BST915 L SСлика :

Многофункционален ъгъл 90 градуса правоъгълна скоба, рамка за снимки ъглова скоба Митра скоби ъгъл на притежателя на дървообработващи ръчни инструменти
 • Новинка

Многофункционален ъгъл 90 градуса правоъгълна скоба, рамка за снимки ъглова скоба Митра скоби ъгъл на притежателя на дървообработващи ръчни инструменти

7.94 BGN 7.00

Објектот Се Опише : 1 100% Нов Бренд и Висок Квалитет2 име : 90 степени десен агол клип3 Материјал : Алуминиум легура4...

Пластмасов железен лост демонтира инструмент и разрушаване на мобилни телефони и iPad за ремонт на мобилни телефони, преносими компютри инструменти
 • Новинка

Пластмасов железен лост демонтира инструмент и разрушаване на мобилни телефони и iPad за ремонт на мобилни телефони, преносими компютри инструменти

BGN 0.34

Опис : 1、 Мобилен телефон расклопување алатка 2、 Пластични pry бар расклопување алатка за поправка на Мобилен телефон, лаптоп алаткиСликата покажува :

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата
 • Новинка

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата

12.40 BGN 11.00

5pcs тешко Титаниум Допрете & Умре Машина Вежба Завртка Тема Рака Tools 3 Flute со М3М8 Дијаметар и 3 Flute за Машина за УпотребаСпецификации : Карактеристики : High Speed Челик,тешко и отпорни на абење. Спирала посочи допрете за провира кружна цевка,надолу реда на копчиња. Погоден за обработка на нерѓосувачки челик и обичните челик.Материја : Титаниум + ХСС.Стандард : МетричкиМодел : Машина Завртка Тема Метрички Допрете & УмреНавој Дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8)Боја : ЗлатнаДолжина : 50mm / 55мм / 60mm / 70mm / 70mmТема Тип : Груб НавојКоличина : 5Употреба : Кога прислушување, вметнете ја главата конус, така што допрете centerline е усогласена со дупчење centerline. Рацете рамномерно ротирачката и малку притисок, така што се изнесе на нож, нема потреба да се зголеми по притисок. Ја ротирате допрете на околу 45 ° за да ја отсече чип за да се избегне попречување. Ако допрете го е тешко да се врти, тоа не може да се зголеми на ротациона сила, инаку допрете ќе се скрши.Производ Тежина : 42 G / 1.48 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 70*28*8 ММ / 2.76*1.10*0.31 ИнчиПакет Тежина : 45 G / 1.59 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 80*35*10 ММ / 3.15*1.38*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 5 x Завртка Тема Метрички Допрете & Умре

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти
 • Новинка

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти

70.38 BGN 42.00

YOFE Висок квалитет на Автомобилот Автоматски Рачни Вакуум Пиштол Пумпа за Кочница Bleeder Адаптер Течност во Резервоарот Тестер за Полнење 2 во 1 Алатка Колекции Прирачник бакар core вакуум Вакуум пумпа за вшмукување пиштол Негативни пумпа за вшмукување Карактеристики : 2 во 1 кочница bleeder и вакуум пумпа тестер алатка за полнење DIY кочница bleeder алатка за да се минимизира хаос Погодна за двете домашни и бизнис апликации Различни адаптери наменета за сите возила 3 цевки со различна должина да покрие различни потреби Точни вакуум мерач : 0 30in Hg ( 76mm Hg ) ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИНие би сакале да добиеш Сите 5ѕвезди Позитивни повратни информации...

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет
 • Новинка

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет

19.01 BGN 18.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер
 • Новинка

7-19мм Универсален изход за телефон мултифункционални ръчни инструменти, набор от ремкомплект висок въртящ момент, отвертка, гаечен ключ, адаптер

7.98 BGN 7.00

719mm Универзален Приклучок за МултиФункција Рака Алатка Сет за Поправка Комплет Locksmith Шрафцигер Клуч АдаптерФункција : 1...

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова
 • Новинка

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова

8.24 BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1 / 8"1 / 4" (3мм6mm)1 / 4"5 / 16" (6mm8мм)5 / 16"7 / 16" (8мм11mm)7 / 16"9 / 16" (11mm14mm)9 / 16"3 / 4" (14mm19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Нов прием на 48 W AV 220 v 50 Hz Електрическа острилка за моливи 0704 бръснач за моливи детски подарък острилка за моливи бял / черен горещо продажба
 • Новинка

Нов прием на 48 W AV 220 v 50 Hz Електрическа острилка за моливи 0704 бръснач за моливи детски подарък острилка за моливи бял / черен горещо продажба

43.20 BGN 41.00

Нови Пристигнување 48 W AV 220 V 50 hz Електрични Молив Острилка 0704 Молив ХлапакДетето Подарок Молив Острилка White / Black Топла ПродажбаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : 0704 електрични молив острилкаНапон : 220 VМоќност : 48 WБоја : Бело / ЦрнаПрегреат заштита температура : ≤ 90 °По пакување големина : 16 * 15 * 12 CMТежина : 1.4 KGЈачина на звук : 0.58 KG

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло
 • Новинка

ZONESUN Free shipping Liquid Filling Machine Digital Control Помпа 5-3500ml за течности, парфюм, вода, сок, етерично масло

425.60 BGN 387.00

кс280 НАДГРАДБА ТИП Вовед : kc серија на CNC течни пополнување машина е да се користи компјутер за микро пумпа за вода на фактори како што се пополнување време, моторни брзина контрола, за да се постигне униформа, повторувачки грешка минимална течни пополнување начин, широко се користат во медицината, хемиски, храна, пијалоци, маснотии, козметика и други индустрии, што се применува на ниска вискозност, без честички течни пакување, мала серија на производство...

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?
 • Новинка

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?

34.43 BGN 24.00

Професионални Кожа занает Додатоци 4 Стил Деликатна Челик Дупка Удари Алатки Поставува RhombУдар Забот на Теренот 4mm ширина 2 MM АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црна, сребренаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth)Пакет се Вклучени 4x кожа занает алаткиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

1бр магнитна винт мат карта памет работен мат инструменти за ремонт на мобилни телефони 145 x 90 мм размера на дланта
 • Новинка

1бр магнитна винт мат карта памет работен мат инструменти за ремонт на мобилни телефони 145 x 90 мм размера на дланта

2.14 BGN 2.00

Карактеристики : Завртка меморија мат во дланка големина.Магнетни не е толку силна, но во можност да се одржи мал завртки.Не се плаши да изгуби еден мал, но важен елемент.Направете вашиот поправка работа посигурни.Сте со користење на магнетна завртка мат на ваш сопствен ризик.Големина : прибл...

LX-PACK Brand Lowest Factory Price filling automatically air cushion machine for filling air cushion pillow free for buying film
 • Новинка

LX-PACK Brand Lowest Factory Price filling automatically air cushion machine for filling air cushion pillow free for buying film

BGN 30.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head
 • Новинка

Кожена уплътнителен страничната машина за електрическо налягане за медна глава Plug-in Electric Желязо Мед Head

13.22 BGN 12.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : 2 ритам големина : 3мм и 4mm4 ритам големина : 1.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm.Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и да се следи светлината, бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Превозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

Девети света 39 in1 Socket Set комплект отвертка, гаечен ключ Храповые ключове ръчно набор от инструменти за домашния автомобилно набор от инструменти за
 • Новинка

Девети света 39 in1 Socket Set комплект отвертка, гаечен ключ Храповые ключове ръчно набор от инструменти за домашния автомобилно набор от инструменти за

33.60 BGN 30.00

Опис : Сто проценти нов квалитетГолемина : 150 * 130mmСпецификација На Производот : 1 X шрафцигер1 X ratchet клуч1x пост5x ракав32 X вметнете битовиЗабелешка : поради големината на чиста ракамери, ве молиме овозможи 13ММ грешка, ве молиме потврдете го на прифатливо еден

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?
 • Новинка

4-25мм разстояние между дупките кожа магнитна бутон удар инструмент за ръчно изработени САМ регулируема вентилация на пробиване на гвоздей Нокът обтегач инструмен?

19.60 BGN 16.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не се пропушти : Производ : прилагодлив 425мм дупка проред магнетно копче кожа удирање алаткаПревозот : Ние брод пакети со следење на број за сите земји , ве молиме да им овозможи на 14 недели да се достави, ако пакетот не е примен во 4 недели, контактирајте со нас...

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки
 • Новинка

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки

17.28 BGN 16.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

ZONESUN укупорочная корона за нова парфюмерийната капачки обжимная машина + укупорочная машина + метална капачка прес-машина+укупорочная машина
 • Новинка

ZONESUN укупорочная корона за нова парфюмерийната капачки обжимная машина + укупорочная машина + метална капачка прес-машина+укупорочная машина

56.00 BGN 51.00

ограничување главата за нов Парфем капа crimping машина+capper+ метал капа притиснете машина+ограничување машина Име : LTX08 пневматски парфем Течни дел за машина за Факултативна дијаметар : 13 / 15 / 17 / 18 / 18.5 / 20 / 22mm Контактирајте со нас да ни една која ќе треба или да остави порака, ќе се применуваат до оваа машинаповеќе детали

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи
 • Новинка

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи

1091.20 BGN 1037.00

1 PC EM6 B2 Електрични Crimping Алатки со Exchangeable Умре Поставува Електрични CrimperСликата покажува : Карактеристики : Тип EM6 B1 / EM6 B2 е идеална crimper за врска во кабинетот...