Нов прием на 6 в 1 Откриването на железен лост инструменти Отвертка комплект за ремонт на набор от инструменти за iPhone ръчни инструменти с високо качество

Нов прием на 6 в 1 Откриването на железен лост инструменти Отвертка комплект за ремонт на набор от инструменти за iPhone ръчни инструменти с високо качество

BGN 1.28

Брой продукти


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Шрафцигер За Полнење
3. Материјал : 45 # Легиран Челик
4. 6-Парче Алатки за i Phone
5. Посебни Pentacle Ѕвезда Шрафцигер За i Phone 6. Ова е 6-парче алатка за полнење ќе ви помогне да го замени или поправи вашиот i Phone
Пакетот Вклучува :
1pc * 1.5 MM Крстот Шрафцигер(45 # Легиран Челик Материјал)
1pc * 0.8 Ѕвезда Шрафцигер(45 # Легиран Челик Материјал)
2pc * Расклопување Прачки
1pc * Расклопување Чип
1pc * Гитара Чип


Подробности

търговска марка:
Китбакечен
Направи си Сам пособия:
Електрически
Приложение:
Набор От Компютърни Инструменти
Брой парчета:
6 бр.
Номер На Модела:
K0264
Размер:
Multisize
Тип:
комплект отвертки
Материал:
Неръждаема Легирана Стомана 45 #
Характеристика:
Ремонтни инструменти и комплекти
feature1:
Ръчни Инструменти
Отнася се за:
мобилен телефон
Тип:
комплект отвертки

Избор на купувачи

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи
 • Новинка

1PC EM-6B2 електрически обжимные инструменти със сменяеми щампи електрически клещи

1091.20 BGN 1037.00

1 PC EM6 B2 Електрични Crimping Алатки со Exchangeable Умре Поставува Електрични CrimperСликата покажува : Карактеристики : Тип EM6 B1 / EM6 B2 е идеална crimper за врска во кабинетот...

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)
 • Новинка

Ръчен хидравличен удължител тръби CT-300AL (10-42мм) разширителен комплект инструменти (от 3/8 до 1-5 / 8)

BGN 377.60

Прирачник хидраулични цевка проширувач КТ300 AL (1042mm) Проширување Алатка сет (3 / 8 да 15 / 8)Прирачник хидраулични цевка проширувач лесно може да се отвори 10 мм 42 mm (15 / 8) бакар цевки .Посебни совети : за тешко директно или дебели цевка, мора прво да се annealing третман пред да оди на работа.Начин на употреба : 1, брус отстранување на цевка2, ќе се добие главата спин на цевка проширувач3, на краевите на цевката на главата4, под притисок за намалување на вентил knob НА насока и затегнати, а потоа се повторува притисок се справи додека цевка за проширување за да се отвори целосно5, за да се олабави проширување главата притисок за намалување на вентил за да се префрлите на OFF позиција, да проширување цевка.Сликата покажува :

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander
 • Новинка

LX-PACK най-ниска цена по цена на производителя за ръчно уплътняване на свободното стоманена обвязочный инструмент подобен на Fromm A333 Пакет Strap Machines стомана каишка bander

BGN 319.84

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини
 • Новинка

WHDZ 10шт 11мм PDR лепило на пръчки инструменти горещ разтапят лепило пръчка за 60-80 градуса лепило дърпа безболезнен средства за ремонт на вдлъбнатини

BGN 1.58

WHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки10 Парчиња на PDR Лепак Стапови 10 лепак стапови за PDR Ситетемпература лепак Големина : 1.1 cm x 21.8 cm Ние продаваме PDR лепак табовите и лепак pullersWHDZ 10pcs 11mm PDR Лепак Стапови Алатки топла топи Лепак се држиме за 6080 Степен Лепак Влече Paintless Дент Поправка алатки

2018 нова атрактивна новост Saver Soda Dispenser Бутилка от кока кола Обърната Drinking Water Machine Gadget Party Home Bar Drop ship
 • Новинка

2018 нова атрактивна новост Saver Soda Dispenser Бутилка от кока кола Обърната Drinking Water Machine Gadget Party Home Bar Drop ship

6.64 BGN 5.00

Карактеристики : Висок квалитет Fizz Saver ФармацевтПерат и еднократно ,ви Нудиме многу погодностFizz ќе трае се додека шишето е празна ,Лесно за работа, преносни за носењеОдлична за употреба дома, канцеларија, кампување, забавни и повеќеЕдноставно пресврт фармацевт кон врвот на пластични 2литарско шише, тогаш invert шише да издаваат пијалоци во вашиот стаклоСпецификации : Тип : Бар ДодатоциМатеријал : ПластикаФункција : ЕкоСертификација : CIQВид на бар додатоци : ДругиБоја : ЦрвенаМатеријал : ПластикаОбјектот големина (H * Дијаметар) : 15 * 10см (5.9 * за 3,9 инчи)Пакет Се Вклучени : 1 x Преносни Пиењето Сода Вода Диспензерот1 x Помине

92pcs T-Crash GoldChild смесен Многофункционален набор от отвертки трещотка гаечен ключ гнездо на електрически инструменти за поддръжка комплект HDS101
 • Новинка

92pcs T-Crash GoldChild смесен Многофункционален набор от отвертки трещотка гаечен ключ гнездо на електрически инструменти за поддръжка комплект HDS101

74.59 BGN 53.00

92pcs ТНесреќа Gold Child Мешани Мултифункционален Шрафцигер Поставите Ratchet Клуч Приклучок за Електрична Одржување Алатки за Полнење DS101

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?
 • Новинка

Професионални аксесоари за фабрика за щавене на кожи занаяти 4 стила на тънки стоманени дупката удари комплекти инструменти таблетка удар стъпка на зъба 4 мм ширин?

34.43 BGN 24.00

Професионални Кожа занает Додатоци 4 Стил Деликатна Челик Дупка Удари Алатки Поставува RhombУдар Забот на Теренот 4mm ширина 2 MM АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црна, сребренаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth)Пакет се Вклучени 4x кожа занает алаткиПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти
 • Новинка

YOFE High quality Car Auto ръчен вакуум пистолетен помпа спирачна Стравливатель адаптер течност резервоар тестер за комплект 2 в 1 комплекти инструменти

70.38 BGN 42.00

YOFE Висок квалитет на Автомобилот Автоматски Рачни Вакуум Пиштол Пумпа за Кочница Bleeder Адаптер Течност во Резервоарот Тестер за Полнење 2 во 1 Алатка Колекции Прирачник бакар core вакуум Вакуум пумпа за вшмукување пиштол Негативни пумпа за вшмукување Карактеристики : 2 во 1 кочница bleeder и вакуум пумпа тестер алатка за полнење DIY кочница bleeder алатка за да се минимизира хаос Погодна за двете домашни и бизнис апликации Различни адаптери наменета за сите возила 3 цевки со различна должина да покрие различни потреби Точни вакуум мерач : 0 30in Hg ( 76mm Hg ) ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИНие би сакале да добиеш Сите 5ѕвезди Позитивни повратни информации...

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки
 • Новинка

Возняк многофункционален универсален завод калай стомана на окото 0.3 0.35 0.4 0.5 поялната паста мрежа за ремонт на мобилни телефони ремонт запоителни топки

17.28 BGN 16.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети
 • Новинка

Безплатна Доставка Гофрети Пинцети Пинсети От Неръждаема Стомана Delicated Чип Гофрети Пинцети

15.20 BGN 15.00

Бесплатен Превозот Обланда Пинцети Нерѓосувачки Челик Пинцети Delicated Чип Обланда ПинцетиСпецификација : Модел : BST915 T SA и BST915 L SA Материјал : 302 нерѓосувачки челик Површина третман : Мат Финиш Третман Магнетизам : Non Совет сила : >HRC40° Должина : 131mm Тежина : 57.2 г Пакување : 1pcs BST915 T SA + 1pcs BST915 L SСлика :

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?
 • Новинка

Направи си САМ бирената бутилка CAP CAPPER бирената бутилка Capper капачката на бутилката герметизирующий инструмент за домашно приготвяне на бирени корончатые капачки ?

30.19 BGN 28.00

Препорачливо е да се купи 2sest да добиете 10% попуст!Пакување : само едно шише капаче запечатување алатка(црвено capper), не вклучувајќи ја и пиво капи.Црвено Главата Шише Capper Цврсти Пластични и Јаглероден Челик...

9 бр. / компл. кух дупка метален кожена перфоратор комплект нож за колан занаят кухи бормашина бормашина САМ инструмент 2.5-10 мм
 • Новинка

9 бр. / компл. кух дупка метален кожена перфоратор комплект нож за колан занаят кухи бормашина бормашина САМ инструмент 2.5-10 мм

12.48 BGN 11.00

Поправка алатка Кожа Watchband посебен удар удар алатка watchband perforating удар Кожа Watchband посебен удар Кожа Watchband дупка удирање watchband9 компјутери set вклучуваат : 2,5 mm3мм4mm5мм6mm7mm8мм9mm10ммПакетот вклучува : 9pcs УдарКористи Метод : Дупка усогласување на удар на место, со awl срушени, што може да се погоди дупкаТопло совет : под кожа да се удирани со тупаници, можете да подлога на текстил што не се користи, така што тоа не тропаат на вашиот дом маса или на подот!

10шт американска шевна кожена игла направи си САМ ръчно изработени чрез шнурове резба два зъба на стоманени игли кожен занаят шовные инструменти
 • Новинка

10шт американска шевна кожена игла направи си САМ ръчно изработени чрез шнурове резба два зъба на стоманени игли кожен занаят шовные инструменти

41.60 BGN 37.00

Добредојдовте нашата продавница, ние сме професионални производител на кожа за на рака алатки, квалитетот на нашите производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако се рачно изработени почетниците, на алатки кои се користат не се јасни место, можете да контактирате со нас, ние ќе се обидеме да одговориме на секое прашање кое сте.Ако ви треба за да купите повеќе кожа алатки , може да има потреба за вас : .Можете исто така да одите на нашата Продавница Дома, затоа што имаат сини картони , ве молиме да не ја пропуштајте : Овие игли се за алкохол сите вашиот занает проекти...

PDR Kit Paintless Dent Repair Dent Car Removal Dent Repari Hammer Tools Tap Down Pen Know Down Tool Set 7 бр./компл. високо качество
 • Новинка

PDR Kit Paintless Dent Repair Dent Car Removal Dent Repari Hammer Tools Tap Down Pen Know Down Tool Set 7 бр./компл. високо качество

25.54 BGN 17.00

PDR Комплет Paintless Дент Поправка Дент Отстранување Автомобил Дент Repari Чекан Алатки Допрете го Надолу Пенкало Знаат Надолу Алатка Поставите 7pcs / set Висок КвалитетПрофесионални PDR Чекан Потчукнете Надолу Алатки урнеме Алатка Поставите Paintless Дент Поправка Алатки PDR Раководство Рака Алатка Поставите Herramentas Зошто го препорачуваме за вас ? > нов дизајн , погоден за различни големина учениците > обновено на квалитетот > брзо shippign во рок од 6 часа >ние сме најголемите продавачот за PDR Tools ...

1PC BJY-L1 автоматично цифрово управление декоктирующая машина опаковъчна машина за доставка на стайна температура един бульон (20л)
 • Новинка

1PC BJY-L1 автоматично цифрово управление декоктирующая машина опаковъчна машина за доставка на стайна температура един бульон (20л)

1547.36 BGN 1470.00

1 PC BJYL1 Автоматско дигитална контрола decocting машина за пакување машинапревозот на собна температура еден decoction (20 L)Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Спецификација : модел : BJYL1име на производ : BJYL1 Автоматско decocting пакување машинаНапон : 220 Vмоќност : 2800 WМашина големина : 46*55*1220mmШколка материјал : Храна одделение од нерѓосувачки челикСтакло цилиндар капацитет : 20 LПакување капацитет : 70280mlпакување големина : 66*71*130 CMТежина : 75 KG

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas
 • Новинка

8,10,12,13,14,15,17,19 мм Храповые гаечни ключове под наем дръжка гаечен ключ набор от ръчни инструменти за кола авторемонтный комплект Набор от ключове, ferramentas

64.61 BGN 48.00

8,10,12,13,14,15,17,19 mm Ratchet Spanners Велосипед се Справи со Клуч Сет Рака Алатки за автомобили auto поправка комплет Сет НА Копчињата ferramentasГолемина : 8,10,12,13,14,15,17,19 mm Материјал : Хром Vanadium Опис : Реверзибилна ratchet клуч Нов и висок квалитет на Не повеќе бореле за соодветна алатка за вашиот поправка Генијален патување алатка става клуч

Нов термостат JC-3 охотно прорезна струг 220V 50W доброволно лента, Завързана търговска марка прорезна машина изпрати с 5 остриета + 5 предпазители
 • Новинка

Нов термостат JC-3 охотно прорезна струг 220V 50W доброволно лента, Завързана търговска марка прорезна машина изпрати с 5 остриета + 5 предпазители

65.49 BGN 62.00

Нови JC3 Термостат со нетрпение машина за сечење 220 V 50 W со нетрпение лента чипкамарка машина за сечење испрати со 5 ножеви + 5 осигурувачиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Производот број : FC747Име : JC3 со нетрпение машина за сечењеНапон : 220 VМоќност : 50 WМаксимална температура : 800 степениЕфективна сечење : 10cmПакување големина : 20 * 30 * 15cmТежина : 4.5 КГЈачина на звук : 1.8 KGAnswer : ___________________________ Note : Испрати 5 ножеви + 5 осигурувачиОваа машина е погоден за багаж, кожни производи, облека, играчки и други индустрии...

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова
 • Новинка

5шт за спасяване на винт аспиратор от гребец комплект Болт Родословни набор от инструменти 3мм-19мм нова

8.24 BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 5 pc Завртка Extractor Сет Лесен за употреба, Анти насока на стрелките на часовникот пресврт дизајн Отстранува скршени навртки, завртки, и studs без оштетување на гром или дупка теми Цедење имаат круг флејта Материјал : тешко легиран челик Калено хром молибден челик Вклучува Пластична Чување Големини : 1 / 8"1 / 4" (3мм6mm)1 / 4"5 / 16" (6mm8мм)5 / 16"7 / 16" (8мм11mm)7 / 16"9 / 16" (11mm14mm)9 / 16"3 / 4" (14mm19mm) Количина : 1 сет(5pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

15 см синьо цвете модел валяк
 • Новинка

15 см синьо цвете модел валяк

BGN 11.94

15cm боја ролери флорални шема Релјефи за украсување машина за Гума ролери е најдобар избор за DIY сликари Можете да наслика цвет шема на ѕидот Одлична алатка за ѕид декорација 15cm боја ролери флорални шема Релјефиза украсување машинаГума ролери е најдобар избор за DIY сликари"Можете да наслика цвет шема на ѕидотОдлична алатка за ѕид декорацијаТоа може да се примени и со текстура боја и боја чаша вода го направи wall изгледа како позадинаДоаѓа со боја и текстура емулзија бојаИме на производ : боја ролериМатеријал : пластични, метални, гумаРолери Референтна големина : Околу 15 x 5 cm / 5.9 x 1.96 инчи (L x D)Боја : СинаПакетот Вклучува : 1 x ролериAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Автомобилът на въздушна възглавница цена на цена на производителя марка LX-PACK най-ниската за да направите въздушни възглавници за опаковка и попълни филм на въздуш?
 • Новинка

Автомобилът на въздушна възглавница цена на цена на производителя марка LX-PACK най-ниската за да направите въздушни възглавници за опаковка и попълни филм на въздуш?

BGN 30.40

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет
 • Новинка

Возняк специална корона пневматичен пистолет за микроскоп Flying тел CPU blade for 861dw 856ax 731 наклонен губастый устата си пистолет

19.01 BGN 18.00

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и вебсајт...

PDR Инструменти Dent Гребец нещастници чаши за вдлъбнатини Paintless Dent Отстраняване Auto Repair Tool Set Removing Dents car Repair Kit
 • Новинка

PDR Инструменти Dent Гребец нещастници чаши за вдлъбнатини Paintless Dent Отстраняване Auto Repair Tool Set Removing Dents car Repair Kit

25.12 BGN 14.00

PDR Алатки Дент PDR Алатки Дент Puller Смена Paintless Дент Отстранување Авто Поправка Алатка за Поставување на Автомобили Поправка Алатки Suctions Чаши За Учениците Lifter Смена Paintless Дент Отстранување Авто Поправка Алатка за Поставување на Автомобили Поправка Алатки Suctions Чаши За УченицитеPDR Алатки Автомобил Поправка Алатка Сет за во Автомобил Тело Поправка Комплет Дент Отстранување Слајд Чекан Мини Lifter Мост Puller ТБар Puller Вшмукување Чаши со цел да се обезбеди добар производ и најдобра услуга за нашите клиенти ...

Безплатна доставка KNOKOO X-100 електронен диспенсер за етикети, машина за източване на етикети, ширина 5-100 мм, максимален диаметър 250 мм, нов пристигане
 • Новинка

Безплатна доставка KNOKOO X-100 електронен диспенсер за етикети, машина за източване на етикети, ширина 5-100 мм, максимален диаметър 250 мм, нов пристигане

BGN 300.80

Спецификации : Предмет Бр : X100 Димензии : 136(W)174(H)280(L)mm Брзина : 130mm / sec Етикета ширина : 5100mm Max.Кол : 250mm Напон : 110 V / 60 HZ;220 V / 50 HZ Н W : 3.6 КИЛОГРАМИ

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата
 • Новинка

5шт твърд титан кран & Die Machine Пробийте спираловидна резба Ръчни инструменти 3 канали с диаметър M3-M8 и 3 канали за използване в колата

12.40 BGN 11.00

5pcs тешко Титаниум Допрете & Умре Машина Вежба Завртка Тема Рака Tools 3 Flute со М3М8 Дијаметар и 3 Flute за Машина за УпотребаСпецификации : Карактеристики : High Speed Челик,тешко и отпорни на абење. Спирала посочи допрете за провира кружна цевка,надолу реда на копчиња. Погоден за обработка на нерѓосувачки челик и обичните челик.Материја : Титаниум + ХСС.Стандард : МетричкиМодел : Машина Завртка Тема Метрички Допрете & УмреНавој Дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8)Боја : ЗлатнаДолжина : 50mm / 55мм / 60mm / 70mm / 70mmТема Тип : Груб НавојКоличина : 5Употреба : Кога прислушување, вметнете ја главата конус, така што допрете centerline е усогласена со дупчење centerline. Рацете рамномерно ротирачката и малку притисок, така што се изнесе на нож, нема потреба да се зголеми по притисок. Ја ротирате допрете на околу 45 ° за да ја отсече чип за да се избегне попречување. Ако допрете го е тешко да се врти, тоа не може да се зголеми на ротациона сила, инаку допрете ќе се скрши.Производ Тежина : 42 G / 1.48 УнциПроизвод Димензии (L*W*H) : 70*28*8 ММ / 2.76*1.10*0.31 ИнчиПакет Тежина : 45 G / 1.59 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 80*35*10 ММ / 3.15*1.38*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не ПакувањеПакетот Вклучува : 5 x Завртка Тема Метрички Допрете & Умре

Пластмасов железен лост демонтира инструмент и разрушаване на мобилни телефони и iPad за ремонт на мобилни телефони, преносими компютри инструменти
 • Новинка

Пластмасов железен лост демонтира инструмент и разрушаване на мобилни телефони и iPad за ремонт на мобилни телефони, преносими компютри инструменти

BGN 0.34

Опис : 1、 Мобилен телефон расклопување алатка 2、 Пластични pry бар расклопување алатка за поправка на Мобилен телефон, лаптоп алаткиСликата покажува :