Безжична кутия на високоговорителя с микрофон Mic Sound bar Super Bass преносим високоговорителя Bluetooth за мобилни телефони iPhone xiaomi mi Sony

Безжична кутия на високоговорителя с микрофон Mic Sound bar Super Bass преносим високоговорителя Bluetooth за мобилни телефони iPhone xiaomi mi Sony

BGN 21.00
-6 %
BGN 22.24

Брой продукти


Поддршка ТФ-картичка Помошен Преносни LED Светилка Рацете Слободни Sony Безжичен Звучник со Микрофон Микрофон Soundbar Супер Бас Стерео Мини Преносни Bluetooth звучник за i Phone xiaomi mi Телефони
Specifiction
Номинална излезна моќност : 3 W
SNR : >70d B
Собраниски Систем : Моно + ниска фреквенција се зголеми
Bluetooth Specification : V3.0+EDR
Фајл формат : MP3 WMA
Карактеристики : Повик,Глас го поттикнува
Контрола метод : Допир
Проширена меморија : Максимум 32 GB
Батерија : 800 м-р полимер батерија
Компатибилен со : за i Phone,Лаптоп,Мобилен телефон,КОМПЈУТЕР,Таблет КОМПЈУТЕР,ТФ/Micro SD Картичка
Поддржува : Bluetooth,FM,Hands-free Повици,Звучник,Микрофон,ТФ-Картичка Музика Игра,Контрола на Јачина на звук
Функции : Функцијата ПОМОШЕН,Песни Песна,Стерео
Конекција : Безжичните
Интерфејс : Микро USB,Моќ Полнење Порта,ТФ-Картичка Слот,USB2.0
Audio Source : Bluetooth-От Уреди,Електронски Производи со USB порта,ТФ/Micro SD Картичка,U-диск
Силиконски не се лизга дизајн, удобно, не се лизга дизајн за ефикасно спречување на говорители се одвива за време на репродукцијата
Хуман carabiner, лесен за носење, уживаат во музика во секое време, насекаде шок
Компатибилна за IOS и Android телефони
3.5 mm аудио интерфејс, ако нема држава на bluetooth, исто така лесно да уживате во музика во секое време и насекаде каде
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
9. Следење Со Цел :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.


Подробности

Поддръжка На Карти Памет:
ДА
Гласов Контрол:
No
Брой кутии на високоговорителите:
1
Характеристика:
Няма
екран на дисплея:
No
Номер На Модела:
S10
екран на дисплея:
No
Материал На Шкафа:
Метални
Приложение поддръжка:
ДА
Батерия:
ДА
Честотен Обхват:
200 Hz-15 khz
Поддръжка на Apt-x:
ДА
Музика Wi-Fi:
Apple Music
Вграден микрофон:
No
Канали:
2 (2.0)
Тип Динамика:
Преносим
Аудио Кросоувър:
Двупосочна Комуникация
ПМПО:
90 W
Интелигентен Персонален Помощник:
Няма
Материал:
Метални
Водоустойчив:
No
Функция За Възпроизвеждане:
Mp3
Изходна Мощност:
Друго
Източник На Захранване:
Постоянен ток, батерията се
търговска марка:
суюз
Информационни материали:
Блютус
дистанционно управление:
No
Микрофон:
Портативен високоговорител, Bluetooth с микрофон микрофон
Съвместим:
за iPhone, лаптоп,мобилен телефон, КОМПЮТЪР, таблет, TF / Micro
специална функция:
Мини, Безжичен, Преносим
Вид На Интерфейса:
AUX
Аудио изход:
Двойна
Етеричните играта:
No
Структура На Диктора:
Отразяващи
Класификация На Високоговорителите:
високоговорител
Информационни материали:
Безжичен+Жичен
Безжичен Тип:
Блютус

Избор на купувачи

2 елемента универсален 6.5 Инчов 12 V 180W 3 Way Car Коаксиален Horn Auto Audio Music Стерео Full Frequency Range HiFi високоговорители
 • Новинка

2 елемента универсален 6.5 Инчов 12 V 180W 3 Way Car Коаксиален Horn Auto Audio Music Стерео Full Frequency Range HiFi високоговорители

62.78 BGN 45.00

Карактеристики : Висока чувствителност, висок глас резолуција, деталите на комплетен опис на јасни. Висока густина магнет, силен глас перформанси, употребата на воздушната магнети, моќ целост. Повеќе излез, treble, алто, бас,Трибенд изедначување, јасна и полна со treble, меки и убаво е да се слушне, бас мирен и моќен, силен експлозивни. Висока излезна моќност, погоден за различни музички стилови, популарни класични,џез, кантри, рок,тоа може да биде многу добра контрола. Влагадоказ, рог PP гума и шприц carcass ефикасно влагадоказ, намалување на нарушување. Универзална nondestructive поддршка различни модели инсталиран. Висок степен на звук намалување, HIFIниво на искуство, фаза одбор да уживаат во стерео опкружуваат, технологија и playability и двете. Силна и цврста слив, говорникот материјал прагматични, единствен дебелина на челична рамка, за да обезбедат звук и дебели звук...

TRANSCTEGO Mini Portable speaker дървени говорители, субуфери Радио U диск, от SD карта открит висок глас
 • Новинка

TRANSCTEGO Mini Portable speaker дървени говорители, субуфери Радио U диск, от SD карта открит висок глас

BGN 79.98

Спецификации : име на Производ : Подвижни Дрвени Картичка Говорникот Материјал : Дрвени Боја : сина / red / браун Аудио Влез : SD / У диск / FM / Support формат : MP3 Батерија : литиум батерија за Напојување : USB Полнење / DC 5 V 0.52 A излезна Моќ : 5 W*2 Говорникот големина на единица : 3inch*2 Фреквентен опсег : 50 Hz20 KHz Аудио излез : ПОМОШЕН 3.5 mm Тежина : 160*165*115mm Тежат : 1.0 kg Пакети Листата : 1*Преносни Дрво Говорник 1*USB полнење линија 1*3,5 мм ПОМОШЕН кабел 1*инструкции

Led мини Bluetooth високоговорител за безжични високоговорители преносим музикален звук кутия субуфер с микрофон подкрепа TF карта за IPhone Xiaomi
 • Новинка

Led мини Bluetooth високоговорител за безжични високоговорители преносим музикален звук кутия субуфер с микрофон подкрепа TF карта за IPhone Xiaomi

13.44 BGN 9.00

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот ...

30 W висока мощност HiFi Портативен Bluetooth високоговорител субуфер вградена батерия поддържа USB устройства и микрофон разполага с FM радио колона
 • Новинка

30 W висока мощност HiFi Портативен Bluetooth високоговорител субуфер вградена батерия поддържа USB устройства и микрофон разполага с FM радио колона

143.84 BGN 128.00

VAENSONG K6 ВисокоМоќ Hi Fi Преносни Bluetooth Звучник Subwoofer вградената Батерија Поддржува USB Дискови И Микрофон Има FM РадиоТоа контролирани 20 трибоја LED светла...

Lonpoo 10W Speakers MP3 USB Speaker Headphone Soundbar TV Стерео Soundbar тонколони за компютър iPhone PC лаптоп TV Sound Bar
 • Новинка

Lonpoo 10W Speakers MP3 USB Speaker Headphone Soundbar TV Стерео Soundbar тонколони за компютър iPhone PC лаптоп TV Sound Bar

73.60 BGN 55.00

LONPOO Звучници USB MP3 Звучник приклучок за Слушалки Soundbar ТВ Стерео Soundbar Звучници За Компјутер i Phone КОМПЈУТЕР Лаптоп ТВ Звук БарОпшта СпецификацијаБрендLONPOO®Модел500БојаЦрнаПроизвод Тежина(g)1.2 kgГолемина на (mm / inch)60*5*6cm / 23.6* 2.0* 2.4 инчТехнички ПараметриКонективност3.5 mm Аудио кабел(1.37 м)Излез10 WВозачот Единица52mm*2МатеријалПластичниЈазик2Bluetooth2.0НапојувањеUSB DC 5 VФреквенција Одговори80 Hz20k HzImpendence4ΩSNR>95d BНарушување Фактор7 HD+Број 1%ИнтерфејсМИКРОФОН+Слушалка+ПОМОШЕНКарактеристики : 1.Пред кабинет е со Метални каша, тоа изгледа врвот одделение.2.Волумен knob со LED индикатор за светло (Среден волумен прилагодливи, без да го исклучите), поддршка Микрофонот и Слушалка џек, многу удобен промена на слушалки поврзување во една приватна употреба, и тоа е многу лесно да се монтира на ѕид инсталација.3.Compatiable со Компјутер, Лаптоп, Мобилен телефон, Мала големина ТВ( мора да има слушалка џек на ТВ)Пакет се вклучени : 1 X USB Звук Бар1 X 3,5 мм ПОМОШЕН Кабел1 X Упатство2 X Ѕид Месеци4 X Ноктите и Ноктите Капи1 X Картонска Кутија

RACAHOO Безжични Bluetooth високоговорители преносим карикатура Голям Бял Bluetooth аудио мини супер бас стерео високоговорителя за телефон
 • Новинка

RACAHOO Безжични Bluetooth високоговорители преносим карикатура Голям Бял Bluetooth аудио мини супер бас стерео високоговорителя за телефон

23.50 BGN 19.00

RACAHOO Безжична bluetooth звучници Преносни Цртан филм Голема Бела Bluetooth аудио Мини Супер Бас Stere FM Звучникот На ТелефонотКарактеристики На Производот : Новиот Bluetooth Звучник со Батерија.Тоа е компатибилен со лаптоп компјутери, MP3 / 4 уреди, ТФ / USB Флеш Диск или било кој аудио уред што е Bluetooth компатибилен или има 3.5 милиметарски џек за внесување.Со Bluetooth, тоа праќа добра мешањеслободен перформанси, висока податоци стапка, со висок квалитет и ефикасност.Дали ќе се спомене тоа доаѓа со Вграден Микрофон Микрофонот ќе ви овозможи да остварувате и да примате Handsfree повици и слушате другата личност и гласно преку звучникот.Ако се игра вашата музика и да дојде некој повик, музика, ќе запре и ќе го слушне вашиот телефон да ѕвони и ќе продолжи да игра по повикот е завршенаСпецификации : Функција : Bluetooth / Линија во Аудио конекција, ТФкартичка,Hardsбесплатен повикКласичен D засилувач од внатреBluetooth стандард : 2.1Литиум Батерија капацитет : 500m Ah.Излезна Моќност : 3 WЗачестеност одговор : 100 Hz20 KhzS / N>70d BВреме на полнење : 12hoursИгра време : 23hoursГолемина : 150*35*40mmПакет оглас : 1pcs Безжична Bluetooth Звучник1pcs Микро USB1pcs 3.5 mm аудио cabl1pcs упатство​Цел ИнфоПлаќање1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT...

GHXAMP GR-31587 Moving желязо Mid-frequency High-frequency Composite Headset Speaker Unit Sound Headphones Mini Disassemble 1 чифт
 • Новинка

GHXAMP GR-31587 Moving желязо Mid-frequency High-frequency Composite Headset Speaker Unit Sound Headphones Mini Disassemble 1 чифт

30.38 BGN 27.00

Answer : ___________________________ Note : По добивањето на Ноулс За ГР31587 единица, купувачот Мора да го Користите нишка главата Контакт модулконтакт точка тест никаков проблем и потоа ги инсталирате...

3,5 мм авто Безжична Bluetooth 3.0 комплект за кола AUX аудио музикален приемник адаптер свободни ръце с микрофон за високоговорител телефон, MP3 плейър T35A08
 • Новинка

3,5 мм авто Безжична Bluetooth 3.0 комплект за кола AUX аудио музикален приемник адаптер свободни ръце с микрофон за високоговорител телефон, MP3 плейър T35A08

6.45 BGN 5.00

Карактеристики : 1 Овој музички приемник (handsfree) е дизајниран за да примате музика од мобилни телефони или предавателидека функцијата bluetooth безжична технологија.2...

Висока мощност Bluetooth високоговорител безжичен микрофон усилвател на портативен високоговорител литиева батерия подкрепа TF карта USB Play колона
 • Новинка

Висока мощност Bluetooth високоговорител безжичен микрофон усилвател на портативен високоговорител литиева батерия подкрепа TF карта USB Play колона

127.36 BGN 120.00

Bluetooth Безжична Микрофон Засилувач Преносни Висока Моќност Говорникот Литиум Батерија Поддршка Картичка USB Репродукцијата Поддршка Megaphone МикрофонQ2 Преносни Висока Моќност Bluetooth Звучник Q2 Висока Моќност ГоворникотАудио Моќ : 20 W Фреквенција Одговор : 80 Hz20 KHz Изграден во литиум јонска Батерија : 2200 MAH*2 Текст Напојување : 9 V DC (Бесплатно) за Поддршка на Далечинскиот Управувач ПОМОШЕН Текст отпорност : 10 K Поддршка : USB Диск, ТФКартичка ПОМОШЕН текст : 3.5 џекГоворникот, Големина : 5.25' Двоен сливQ2 Говорникот, Големина : Широк 7 Инчи , Висок 12 Инчи , Длабоки 6.7 Инчи Полначот (адаптер) на Текст AC100 V240 V Излез DC9 VQ2 Bluetooth звучник со безжичен микрофон, слободно да се движи користите (2050 м)Q2 Превозот листата : Q2 Звучник + безжичен микрофон + Полнач + Далечински Управувач + УпатствоПолначот (адаптер) на Текст AC100 V240 V Излез DC15 VQ2 Користи 9 V DC Напојување (доплата) (Батерија : 18650*2=7.4 V)Q2 Може да се вметнат во 6.5 микрофон...

2 елемента професионален непреработена говорител планарный преобразувател на Hi-Fi АМТ лента пищялка за колата и за домашно кино
 • Новинка

2 елемента професионален непреработена говорител планарный преобразувател на Hi-Fi АМТ лента пищялка за колата и за домашно кино

66.22 BGN 60.00

Planar AMT Лента tweeter AMT4070 8ohmsОтпорност8ohmsМоќ За Ракување15watts(RMS),30watts( max)Чувствителност93d [email protected] W / 1mЗачестеност ОдговорОколу 1.500 33,000 HzДијафрагматаKapton&Alumium фолијаМагнет СистемNeodymiumДимензииЦелокупната Надвор Diameter4" x 0.76"Нето...

Winait 2017 mini wireless speaker with full screen high-definition horn hands-free call
 • Новинка

Winait 2017 mini wireless speaker with full screen high-definition horn hands-free call

BGN 33.58

Winait допир безжичен звучник со Користење на CVC широкопојасен намалување на шумот технологијата на Ултра тенок допир звук box 360 степени околу стерео Долго растојание за пренос на штедење на енергија со Bluetooth Моќ долг рок Компатибилен со голем број на ТФКартичка ПОМОШЕН Уред интерфејс цел екран на цел екран со висока дефиниција рог и бас дијафрагмата Поддршка 32 GTF картичка Поддржува Bluetooth конекција Поддршка едно копче копче за повикување Поддршка handsfree call Вграден во голема бучава микрофон со широк екран и висока дефиниција глас Компатибилен мобилен телефон стан 1000m A високи перформанси литиум батерија Нормална игра за околу осум часа Интелигентни допир копче на ултра тенок екран на допир за Користење на CVC широкопојасен намалување на шумот технологија Интелигентни на екранот на допир, Bluetooth звук кутија

Tiandirenhe 5 в 1 Bluetooth високоговорител Power Bank преносим колоездене Колоездене музика Факел MP3 led фенерче 1200 ма с притежателя на мотора
 • Новинка

Tiandirenhe 5 в 1 Bluetooth високоговорител Power Bank преносим колоездене Колоездене музика Факел MP3 led фенерче 1200 ма с притежателя на мотора

23.44 BGN 19.00

Tiandirenhe 5 во 1 Bluetooth Звучник Моќ Банка Преносни Велосипед возење Велосипед Музика Факел MP3 LED Светилка 1200m Ah со Велосипед НосителотВовед за да карактеристики1*Звучници излезна моќност : 3 W2*Фреквенција одговор : 180 Hz 20 KHz3*Јачина на бучава сооднос : 80d B или повеќе4*Bluetooth пренос на далечина : 10 метри5*MP3, WAV lossless музичкиот плеер6*FM радио (88 108 MHz)7*Светилка, поддршка на СОС катастрофа сигнал8*USB поддршка полнење, испуштање 5 V1 A9*Интегриран интелигентни полнење, испуштање заштита коло10*Мобилен моќ 1200m Ah може да се прилагоди да се игра време и LED време 58 часаУпатство за употреба1*Долго притискање на копчето за вклучување / исклучување2*Кратко притиснете го копчето за да го плеј / пауза / одговори / закачам на телефонот3*Кратко притиснете го копчето два пати за Bluetooth, ТФкартичка, FM режим на префрлување4*Радио државата, кратко притиснете двапати на копчето автоматско пребарување5*Кратко притиснете на копчето6*радио е краток притисок за последната радио7*Притиснете и држете го копчето за намалување на8*Кратко притиснете на копчето следно9*радио е краток притисок за следната радио10*Притиснете и задржете го копчето за да се зголеми11*Светлото на испуштање на прекинувачот, долго кога долго притиснете СОС катастрофа сигнал сјајна, може да се отвори светилка plug plug на телефон бесплатно

Nillkin Mini Outdoor Portable Bluetooth Speaker 4.0 IPX4 водоустойчив стерео звукова кутия безжична слушалка bluetooth sport за xiaomi
 • Новинка

Nillkin Mini Outdoor Portable Bluetooth Speaker 4.0 IPX4 водоустойчив стерео звукова кутия безжична слушалка bluetooth sport за xiaomi

71.36 BGN 46.00

Nillkin Мини Отворено Преносни Bluetooth Звучник 4.0 IPX4 Безжичниот Водоотпорен стерео звук кутија спорт bluetooth звучник за xiaomi meizu oneplusКарактеристики : Bluetooth specification : Bluetooth ООП 4.0 Вграденна полнење на батеријата, работното време до 5 часа...

мода Aerobull куче Куче главата Bluetooth 4.1 ремък булдог Bluetooth Безжичен високоговорител HIFI субуфер U диск подкрепа TF карта
 • Новинка

мода Aerobull куче Куче главата Bluetooth 4.1 ремък булдог Bluetooth Безжичен високоговорител HIFI субуфер U диск подкрепа TF карта

38.83 BGN 27.00

Параметарот : Тип : Bluetooth звучникКонекција : Bluetooth конекцијаЕфективна далечина : 10 метриBluetooth протокол : 4.1Интерфејс Тип : USBКапацитетот на батеријата : 2000 MAHЗачестеност одговор опсег : 20 Hz200 KHzИзлезна моќност : 5 WЈачина на бучава сооднос : ≥ 70dbНапојување : вграденво литиум батеријаКанал : 2.1Игра време : околу 5 часаПоддршка формат : У диск ТФкартичкаПроширена меморија : 32 GBБрој на говорници : 1Функција : Гласовен потсетник, повик на функцијаРежим на работа : ПритиснетеШколка материјал : пластикаПакување листа : 1 x говорникот1 x USB кабел за полнење1 x аудио кабел секој1 x lanyard1 x упатството заИспорака1.Ние Ќе Брод надвор вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail За Бесплатен Превозот.2.Ние ги доставуваме во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Преносим пластмасов домакински телефон пръстен усилвател на звука RJ11 6P2C обаждане сив
 • Новинка

Преносим пластмасов домакински телефон пръстен усилвател на звука RJ11 6P2C обаждане сив

BGN 2.62

Име На Производ : Засилена Телефон ИзмамникТип : 2Порта RJ11 6 P2 C ЖенскиМатеријал : ПластикаБоја : СиваГолемина : 9.7 cm x 5.7 x 2.7 cm / 3.9" x 2.4" x 1.1" (L*W*T)Тежина : 37gПакет Содржина : 1 x Проширија Телефон ИзмамникОвој производ е да се зголеми обемот на телефон ѕвони во бучни места.Да им помогне на слушнооштетени да се признае прстен доаѓање.9329 Производи Се Препорачува

Оригинален Xiaomi mini Bluetooth Speaker 2 преносими безжични Bluetooth v4. 1 говорител преносим безжичен HiFi високоговорител
 • Новинка

Оригинален Xiaomi mini Bluetooth Speaker 2 преносими безжични Bluetooth v4. 1 говорител преносим безжичен HiFi високоговорител

BGN 58.40

Опис На ПроизводотНови xiaomi говорникот верзија 2 топови TYMPHANY говорникот батерија 1200mah xiaomi bluetooth звучник 2 PC + АБС материјал BT 4.1Спецификација за производ Бренд : Xiaomi 100% оригинални xiaomi говорникот Добар квалитет на звукот од добар говорник 1200m Ah големи батерија За 7 часа на непрекината репродукција може да се користи долго време PC+АБС материјал Совршен чувствуваат, подобрување на процесот Bluetooth 4.1 Лесна конекција, поддршка на мобилен телефон, КОМПЈУТЕР, таблет и друга опрема Големи батерија, за 7 часа на батеријата Пакетот вклучува *1 x Bluetooth Звучник *1 x Полнење преку USB Кабел најчесто поставувани ПРАШАЊА 1),тоа Е Оригинал ? Да ,Ова е 100% Оригинални Xiaomi Говорник ,ние Добивање на стоки од Фабричките ...

Aiyima Audio Portable Speakers Professional Stage 500W Three-way Speaker Frequency Divider Crossover
 • Новинка

Aiyima Audio Portable Speakers Professional Stage 500W Three-way Speaker Frequency Divider Crossover

BGN 41.39

Филтер : три фреквенција Модел : 3601 Фреквенција : 40 Hz22 KHz MAX Моќност : 500 W Отпорност : 48 Ohm Големина : 189 * 120mm Апликации : Фаза и дома, DIY јазик1 Pc x Професионални фаза говорникот, триначин на говорникот Фреквенција Divider