6 Бр. / Опаковане. Колоездене На Велосипед Ремонт Инструмент Fix Kit Плоска Гума Гума Кръпка Тръба Гуми Бесклеевой Пластир Комплект Под Наем Гума Кръпка

6 Бр. / Опаковане. Колоездене На Велосипед Ремонт Инструмент Fix Kit Плоска Гума Гума Кръпка Тръба Гуми Бесклеевой Пластир Комплект Под Наем Гума Кръпка

BGN 3.00
-14 %
BGN 3.47

Брой продукти


6 Парчиња / Пакет Велосипедизам Велосипед Велосипед Поправка Поправи Комплет Дупна Гума, Гума Пневматик Цевка Печ Glueless Печ Комплет Нови Доаѓањето На Продажба
Бренд : Палците Нагоре
Име : Glueless Печ За Полнење
Внатрешната Цевка Печ : 6 Парчиња
Сандер Хартија : 1 Парче
Корисникот : Една Книга
Функција 1 : Силна Лепливоста , Ладно и Висока Температура Отпор
Карактеристика 2 : Полиран Директно По Паста
Функција 3 : Без Лепак ,Мала Големина , Донесе Лесно
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние нормално брод наредби за 1-5 дена. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во ,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне или намали царинските такси од страна на прогласување на објектите како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Понекогаш во некои земји царинската е строга. Корисниците се одговорни за увоз такси.ние совет дека со купување сте имале најдобри потврдат сите трошоци да се advoid проблеми во царинската управа. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди . 2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас во прв пат. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.


Подробности

търговска марка:
Гийо
Тип:
Комплекти За Ремонт На Гуми
Име:
Бесклеевой Пластир Комплект
Цвят:
Черен
Модел:
YP3205MP
Кръпка Автомобилна Камера:
6 броя
за опесъчаване хартия:
1 парче
Ръководство На Потребителя:
Една Книга
feature1:
Силна Адхезия
feature2:
Холодостойкость и устойчиви на висока температура
функция 3:
Полира веднага след нанасяне на паста
функция 4:
Липсата На Лепило, Малък По Размер, Лесно Се Пренася

Избор на купувачи

Електрически комплекти за преобразуване наем 48V 500W front хъб мотор комплекти system
 • Новинка

Електрически комплекти за преобразуване наем 48V 500W front хъб мотор комплекти system

318.40 BGN 302.00

ова е контролер за полнење за EUNORAU 48 V500 W центар моторни колекции, тоа е само работа со EUNORAU 500 W комплет, така што ве молиме проверете внимателно пред да ја купите.1.48 V20 A блокбран контролер2.850 C / DPC14 дисплеј со USB приклучок3...

2 бр./лот набор от инструменти за ремонт на велосипеди на коляновия вал стоманен кольцевое колелото болт гайка цикъл кривошипный Болт Кормило веригата сорт колелот
 • Новинка

2 бр./лот набор от инструменти за ремонт на велосипеди на коляновия вал стоманен кольцевое колелото болт гайка цикъл кривошипный Болт Кормило веригата сорт колелот

BGN 1.58

2273858765732486 Поправка Алатка за Полнење парче парче парче парче парче парче парче парче метар парче парче парче парче парче парче метар парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче метар парче парче парче парче Планински Велосипед Crankset Завртки Орев За Многоцветни Завртки Алуминиум Легура Crankset завртки Орев За Синџир Тркала Планински Велосипеди на Патот Велосипеди Синџир Тркала Crankset Завртки Завртки Орев Делови MTB Планински Велосипед на Патот Велосипед Многоцветни Завртки Алуминиум Легура Crankset Чудак Завртки Орев За Синџир Тркала Велосипеди Синџир Тркала Crankset Monolock Двојно Завртки Синџир прстен Завртки Chainring Чудак Гром Завртка за Велосипед Чудак Chainwheel Спецификација : Материјал : ултра висока јачина хром молибден челик Гром глава дијаметар : 12mm,Болт должина : 5.5 мм,7.5 mm,14mm Орев глава дијаметар : 12mm, Орев бунари со дијаметар : 9.8 мм, Орев должина : 4.5 мм,7.0 мм,11mm универзална велосипед синџир завртка на тркалото на стилот На болт : (1)се Користи за MTB патот велосипед refitting еден диск со Фиксен менувач еден диск ,fixie диск MTB плус,минус диск Виткање велосипед еден диск BMX еден диск DH,FR диск (2) Гром достапни средно растојание : 4.9 mm ве молиме бидете сигурни дека дебелина (диск и чудак) е над 4.9 mm Б стил болт : (1)Се користи за Фикс 2 диск заедно Поправи 1 диск и 1 заштитник покрие Поправи MTB ,виткање велосипед ,патот велосипед најголемите диск и средината диск (2)Гром достапни средно растојание : 6.4 милиметри ве молиме потврдете, ако дебелината (двете диск и чудак) е над 6.4 милиметри C стил болт : (1) се Користи за да се Поправи 2 дискови и заштитна маска Поправи 1 диск и заштитна маска обично се користи за виткање велосипед (2)Гром достапни средно растојание : 11mmВе молиме бидете сигурни дека дебелина (и пршлен ,чудак и капак)над 11mm Процес : прецизност ЦПУ,греење третман,electroplating,електрофореза Употреба : MTB,планински велосипед,мали тркала велосипед,BMX,песна велосипед,fixedgear,патот велосипед,виткање велосипед DH refitting или поправаат Овој Чудак Рака Одредување Болт е идеална replacment за повеќето стандардни рака гром...

Ховерборд умен двухколесный мини сгъваем електрически скутери електрически скейтборд литиева батерия LED Light E-Bike с CE & ROHS
 • Новинка

Ховерборд умен двухколесный мини сгъваем електрически скутери електрически скейтборд литиева батерия LED Light E-Bike с CE & ROHS

BGN 520.00

480 W Моќен Две Тркала Мини Виткање Електричен Скутер Литиум Батерија за LED Светло EВелосипед со CE & ROHS одобрен Погоден за деца , студенти, млади луѓе , патување , излети , патувања и Боја : Црна, Бела,црвена Батеријата Capacit : 8.8 / 10.4 АХ N.W...

E bike conversion комплекти 48V 1000W хъб motor controller резервни части sin-wave controller система с цветен LCD дисплей 850C
 • Новинка

E bike conversion комплекти 48V 1000W хъб motor controller резервни части sin-wave controller система с цветен LCD дисплей 850C

318.40 BGN 302.00

ова е контролер за полнење за EUNORAU 48 V1000 W центар моторни колекции, тоа е само работа со EUNORAU 1000 W комплет, така што ве молиме проверете внимателно пред да ја купите.1.48 V25 A гревотбран контролер (без бучава)2 .850 C / DPC14 шарени TFT дисплеј3.ИОАВТОБУС кабел 1 T4(исто како BBS)4 : Палецот гас5.V12 PAS(лесен за инсталација)6...

Безплатна доставка в 36 350 W електрически велосипед controller kit e велосипеди резервни части ebike преобразуване с датчик за въртящия момент 850C LCD дисплей
 • Новинка

Безплатна доставка в 36 350 W електрически велосипед controller kit e велосипеди резервни части ebike преобразуване с датчик за въртящия момент 850C LCD дисплей

350.40 BGN 333.00

Бесплатен превозот 36 V 350 W електричен велосипед контролер за полнење e велосипеди резервни делови ebike конверзија со вртежен момент сензор 850 C LCD дисплеј1.36 V18 A гревотбран контролер(без бучава) 2.850 C / DPC14 дисплеј со USB приклучок 3.ИОАвтобус кабел 1 T4 4.Десниот Палец пригушување 5.Bafang вртежен момент за светло 6.Кочница2Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

Многофункционални инструменти 11в1 комплект за ремонт на велосипеди набор от инструменти за ремонт на велосипеди гаечен ключ, отвертка верига Планински цикъл комп?
 • Новинка

Многофункционални инструменти 11в1 комплект за ремонт на велосипеди набор от инструменти за ремонт на велосипеди гаечен ключ, отвертка верига Планински цикъл комп?

7.44 BGN 7.00

11in1 Велосипед Поправка Постави Велосипед Поправка Алатка за Полнење Клуч Шрафцигер Синџир МашинаКарактеристики : 11 функции во еден велосипед поправка алатка за полнење.Усвојување на трајни јаглероден челик материјал.Уникатен дизајн, може да се здипли во мали димензии.Лесно да се носат и продавница.Функции : Синџир алатка за сечењеХексадецимален копче 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6mmПриклучок за клучДупчиња шрафцигерФилипс шрафцигерХексагонална шрафцигерСпецификации : Материјал : Јаглероден челикБоја : Црна / Сина / ЦрвенаУкината големина : 7.5 * 4 * 2cm / 2.95 * 1.57 * 0.79 воТежина : 171g / 6oz 1 x Велосипед Алатка Сет 1...

26 електрически велосипед 48V500W мотор електрически планински велосипед литиева батерия LCD smart Ebike assist pas гама велосипеди 60 км 40 км/ч
 • Новинка

26 електрически велосипед 48V500W мотор електрически планински велосипед литиева батерия LCD smart Ebike assist pas гама велосипеди 60 км 40 км/ч

2025.60 BGN 1843.00

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ ТИП ЕЛЕКТРИЧНИ ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕД Мотор со Голема брзина, brushless мотор 250 W / 500 W Батеријата 48 V ЛИТИУМ БАТЕРИЈА Контрола Избалансирани заштита Држачи за 48 V 2 AH (110 V220 V) Бустер Индукција енергија 3 Менувач менувањето на Електричен режим (Ниска / Средна / Висока брзина на три видови на чекање) ГореБрзина 48 V 40 KM / H (500 W) Опсег 13 A(5060 KM) Рамка Јаглероден челик виткање рамка Гуми 24inch / 26inch Тркала челични тркала (500w мотор ) / 6spokes тркала(250w мотор) МАКС Вчитување 150kg Пакување големина 98*34*76cm Пренос Јапонски shimano 21 брзина систем на Амортизацијата Напред и назад механички амортизацијата Синџир на тркалото на Планински велосипед за синџир тркала Летаат тркала 7 flywheel Тежина, 2325kg(Вклучувајќи батерии)Напомена : во Зависност од временските услови, условите на патот, оптоварување, температурата на воздухот, максимална брзина и километражата имаат одредена празнина.Предмет на фактичката состојбаНашиот тест е врз основа на тежината на 60 KG моделот на рамен пат, ветрот брзина не надминува 3 нивоа на добиените податоци.Услови за користење на услугитеКонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

Наем На Велосипед Стоманена Верига Прекъсвач Разпределител Мотор Верига, Нож Remover Е Инструмент Твърди Велосипеди Ремонт Инструмент Пин Дърва Устройство
 • Новинка

Наем На Велосипед Стоманена Верига Прекъсвач Разпределител Мотор Верига, Нож Remover Е Инструмент Твърди Велосипеди Ремонт Инструмент Пин Дърва Устройство

7.07 BGN 5.00

Велосипедот Велосипедизам Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Смена Алатка Солидна Поправка Алатка Велосипед Синџир Pin Splitter УредОбјектот Специфики : Име : Синџир уред за сечењеТежина : Околу.135gСе работи за : сите заеднички велосипед синџириМатеријал : Висок јаглероден челикБоја : Како на сликата покажува1 X Велосипед Возење Велосипед Челик Синџир Прекинувач1...

GREENTIME High Quality 36V 250W E-bike Brushless Motor Controller BLDC Motor Driver
 • Новинка

GREENTIME High Quality 36V 250W E-bike Brushless Motor Controller BLDC Motor Driver

BGN 16.93

Ако сте биле нови или почетник за ebike или не се запознаени со поврзување контролори, ве молиме да не се цел на нашите контролори, имаме жици фотографија во вебстраница, ве молиме проверете прво, пред ставање на ред! Ако контролорот не одговара за вашиот ebike, ве молиме исто така, не се цел тоа! Ви благодариме!Ако сте ebike поправка продавница или ebike делови препродавачи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде повеќе попуст! Ние само се продава високо квалитетни производи, ако сте имале проблеми со квалитетот, ние ќе ви даде 100% гаранција!36 V 250 W Brushless DC мотор контролер / Електричен Велосипед КонтролерКарактеристики : 1)Стапка напон : DC36 V2)Стапка на моќност : 250 W (може да се користи за 100 W250 W bldc мотори)3)Номинална струја : 67А4)Поднапон заштита : 31 V5)Тековна ограничен : 15 A±0.5 A6)Ефикасност : ≥83%7)Потрошувачка : 8)Контролер категорија : Brushless еднонасочна струја9)Применлив модел : електричен велосипед,електричен скутер,електричното возилоФункции : 1)Супер ниско ниво на бучава при стартување2)За Ограничување На Брзина3)Поднапон за заштита на4)Подструјна заштита5) EABS сопирачки6)Вода доказФункции може да се прилагоди.Големина : 90*52*30ммНето Тежина : 0.20 килограмиНапомена : ние обично испратите контролер од оние што ги имаме во акции, случајно, понекогаш контролорот не е со точно истите жици како сме поврзани на интернет (бидејќи понекогаш од различни најголемиот дел цел од фабриката тие додаваат различни функции), се надевам дека клиентите би можеле да разберат, доколку имате посебни барања за функции, ве молиме оставете msg да ни или разговор со нас онлајн пред да го поставите цел, тогаш може да се направи на контролорот целосно како клиенти е барања, ова е многу важно, ве молиме прочитајте ги внимателно пред ставање на ред, ви благодарам!!!Ве молиме погледнете го прилогот жици фото :

Bicicleta Electric Bicycle Conversion Kit System for 36V350W хъб мотор комплект
 • Новинка

Bicicleta Electric Bicycle Conversion Kit System for 36V350W хъб мотор комплект

350.40 BGN 333.00

Ова е контролер поставува само за EUNORAU 36 V350 W верзија комплет систем ,ве молиме проверете внимателно пред цел.​1.36 V18 A гревотбран контролер(без бучава) 2.850 C / DPC14 дисплеј со USB приклучок 3.ИОАвтобус кабел 1 T4 4.Десниот Палец пригушување 5.Bafang вртежен момент за светло 6.Кочница2Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги...

27.5 icnh електрически ebike 48V10AH литиева батерия BAFANG 350W mid home motor 27speed променлива скорост на електрически планински велосипед pas 80
 • Новинка

27.5 icnh електрически ebike 48V10AH литиева батерия BAFANG 350W mid home motor 27speed променлива скорост на електрически планински велосипед pas 80

2574.72 BGN 2343.00

Услови за користење на услугитеКонфигурацијаПоради различни производство серија, делови може да се промени, ние и ветуваме на сите промени ќе има нема debasement на квалитетот на делови, се КОРИСТИ само еквивалент одделение за конфигурација за замена, ве молиме остатокот увери купување...

Новият пристигането 1бр помпа Колоездене на велосипед конвертирате Presta в Schrader мотор вентил адаптер за тръба помпа инструмент Безплатна доставка
 • Новинка

Новият пристигането 1бр помпа Колоездене на велосипед конвертирате Presta в Schrader мотор вентил адаптер за тръба помпа инструмент Безплатна доставка

1.44 BGN 1.00

Нови Пристигнување 1 Pcs Пумпа Велосипед Конвертирате Presta да Schrader Велосипед Вентил Адаптер Цевка на Пумпа Алатка Бесплатен ПревозотВе молиме оставете порака за да ми каже боја,или случајно испратена ! !Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет...

Колоездене Колоездене колоездене верига прекъсвач разпределител нож ремонт инструмент с спицевым ключът безплатна доставка shippingdrop
 • Новинка

Колоездене Колоездене колоездене верига прекъсвач разпределител нож ремонт инструмент с спицевым ключът безплатна доставка shippingdrop

BGN 4.86

Велосипед Возење Велосипед Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Машина Поправка Алатка Со КлучКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Супер мини, лесно да се носатЕден брзина велосипед синџир и обичните брзина синџир може да биде спречено лесноМини големина со мултифункција Синџир прекинувач со зборуваше клуч 13 / 14 / 15 GСе користи за заеднички велосипед синџир 1 / 2 * 1 / 8 и 1 / 2 * 3 / 32Убав дизајн за вашите мали џеб.Неопходна алатка за надворешна велосипедизамПрактичен и лесен за користењеСпецификации : Материјал : ЧеликБоја : СребренаГолемина : 7cm x 4.8 cm(Lx W)Пакетот Вклучува : 1 x Велосипед Синџир Машина Поправка Алатка Со КлучДобредојдовте да контактирате со нас за пад на превозот и трговија на големо цел!Ние не се вклучени секоја компанија датотека, реклама датотеки и така натаму во парцела!Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 34days по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост, EMS, e Packet, DHL, UTEC( За 612 Дена да Ukrain со следење информации), CDEK (Околу 1525 Дена да Русија со следење информации) , според вашиот избор, кога прави нарачка .3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.4.Ние не сме одговорни за задоцнувањето предизвикано од сопствени грешки,Увозните давачки,даноци, придонеси или други сопствени такса.5...

Ръчно ръкохватката под наем на велосипеди ключ стопорное пръстен крак ключ-ниска категория демонтажный комплект YC-502A Herramientas Bicicleta инструмент
 • Новинка

Ръчно ръкохватката под наем на велосипеди ключ стопорное пръстен крак ключ-ниска категория демонтажный комплект YC-502A Herramientas Bicicleta инструмент

23.84 BGN 19.00

Име : Подели картичка фабрика летаат flywheel клуч помошна алатка синџирБренд : ВЕЛОСИПЕД РАКАМодел : YC502 AБоја : Црвена и црнаЛегиран челик YNB + Синџир Материјал : Тежина : 208gКарактеристики : 1.15 / 16 MM Клуч2 Flywheel КлучДното Заградата Ги Растурајте Комплет 3Нашите кооперативни логистички компании вклучуваат : Ali Express Saver Превозот Ali Express Стандард Превозот Ali Express Премиум Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Кина Пост Обичен Мал Пакет е Пакет Сингапур Пост 4 PX Aramex Русија ЕкспресSPSR ЕМС eЕМС DPEX DHL ПРОЗОРЦИ FEDEx IP / IE, Со цел да се направи на купувачот ја прими стоката безбедно и брзо,Ние автоматски ќе изберете најсоодветниот логистика за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека ако имате посебни барања за логистика, ве молиме да ни оставите порака, Купувачот Совети : 1...

Открит Къмпинг Стомана Пластмасов Карабинер D Форма На Ключодържател Клип Обтегач Модула Кука
 • Новинка

Открит Къмпинг Стомана Пластмасов Карабинер D Форма На Ключодържател Клип Обтегач Модула Кука

1.38 BGN 1.00

Опис : BRAND NEW!! ВИСОК КВАЛИТЕТ!! Лесен, лесен за носење, Идеален за надворешна активност На пролет натоварени портата затворање carabiner кука дизајн за полесно носење...

WEST BIKING Bicycle Repair Tools чанта с мини велосипеди помпа мултифункционални комплекти инструменти за велосипеди гаечни ключове инструменти за ремонт на гуми велосипедни и?
 • Новинка

WEST BIKING Bicycle Repair Tools чанта с мини велосипеди помпа мултифункционални комплекти инструменти за велосипеди гаечни ключове инструменти за ремонт на гуми велосипедни и?

46.72 BGN 25.00

Велосипед воздушна Пумпа Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Поправка Алатки Торба со Мини Велосипед Пумпа Мултифункционален Велосипед Алатки Колекции Клучеви Гуми Поправка Алатки Алатки ВелосипедПроизвод Пакет Вклучува : 1 x Мини Велосипед Пумпа1 x Гуми Поправка Алатки1 x Мултифункција Виткање Алатки1 x Коска тип Хексадецимален Клучеви1 x Торба за ВелосипедShippment : (Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, ТНТ)1020 Работни Дена | Јапонија, Сингапур, Кореја, Малезија, Тајланд, Индонезија1225 Работни Дена | Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Италија, Израел, Австрија, Австралија, Ирска, Бугарија, Полска1226 Работни Дена | Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Словачка, Грција, Унгарија, Белгија, Данска, Финска, Словенија, Хрватска, Шпанија1327 Работни Дена | Турција, Нов Зеланд, Руски, Украина, Белорусија, Филипини, Романија, Литванија2045 Работни Дена | БразилГолемина или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Практичен Мотор Кривошипный Аспиратор-Ниска Категория Отстраняване Набор От Инструменти За Ремонт
 • Новинка

Практичен Мотор Кривошипный Аспиратор-Ниска Категория Отстраняване Набор От Инструменти За Ремонт

BGN 10.50

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Неопходна алатка за надворешна велосипедизамПрактичен и лесен за користењеСпецификации : Материјал : ЧеликБоја : ЦрнаЧудак : Големина : Прибл...

PCycling 3 в 1 мотор ръкохватката верига демонтаж ключ Колоездене ремонт инструмент-ниска категория удобни инструменти за отстраняване на
 • Новинка

PCycling 3 в 1 мотор ръкохватката верига демонтаж ключ Колоездене ремонт инструмент-ниска категория удобни инструменти за отстраняване на

25.63 BGN 13.00

Карактеристики : 3 клуч комбинирани во 1 алатка.Се користат за отстранување и вградување на flywheel .45# хром позлатен јаглероден челик за да се обезбеди тешки квалитет.Лесен за употреба, лесно да се носат.Спецификации : Боја : Црвено + сребро.Материјал : 45# јаглероден челикДолжина : 20cm / 7.9 воТежина : 200g / 7.1 озПакет Листата : 1 * 3 во 1 Велосипедизам Поправка Алатка

обичай МТБ 26inch електрически снежна байк плаж електрически велосипед 48V мощност 1000 w мощен мотор мастни гуми офроуд електрически планински ebike
 • Новинка

обичай МТБ 26inch електрически снежна байк плаж електрически велосипед 48V мощност 1000 w мощен мотор мастни гуми офроуд електрически планински ebike

2878.56 BGN 2619.00

Овој производ е сопствен производ, откако исплата потврда цел ќе бидат неотповикливи Ве молиме бидете внимателни! Моќен Brushless Gearless Центар Моторни 48 V 1000 W / 1500 W Задните Тркала Електричен Велосипед DIY Конверзија Колекции со LCD3 Екранот Мирен и Сигурен Brushless Gearless Центар Мотор со Висок Квалитет 12 MOSFET 48 V 26 A ±1 Контролор, Вклучува крстарење и Поддршка на Регенеративната Функцијата, ќе ја полните батеријата Висока Моторни Ефикасност Полна Брзина : околу 5060km / час Центар осипување ширина : 100mm пред или 135mm задните Сертификат : CE, CCC, EN15194, ИСО 9001 : 2000 Leadtime 57 дена Тоа ќе потрае околу 57 дена за нас да се изгради и тестира оваа нова батерија пакет за вас...