нова мода еднорог кон окачване кръг кръст на верига от къси на дълги мъжки дамски сребърни колиета, бижута подарък

нова мода еднорог кон окачване кръг кръст на верига от къси на дълги мъжки дамски сребърни колиета, бижута подарък

BGN 1.00
-34 %
BGN 1.52

Брой продукти

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.


Подробности

Основният Цвят На Камъка:
Дължина 40 см, дължина 45 см, дължина 50 см, дължина 60 см, дължина 70 см, дължина 80 см
търговска марка:
Xi Xiang
Тип На Метали:
тибетское сребро
Пол:
Мъже
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Моторен Тип:
Няма
Материал:
Метални
Стил:
Модерен
Формамодел:
Домашни любимци
Размер На Кулон:
35*15мм
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Няма
Съвместимост:
Няма

Избор на купувачи

Ретро Жените И Мъжете Изкуствена Кост Восък Кабел Ин Ян Тай Чи Костенурка Висулка Колие Подарък
 • Новинка

Ретро Жените И Мъжете Изкуствена Кост Восък Кабел Ин Ян Тай Чи Костенурка Висулка Колие Подарък

1.62 BGN 1.00

Спецификации : Ретро Јин Јанг шема желка pendant за мажите и жените.Прилагодлива должина на ѓердан, погодни за повеќето луѓе.Ѕверот подарок за некој посебно.Тип : ЃерданПол : Жените, МажитеСтил : ГроздоберМатеријал : Faux КоскаПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, КлубКарактеристики : Желка Pendant, Јин Јанг Шема, Ретро ДизајнPendant Големина : 3.7 cm x 4.3 cm x 1.2 см / 1.46" x 1.69" x 0.47" (Прибл.)Ѓердан Должина : 45см 80см / 17.72" 31.50" (Прибл.) (Прилагодливи)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан

3 Бр. / Компл. Най-Добрите Приятели Завинаги Висулка Колие Сплав Инкрустирани Кристали Ново Разбито Сърце Срастването
 • Новинка

3 Бр. / Компл. Най-Добрите Приятели Завинаги Висулка Колие Сплав Инкрустирани Кристали Ново Разбито Сърце Срастването

BGN 1.94

1.5*1.5 cmПред да се купи1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може многу малку од горенаведените слики3 : големината може да има 23cm се разликува поради maunal мерење.4 : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

BEIER 2017 нов магазин високо качество на лисица висулка колие хладен животни верига бижута за човек цена на едро BP8-235
 • Новинка

BEIER 2017 нов магазин високо качество на лисица висулка колие хладен животни верига бижута за човек цена на едро BP8-235

BGN 5.26

Слика ШоуПакетСите приврзоци со бесплатен дар синџир синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3.0 mm ширина должина 60см).ако ви треба други подобро синџир...

седемте чакри фаншион безплатна доставка ръчно изработени мивка ископаемый натурален аммонит камък черна кожа роза за бижута направи 2 бр./лот
 • Новинка

седемте чакри фаншион безплатна доставка ръчно изработени мивка ископаемый натурален аммонит камък черна кожа роза за бижута направи 2 бр./лот

BGN 20.32

седум чакра fanshion бесплатен превозот рачно изработени conch фосилни природни ammonite камен црна кожа се зголеми за накит направи 2бр / многуголемина:3550ммколичина:2 парчиња / многустил : трендовскиматеријал : природен каменОвој производ е природен камен ,па боја не е ист како на сликата ,simlar како тоа!Ако имате било какви прашања ,можете да нè контактирате слободно ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

30шт кухи контур Le Petit Little Prince колие животно добро щастливо оригами слон в Змеином огърлица за рождения Ден
 • Новинка

30шт кухи контур Le Petit Little Prince колие животно добро щастливо оригами слон в Змеином огърлица за рождения Ден

80.00 BGN 64.00

Опис на производот : N146 Шупливи Преглед Le Petit Малиот Принц Ѓердан Животинско Добра Среќа Оригами Слон во Змија Ѓердани за Роденден

50x18mm мода са ръчно изработени от стъкло прозрачно колие желание кристални, стъклени глобуси слушалка звънец формата на бижута находище на стъклена бутилка банки
 • Новинка

50x18mm мода са ръчно изработени от стъкло прозрачно колие желание кристални, стъклени глобуси слушалка звънец формата на бижута находище на стъклена бутилка банки

125.33 BGN 113.00

ОписНашата продавница вебсајт : Големина на чаша свет цевка : 50 (висина) x 18mm (дното дијаметар) На сет : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , без додатен Материјал : Стакло топката со бакар метални наоди Белешки : Тие се полуготови производи , ќе треба DIY со лепакPls Забелешка : 1...

Злато-цвят неръждаема стомана фъстъци формата на огърлица и висулка 18x63mm натурален жълт камък нефрит Циркон инкрустация верига за окачване B3330
 • Новинка

Злато-цвят неръждаема стомана фъстъци формата на огърлица и висулка 18x63mm натурален жълт камък нефрит Циркон инкрустация верига за окачване B3330

31.97 BGN 19.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

горещи сребърни модни колиета за жени кръст с 8 думата висулка дълго колие макси колиета сватбени декорации
 • Новинка

горещи сребърни модни колиета за жени кръст с 8 думата висулка дълго колие макси колиета сватбени декорации

3.18 BGN 3.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјајБез никел / antiallergicГОЛЕМИНА : тежина : 8.1производ информации Информации : тежина : 8.1 gНие сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(2060days)Бесплатен превозот Express (312days )Бесплатен превозотСад5200 Бесплатен Превозот Преку Eпакет,>=200Преку DHLКанада / Франција / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Isreal / Норвешка / Саудиска Арабија730 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,30200 Бесплатен Превозот Преку EПакет>=200Преку DHL / EMS / AramexРусија Федерација / Украина7200 Бесплатен Превозот преку EПакет>=200Преку EMSПовеќето Блискиот Исток Земји730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку AramexБразил730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,Експрес Shippment, Pls контактирајте со насДруги countrys730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку DHL / EMSАко ви треба подарок кутија, Можете да платите за од1)...

Doreen Box Handmake Gold Color цинк сплав с отворен заден панел окачване за направи си САМ смола Half Moon Star Shape 42x 42 милиметра, 1 бр
 • Новинка

Doreen Box Handmake Gold Color цинк сплав с отворен заден панел окачване за направи си САМ смола Half Moon Star Shape 42x 42 милиметра, 1 бр

1.60 BGN 1.00

Цинк Базирани на Алуминиумски Отворени Врати Рамки За DIY Смола ПриврзоциСпецификација : 30мм(1 1 / 8") x 19mm( 6 / 8"), 1 ПарчеТежина : 1.76 gМодел : Половина месечинатаЛепак&Пигмент за DIY смола приврзоци : DIY алатка ПВЦ sequins : Добредојдовте на Нашата Продавница~~ Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време...

Колие от кровавика и Перидотов сребърен панел на върха на мед, 51,5 см, N1105
 • Новинка

Колие от кровавика и Перидотов сребърен панел на върха на мед, 51,5 см, N1105

BGN 14.27

7 Total Должина : 51.5 cm, 42.2 g,Главниот камен големина : x 36.1 20.6 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

925 Сребро Двойно Скачане Делфините Са Кухи Любов Сърцето Висулка Колиета Колиета Колиета Колиета, Бижута За Жени
 • Новинка

925 Сребро Двойно Скачане Делфините Са Кухи Любов Сърцето Висулка Колиета Колиета Колиета Колиета, Бижута За Жени

26.48 BGN 21.00

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 26.2*16.2 mmПовод Подароци, Партија, Ангажман, ГодишнинаКоличина Примерок цел / Микс цел / Прилагодите е добредојден

5 бр. / лот, естествен Индийски Ag ate Freeform slab stick окачване, злато обернутое суровини Ag ate slice Arrow shape окачване колие бижута
 • Новинка

5 бр. / лот, естествен Индийски Ag ate Freeform slab stick окачване, злато обернутое суровини Ag ate slice Arrow shape окачване колие бижута

32.77 BGN 31.00

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

Druzy мода на Едро за продажба на 3 бр. горещи продажба на естествен камък колие окачване Тай Чи Чи на Ин Ян Чар окачване Безплатна доставка
 • Новинка

Druzy мода на Едро за продажба на 3 бр. горещи продажба на естествен камък колие окачване Тай Чи Чи на Ин Ян Чар окачване Безплатна доставка

31.98 BGN 22.00

Добредојдовте на нашата продавницаDruzy Мода трговија на Големо 3pcs Топла Продажба на Природен Камен Ѓердан Приврзоци Таи Ji Чи Јин Јанг Шарм Приврзоци Бесплатен ПревозотОпис на производот : Боја : како на сликатаГолемина : 2.9*2.5 cmКоличина : 3pcsСтил : популарната

CHENGXUN антично злато животни висулка мъжки момчета Дракон колие подарък за Свети Валентин скандинавски викинг езически Амулет бижута за приятели
 • Новинка

CHENGXUN антично злато животни висулка мъжки момчета Дракон колие подарък за Свети Валентин скандинавски викинг езически Амулет бижута за приятели

BGN 6.06

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеПодарок за : Таткото / брат / момчињаПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

3 компл. / лот 50*18 мм тръба стъклен глобус античен бронз / сребро класически основен мъниста капачка набор от стъклени флакони висулка стъклена бутилка изводи
 • Новинка

3 компл. / лот 50*18 мм тръба стъклен глобус античен бронз / сребро класически основен мъниста капачка набор от стъклени флакони висулка стъклена бутилка изводи

BGN 8.00

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

Голям Кристал Чар Колиета Яки Класически Широк Черно Кадифе Лента Мода Жените Колие Марка Бижута
 • Новинка

Голям Кристал Чар Колиета Яки Класически Широк Черно Кадифе Лента Мода Жените Колие Марка Бижута

8.14 BGN 7.00

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни...

2017 Нов Модерен Прекрасен Домашен Любимец Куче, Нокти На Котка Отпечатък Висулка Колие 3 Цвята Сплав Окачване Куче Колиета Линк Верига Огърлица
 • Новинка

2017 Нов Модерен Прекрасен Домашен Любимец Куче, Нокти На Котка Отпечатък Висулка Колие 3 Цвята Сплав Окачване Куче Колиета Линк Верига Огърлица

2.37 BGN 2.00

Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало / трговија на Големо / Dropshipping .Сакате да имате добар шопинг искуство

20pcs 6мм 8мм 10мм 12мм 14mm 16mm 18мм 20 mm 25мм топчета разход на стъклен глобус бутилка бутилка висулка стъклен медальон бижута изводи
 • Новинка

20pcs 6мм 8мм 10мм 12мм 14mm 16mm 18мм 20 mm 25мм топчета разход на стъклен глобус бутилка бутилка висулка стъклен медальон бижута изводи

15.94 BGN 15.00

Опис20set / многу само стаклена топка6mm топка8мм топка10 3мм отвори12 3мм отвори14 4mmm отвори16 4mm отвори18 отворен 5mm20 отвори 5mm25 отвори 5mmВклучува : galss goble., не се вклучуваат играчка во стакло шоуPls Забелешка : 1...

WT-BC084 на Едро потребителски блестящи кубичен Циркон триъгълник мъниста верига с щепкой покритие на веригата потребителски дължина 5 м/лот бижута
 • Новинка

WT-BC084 на Едро потребителски блестящи кубичен Циркон триъгълник мъниста верига с щепкой покритие на веригата потребителски дължина 5 м/лот бижута

BGN 107.20

WTBC084 трговија на Големо Обичај Светкавиот Кубни Циркон Триаголник Монистра Синџир Со Sliver Позлатен Синџир Обичај Должина 5m / многу НакитТочка Законик : WTBC084Материјал : злато позлатен синџир & шарм монистра; монистра за 6mmКоличина : 5 метри / многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 метри.Боја : Sliver БојаЗаврши : Sliver electroplated на месингОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендПовеќе дизајнПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

Нови Сладки Летни Дамски Къси Колиета Геометрични Мъниста Дървени Висулка Бонбони Цвят Колиета Огърлици Високо Качество На Бижутата
 • Новинка

Нови Сладки Летни Дамски Къси Колиета Геометрични Мъниста Дървени Висулка Бонбони Цвят Колиета Огърлици Високо Качество На Бижутата

10.82 BGN 9.00

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Нова Слатка Летни Жена Кратки Ѓердани Геометриски Монистра Дрво Pendant Бонбони Бои Chokers Ѓердани Висок Квалитет Мода Накит

неръждаема стомана кръста колие с веригата на мъже, жени луксозни AAA+ кубичен цирконий Crystal черни хип-хоп бижута P2575G
 • Новинка

неръждаема стомана кръста колие с веригата на мъже, жени луксозни AAA+ кубичен цирконий Crystal черни хип-хоп бижута P2575G

25.54 BGN 13.00

ТОПЛА ПРОДАЖБАzirco Стил : мода накит , pendant ѓердан Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик, жолто злато во боја, црна позлатен пиштол Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

ароматерапия инхалатор заключване колие прохладни медальони ароматерапия, бижута Канада
 • Новинка

ароматерапия инхалатор заключване колие прохладни медальони ароматерапия, бижута Канада

BGN 33.02

етерично масло diffuser locket ѓердан со природни лава камен внатре edl4545zz3 Материјал : вулкански камен,метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни...

Високо качество на мъже, хип-хопа, Bling Iced Out Cube Chain колие злато галванично Маями кубинското връзка блестящи диамантени колиета Битник
 • Новинка

Високо качество на мъже, хип-хопа, Bling Iced Out Cube Chain колие злато галванично Маями кубинското връзка блестящи диамантени колиета Битник

49.58 BGN 40.00

Екстракрупни 128g Тешки 24 K Вистински Злато Electroplated МАЈАМИ КУБАНСКАТА ЛИНК Сјајна Diamante Ѓердани Битник Мажите Хип Хоп Синџири 75смМатеријал : Алуминиум & Сјајна Кристал Кристал & 18 K Вистински Злато ПозлатенNeckalces Големина : 75см*1.5 cmЃердани Тежина : 128 gБоја : ЗлатнаПакетот Вклучува : 1 компјутер Neckalces како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...