Горещи Нови Усукване Моменти Чисто Черно Кадифе Кожа Стари Ретро Писмо Колие Макси Изявление Колие Колие За Жени 2018 Бижута

Горещи Нови Усукване Моменти Чисто Черно Кадифе Кожа Стари Ретро Писмо Колие Макси Изявление Колие Колие За Жени 2018 Бижута

BGN 1.60

Брой продукти


започнете
крајот
1. Добиете забава на почетната страница во нашата продавница. 2. Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето. (ако сакате да се одржи еден цел за многу предмети, ве молиме изберете вашиот омилен предмет, превозот метод и квантитетот, а потоа кликнете на "Додади во Кошничка" копче) 3. Пополнете во вашиот превозот адреса, име и презиме, телефон, и да се плати за нарачката. 4. Ако треба да одберете да ја купите превозот начин да го испратите вашиот пакет,вие само треба да нарачате еден од производот товар, сите други производи ќе биде бесплатен превозот. 5. Чекање за стоки и пишување повратни информации. 6. Ако вашата цел повеќе од $150, ние ќе ги пренесе за вас од страна на EMS или DHL слободно. Ако вашата нарачка помалку од $150, ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако сакате да се достави од страна на бизнис експрес Легура накит не бара многу скапи за одржување на вода за одржување . Толку долго, како да се избегне киселина и метал и влажна средина на тоа. Влажна средина вклучува : капење, перење лицето, многу потење. Ве молиме да се исуши Пред складирање. се става во запечатено накит кутија или запечатени opp вреќа. Тоа е најдобро да се стави desiccant во кутија за накит или opp вреќа.


Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
OEM
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
ЖЕН ТОМОМИ
Тип Колиета:
Колие-Chokers
Пол:
Жени
Номер На Модела:
XL490
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Формамодел:
Писмо
is_customized:
Yes
Функция:
/
Съвместимост:
/
Дължина на веригата:
30 СМ + 5 см удължаване на веригата

Избор на купувачи

dongsheng Легендата за Зельде Дъх на дивата природа колие колие винтидж колие с висулка очите лого, висулки подарък -30
 • Новинка

dongsheng Легендата за Зельде Дъх на дивата природа колие колие винтидж колие с висулка очите лого, висулки подарък -30

2.88 BGN 2.00

dongsheng Легендата на Zelda Здив на Диви ѓердан ѓердан гроздобер Pendant Ѓердани очи логото шарм подарок 30 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.3*3.3 cm Тежина : 12g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Ръчно изработени уникален двоен кръг колиета златото е метал cosplay партия кожена яка Sub фетиш Огърлица за жени, момичета
 • Новинка

Ръчно изработени уникален двоен кръг колиета златото е метал cosplay партия кожена яка Sub фетиш Огърлица за жени, момичета

26.46 BGN 20.00

Рачно изработени Уникатни Двојно ОПрстен Ѓердан од Злато Метал Cosplay Партија Кожа Јака Под Фетиш Ѓердан за Жени, ДевојкиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

3 Бр. / Компл. Най-Добрите Приятели Завинаги Висулка Колие Сплав Инкрустирани Кристали Ново Разбито Сърце Срастването
 • Новинка

3 Бр. / Компл. Най-Добрите Приятели Завинаги Висулка Колие Сплав Инкрустирани Кристали Ново Разбито Сърце Срастването

BGN 1.94

1.5*1.5 cmПред да се купи1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може многу малку од горенаведените слики3 : големината може да има 23cm се разликува поради maunal мерење.4 : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

седемте чакри фаншион безплатна доставка ръчно изработени мивка ископаемый натурален аммонит камък черна кожа роза за бижута направи 2 бр./лот
 • Новинка

седемте чакри фаншион безплатна доставка ръчно изработени мивка ископаемый натурален аммонит камък черна кожа роза за бижута направи 2 бр./лот

BGN 20.32

седум чакра fanshion бесплатен превозот рачно изработени conch фосилни природни ammonite камен црна кожа се зголеми за накит направи 2бр / многуголемина:3550ммколичина:2 парчиња / многустил : трендовскиматеријал : природен каменОвој производ е природен камен ,па боја не е ист како на сликата ,simlar како тоа!Ако имате било какви прашања ,можете да нè контактирате слободно ,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Високо качество на мъже, хип-хопа, Bling Iced Out Cube Chain колие злато галванично Маями кубинското връзка блестящи диамантени колиета Битник
 • Новинка

Високо качество на мъже, хип-хопа, Bling Iced Out Cube Chain колие злато галванично Маями кубинското връзка блестящи диамантени колиета Битник

49.58 BGN 40.00

Екстракрупни 128g Тешки 24 K Вистински Злато Electroplated МАЈАМИ КУБАНСКАТА ЛИНК Сјајна Diamante Ѓердани Битник Мажите Хип Хоп Синџири 75смМатеријал : Алуминиум & Сјајна Кристал Кристал & 18 K Вистински Злато ПозлатенNeckalces Големина : 75см*1.5 cmЃердани Тежина : 128 gБоја : ЗлатнаПакетот Вклучува : 1 компјутер Neckalces како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Злато-цвят неръждаема стомана фъстъци формата на огърлица и висулка 18x63mm натурален жълт камък нефрит Циркон инкрустация верига за окачване B3330
 • Новинка

Злато-цвят неръждаема стомана фъстъци формата на огърлица и висулка 18x63mm натурален жълт камък нефрит Циркон инкрустация верига за окачване B3330

31.97 BGN 19.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

20pcs 6мм 8мм 10мм 12мм 14mm 16mm 18мм 20 mm 25мм топчета разход на стъклен глобус бутилка бутилка висулка стъклен медальон бижута изводи
 • Новинка

20pcs 6мм 8мм 10мм 12мм 14mm 16mm 18мм 20 mm 25мм топчета разход на стъклен глобус бутилка бутилка висулка стъклен медальон бижута изводи

15.94 BGN 15.00

Опис20set / многу само стаклена топка6mm топка8мм топка10 3мм отвори12 3мм отвори14 4mmm отвори16 4mm отвори18 отворен 5mm20 отвори 5mm25 отвори 5mmВклучува : galss goble., не се вклучуваат играчка во стакло шоуPls Забелешка : 1...

Търговия на едро мода гореща красива естествена резба цвете камък висулка скъпоценен камък колие R54
 • Новинка

Търговия на едро мода гореща красива естествена резба цвете камък висулка скъпоценен камък колие R54

20.78 BGN 17.00

Опис Состојба : Нова Тежина : 100g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Chran New Fashion Multi Layer Tassel Chain екзотично бельо мини рокля плаж Cover Up Секси Chain Bra Bralette Носете Бижута CR4135
 • Новинка

Chran New Fashion Multi Layer Tassel Chain екзотично бельо мини рокля плаж Cover Up Секси Chain Bra Bralette Носете Бижута CR4135

46.34 BGN 38.00

Chran Нова Мода Мулти Слој Tassel Синџир Егзотични долна Облека Мини Фустан Плажа Cover Up Секси Синџир Градник Bralette Носат Накит CR4135ПОДГОТВЕНИ ДА БРОДТука е голема и тотално уникатно парче што го прави стар "мал црн фустан' се земе за сосема поинакво значење!Ова тело синџир што ми се допаѓа да го нарекуваат тоа, додава совршен износ на деко на вашиот откако сите премногу едноставен партија се облекуваат...

CHENGXUN антично злато животни висулка мъжки момчета Дракон колие подарък за Свети Валентин скандинавски викинг езически Амулет бижута за приятели
 • Новинка

CHENGXUN антично злато животни висулка мъжки момчета Дракон колие подарък за Свети Валентин скандинавски викинг езически Амулет бижута за приятели

BGN 6.06

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеПодарок за : Таткото / брат / момчињаПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

Ретро Жените И Мъжете Изкуствена Кост Восък Кабел Ин Ян Тай Чи Костенурка Висулка Колие Подарък
 • Новинка

Ретро Жените И Мъжете Изкуствена Кост Восък Кабел Ин Ян Тай Чи Костенурка Висулка Колие Подарък

1.62 BGN 1.00

Спецификации : Ретро Јин Јанг шема желка pendant за мажите и жените.Прилагодлива должина на ѓердан, погодни за повеќето луѓе.Ѕверот подарок за некој посебно.Тип : ЃерданПол : Жените, МажитеСтил : ГроздоберМатеријал : Faux КоскаПрилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, КлубКарактеристики : Желка Pendant, Јин Јанг Шема, Ретро ДизајнPendant Големина : 3.7 cm x 4.3 cm x 1.2 см / 1.46" x 1.69" x 0.47" (Прибл.)Ѓердан Должина : 45см 80см / 17.72" 31.50" (Прибл.) (Прилагодливи)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан

30шт кухи контур Le Petit Little Prince колие животно добро щастливо оригами слон в Змеином огърлица за рождения Ден
 • Новинка

30шт кухи контур Le Petit Little Prince колие животно добро щастливо оригами слон в Змеином огърлица за рождения Ден

80.00 BGN 64.00

Опис на производот : N146 Шупливи Преглед Le Petit Малиот Принц Ѓердан Животинско Добра Среќа Оригами Слон во Змија Ѓердани за Роденден

dongsheng нова мода колие колие Минно дърво Жажда скитащи скално Катерене колиета и висулки за катерачи колие подарък-30
 • Новинка

dongsheng нова мода колие колие Минно дърво Жажда скитащи скално Катерене колиета и висулки за катерачи колие подарък-30

2.80 BGN 2.00

dongsheng Нова Мода Ѓердан Ѓердан Планина Дрво Wanderlust Маратон Ѓердани & Приврзоци за Climbers Ѓердан Подарок30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 2.6*2.6 cm Тежина : 8.6 g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Druzy мода на Едро за продажба на 3 бр. горещи продажба на естествен камък колие окачване Тай Чи Чи на Ин Ян Чар окачване Безплатна доставка
 • Новинка

Druzy мода на Едро за продажба на 3 бр. горещи продажба на естествен камък колие окачване Тай Чи Чи на Ин Ян Чар окачване Безплатна доставка

31.98 BGN 22.00

Добредојдовте на нашата продавницаDruzy Мода трговија на Големо 3pcs Топла Продажба на Природен Камен Ѓердан Приврзоци Таи Ji Чи Јин Јанг Шарм Приврзоци Бесплатен ПревозотОпис на производот : Боја : како на сликатаГолемина : 2.9*2.5 cmКоличина : 3pcsСтил : популарната

3 компл. / лот 50*18 мм тръба стъклен глобус античен бронз / сребро класически основен мъниста капачка набор от стъклени флакони висулка стъклена бутилка изводи
 • Новинка

3 компл. / лот 50*18 мм тръба стъклен глобус античен бронз / сребро класически основен мъниста капачка набор от стъклени флакони висулка стъклена бутилка изводи

BGN 8.00

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на цевка стакло : 50mm*18mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи diy со себение сме продавница вебстраница : други стил сакате...

Голям Кристал Чар Колиета Яки Класически Широк Черно Кадифе Лента Мода Жените Колие Марка Бижута
 • Новинка

Голям Кристал Чар Колиета Яки Класически Широк Черно Кадифе Лента Мода Жените Колие Марка Бижута

8.14 BGN 7.00

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни...

нова мода духове къща окачване кръг кръст на верига от къси на дълги мъжки дамски сребърни колиета, бижута подарък
 • Новинка

нова мода духове къща окачване кръг кръст на верига от къси на дълги мъжки дамски сребърни колиета, бижута подарък

1.52 BGN 1.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Красив многоцветен морска утайка камък ръчно изработени бижу бижута колие L7
 • Новинка

Красив многоцветен морска утайка камък ръчно изработени бижу бижута колие L7

12.61 BGN 10.00

Опис Состојба : Нова Тежина : 100g .Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

горещи сребърни модни колиета за жени кръст с 8 думата висулка дълго колие макси колиета сватбени декорации
 • Новинка

горещи сребърни модни колиета за жени кръст с 8 думата висулка дълго колие макси колиета сватбени декорации

3.18 BGN 3.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјајБез никел / antiallergicГОЛЕМИНА : тежина : 8.1производ информации Информации : тежина : 8.1 gНие сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(2060days)Бесплатен превозот Express (312days )Бесплатен превозотСад5200 Бесплатен Превозот Преку Eпакет,>=200Преку DHLКанада / Франција / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Isreal / Норвешка / Саудиска Арабија730 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,30200 Бесплатен Превозот Преку EПакет>=200Преку DHL / EMS / AramexРусија Федерација / Украина7200 Бесплатен Превозот преку EПакет>=200Преку EMSПовеќето Блискиот Исток Земји730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку AramexБразил730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,Експрес Shippment, Pls контактирајте со насДруги countrys730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку DHL / EMSАко ви треба подарок кутија, Можете да платите за од1)...