SINAIRSOFT 55L туризъм къмпинг пътуване тактическа раница Molle открит тактически чанти водоустойчив рамото спортна раница лагер

SINAIRSOFT 55L туризъм къмпинг пътуване тактическа раница Molle открит тактически чанти водоустойчив рамото спортна раница лагер

BGN 92.00
-31 %
BGN 133.46

Брой продукти


Забелешка : ова е само торба нема друг!
Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделно
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .
Име : 55 L Ранец
Димензија : 58*33*25cm
Материјал : Анти-кинење Најлон
Бои : CB/Б.К/ДД/JD
Тежина : 1.6 kg
Јачина на звук : 17inch лаптоп, 30pcs Т-маица, A4 списанија
Одговара : Спорт, Пешачење, Велосипедизам, Качување, Кампување
1. Дебела и прошируваат подлога
2. Скриен патент дизајн
3. Се прошири Лента систем, одлично за алпинистичка опрема
4. Издржливи тока
5. Висока густина Анти-кинење Најлон
6. Molle се прошири системот
Пренамената на истите во декомпресија сметководствена систем
Дише ткаенина олесни товарот, Ефикасно олеснување на притисокот на рамото мускулите и ' рбетот, заштитете го вашето рамо и го прави повеќе удобни за носење. Еластична функционира ефикасно намалување на тежината, на задната линија на кесата е сличен на саќе, лични и дише
Илустрација за дише
1.Оригиналниот 2. Внатре дел 3. Ја апсорбира потта 4.Дише 5.Имајте сува
1. Перниче во предниот дел Содржи некои посебен дел, лесно да се решите
2. Торба на дното 14inch лаптоп, A4 списанија
3. Главната пакет екранот 17inch лаптоп, 30 парчиња Т-маица


Подробности

Обемът на:
50-70л
търговска марка:
SINAIRSOFT
Материал:
Найлон
Пол:
Унисекс
Дъждобран:
No
Тип Раници:
Меки корици
Номер На Модела:
S407

Избор на купувачи

Унисекс Дъга Сноуборд, Ски Шапка Топла Зима Възли Шапки Gorro Шапка За Мъже Жени Открит Спортен Туризъм Шапки
 • Новинка

Унисекс Дъга Сноуборд, Ски Шапка Топла Зима Възли Шапки Gorro Шапка За Мъже Жени Открит Спортен Туризъм Шапки

12.88 BGN 12.00

Добредојдовте на нашата продавница и среќен шопинг!Унисекс Виножито Аикидо Скијање Chapeu Капа Топло Зима Плетени Капи Gorro Beanie За Мажи Жени Отворено Спорт, Пешачење КапиОбјектот Спецификации : Применливи Пол : неутрално / машки и женскиПрименливи Возраст : возрасниПрименливи Сезона : зима, пролет, есенПрименливи Спортови : скијањетослика шоу

H932 нов творчески открит от неръждаема стомана мултифункционална отварачка за бутилки нарежете на въже отвертка, ключ висулка EDC малки инструменти
 • Новинка

H932 нов творчески открит от неръждаема стомана мултифункционална отварачка за бутилки нарежете на въже отвертка, ключ висулка EDC малки инструменти

BGN 6.90

12940Име : нов клуч мулти функција EDC gadget настроената копче додатоци【Спецификација】 : 6.5 * 2.5 CM【Материјал : Нерѓосувачки челикПакување : вшмукување картичка пакувањеКомпанијата се наоѓа во : Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

1бр от неръждаема стомана сгъваема Чаша пътуване набор от инструменти за оцеляване EDC Gear Спорт на открито чаша портативен за къмпинг туризъм запалка
 • Новинка

1бр от неръждаема стомана сгъваема Чаша пътуване набор от инструменти за оцеляване EDC Gear Спорт на открито чаша портативен за къмпинг туризъм запалка

BGN 2.96

2016 година 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Виткање Првенство Патување Алатка за Полнење Опстанок EDC Менувач Отворено Спортски Кригла Преносни за Кампување Пешачење ПолесниКарактеристики : .100% Сосема нов и иновации објект.Со 5 преклопување на слоевите дизајн.Доволно простор за лична употреба.Џеб големина, лесно да се носат.Никогаш не истекување и ' рѓа.Совршен чаши за вода, вино, чај и така натаму.Најдобар помошник за пиење ако одите надвор или имаат патувањеСпецификации : .Боја : Сребрена.Големина : Мала Големина.Материјал : Нерѓосувачки Челик.Висина : 55мм.Устата Дијаметар : 45mm.Купот на Дното Дијаметар : 50mm.Производ Тежина : 25g.Пакет Димензии : 55 x 25 x 25мм.Пакување : Картон ПакувањеПакет Содржина : .1 x Петслој од не ' Рѓосувачки Челик Флексибилни Виткање Преносни Првенство

Нов Специален Водоустойчив Drop Utility Бедренная Чанта Нов Военен Колан Пакет Оръжие Тактика Спорт На Открито Се Вози Крак Чанта
 • Новинка

Нов Специален Водоустойчив Drop Utility Бедренная Чанта Нов Военен Колан Пакет Оръжие Тактика Спорт На Открито Се Вози Крак Чанта

62.62 BGN 32.00

Нови Специјални Водоотпорен Капка Комунални Бедрото Торбичка Нови Воени Половината Пакет Оружје Тактики Отворено Спорт Возење Нога ТорбаКАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : најлон+памук+пвцголемина : 9x5x12 инчентежина : 0.5 КГФункција : Џогирање, фитнес, снимање спортски риболовПлаќањеВраќање1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки...

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг тактически спортен раменната Раница тактически кръгла чанта туризъм катерене чанта 4 цвята
 • Новинка

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг тактически спортен раменната Раница тактически кръгла чанта туризъм катерене чанта 4 цвята

55.84 BGN 38.00

Отворено Најлон Водоотпорен туристички кампување тактички спортски рамо ранец тактички круг торба пешачење качување торба 4 бојаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.1...

ТРИСТАЕН-17 открит къмпинг готвене мултифункционална готварска печка на газ щепсел на адаптера за предаване на главата на ключа инструмент
 • Новинка

ТРИСТАЕН-17 открит къмпинг готвене мултифункционална готварска печка на газ щепсел на адаптера за предаване на главата на ключа инструмент

BGN 17.92

Опис на производот BRS17 Конвертор Пакување : Пластична Кутија Материјал : Топлина resistent нерѓосувачки челик и Цинк& Алуминиум Отвори Големина : Diametre 184x35 mm Виткање Големина : 110x55x35mm(Пластична Кутија Големина) Тежина : 137g поле на Примена : Конвертирате зглобовите на рамно може да се во зглобовите на рамно може да се долго може...

ТРИСТАЕН-116 преносим открит на къмпинг, пикник на печка на дърва, сгъваема печка на дърва, въглища за барбекю Барбекю за печене на дърва печки
 • Новинка

ТРИСТАЕН-116 преносим открит на къмпинг, пикник на печка на дърва, сгъваема печка на дърва, въглища за барбекю Барбекю за печене на дърва печки

BGN 63.20

Следете ги инструкциите и предупредувањата за да се избегнат пожарите,сериозни повреди или смрт ·Никогаш не престануваат да фан додека витално значење шпоретот е се уште гори, фан cools на база на шпоретот за време на работата...

Спорт на открито раница твърд найлон езда раница сълзотворен бутилка вода чанта къмпинг туризъм чанта 5 цвята
 • Новинка

Спорт на открито раница твърд найлон езда раница сълзотворен бутилка вода чанта къмпинг туризъм чанта 5 цвята

47.38 BGN 31.00

Отворен Спортски Ранец Солидна Најлон Јава Ранец Солзадоказ Шише за Вода Торба Кампување Пешачење Торба 5 БоиПараметри : Име : Мултифункционален Солзадоказ РанецМатеријали : НАЈЛОН 50 DГолемина : Црна / Црвена Роза / Флуоресцентно Зелена / Блу / Светло СинаПрименливи средина : туризам / кампување / пешачење / искачување / јаваПакет Листата : 1 x Отворено Спортски Ранец

Открит къмпинг седалка сгъваема подложка за преносим EVA възглавница плаж влага възглавница матрак цилиндър яйце слот йога мат, Безплатна доставка
 • Новинка

Открит къмпинг седалка сгъваема подложка за преносим EVA възглавница плаж влага възглавница матрак цилиндър яйце слот йога мат, Безплатна доставка

52.78 BGN 50.00

Добредојдовте 100% НОВАТА Големина : 215*215 CMТкаенини : 420 D Оксфорд ткаенинаТежина : 460 gБоја : сива сини зелени портокалПакет големина : 20*14*4 CM ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

Высокоемкий преносим гърне писоар авто тоалетна къмпинг пътуване уриниране за детето пластмасова детска тоалетна херметически затворени пътни комплекти
 • Новинка

Высокоемкий преносим гърне писоар авто тоалетна къмпинг пътуване уриниране за детето пластмасова детска тоалетна херметически затворени пътни комплекти

9.23 BGN 8.00

Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Високо качество на 75L червен / син/жълт открит спортен чанта магазин пътуване, туризъм, къмпинг, трекинг чанта 75L раница
 • Новинка

Високо качество на 75L червен / син/жълт открит спортен чанта магазин пътуване, туризъм, къмпинг, трекинг чанта 75L раница

162.46 BGN 132.00

Опис на производот Бренд Џунглата Цар Големина 55*19*74cm Тежина 2.85 кг боја Боја Црвена / Сино / Жолтите Превозот време 37days,голема количина 725 дена Материјал, Водоотпорен антикинење најлон Услуга ODM или ОЕМ;Мало или големоПакување & ИспоракаНашите Услуги1.Купување акции или прилагодено се сите добредојдени.2.Се обезбеди квалитет и да им помогне на корисниците да ги реши сите проблеми.3.Добредојдовте да ја посетите во Yiwu.

Mardrake камуфляжная бейзболна шапка на армията шапка възстановяване на предишното положение Шапка за мъже Cap Tactical Sport Hiking Caps
 • Новинка

Mardrake камуфляжная бейзболна шапка на армията шапка възстановяване на предишното положение Шапка за мъже Cap Tactical Sport Hiking Caps

11.15 BGN 9.00

Mardrake Маскирна Бејзбол Капа Војска Шапка Snapback Капа за мажи Капа Тактички Спорт, Пешачење КапиПредмет Тип : Безбол КапиСтил : Кул Минималистички Мода Спорт Кавер Рака Тип : Најлон Fastener ЛентаБоја : Маскирна & ACU КП Пустината КобраФункција : за да се маскира се Избегне изложување на сонцеПол : Мажи Жени 6 панелиПовод : Тактичка Обука на Отворено Сонце Капи tacticoИме : Борба против Макбаскет Капи Тактички Бејзбол Капа exercitum кавершапкаЗа оваа Сезона : Зима, пролет, лето, есенГолемина : Одговара за 56cm 57cm 58cm 59cm 60cm 61cm1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМMaster card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union...

Открит преносим многофункционален сгъваем къмпинг оцеляване от неръждаема стомана EDC инструменти сгъваеми клещи отвертка Ключодържател пътен комплект
 • Новинка

Открит преносим многофункционален сгъваем къмпинг оцеляване от неръждаема стомана EDC инструменти сгъваеми клещи отвертка Ключодържател пътен комплект

3.63 BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^Добредојдовте на нашата продавница !!!Отворено Преносни Мултифункционален Виткање Кампување Нерѓосувачки Челик Опстанок EDC Алатки Plier Foldaway Keychain Шрафцигер Патување за ПолнењеСпецификации : 1...

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг напречното сечение на талията чанта за съхранение на тактически Пратеник камуфлаж многоцелеви ръчна чанта
 • Новинка

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг напречното сечение на талията чанта за съхранение на тактически Пратеник камуфлаж многоцелеви ръчна чанта

43.76 BGN 26.00

Отворено Најлон Водоотпорен туристички кампување пресек половината торба за чување тактички Гласник маскирна мултицел рака торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.1...

ACU камуфляжные тактически шапки военно-морски шапки армейските фенове на морската пехота на САЩ Спорт на открито армейски морски котик тактически туристически ша?
 • Новинка

ACU камуфляжные тактически шапки военно-морски шапки армейските фенове на морската пехота на САЩ Спорт на открито армейски морски котик тактически туристически ша?

17.26 BGN 9.00

Typhon Маскирна Капа Унисекс КаверКапи За Мажи Војска Тактички Капа Прилагодливи Гроздобер Жените Каверспорт капаПредмет Тип : Безбол КапиСтил : Кул Минималистички Мода Спорт Кавер Рака Тип : Најлон Fastener ЛентаБоја : Маскирна & ACU КП Пустината КобраФункција : за да се маскира се Избегне изложување на сонцеПол : Мажи Жени 6 панелиПовод : Тактичка Обука на Отворено Сонце Капи tacticoИме : Борба против Макбаскет Капи Тактички Бејзбол Капа exercitum кавершапкаЗа оваа Сезона : Зима, пролет, лето, есенГолемина : Одговара за 56cm 57cm 58cm 59cm 60cm 61cm1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМMaster card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union...

Хилман 2 души палатка двойни слоеве на една дневна, една спалня, 20d Силикон водоустойчив ultralight алуминиев прът къмпинг палатка
 • Новинка

Хилман 2 души палатка двойни слоеве на една дневна, една спалня, 20d Силикон водоустойчив ultralight алуминиев прът къмпинг палатка

300.80 BGN 271.00

Hillman 2 лице двојно слоеви кампување шаторЛетаат шатор водоотпорен индекс : 8000mmДното шатор водоотпорен индекс : 5000mmНадворешниот шатор материјал : 360 T најлон решетки крпа +20 D СиликониВнатрешниот шатор материјал : 210 T антисолза плоштадот мрежа платноБои : црвена& жолта Големина : (215+80)*135*100cmТежина : 2.46 kg Додатоци : ветрот јажиња, алуминиум столбови,штипки, packbag

2 елемента Спорт на открито, на къмпинг, туризъм кука многоцветен алуминиева сплав обтегач за сигурност ключодържател катерене бутон карабина 22g SK
 • Новинка

2 елемента Спорт на открито, на къмпинг, туризъм кука многоцветен алуминиева сплав обтегач за сигурност ключодържател катерене бутон карабина 22g SK

7.98 BGN 4.00

(Ние не нудиме на боја на избор, ние ќе го испрати на бои со Случајно) Име : Качување Копчето Carabiner Материјал : Алуминиум легура Должина : 78mm Дијаметар : 8mm Ширина : 42mm Тежина : 22g Боја : Портокал / Сино / Зелено / Црна / Виолетова / Hotpink / Црвена (испрати по случаен избор ) Одлично за надворешна активност, кампување, риболов, пешачењето, патуваат, keychain итн Тоа не Е направено за качување авантури, ве Молиме имајте во предвид оваа содржина не е наменета за безбедност на опрема.ПревозотПревозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта...

Открит къмпинг ultralight кратък трекинг туризъм сгъваем пръчка карбон 37-135 см альпеншток катерене каране на ски преходи Полюс
 • Новинка

Открит къмпинг ultralight кратък трекинг туризъм сгъваем пръчка карбон 37-135 см альпеншток катерене каране на ски преходи Полюс

71.68 BGN 50.00

Производот категорија : планинарски персонал Материјал : јаглерод влакна Тежина : 230 (g) Боја : слика боја Должина : 37135 (mm) Совет : волфрам род Рачка : ултра лесни ЕВА со монтажни wristban