NatureHike 4*4m светоотражающая въже ветрозащитный въженият сенник се постави примка с регулируема Бутон зелен и червен палатка въже NH15A001-G

NatureHike 4*4m светоотражающая въже ветрозащитный въженият сенник се постави примка с регулируема Бутон зелен и червен палатка въже NH15A001-G

BGN 10.00
-29 %
BGN 14.08

Брой продукти


Тип : Шатор Јаже
Шатор Големина : 4 M/157.2 во
Пакет : 1 Bag=4 ПАРЧИЊА=16М
'


Подробности

Цвят:
случаен цвят
търговска марка:
Naturehike
Тип Аксесоар:
въже
Тип:
Палатката Е За 1-2 Човека
въже за къмпинг палатки,:
въжета за палатки
Дължина:
4m/pc
Опаковка:
4 броя в една опаковка
Материал:
Найлон
Случай:
Каминг-аут, туризъм,пикник, барбекю , пътуване
Цвят:
червено, зелено
Тип На Блока:
лот (4 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
0.1kg (0.22lb.)
Размер На Опаковката:
50cm x 15cm x 15cm (19.69in x 5.91in x 5.91in)
номер на продукта:
NH15A001-G

Избор на купувачи

8 форма на спускане открит скално Катерене карабинери Abseiling надолу по склона означава пръстен за устройство катерене оборудване 4500 кг
 • Новинка

8 форма на спускане открит скално Катерене карабинери Abseiling надолу по склона означава пръстен за устройство катерене оборудване 4500 кг

13.34 BGN 10.00

Нови 45 KN 8 Форма Descender Отворено Маратон Carabiners Abseiling Спуст Безбедност Прстен За Уред Алпинистичка Опрема 4500 KGКарактеристики : Материјал : 7075 Авиониодделение Алуминиум легура (Елоксирани); Жешка Фалсификувани...

Камуфлаж Трекинг Пътуване Катерене Раница За Мъже Туризъм Molle Чанти Военен Тактически Раница Армейските Чанти За Мъже
 • Новинка

Камуфлаж Трекинг Пътуване Катерене Раница За Мъже Туризъм Molle Чанти Военен Тактически Раница Армейските Чанти За Мъже

62.38 BGN 62.00

Забелешка : ова е само торба нема друг!Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделноИмајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа ќе биде малку мирис .Функција : На рамо ремени се поместена и може да се прилагодува со циклуси,го Дофати врвот рачка,погоден за носене и Издржливи.Движење : Пешачење,Кампување,Патување,Скијање,Маратон,Работи,Остварување и др.Пол : Мажи и жени Материјал : Водоотпорен најлон Боја : Каки, Црна, ACU, КП Големина : 33cm*12cm*37cm1...

Алуминиев 400 кг отточна тръба на шарнирна връзка карабина окачен конектор скално Катерене и къмпинг очите на мига червено кука за външна сигурност кемпингового об?
 • Новинка

Алуминиев 400 кг отточна тръба на шарнирна връзка карабина окачен конектор скално Катерене и къмпинг очите на мига червено кука за външна сигурност кемпингового об?

9.68 BGN 7.00

Опис : Висока јачина, max оптоварување 400 KG Високо квалитетни алуминиумски материјал, лесни и издржлив Вртливата око snap кука со пролетвчитуваат автоматски портата, ова carabiner е одличен избор за широк спектар на апликации Совршени за на отворено маратон, кампување, планинарење и други значења, како што се змејот кука, ранец кука, keychain, брз кука итн Тоа е исто така корисни за низ дома, работа, фарма или стабилна : багаж рака, кофа закачалка, виси се хранат кофа, куче или животинско доведеСпецификација : Материјал : Алуминиум Легура На Магнезиум Боја : Црвена Димензија : Прибл...

Открит къмпинг седалка сгъваема подложка за преносим EVA възглавница плаж влага възглавница матрак цилиндър яйце слот йога мат, Безплатна доставка
 • Новинка

Открит къмпинг седалка сгъваема подложка за преносим EVA възглавница плаж влага възглавница матрак цилиндър яйце слот йога мат, Безплатна доставка

52.78 BGN 50.00

Добредојдовте 100% НОВАТА Големина : 215*215 CMТкаенини : 420 D Оксфорд ткаенинаТежина : 460 gБоја : сива сини зелени портокалПакет големина : 20*14*4 CM ПРЕВОЗОТ : испораката ќе биде направена што е можно поскоро по вашата исплата...

Открит Къмпинг Туризъм Disaster Оцеляване Плетени Гривни Спасителен Чадър Въже Открит Гривни Парашут Кабел Паракорд
 • Новинка

Открит Къмпинг Туризъм Disaster Оцеляване Плетени Гривни Спасителен Чадър Въже Открит Гривни Парашут Кабел Паракорд

5.54 BGN 4.00

спецификации : чадор јаже дијаметар 0.4 CM, 7 јадро; Бразлетна : должина прилагодливи 2023cm соодветни за големината на зглобот, ширина : 2.5 cm...

Горещи продажба огън клен алуминиева сплав комплект тенджери открит къмпинг сгъваема Кухненска посуда за 2-3 души 448g FMC-208
 • Новинка

Горещи продажба огън клен алуминиева сплав комплект тенджери открит къмпинг сгъваема Кухненска посуда за 2-3 души 448g FMC-208

64.19 BGN 51.00

Ние ќе брод со песната број за слободен, кога ќе се плати ,ви благодариме ! Бренд : Оган Јавор Модел : FMC208 Име : Кампување Садови со Нето Тежина : 448g Големо Тенџере : 135x135x112mm Големи Опфаќа : 127x127x65mm Мал Лонец : 125x125x102mm Мали Опфаќа : 120x120x60mm Материјал : Тешко anodizing алуминиум Погоден за 23 лице отворено кампување Цел : Отворен Готвење Тенџере,Кампување Готвење Садови Сетови,Кампување Храна Шпорет...

SINAIRSOFT 55L туризъм къмпинг пътуване тактическа раница Molle открит тактически чанти водоустойчив рамото спортна раница лагер
 • Новинка

SINAIRSOFT 55L туризъм къмпинг пътуване тактическа раница Molle открит тактически чанти водоустойчив рамото спортна раница лагер

133.46 BGN 92.00

Забелешка : ова е само торба нема друг!Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделноИмајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .Име : 55 L РанецДимензија : 58*33*25cmМатеријал : Антикинење НајлонБои : CB / Б.К / ДД / JDТежина : 1.6 kgЈачина на звук : 17inch лаптоп, 30pcs Тмаица, A4 списанијаОдговара : Спорт, Пешачење, Велосипедизам, Качување, Кампување1...

5 бр. / лот открит къмпинг мулти инструменти армейски зелен сигурност оцеляване военна подготовка свирка с компас термометър лупа
 • Новинка

5 бр. / лот открит къмпинг мулти инструменти армейски зелен сигурност оцеляване военна подготовка свирка с компас термометър лупа

12.48 BGN 11.00

Превозот : Ние брод на сите наши објекти во светот со кина пост воздух mail,EMS,DHL,TNT.Превозот од кина пост воздух mail(под weigth 2kg)е бесплатен,usuallt потребно е 2540 работни дена да пристигнат.Превозот со ЕМС,TNT,DHL,за големи цел или weogth е над 2kg ќе бидат на товар на превозот надомест.Тоа ќе биде потребно 57days да се дојде до,тоа можеби трае подолго поради доцнење обичај clearence или празници или wearther проблеми.Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам,кредитна картичка,банкарска да банкарски транс fers,western union и moneygram.Повратни информации : Како вашето мислење е важно за нас,ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивни повратни информации,вие се задоволни на нашите производи, исто Така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО,ви благодариме!Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога ќе го напуштите negitative повратни информации,ние ќе ги реши вашите проблеми прво.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме remined дека поради светлосни ефекти,може да биде мала разлика во бојата на сликата и autual објектот,ве молиме да се разбере,благодарение фот вашата помош!

1бр от неръждаема стомана сгъваема Чаша пътуване набор от инструменти за оцеляване EDC Gear Спорт на открито чаша портативен за къмпинг туризъм запалка
 • Новинка

1бр от неръждаема стомана сгъваема Чаша пътуване набор от инструменти за оцеляване EDC Gear Спорт на открито чаша портативен за къмпинг туризъм запалка

BGN 2.96

2016 година 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Виткање Првенство Патување Алатка за Полнење Опстанок EDC Менувач Отворено Спортски Кригла Преносни за Кампување Пешачење ПолесниКарактеристики : .100% Сосема нов и иновации објект.Со 5 преклопување на слоевите дизајн.Доволно простор за лична употреба.Џеб големина, лесно да се носат.Никогаш не истекување и ' рѓа.Совршен чаши за вода, вино, чај и така натаму.Најдобар помошник за пиење ако одите надвор или имаат патувањеСпецификации : .Боја : Сребрена.Големина : Мала Големина.Материјал : Нерѓосувачки Челик.Висина : 55мм.Устата Дијаметар : 45mm.Купот на Дното Дијаметар : 50mm.Производ Тежина : 25g.Пакет Димензии : 55 x 25 x 25мм.Пакување : Картон ПакувањеПакет Содржина : .1 x Петслој од не ' Рѓосувачки Челик Флексибилни Виткање Преносни Првенство

Пластмасови 0-360 градуса туристически съоръжения компаси, GPS точност магнитни джобни транзитни геоложки компасные Везни S27
 • Новинка

Пластмасови 0-360 градуса туристически съоръжения компаси, GPS точност магнитни джобни транзитни геоложки компасные Везни S27

23.84 BGN 19.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : Црна (прикажано како на сликата)Големина на : (се прикажува како на сликата)(L x W x H) 8.3*7*3.1 cm / 3.27*2.76*1.22 инчОвој лесен и трајни транзит компас беше дизајнирани за специфични задачи бара од geologists, surveyors, рударството, инженери, градежници, животната средина инженери и foresters.Директенпрочитајте компас капсула на овој транзит карактеристики 1 степен резолуција и 1 / 2 степен на точност.И сува компас капсула на овој брз dampening игла карактеристики и иглазаклучување за да ја заштитите компасот собранието за време на транзитот и опрема управувано прилагодливи намалување за да се овозможи едноставна компензира лежишта.Вертикалниот агол clinometer скала од 1 степен зголемувања има опсег од 90 степени или 100% степен на вага со точност од 1 / 2 степен...

Мъжка спортна чанта на открито рамо военен къмпинг туризъм чанта мъжете тактическа раница програма на къмпинг, пътуване, туризъм треккинговая чанта
 • Новинка

Мъжка спортна чанта на открито рамо военен къмпинг туризъм чанта мъжете тактическа раница програма на къмпинг, пътуване, туризъм треккинговая чанта

27.20 BGN 23.00

Мажите Отворено Спортска Торба Рамо Воена Кампување Пешачење Торба Мажите Тактички Ранец Комунални Кампување Патување Пешачење Пешачење Торба Карактеристики : Таа е направена од воени 600 D оксфорд ткаенина, висок интензитет и издржливи. Иновативни еден ambidextroпрашка рамо дизајн. Главната преграда со две џебови и пред долниот оддел со еластична организатор циклуси и копче за задржување. Карактеристики пространа главната преграда со zipдо затворање, мрежа џебови и пред складирање zipup прегради. Обезбедување на грб со прилагодливи градите појас и хип појас затворач. Поместена и прилагодливи рамо ремени ублажување на притисокот врз рамената при вршење на тешки товари. Дише мрежа подлога обезбедува удобно се чувствувам во потопло време. Тешкидолжност носат и повлечете се справи. Двојно патент повлекува на секој оддел за лесен пристап. Прилагодливи и stowaway рамо, рака. Разни прилог поени за модуларен проширување...

ЕРП Gear 10 бр./лот мини ключодържатели пружина обтегач паракорд аксесоари клипс за ежедневно носене къмпинг туризъм
 • Новинка

ЕРП Gear 10 бр./лот мини ключодържатели пружина обтегач паракорд аксесоари клипс за ежедневно носене къмпинг туризъм

6.37 BGN 3.00

EDC Менувач 10 компјутери / многу Мини Клучните Прстени Пролет Тока Paracord Додатоци Carabiners За Секој Ден Носат Кампување Пешачење Материјал : алуминиум легура на никел fr ее позлата или валавница процесот на античките Имајќи : максимална отсвират сила од околу 15kg...

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг напречното сечение на талията чанта за съхранение на тактически Пратеник камуфлаж многоцелеви ръчна чанта
 • Новинка

Открит найлон водоустойчива пътуване къмпинг напречното сечение на талията чанта за съхранение на тактически Пратеник камуфлаж многоцелеви ръчна чанта

43.76 BGN 26.00

Отворено Најлон Водоотпорен туристички кампување пресек половината торба за чување тактички Гласник маскирна мултицел рака торбаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.1...

ТРИСТАЕН-116 преносим открит на къмпинг, пикник на печка на дърва, сгъваема печка на дърва, въглища за барбекю Барбекю за печене на дърва печки
 • Новинка

ТРИСТАЕН-116 преносим открит на къмпинг, пикник на печка на дърва, сгъваема печка на дърва, въглища за барбекю Барбекю за печене на дърва печки

BGN 63.20

Следете ги инструкциите и предупредувањата за да се избегнат пожарите,сериозни повреди или смрт ·Никогаш не престануваат да фан додека витално значење шпоретот е се уште гори, фан cools на база на шпоретот за време на работата...

2 елемента Спорт на открито, на къмпинг, туризъм кука многоцветен алуминиева сплав обтегач за сигурност ключодържател катерене бутон карабина 22g SK
 • Новинка

2 елемента Спорт на открито, на къмпинг, туризъм кука многоцветен алуминиева сплав обтегач за сигурност ключодържател катерене бутон карабина 22g SK

7.98 BGN 4.00

(Ние не нудиме на боја на избор, ние ќе го испрати на бои со Случајно) Име : Качување Копчето Carabiner Материјал : Алуминиум легура Должина : 78mm Дијаметар : 8mm Ширина : 42mm Тежина : 22g Боја : Портокал / Сино / Зелено / Црна / Виолетова / Hotpink / Црвена (испрати по случаен избор ) Одлично за надворешна активност, кампување, риболов, пешачењето, патуваат, keychain итн Тоа не Е направено за качување авантури, ве Молиме имајте во предвид оваа содржина не е наменета за безбедност на опрема.ПревозотПревозот во рамките на сад е обично преку USPS приоритет пошта...

2 елемента D-тип карабина от алуминиева сплав кука ключодържател за оцеляване на открито на къмпинг пътнически комплекти за къмпинг куки за колоездене Hang22g SK
 • Новинка

2 елемента D-тип карабина от алуминиева сплав кука ключодържател за оцеляване на открито на къмпинг пътнически комплекти за къмпинг куки за колоездене Hang22g SK

8.29 BGN 4.00

Ве молиме да забележите дека постои логото за "не за качување" во кука Тоа не е направено за качување авантури, ве молиме имајте во предвид оваа содржина не е наменета за безбедност на опрема...

ТРИСТАЕН високо качество ветрозащитный открит преносим печка газова горелка къмпинг котлон пикник пикник голям пламък на газов котлон горелки ТРИСТАЕН-11
 • Новинка

ТРИСТАЕН високо качество ветрозащитный открит преносим печка газова горелка къмпинг котлон пикник пикник голям пламък на газов котлон горелки ТРИСТАЕН-11

65.17 BGN 36.00

BRS Висок Квалитет Windproof Отворено Преносни Шпорет на Гас Режач Кампување Шпорет Пикник Cookout Големи Блаже Шпорет на Гас Горилници BRS11Карактеристики : Ротари пламен, посилни огнена моќ, и темелно горење со 15% на гас зачувани.Уникатен windproof дизајн може ефикасно да се спречи пламен изгаснат и направи целосно да изгори.Загреете уредот е погоден за високата надморска височина и ниска температура на животната средина.Високоенергетски керамички piezoelectric систем за палење може да се обезбеди палење успех во секое време.Не се лизга подлога дизајн ефикасно да се решава лизга проблем.Изработени од легури на бакар & нерѓосувачки челик, може да издржи висока температура и тешка тежина.Расклопна заградата дизајн, таа, исто така доаѓа со торбичка за лесно носење.Погоден за кампување, планинарење, backpacking, пикник, mountaineering и други активности на отворено.Спецификации : Модел : BRS11 Материјал : Бакар алуминиумски + нерѓосувачки челик Структура : Подели на Гориво : Бутан (резервоарот за гориво не е вклучена) Гас потрошувачка : 140g / час Моќ : 1.94 KW Палење : Високоенергетски керамички piezoelectric палење Црево должина : Околу...

Хилман 2 души палатка двойни слоеве на една дневна, една спалня, 20d Силикон водоустойчив ultralight алуминиев прът къмпинг палатка
 • Новинка

Хилман 2 души палатка двойни слоеве на една дневна, една спалня, 20d Силикон водоустойчив ultralight алуминиев прът къмпинг палатка

300.80 BGN 271.00

Hillman 2 лице двојно слоеви кампување шаторЛетаат шатор водоотпорен индекс : 8000mmДното шатор водоотпорен индекс : 5000mmНадворешниот шатор материјал : 360 T најлон решетки крпа +20 D СиликониВнатрешниот шатор материјал : 210 T антисолза плоштадот мрежа платноБои : црвена& жолта Големина : (215+80)*135*100cmТежина : 2.46 kg Додатоци : ветрот јажиња, алуминиум столбови,штипки, packbag

Открит преносим многофункционален сгъваем къмпинг оцеляване от неръждаема стомана EDC инструменти сгъваеми клещи отвертка Ключодържател пътен комплект
 • Новинка

Открит преносим многофункционален сгъваем къмпинг оцеляване от неръждаема стомана EDC инструменти сгъваеми клещи отвертка Ключодържател пътен комплект

3.63 BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^Добредојдовте на нашата продавница !!!Отворено Преносни Мултифункционален Виткање Кампување Нерѓосувачки Челик Опстанок EDC Алатки Plier Foldaway Keychain Шрафцигер Патување за ПолнењеСпецификации : 1...

Открит къмпинг ultralight кратък трекинг туризъм сгъваем пръчка карбон 37-135 см альпеншток катерене каране на ски преходи Полюс
 • Новинка

Открит къмпинг ultralight кратък трекинг туризъм сгъваем пръчка карбон 37-135 см альпеншток катерене каране на ски преходи Полюс

71.68 BGN 50.00

Производот категорија : планинарски персонал Материјал : јаглерод влакна Тежина : 230 (g) Боја : слика боја Должина : 37135 (mm) Совет : волфрам род Рачка : ултра лесни ЕВА со монтажни wristban

Подгонянная 300pcs полиестерна богат на функции тръбна кърпа За Kerris NZ, дигитален печат, включва цената на доставката
 • Новинка

Подгонянная 300pcs полиестерна богат на функции тръбна кърпа За Kerris NZ, дигитален печат, включва цената на доставката

BGN 888.00

Обичај Рефлексивни Тубуларна bandana, Контактирајте со нас ве молимеПакување & Испорака1.Ние може да пакет за поддршка на дизајн било работа2.PVC кеса или Хартија дисплеј картичкаНашите УслугиРеференца Картон Големина100pcs / ЦТНCTN Големина : 27*25*19cmG...

Водоустойчива найлонова торбичка тебешир с колан за катерене, вдигане на тежести боулдеринга на фитнес, къмпинг, туризъм, спорт на открито аксесоар
 • Новинка

Водоустойчива найлонова торбичка тебешир с колан за катерене, вдигане на тежести боулдеринга на фитнес, къмпинг, туризъм, спорт на открито аксесоар

21.41 BGN 15.00

Опис : 23 x 17 x 3.5 cm / 9" x 6.7" x 1.4" (L x W x H) 600 D најлон материјали, мека обвивка Прилагодлив половината појас & брз clipза на појас Лесно блиску drawstring затворање да се задржи креда и да се спречи креда падне. Се препорачува за внатрешна и надворешна маратон, кревање, bouldering, салатаПакетот Вклучува : 1 Парче Креда ТорбаВе Молиме Прочитајте Го Пред Да Го КупатИСПОРАКА1.Во светот превозот, само освен неколку земји .2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.3...

Високо качество на 75L червен / син/жълт открит спортен чанта магазин пътуване, туризъм, къмпинг, трекинг чанта 75L раница
 • Новинка

Високо качество на 75L червен / син/жълт открит спортен чанта магазин пътуване, туризъм, къмпинг, трекинг чанта 75L раница

162.46 BGN 132.00

Опис на производот Бренд Џунглата Цар Големина 55*19*74cm Тежина 2.85 кг боја Боја Црвена / Сино / Жолтите Превозот време 37days,голема количина 725 дена Материјал, Водоотпорен антикинење најлон Услуга ODM или ОЕМ;Мало или големоПакување & ИспоракаНашите Услуги1.Купување акции или прилагодено се сите добредојдени.2.Се обезбеди квалитет и да им помогне на корисниците да ги реши сите проблеми.3.Добредојдовте да ја посетите во Yiwu.

Высокоемкий преносим гърне писоар авто тоалетна къмпинг пътуване уриниране за детето пластмасова детска тоалетна херметически затворени пътни комплекти
 • Новинка

Высокоемкий преносим гърне писоар авто тоалетна къмпинг пътуване уриниране за детето пластмасова детска тоалетна херметически затворени пътни комплекти

9.23 BGN 8.00

Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

Мини-открит обтегач за сигурност разтегателен въженият ключодържател анти-изгубен ключодържател открит EDC инструмент за оцеляване комплект къмпинг туризъм
 • Новинка

Мини-открит обтегач за сигурност разтегателен въженият ключодържател анти-изгубен ключодържател открит EDC инструмент за оцеляване комплект къмпинг туризъм

BGN 0.91

Мини Отворено Безбедност Тока Стигнале Јаже Keychain АнтиИзгубени Keychain Отворено EDC Алатка за опстанок комплет кампување пешачење Опис КарактеристикиСосема нов и висок квалитетОдлична за одржување ID картички, звук, и многу повеќе.Прецизност направени за проблеми со слободен употреба.Многу силна повлечат одвратна.се користи за безбедност поминува, копчиња и мали алаткиСпецификација : 4 cm во дијаметар школкаМатеријал : Легура школка + челична жица линијаInsider : Челик жица линија должина 61 смПродавачот совет : немојте да се повлече од должината на повеќе од 50cm, Нормална употреба на 50cm доволно долго,Ако се повлече од 50cm,внатрешниот пролет може да се скрши,ве молиме да се разбере,ви благодариме !Пакет се Вклучени 1 x Стигнале Клип KeychainПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Mardrake камуфляжная бейзболна шапка на армията шапка възстановяване на предишното положение Шапка за мъже Cap Tactical Sport Hiking Caps
 • Новинка

Mardrake камуфляжная бейзболна шапка на армията шапка възстановяване на предишното положение Шапка за мъже Cap Tactical Sport Hiking Caps

11.15 BGN 9.00

Mardrake Маскирна Бејзбол Капа Војска Шапка Snapback Капа за мажи Капа Тактички Спорт, Пешачење КапиПредмет Тип : Безбол КапиСтил : Кул Минималистички Мода Спорт Кавер Рака Тип : Најлон Fastener ЛентаБоја : Маскирна & ACU КП Пустината КобраФункција : за да се маскира се Избегне изложување на сонцеПол : Мажи Жени 6 панелиПовод : Тактичка Обука на Отворено Сонце Капи tacticoИме : Борба против Макбаскет Капи Тактички Бејзбол Капа exercitum кавершапкаЗа оваа Сезона : Зима, пролет, лето, есенГолемина : Одговара за 56cm 57cm 58cm 59cm 60cm 61cm1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМMaster card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union...

600D военна тактическа спасение чанта многофункционален инструмент чанта EDC пружини в пантите на лов здрав колан чанти пакети открит нов
 • Новинка

600D военна тактическа спасение чанта многофункционален инструмент чанта EDC пружини в пантите на лов здрав колан чанти пакети открит нов

7.07 BGN 5.00

Најновите 600 D Отворено Воена Тактичка Живот Торба Мултифункционален Алатка Торбичка EDC Извори Зглоб Лов Трајни Појас Пошта ПакетиТехнички спецификации : материјали : Најлон 600 DТежина : 100gГолемина : 16.5 cm (H) * 11.5 cm (L) * 7 см (W)Карактеристики : направени од високо квалитетни најлон материјал, практична и издржливасо притискање на копчето за назад, лесно да се стави вашата торба за на вашиот појас или вест извориVel цртање во предниот за прилогот на далноводинајдобро да се носат лични предмети, како што се Мобилен Телефон, паричник, картички, клучеви итн.Пакет содржи : 1 x EDC Воена Тактичка ТорбаИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...