beibehang луксозен европейски стил вратите на тепиха входна площадка хол кухня и хол входна врата плъзгащи от шенилна бродерия подложки

beibehang луксозен европейски стил вратите на тепиха входна площадка хол кухня и хол входна врата плъзгащи от шенилна бродерия подложки

BGN 24.00
-48 %
BGN 46.22

Брой продукти

Материјал : помеша чистење Тип : Рака мие машина перат суво чистење на Објектот : 059 мат одговара Употреба сцена : дома Боја класификација : 059 црвено вино 059 кафе 059 темно сина, матс Продажба метод : заврши тепих (јуани / block) душеци Применливи место : сала Обрасци : фабрика цвеќиња Процес : машина за ткаење Стил : Европски стил Големина : 40 x 60cm 50 × 80см 60 x 90cm 80
Карактеристики : 1. дише структура тесно, и брзо може да се апсорбираат звучните бранови, добра звучна изолација ефект 2. villi може да се фати површина, адсорпција на прашина, честички што лебдат во воздухот, да се подобри квалитетот на воздухот.
1 Забелешка : 1 инч = 2.54 см 1 инч = 0.39 cm Забелешка 2 : Вие не може да се малку различни во боја бидејќи на монитор за компјутер конфигурација. Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 см злоупотреба на големината Сценарио покажува


Подробности

Размер:
40x60cm, 50x80cm, 60x90cm, 80x120cm, 70x140cm
Воспользуйся:
Пол, Молитва,Тенис На Мат, Открит, Кола,Маса, Врата, Бар, Упражнения, Голф
Стил:
Европа
Номер На Модела:
Серия розови цветя
Спецификация:
50*80cm
Модел:
Бродирана
Характеристика:
Бръчки-Стабилно, Коррозионностойкий, Адгезионно-Защитен,Антибактериално,Противоскользящий
търговска марка:
beibehang
Приложение:
Врата, баня, антре, коридор
Приложение:
Антре
Възрастова Група:
Възрастни
Вид На Модела:
Цвете
Дизайн:
Персийски език
Материал:
100% акрил
Техника:
Машината Е Направена
Продажба На Килими:
Готовият килим (нещо)

Избор на купувачи

CAMMITEVER сняг звездното небе и звездните стенен гоблен, Мандала гоблени, Индийски традиционни печатни бохемски хипи
 • Новинка

CAMMITEVER сняг звездното небе и звездните стенен гоблен, Мандала гоблени, Индийски традиционни печатни бохемски хипи

31.63 BGN 18.00

CAMMITEVER Снег Ѕвезденото Небо Ѕвезда Ѕид Виси Tapestry, Mandala Таписерии, Индиски Традиционалните Печатени Бохемски ХипиГолемина : 130x150cm / 150x200cmМатеријал : 100% полиестер

Обичай машинно моющийся врата на мат моля, свалете си обувките с вътрешен / външен подложка 30(L) x 18 (W) см
 • Новинка

Обичай машинно моющийся врата на мат моля, свалете си обувките с вътрешен / външен подложка 30(L) x 18 (W) см

38.38 BGN 38.00

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

30*30 СМ Дневна Спалня деца мек лоскутный килим срастване Baby Mat Levert Dropship mar1
 • Новинка

30*30 СМ Дневна Спалня деца мек лоскутный килим срастване Baby Mat Levert Dropship mar1

BGN 2.85

30*30 CM Дневна Соба и Спалната соба на Децата Мека Комбинација Тепих Splice Бебе МатФункција : Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност.Прашина чистење, Лесно Да се Чисти, Може да се Чисти Со Вода, за Миење Машина, Хемиско Чистење, Прашина Колектор итн.Шарени И Различни, Број Бои Добиени Од Природни, Светла И Активни.Погодна За Спалната соба, Den, Дневна Соба, Јадење Област, итн.материјал : Фланелендимензии : 30 см * 30 смбоја : Сина,розова,Топла Розова, беж, виолетова,жолта, Кафе, зеленаПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР 30*30 CM Дневна Соба и Спалната соба на Децата Мека Комбинација Тепих Splice Бебе Мат1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Нова зеландия чисто вълнени ръчно изработени килими futon килим в хола на масата кабинета кръгли големи цветове за персонализиране на
 • Новинка

Нова зеландия чисто вълнени ръчно изработени килими futon килим в хола на масата кабинета кръгли големи цветове за персонализиране на

BGN 1225.60

Производи : волнаТочка бр : A0927Применливи сценарио : домаБоја класификација : Слика бојаПрименливи простор : дневна соба, спална собаПродажбата на владата : готови тепих (ЈЕНИ / јуани)Стил : Кинески стилБренд : AIJUBIRDТип на чистење : хемиско чистењеОблик : слика формаТепих димензии : Дијаметар на 200cm Можете да изберете било која големинаПроцес : Рака shot тепихМодел : чиста боја1...

Висококачествени меки подложки подложка за хола сив нескользящий кухненски мат водопоглъщаемост твърди килим tapetes para casa
 • Новинка

Висококачествени меки подложки подложка за хола сив нескользящий кухненски мат водопоглъщаемост твърди килим tapetes para casa

28.05 BGN 17.00

Високо Квалитетни Душеци Мека Површина килим за дневна соба Сива ЛизгаОтпорни Кујна Душеци Апсорпција на Вода Солидна Тепих tapetes став casaМатсМатсМатсРазликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз вомониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добилесо погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!Забелешка : цената е помалку $5,јас ќе го испратам "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",нема логистичка информации.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Вклучувајќи го ипревозот надомест...

Забавна поговорка и цитати: изглеждаш наистина смешно, като прави това с вас постелки за краката, закрит и открит машинно пране на постелки врата Pad
 • Новинка

Забавна поговорка и цитати: изглеждаш наистина смешно, като прави това с вас постелки за краката, закрит и открит машинно пране на постелки врата Pad

38.38 BGN 38.00

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

Безплатна доставка на 12'x15 ' Aubusson килими вълнени килими червен дизайн, френски Aubusson килим, ръчно изработени килими, квадратен килим
 • Новинка

Безплатна доставка на 12'x15 ' Aubusson килими вълнени килими червен дизайн, френски Aubusson килим, ръчно изработени килими, квадратен килим

BGN 5902.40

Бесплатен превозот 12'x15' Aubusson килими рачно изработени волнени теписи, рачно ткаени плоштадот тепих за домашна декорацијаСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 12'x15' (365x457cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

хипи украса стенен мандала паун гоблен мандала doek индийски boho стенен индийски чешки мандала гоблен
 • Новинка

хипи украса стенен мандала паун гоблен мандала doek индийски boho стенен индийски чешки мандала гоблен

28.48 BGN 27.00

хипи украси ѕидот виси mandala паун tapestry mandala doek индискиот boho ѕид виси индискиот бохемски mandala tapestry1 Материјал : Полиестер2.Дизајн : Peacoke.3.Уникатен : Печатени.4.ЕкоПријателски.5...

Go Away Dog Welcome Doormat Нескользящий Машинно Пране Открит И Закрит Вход Doormat Баня Кухня Декор Мат Мат
 • Новинка

Go Away Dog Welcome Doormat Нескользящий Машинно Пране Открит И Закрит Вход Doormat Баня Кухня Декор Мат Мат

38.38 BGN 38.00

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

Cutom гоблен, с монтиран на стената, на черепа украса коронован череп с кръстосани кости llustration срещу любимец на копията за печат
 • Новинка

Cutom гоблен, с монтиран на стената, на черепа украса коронован череп с кръстосани кости llustration срещу любимец на копията за печат

73.28 BGN 37.00

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Безплатна доставка 1.5'X2 ' 230 линия ръчно изработени от естествена Коприна Източен персийски килим ръчно заплетен копринен килим малки персийски килим
 • Новинка

Безплатна доставка 1.5'X2 ' 230 линия ръчно изработени от естествена Коприна Източен персийски килим ръчно заплетен копринен килим малки персийски килим

BGN 638.40

Бесплатен превозот 1.5'X2' 230 Линија рачно изработени Свила Ориентални персискиот Килим рака Заврзана свила тепих за домашна декорацијаОбјектот Спецификација* Тип : Свила персискиот Килим, свила тепих, свила килим, рачно изработени тепих, молете се килим, персиски тепих* Големина : 1.5' x 2' (x 45cm 61cm)*Линија : 230lines(450.000 јазли / m^2)* Куп : 100% Свила* Викимедија На : Свила* Дополнителните : Свила* Потекло : Раказаврзана во Кина* Висока резолуција на сликите ќе бидат обезбедени на барање Ставка ОписПрекрасни персиската Свила Килим раказаврзана во Кина...

вълна килим килим геометрична Бохемия Индийски килим розово каре на зелени райета модерен съвременен дизайн Иран скандинавски стил
 • Новинка

вълна килим килим геометрична Бохемия Индийски килим розово каре на зелени райета модерен съвременен дизайн Иран скандинавски стил

BGN 1119.98

ИЗВЕСТУВАЊЕМАТЕРИЈАЛ : 100% ВОЛНАГОЛЕМИНА 120 x180 cm / 120x170cm / 150x220cm / 160x230 cm100% рачно изработениМНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТИЗВОЗ ВО ЕВРОПСКА ЗЕМЈА

Плодове диня полукръгла форма килим за деца образование килим от микрофибър Нескользящий мат водопоглощающий детска стая килим Килим
 • Новинка

Плодове диня полукръгла форма килим за деца образование килим от микрофибър Нескользящий мат водопоглощающий детска стая килим Килим

91.20 BGN 64.00

Овошје Лубеницата Половина Круг во Облик на тепих за децата образование килим Микрофибер Не се Лизга мат Водаапсорбирање на Дете Соба Килим ТепихОблик : Полукруг Опис на Производот Големина : 50x80cm,прибл : 19.6x31.4" .Совршен за секоја врата, entryway, и патио! Направени од Микрофибер,супер меки,стапици Нечистотија и Moisturen,направи чист воздух Дома декорација, заштита на животната средина, мека, се лизга отпор, апсорпција на вода Лесно чистење, само спреј со вода или издржам.Рачно чистење (со влажна памучна сосови во вода и мала количина на Миење трампа, отворено се исуши, да се избегне изложување на сонце.) Погодни за украсување,дома,кујна,дневна соба,спална соба,batoom,свадба,забава,прослава или било кој повод.Производ ФотоНие претпочитаат плаќање тешки ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ве молиме бидете сигурни адреса, пост код и таквите не е точно пред цел.1...

Zeegle Stone печатни подложки за антре Нескользящий подложка за баня, килим за хол и малка странична подложка кухня Водоустойчив мат
 • Новинка

Zeegle Stone печатни подложки за антре Нескользящий подложка за баня, килим за хол и малка странична подложка кухня Водоустойчив мат

15.55 BGN 10.00

1183110023Производи Детали : 1.Материјал : Полиестер Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer2.Димензии : 40cm*60см , 50*80см, 60*90cm, итн...