3D Crown Fondant шоколад силиконова форма за украса на тортата инструменти свещи, смола, глина Fimo, масло, сапун мухъл T0939

3D Crown Fondant шоколад силиконова форма за украса на тортата инструменти свещи, смола, глина Fimo, масло, сапун мухъл T0939

BGN 12.00
-46 %
BGN 22.38

Брой продукти


Опис на готовиот производ - дебелина : 2.7 cm готовиот производ - долго : 6.5 см готовиот производ - ширина : 5.2 cm тежина : 170g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел. Силиконски Canneles Мувла 2.Зелена производ, во согласност со ФДУ &SGS квалитет, innoxious, нема чуден мирис, мека, водоотпорни, лесно да се demould, fadeless и лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи. 3.Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade. 4.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење 5.Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. Тоа станува многу побрз. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.


Подробности

търговска марка:
крилата на ангела
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Материал:
Силиконов Каучук
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, LFGB, SGS
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
Т0939
Непристойная Снимка:
No
Секси Суггестивный:
No
Тип:
Инструменти За Торта
Цвят:
Тип:
Воспользуйся:
Характеристика:
Материал:
кухненски принадлежности за печене:
Температура:
Направи:
is_customized:
Категория:

Избор на купувачи

Безплатна доставка DYL319U 15.3 мм 3D Бухал гъвкава силиконова форма-животно мухъл торта декорация, фондан, мухъл за смола полимерна глина
 • Новинка

Безплатна доставка DYL319U 15.3 мм 3D Бухал гъвкава силиконова форма-животно мухъл торта декорация, фондан, мухъл за смола полимерна глина

2.27 BGN 2.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Вдигна совата на саксийни сукуленти растения, ВАЗа циментови форми направи си САМ украса на дома занаят бетон сеялка силиконова форма
 • Новинка

Вдигна совата на саксийни сукуленти растения, ВАЗа циментови форми направи си САМ украса на дома занаят бетон сеялка силиконова форма

184.00 BGN 169.00

Забелешка : Ако купите повеќе,ние може да ви даде бесплатен превозот со брзо express.Квалитет : Низ Европа и сад, FDA сертификација тестирањеПримена : фрижидери, може да се мијат, варени дезинфекцијаAnswer : ___________________________ Note : далеку од отворен пламен, ножеви

FYL446U 19.1 mm Baby Clothes Silicone Мухъл-Baby Shower Мухъл Fondant Cake Decoration, бонбони, scrapbooking, дъвка паста, смола, глина
 • Новинка

FYL446U 19.1 mm Baby Clothes Silicone Мухъл-Baby Shower Мухъл Fondant Cake Decoration, бонбони, scrapbooking, дъвка паста, смола, глина

BGN 1.92

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Карикатура маймуна фондан силиконови форми за торта декор доставка на сапун глина мухъл направи си САМ шоколадови бонбони, бисквити, захар, лед мухъл печене инстру
 • Новинка

Карикатура маймуна фондан силиконови форми за торта декор доставка на сапун глина мухъл направи си САМ шоколадови бонбони, бисквити, захар, лед мухъл печене инстру

BGN 7.98

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)19.3 *18 *3 см, инчен : 7.6" *7.1" *5.1"[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Купидон нацелил си стрела 9*8*3.7 см кръгла форма силиконов сапун мухъл фондан торта шоколад мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл
 • Новинка

Купидон нацелил си стрела 9*8*3.7 см кръгла форма силиконов сапун мухъл фондан торта шоколад мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл

BGN 19.18

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 9*8*3.7 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

FYL359U 20 мм лук силиконови форми-Лента мухъл фондан Sugarcraft пудра бисквити Бисквити Фъдж шоколад смола, глина Fimo восък мухъл
 • Новинка

FYL359U 20 мм лук силиконови форми-Лента мухъл фондан Sugarcraft пудра бисквити Бисквити Фъдж шоколад смола, глина Fimo восък мухъл

BGN 1.86

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Безплатна доставка плаващ скоростна Силиконова помадная печене на тестени изделия мухъл направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Super Sculpey
 • Новинка

Безплатна доставка плаващ скоростна Силиконова помадная печене на тестени изделия мухъл направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Super Sculpey

BGN 2.05

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 8.9x5.8x1 cm Внимание : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

FYL568U 36,8 мм електрическа Силиконова форма на украса на тортата, скърпвам, дъвка, паста, шоколад, смола, глина, свещ, глазура, сапун
 • Новинка

FYL568U 36,8 мм електрическа Силиконова форма на украса на тортата, скърпвам, дъвка, паста, шоколад, смола, глина, свещ, глазура, сапун

BGN 2.78

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Силиконова форма с дупка за проба колие обици с висулка, глина, UV епоксидна смола фондан торта декорация на инструменти направи си САМ аксесоари
 • Новинка

Силиконова форма с дупка за проба колие обици с висулка, глина, UV епоксидна смола фондан торта декорация на инструменти направи си САМ аксесоари

9.95 BGN 6.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 157gБоја : автоматскиРабота температура : 40 centigrade на+210 centigrade Можеби ви се допаѓа тие, исто така,ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

Латински Букви От Мухъл Силиконови Форми За Сапуни Ръчно Изработени Свещи Полимерна Глина Мухъл Торта Шоколад Скърпвам Бисквити Сладкиши И Пудинг Форма
 • Новинка

Латински Букви От Мухъл Силиконови Форми За Сапуни Ръчно Изработени Свещи Полимерна Глина Мухъл Торта Шоколад Скърпвам Бисквити Сладкиши И Пудинг Форма

BGN 7.98

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)12 *13.7 *0.7 см, 4.7" x 5.4" x 0.3" Во инчи[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадно / Пудинг мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Продажба на едро / retal, безплатна доставка,1 бр c323 подарък кутия глинена керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM
 • Новинка

Продажба на едро / retal, безплатна доставка,1 бр c323 подарък кутия глинена керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM

18.88 BGN 14.00

материјал : храна, газирани силика гелмувла големина 7.4*9.5*3.2 cmМувла тежина за 152 GСапун големина од околу 6*7.5*1.2 cmСапун тежина за 95 Gбоја : случајниСовети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

3D кукла Baby Face Human Head Man Molds силикон сапун Глинена форма на DIY торта шоколад декор бонбони, бисквити, пудинг мухъл печене инструмент
 • Новинка

3D кукла Baby Face Human Head Man Molds силикон сапун Глинена форма на DIY торта шоколад декор бонбони, бисквити, пудинг мухъл печене инструмент

3.18 BGN 3.00

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис На Производот Мувла Големина : 1 5 5 2.6 см, 1.9" 1.9" 1" Инчен 2 5 5 2.6 см, 1.9" 1.9" 1" Инчен 3...

Цвете пръчка инструменти за готвене силиконови помадные форми направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Sculpey
 • Новинка

Цвете пръчка инструменти за готвене силиконови помадные форми направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Sculpey

2.08 BGN 2.00

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : см ВНИМАНИЕ1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

3D ангел свещ силиконови форми ангел глина мухъл детски силиконови форми за торта декорация инструменти
 • Новинка

3D ангел свещ силиконови форми ангел глина мухъл детски силиконови форми за торта декорация инструменти

65.60 BGN 59.00

сапун големина околу 8*6*10смсапун тежина за 125g ве Молиме да се погледне на слики од големината Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Цвете перлено бял модел с кръгла форма, силиконови сапун мухъл фондан торта мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл САМ инструмент
 • Новинка

Цвете перлено бял модел с кръгла форма, силиконови сапун мухъл фондан торта мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл САМ инструмент

BGN 20.78

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 10.2*10.2*3.5 CM♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

4 Кухина Овални Риба, Птица Силиконови Форми За Сапуни Ръчно Изработени От Полимерна Глина Мухъл Торта Шоколад Скърпвам Лед Пудинг Мухъл Печене Инструмент
 • Новинка

4 Кухина Овални Риба, Птица Силиконови Форми За Сапуни Ръчно Изработени От Полимерна Глина Мухъл Торта Шоколад Скърпвам Лед Пудинг Мухъл Печене Инструмент

BGN 9.58

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)22 *20 *2 см, 8.6" x 7.8" x 0.8" Во инчи[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадно / Пудинг мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Никол Делфин форма на силиконовата форма за естествен сапун ръчно изработени плавателни съдове смола, глина, шоколад, бонбони мухъл
 • Новинка

Никол Делфин форма на силиконовата форма за естествен сапун ръчно изработени плавателни съдове смола, глина, шоколад, бонбони мухъл

18.98 BGN 13.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 8.6 x 8.5 x 4.8 cm Внатрешна Големина : 7.4 x 7.2 x 3.3 cm Мувла Тежина : 138g Крајниот производ Тежина : 110g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

1 бр перо форма на захар САМ модела на Силиконовата форма полимерна глина форми на ръчно изработени плавателни съдове мухъл фондан торта мухъл печене инструменти A
 • Новинка

1 бр перо форма на захар САМ модела на Силиконовата форма полимерна глина форми на ръчно изработени плавателни съдове мухъл фондан торта мухъл печене инструменти A

4.16 BGN 3.00

1 buc Пердув Форма Шеќер DIY Модел Силиконски Калап Полимер Глина Калапи рачно изработени Занаетчиски Мувла Фондан Торта Калап за Печење Алатки A1463Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeБоја : Случајни боја

2018 сладко животните lucky dog soap silicone мухъл зодиака dog сам soft clay creative soft silicone мухъл
 • Новинка

2018 сладко животните lucky dog soap silicone мухъл зодиака dog сам soft clay creative soft silicone мухъл

BGN 25.09

2018 нови симпатична животно среќа куче сапун силиконски калап хороскопски куче diy мека глина креативни меки силиконски калап Опис Item Име куче сапун силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm Сапун големина : 3.5 см*6.0 cm силиконски калап / g175 G Место на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка,1 бр C320 квадратен цвете глинена керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM
 • Новинка

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка,1 бр C320 квадратен цвете глинена керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM

18.40 BGN 14.00

материјал : храна, газирани силика гелмувла големина 7.5*7*3.5 cmМувла тежина за 114 GСапун големина од околу 6.1*5.1*2.5 cmСапун тежина за 80 Gбоја : случајниСовети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Скорпион шаблон квадратна форма силиконови форми на сапун фондан торта шоколад мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл
 • Новинка

Скорпион шаблон квадратна форма силиконови форми на сапун фондан торта шоколад мухъл ръчно изработени от глина, смола занаят мухъл

BGN 19.18

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 85x65x25mm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

цвете торта форми на сапун шоколад мухъл за кухня за печене на глина мухъл FM064
 • Новинка

цвете торта форми на сапун шоколад мухъл за кухня за печене на глина мухъл FM064

BGN 2.62

Опис : * Мувла Големина * Готов Фондан големина : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

задържане детайл фондан торта форми на сапун шоколад мухъл за кухня за печене на глина мухъл FM142
 • Новинка

задържане детайл фондан торта форми на сапун шоколад мухъл за кухня за печене на глина мухъл FM142

BGN 4.88

Опис : * Мувла Големина : (L*W*H)10.3x7x1cm (4.05x2.75x0.39") * Готов Фондан димензии : Дијаметар од 12cm * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста...

Приспособления-Крило на Ангел Силиконова Форма, Шоколад, Глина, Смола И Т.н.-Необратими Мухъл / Силиконови Прес-Форми / Полимерна Глина Мухъл
 • Новинка

Приспособления-Крило на Ангел Силиконова Форма, Шоколад, Глина, Смола И Т.н.-Необратими Мухъл / Силиконови Прес-Форми / Полимерна Глина Мухъл

4.30 BGN 2.00

започнетеСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

Разнообразие от цветове силиконови форми фондан торта декор сапун глинени форми направи си САМ шоколадови бонбони, бисквити, пудинг лед мухъл печене инструмент
 • Новинка

Разнообразие от цветове силиконови форми фондан торта декор сапун глинени форми направи си САМ шоколадови бонбони, бисквити, пудинг лед мухъл печене инструмент

BGN 4.78

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : Материјал : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикониБоја : СлучајниМувла Големина(L*W*H) : 10.5*7*1.2 см (4.1"*2.7"*0.5" инчи)Пакетот вклучува : 1 BUC силиконски калапУпотреба : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувлаПакет : секој производ постави OPP вреќаРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Никол Собственоръчно Натурален Сапун Силиконова Форма На Малка Къща Форма Занаяти Смола, Глина, Шоколад, Бонбони Мухъл
 • Новинка

Никол Собственоръчно Натурален Сапун Силиконова Форма На Малка Къща Форма Занаяти Смола, Глина, Шоколад, Бонбони Мухъл

14.99 BGN 10.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 8 x 7.4 x 3.9 cm Внатрешна Големина : 6 x 5.7 х 3.3 cm Мувла Тежина : 101g Крајниот производ Тежина : 78g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

Търговия на едро с кухненски 4 устните мухъл форма на глинена форма на украса за коледа помадного торта граница шоколад форма на силиконовата форма на DIY инструмент
 • Новинка

Търговия на едро с кухненски 4 устните мухъл форма на глинена форма на украса за коледа помадного торта граница шоколад форма на силиконовата форма на DIY инструмент

BGN 9.58

Опис : ♥ Материјал : Висок квалитет на храна одделение Силиконски♥ Мувла Големина : како на сликата покажа♥ Боја : R adomly* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестап* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувлаПревозот : Вашата цел ќ се испрати во рамките на 25 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот еmail или YW глобален стандард mail...