Rax маратонки за жени лек окото маратонки Дамски дишащи спортни Zapatillas Mujer B2818W

Rax маратонки за жени лек окото маратонки Дамски дишащи спортни Zapatillas Mujer B2818W

BGN 84.00
-40 %
BGN 139.47

Брой продуктиПодробности

Обувки Размер:
5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жени
Материал На Подметката На:
Дъвка
Горния Материал:
Окото (въздушна мрежа)
Характеристика:
Воздухопроницаемый
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Дата На Издаване:
Лятото на 2017 година
Функция:
стабилност
За Разстояния:
Маратон (>40 км)
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Ниво На Практика:
Допълнително
Приложимо място:
Бетон
ТЕХНОЛОГИЯ:
dmx
Номер На Модела:
B2818
Материал Стелки:
ЕВА
спортен тип:
Лека Работи
Горната Височина:
Висок
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Маратонки За Бягане
търговска марка:
Ракс
Функция Стелки:
заглушителен стелки
Тип Обувки:
обувки за ходене
Характеристики:
Демпфирующий износоустойчива дишаща быстросохнущий който поддържа баланс лесен
Улични Маратонки За Жени:
туризъм Дамски ботуши

Избор на купувачи

Onemix дамски спортни маратонки музикален ритъм за дама маратонки дишаща мрежа на открито, спортни обувки светлина размер обувки ЕС 35-40
  • Новинка

Onemix дамски спортни маратонки музикален ритъм за дама маратонки дишаща мрежа на открито, спортни обувки светлина размер обувки ЕС 35-40

147.20 BGN 87.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаСАМО ЗА ВАС1 Bionic октопод зафат единствена : Наука bionic технологија, 3d октопод bionic outsole, супер контрола,против пролизгување...

Свръхлеки Дишащи Мъжки Тактически Бойни Обувки Пролет Есен Обучение На Открито И Туризъм Лов В Пустинята Джунглата Ходене Ботильоны
  • Новинка

Свръхлеки Дишащи Мъжки Тактически Бойни Обувки Пролет Есен Обучение На Открито И Туризъм Лов В Пустинята Джунглата Ходене Ботильоны

150.83 BGN 94.00

Ultralight Дише Мажите Тактички Борба Против Чизми За Есен Пролет Отворено Обука Пешачење Лов Пустината Џунглата Одење Глуждот Чевли

Мъжки топли зимни ботуши за жени на високи дълги вълнени маратонки в черно-бял Спорт на открито тенденции спортен треньор маратонки за ходене
  • Новинка

Мъжки топли зимни ботуши за жени на високи дълги вълнени маратонки в черно-бял Спорт на открито тенденции спортен треньор маратонки за ходене

222.40 BGN 102.00

(1)Она што го гледате е она што ќе добиете,нашите производи се од сите оригинални кинески бренд фабрика.Сите тие се со врвен квалитет.(2) Ние Брод чевли без кутија.Причини како што е подолу : а...

CA непромокаеми ботуши за мъже дишаща Зимна туристическа обувки мъжете лесна за катерене, спортни обувки туризъм планински обувки човек
  • Новинка

CA непромокаеми ботуши за мъже дишаща Зимна туристическа обувки мъжете лесна за катерене, спортни обувки туризъм планински обувки човек

172.38 BGN 91.00

CA Водоотпорен Пешачење Чизми За Мажи Дише Зима Пешачење Чевли Мажите Лесен Маратон Спортски Чевли за Пешачење Планина Чизми Човек

Зимните ботуши сняг мъжете и жените маратонки открит трекинг обувки водоустойчив, плюс топъл кашмир къмпинг тактика трекинг спортни обувки
  • Новинка

Зимните ботуши сняг мъжете и жените маратонки открит трекинг обувки водоустойчив, плюс топъл кашмир къмпинг тактика трекинг спортни обувки

65.41 BGN 50.00

Добредојдовте на нашата продавница!Пред купување прочитајте ги условите внимателно!Со цел да се избегнат непотребни спорови!Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.Ве молиме овозможи 00.5 cm грешка поради прирачник за мерење.Мерење на чевли обично се носат, но не и мерка на вашето тело за да изберете големина.Кога ќе го купите ,ве молиме мора да одберете Европска големина , Не одберете велика БРИТАНИЈА големина Или НИ големина.Превозот Услови : добиеме 17 дена по уплатата да ги пратите, со цел да се осигура дека ќе го добиете пакет без никакви проблеми со квалитетот, ве молиме, не грижете се...

zhenzu 2018 New Turf Futsal Soccer Shoes for men Indoor Football Boots Professional TF футболни обувки пирони, футболни обувки, маратонки
  • Новинка

zhenzu 2018 New Turf Futsal Soccer Shoes for men Indoor Football Boots Professional TF футболни обувки пирони, футболни обувки, маратонки

67.20 BGN 34.00

Топла Продажба на Најдобар Квалитет Фудбалски Чевли на Aliexpress $ 26.82 / место $78.88 66 % ПОПУСТ $ 20.16 / место $42.00 52 % ПОПУСТ $ 21.00 / место $42.00 50 % ПОПУСТ $ 25.30 / место $46.00 45 % ПОПУСТ $ 21.05 / место $38.99 46 % ПОПУСТ $ 12.00 / место $24.50 51 % ПОПУСТ $ 21.00 / место $42.00 50 % ПОПУСТ $ 20.16 / место $42.00 52 % ПОПУСТzhenzu 2018 Нова Трева Футсал Фудбалски Чевли за мажи Затворен Фудбал Чизми Професионални ТФ Фудбал Чизми Ноктите Cleats ПатикиПакетот вклучува : 1 Пар на Фудбалски Чевли;со цел да се повеќе побрзо надвор од царинското,Вашите чевли ќе биде преполна со Балон филм, кој е повеќе безбеден за заштита на вашите чевли !!! Не вклучувајќи shoebox! Внимание : 1.Овој објект е Евра големина, ве молиме да го изберат правото Евра големина во зависност од вашите нозе должина! 2.Како да ја добиете вашата нога во должина?Стојат директно на хартија,марк поени на најдолгата пред пети и пета; должината на две точки е на нога должина;ве молиме да се измери вашиот поголем нога!!! 3.Нога Должина не е Insole Должина; Нога Должина Подолу големина на табелата е погоден за должината на ногата, не insole должина на чевли...

2018 Ново Постъпването На Жените И Мъжете Естествена Кожа Чрез Шнурове Се Включи Танц Танцови Обувки Ретро Стил Качеството На Сплит Ходила Да Се Включи Танц Танцови ?
  • Новинка

2018 Ново Постъпването На Жените И Мъжете Естествена Кожа Чрез Шнурове Се Включи Танц Танцови Обувки Ретро Стил Качеството На Сплит Ходила Да Се Включи Танц Танцови ?

BGN 68.80

Име на производ : Кожа на Горниот Мека Outsole Допрете Танц Чевли(FD8006) Функција : 2colors подели на заеднички или 3 бои сплит заеднички и резба на горниот,excelent квалитет Пета : 3.5 CM...

Размер 34-41 нов вътрешен чорап танцови обувки/топка танго латино танци, обувки за жени, момичета / дами Салса обувки 5 см токчета
  • Новинка

Размер 34-41 нов вътрешен чорап танцови обувки/топка танго латино танци, обувки за жени, момичета / дами Салса обувки 5 см токчета

29.63 BGN 22.00

1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!2.Бои : Злато, Сребро.3.Тежина : 350 Gram4.Материјал : Горниот : Кожа ,Единствена : Кравја Кожа5.Состојба : 100% Сосема Нов6.Тип : Hroyl Латинска Танц ЧевлиНие се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.3.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPSот,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.Време на испорака : ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е : 1.Сад : 923 работни дена2...

CQB тактически външни туристически обувки мъжете високи леки, дишащи амортизационен обувки Треккинговые катерене обувки CXZ0275
  • Новинка

CQB тактически външни туристически обувки мъжете високи леки, дишащи амортизационен обувки Треккинговые катерене обувки CXZ0275

222.38 BGN 113.00

започнетекрајотПочитувани купувачи,ние нудиме 2 избор,Црна со кутија за чевли / Нема Кутија за Чевли ,Песок со кутија за чевли / Нема Кутија за Чевли...

Пустинни Тактически Военни Ботуши Dr. Ботуши Dr. Обувки Militares Мъжки Обувки За Конна Езда, Открит Катерене Мъжки Тактически Обувки
  • Новинка

Пустинни Тактически Военни Ботуши Dr. Ботуши Dr. Обувки Militares Мъжки Обувки За Конна Езда, Открит Катерене Мъжки Тактически Обувки

75.07 BGN 64.00

Пустината Тактички Воени Чизми Борба Чизми Војска Чизми Militares Мажите Чевли Работа На Отворено Маратон Мажи Тактички ЧизмиHW 03 песок боја како што следуваДелта црнаДелта песок