Пакетче Безплатна доставка свързващи скоби push pins злато и розово злато канцеларски разход на набор от pushpin клип H0007

Пакетче Безплатна доставка свързващи скоби push pins злато и розово злато канцеларски разход на набор от pushpin клип H0007

BGN 7.98

Брой продуктиПодробности

Тип:
скоба
Номер На Модела:
H0007
Шик:
No
Материал:
Метални

Избор на купувачи

безплатна доставка paper punch кътър border сам занаятите punch hole punch shapes perfuradores de papel декоративно-приложното изкуство S3023
 • Новинка

безплатна доставка paper punch кътър border сам занаятите punch hole punch shapes perfuradores de papel декоративно-приложното изкуство S3023

BGN 4.72

Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат...

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-4
 • Новинка

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-4

BGN 26.53

1.Име на производ : Фенси Граница удар2.Точка Бр : KM87263.Материјал : ABS и Цинк Легура4.Производ големина : 17cm*12cm*7.5 cm5.Хартијанамалување на дијаметар : 5.5 cm*3.9 cm6.Пакет : 1 PC / картичка8.Удар од : За острење сечење механизам,се сече тенка алуминиумска фолија.За подмачкување на сечење механизам ,отсечени восок хартија и пена боја на хартија.опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште белешки и честитки, d ecorate училиште белешки и подарок ознаки.Начин на употреба ,ве молиме проверете подолу на сликата : ' '

Chuangzhong канцеларски материали, документи, свързващи скоби метална скоба цвят 10шт
 • Новинка

Chuangzhong канцеларски материали, документи, свързващи скоби метална скоба цвят 10шт

BGN 11.68

modname=ckeditorПотекло : КИНАГолемина на : Мала големина : 2cm * 3cm * 1.7 cm / дебелина 0.6 смСредна големина : 3.3 cm * 4.1 cm * 3cm / дебелина 1cmГолеми димензии : 5cm * 6.8 cm * 4.7 cm / дебелина 2cmТежина : 3 g / 1 PCSКоличина : 10 КОМПЈУТЕРИБоја : КомбинацијаМатеријал : металСРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМОПроизводот се зема во вид,Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,не ја отфрли суптилни разлики бојаИзбор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест...

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство
 • Новинка

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство

BGN 13.52

8 Стил 2.53.5 cm рачно изработени Занаетчиски и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија DIY Подарок Картичка Магнетни Удари Втиснување уред YH52 Опис : 100% Нов Бренд И Високо Квалитетни Материјали : ABS + Метал + Магнетни Големина : 6.2 * 4cm Големина на цвет намалување на : 2.53.5 cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 8 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор Едноставна Операција, Долг животен Век печатени на хартија поинаква форма на картичка печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони Настава : Овој производ е Магнетен ...

Пълен набор от цветни метални свързващи вещества клипове скрепка канцеларски материали за подвързване 15 мм / 19 мм / 25 мм/32 мм / 41 мм/51 мм и може да се избере
 • Новинка

Пълен набор от цветни метални свързващи вещества клипове скрепка канцеларски материали за подвързване 15 мм / 19 мм / 25 мм/32 мм / 41 мм/51 мм и може да се избере

4.64 BGN 4.00

Целосен сет Шарени метал врзивно клипови paperclip канцеларија канцелариски задолжителни резерви 15mm / 19mm / 25мм / 32милиметри / 41mm / 51mm може да избере

Високото качество на 1 пакет 12 мм творчески цветни скоби от неръждаема стомана офис класьори аксесоари
 • Новинка

Високото качество на 1 пакет 12 мм творчески цветни скоби от неръждаема стомана офис класьори аксесоари

2.40 BGN 2.00

Висока јачина на staples, супер продорен сила, телонаместете површина слој, може да се класифицираат управување со задолжителни документиТип : Стандард StaplesМатеријал : МеталГолемина : НормаленГлавен Големина : 12mmБоја : ШарениПакет : 1* кутија Од Нерѓосувачки Челик Стејплс(800 Pcs)

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф
 • Новинка

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф

54.85 BGN 44.00

Бесплатен Превозот Нови arrvial 4модели цвеќиња хартија удар крупните scrapbooking Хартија Креативни Занает Дупка Удар Втиснување(Забелешка : Сакате други модели, ве молиме контактирајте со нас...

8 бр./лот йонофореза кламери котка метална bookmark клип бележка клип Скрепка САМ новост офис научите канцеларски материали
 • Новинка

8 бр./лот йонофореза кламери котка метална bookmark клип бележка клип Скрепка САМ новост офис научите канцеларски материали

2.32 BGN 2.00

Најпопуларните Paperclips / BookmarksОбјектот Описи8pcs / многу Electroplated Хартија Клипови Мачка Метална Ознака Клип Мемо Клип Хартија Клип DIY Новина Канцеларија Научат КанцеларискиНајчесто поставувани ПРАШАЊА1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу?A : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.Превозот време е за 2050 бизнис дена, но некои земји трае долго времеда го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија...

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon
 • Новинка

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon

BGN 1.81

Моделот големина : за 10ммМатеријал : ABS пластика + металУбави и слатки шемаБезбедност хартија картичка занает за користењеУбав Подарок за вашите деца да ги инспирира нивната имагинација...

Формата на зъб отметки сладък кламери метални скоби бележки папка за офиса и училището канцеларски 50 бр. / лот Безплатна доставка
 • Новинка

Формата на зъб отметки сладък кламери метални скоби бележки папка за офиса и училището канцеларски 50 бр. / лот Безплатна доставка

9.26 BGN 8.00

Детали за производот Заб форма хартија клип Количина : 50 PCS / многу Боја : боја мешање Големина : 40 * 25мм OPP вреќа пакувањеНа дознака1.Може да се направи исплата на нашата онлајн aliexpress продавница со безбедноста Зачувам.2.Вие исто така може да email вашата нарачка и за нас и плаќаат со Western Union или Банкарски Пренесуваат подобивање на нашата сметка.Пакет детали1.Користете Меур Торба да се спакуваат и потоа OPP вреќа пакет по парче,неколку парчиња по голема OPP вреќа.2.Ако вашата цел количество е над 50pcs,ние ќе ги искористиме картон за надворешниот пакет за вас.Повратни информации1.Како што повеќето луѓе се свесни, Ali Express функционира на повратни информации систем која е клучна во градењето и воспоставување доверба меѓу купувачи и продавачи слично.2.Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите ценети клиенти и се надевам дека ќе го стори истото за насако сте среќни со вашиот купување и нашите услуги.

DL 2 мини телбод 0303 сладък карикатура южнокорейската тръба телбод с функция за нокти канцеларски материали за студенти канцеларски материали
 • Новинка

DL 2 мини телбод 0303 сладък карикатура южнокорейската тръба телбод с функция за нокти канцеларски материали за студенти канцеларски материали

BGN 1.25

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs ×СпојувачAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

4 бр. / компл. ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за декорация на фото галерии САМ подарък карти punches релеф устройство
 • Новинка

4 бр. / компл. ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за декорация на фото галерии САМ подарък карти punches релеф устройство

30.35 BGN 24.00

4pcs / set рачно изработени Занаетчиски и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија декорација DIY Подарок Картичка Удари Втиснување уред AU48 Опис : 100% Нов Бренд И Високо Квалитетни Материјали : ABS + Метал Производ Големина : 9 * 5.5 * 7cm Намали Големина : за 33.7 см 7 * 4 * 5.6 cm околу 2.32.5 cm 6 * 3.5 * 4.9 cm околу 1.21.5 cm 3 * 2.5 * 3cm за 0.81cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 17 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор Едноставна Операција, Долг животен Век печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони Пакет : 1set=4 Парчиња (Големина на цвет намалување на : околу 3,5 см+2.5 cm+1.5 cm+1cm) Втиснување уред боја испратени по случаен избор1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ...

SOSW-12 бр 3 см квадратен пружина хладилник магнитна стена Memo Paper Note Клип(сребро)
 • Новинка

SOSW-12 бр 3 см квадратен пружина хладилник магнитна стена Memo Paper Note Клип(сребро)

BGN 15.97

Опис на производот Направени од метал материјал, дизајниран со магнетна база, лесно да се држи и да се отстрани.Магнетни Ѕид Клипови се за задржување на белешки, пораки, фотографии и многу повеќе.Ги направи на било кој метал површината како што се фрижидер, шкафче или датотека кабинет, дека може да се задржи на ѕид цврсто, бидете сигурни дека ќе клип некои од објектите и да ги задржи лесно видливо.Опис на производот Направени од метал материјал, дизајниран со магнетна база, лесно да се држи и да се отстрани.Магнетни Ѕид Клипови се за задржување на белешки, пораки, фотографии и многу повеќе.Ги направи на било кој метал површината како што се фрижидер, шкафче или датотека кабинет, дека може да се задржи на ѕид цврсто, бидете сигурни дека ќе клип некои од објектите и да ги задржи лесно видливо.Опис На ПроизводотИме На Производ : Магнетни Ѕид Клип;Материјал : Метал,Магнет Главната Боја : Сребро Тон;Магнетна База Големина : 3x 2.5 cm / 1.2" x 0.9"(L*W)Вкупна Големина : 3.5 х 3 x 2,2 см / 1.3" x 1.2" x 0.8" (L*W*H);Макс Отворање Ширина : 15mm / 0.6"Пакет Содржина : 12 x Магнетни Ѕид Клип

10 бр. / компл. метални сълза форма кламери злато, сребро цвят Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на клипове
 • Новинка

10 бр. / компл. метални сълза форма кламери злато, сребро цвят Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на клипове

BGN 0.74

Ве молиме имајте во предвид : 1.Ако производот опција е случаен, тоа значи боја и сорти не се достапни за избор.2.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

24 бр./1 компл. сладък карикатура животни шаблон дървени хартиени бележки клипове полагане на Скрепка обучение канцеларски материали
 • Новинка

24 бр./1 компл. сладък карикатура животни шаблон дървени хартиени бележки клипове полагане на Скрепка обучение канцеларски материали

BGN 2.77

Опис : Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Хартија клипови Бои : сет од 12 бои Карактеристики : Fashion & Симпатична животно хартија клипови Боја разлика, ве молиме да се разбере Слики :

SOSW-3 x метална штапельный книга твърда подвързия свободни от листни пръстени ключодържател 66x60x3mm
 • Новинка

SOSW-3 x метална штапельный книга твърда подвързия свободни от листни пръстени ключодържател 66x60x3mm

BGN 2.05

Име На Производ : Лабава Лист Прстени;Материјал : МеталБоја : Сребро Тон;надворешен Дијаметар : 66mm / 2.6"Внатре Дијаметар : 60mm / 2.4";Дебелина : 3мм / 0.1"Нето Тежина : 38gПакет : 3 x Лабава Лист Прстени се Повлече за да се отвори, да се притисне за да се затвори.Дизајниран со 66mm надворешен дијаметар и дебелина 3мм.Овие врзивно прстени отворете да се одржи удирани со тупаници материјал.Се користи за лабавалист книга, мемо поднесување, клучните прстени, scrapbooking, примерок носителот или други лабавалист предмети.Големина : 66x60x3mmБоја : Сребрена

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод
 • Новинка

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод

BGN 17.58

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0349 Употреба големина 24 / 6 или 26 / 6 staples

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса
 • Новинка

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса

BGN 1.52

Големина : околу 17 X 72 mmБоја : СребренаСе прошетаат на оние масти, непријатно паричник.Тоа лесно се вклопува во вашиот предниот џеб или ташна.Направени од издржлив нерѓосувачки челик Пакет се вклучени : 1 x Пари Клип