Опаковка 10 бр./лот цвете форма на кламери творчески полагане на метал клип бележка клип във формата на кламер за офис училища у дома H0034

Опаковка 10 бр./лот цвете форма на кламери творчески полагане на метал клип бележка клип във формата на кламер за офис училища у дома H0034

BGN 6.38

Брой продукти

детали за производот
10pcs/многу
кутија 6.5*4*2.4 cm
пакување кутија
комбо


Подробности

Истинска Хартиена Скрепка:
ДА
Шик:
No
Материал:
Метални
Номер На Модела:
H0034
Тип:
Скрепка За Хартия

Избор на купувачи

DL 2 мини телбод 0303 сладък карикатура южнокорейската тръба телбод с функция за нокти канцеларски материали за студенти канцеларски материали
 • Новинка

DL 2 мини телбод 0303 сладък карикатура южнокорейската тръба телбод с функция за нокти канцеларски материали за студенти канцеларски материали

BGN 1.25

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs ×СпојувачAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса
 • Новинка

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса

BGN 1.52

Големина : околу 17 X 72 mmБоја : СребренаСе прошетаат на оние масти, непријатно паричник.Тоа лесно се вклопува во вашиот предниот џеб или ташна.Направени од издржлив нерѓосувачки челик Пакет се вклучени : 1 x Пари Клип

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод
 • Новинка

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод

BGN 17.58

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0349 Употреба големина 24 / 6 или 26 / 6 staples

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon
 • Новинка

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon

BGN 1.81

Моделот големина : за 10ммМатеријал : ABS пластика + металУбави и слатки шемаБезбедност хартија картичка занает за користењеУбав Подарок за вашите деца да ги инспирира нивната имагинација...

500 броя метални маркери капки вода клип 26 * 16 мм черен жълт зелен злато, сребро лилаво смесен цвят по избор
 • Новинка

500 броя метални маркери капки вода клип 26 * 16 мм черен жълт зелен злато, сребро лилаво смесен цвят по избор

25.58 BGN 23.00

Детали за Производот ОписПроизвод Во Боја : Црна, Жолта Зелена Злато Сребро Пурпурна Мешана БојаГолемина : 26 * 16mmматеријал : металОблик : капки водаУпотреба : ознака клипТежина : 210gПродажбата спецификации : 500 компјутериПрименливи прилики : ученици, училишта, заводи заТип На Производ : Клипот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][38840][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПлаќање : Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу...

безплатна доставка на 1 инч куче дизайн eva пяна перфоратор за хартия тренировки scrapbooking нож punch занаят перфорация за направи си САМ изкуство
 • Новинка

безплатна доставка на 1 инч куче дизайн eva пяна перфоратор за хартия тренировки scrapbooking нож punch занаят перфорация за направи си САМ изкуство

BGN 5.90

Не't двоумете се! Нека 's купи сега >>>>Добиете Купонот Сега!Вештината Удари Канцеларискизапочнете Карактеристики на Производот создавање на свој честитки, коверти, етикети и ознаки...

100 бр. / компл. метален материал спад форма на кламери злато, сребро цвят смешно Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на к
 • Новинка

100 бр. / компл. метален материал спад форма на кламери злато, сребро цвят смешно Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на к

BGN 4.80

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 100 КОМПЈУТЕРИ / Set Метал Материјал Капка Форма на Хартија Клипови Злато Сребрена Боја Смешно Kawaii Ознака за Статистика Училиште Канцелариски Означување КлиповиКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Уредната up на вашите документи,Добро за статистика и за домашна употреба.Лесно да се клип на датотеки.Лесен за употреба и издржливи.Пакет : OPPГолемина : околу 2.5 X1.5 CMМатеријал : МеталБоја : Злато, Сребрена и ЦрнаПакетот Вклучува : 100 x Хартија Клипови( ист стил )Answer : ___________________________ Note : 1...

4 бр. / компл. ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за декорация на фото галерии САМ подарък карти punches релеф устройство
 • Новинка

4 бр. / компл. ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за декорация на фото галерии САМ подарък карти punches релеф устройство

30.35 BGN 24.00

4pcs / set рачно изработени Занаетчиски и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија декорација DIY Подарок Картичка Удари Втиснување уред AU48 Опис : 100% Нов Бренд И Високо Квалитетни Материјали : ABS + Метал Производ Големина : 9 * 5.5 * 7cm Намали Големина : за 33.7 см 7 * 4 * 5.6 cm околу 2.32.5 cm 6 * 3.5 * 4.9 cm околу 1.21.5 cm 3 * 2.5 * 3cm за 0.81cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 17 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор Едноставна Операција, Долг животен Век печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони Пакет : 1set=4 Парчиња (Големина на цвет намалување на : околу 3,5 см+2.5 cm+1.5 cm+1cm) Втиснување уред боја испратени по случаен избор1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ...

Пълен набор от цветни метални свързващи вещества клипове скрепка канцеларски материали за подвързване 15 мм / 19 мм / 25 мм/32 мм / 41 мм/51 мм и може да се избере
 • Новинка

Пълен набор от цветни метални свързващи вещества клипове скрепка канцеларски материали за подвързване 15 мм / 19 мм / 25 мм/32 мм / 41 мм/51 мм и може да се избере

4.64 BGN 4.00

Целосен сет Шарени метал врзивно клипови paperclip канцеларија канцелариски задолжителни резерви 15mm / 19mm / 25мм / 32милиметри / 41mm / 51mm може да избере

SOSW-3 x метална штапельный книга твърда подвързия свободни от листни пръстени ключодържател 66x60x3mm
 • Новинка

SOSW-3 x метална штапельный книга твърда подвързия свободни от листни пръстени ключодържател 66x60x3mm

BGN 2.05

Име На Производ : Лабава Лист Прстени;Материјал : МеталБоја : Сребро Тон;надворешен Дијаметар : 66mm / 2.6"Внатре Дијаметар : 60mm / 2.4";Дебелина : 3мм / 0.1"Нето Тежина : 38gПакет : 3 x Лабава Лист Прстени се Повлече за да се отвори, да се притисне за да се затвори.Дизајниран со 66mm надворешен дијаметар и дебелина 3мм.Овие врзивно прстени отворете да се одржи удирани со тупаници материјал.Се користи за лабавалист книга, мемо поднесување, клучните прстени, scrapbooking, примерок носителот или други лабавалист предмети.Големина : 66x60x3mmБоја : Сребрена

SOSW-сребърен тон пружина Memo билет магнитен хладилник монтиране на скоба
 • Новинка

SOSW-сребърен тон пружина Memo билет магнитен хладилник монтиране на скоба

BGN 2.26

Име На Производ : Магнетни Ѕид Клип;Материјал : Метал, МагнетГлавната Боја : Сребро Тон;Магнетна База Големина : 3 x 2.4 cm / 1.2" x 1"(L*W)Вкупна Големина : 3.6 x 3.1 x 2.1 cm / 1.4" x 1.2" x 0.8" (L*W*H);Max Отворање Ширина : 15mm / 0.6"Тежина : 27gПакет Содржина : 1 x Магнетни Ѕид Клип Направен од метал материјал, дизајниран со магнетна база, лесно да се држи и да се отстрани.Магнетни Ѕид Клипови се за задржување на белешки, пораки, фотографии и многу повеќе.Ги направи на било кој метал површината како што се фрижидер, шкафче или датотека кабинет, дека може да се задржи на ѕид цврсто, бидете сигурни дека ќе клип некои од објектите и да ги задржи лесно видливо.Основната Големина : 3 x 2.4 cm / 1.2" x 1"(L*W) Вкупно Големина : 3.6 x 3.1 x 2.1 cm / 1.4" x 1.2" x 0.8" (L*W*H);Max Отворање Ширина : 15mm / 0.6"

24 бр./1 компл. сладък карикатура животни шаблон дървени хартиени бележки клипове полагане на Скрепка обучение канцеларски материали
 • Новинка

24 бр./1 компл. сладък карикатура животни шаблон дървени хартиени бележки клипове полагане на Скрепка обучение канцеларски материали

BGN 2.77

Опис : Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Тип : Хартија клипови Бои : сет од 12 бои Карактеристики : Fashion & Симпатична животно хартија клипови Боја разлика, ве молиме да се разбере Слики :

безплатна доставка paper punch кътър border сам занаятите punch hole punch shapes perfuradores de papel декоративно-приложното изкуство S3023
 • Новинка

безплатна доставка paper punch кътър border сам занаятите punch hole punch shapes perfuradores de papel декоративно-приложното изкуство S3023

BGN 4.72

Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време! Јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат...

CADY Занаятите Punch Success Tools Edger Punch, Scroll Pattern, Extra Large, Tools Edge Paper Punch (8722-4)
 • Новинка

CADY Занаятите Punch Success Tools Edger Punch, Scroll Pattern, Extra Large, Tools Edge Paper Punch (8722-4)

BGN 26.53

1.CADY акција лост прави удар полесно и поудобно да го користите и нежен вашите раце 2.Се создаде матрицата форми, умрепрекини, и обрасци за сите на изработката; Употреба со други гнездење удари да се создаде совршено дипломирањето слоеви; Удари чисто секое време за постојано голем дизајни...

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф
 • Новинка

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф

54.85 BGN 44.00

Бесплатен Превозот Нови arrvial 4модели цвеќиња хартија удар крупните scrapbooking Хартија Креативни Занает Дупка Удар Втиснување(Забелешка : Сакате други модели, ве молиме контактирајте со нас...

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство
 • Новинка

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство

BGN 13.52

8 Стил 2.53.5 cm рачно изработени Занаетчиски и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија DIY Подарок Картичка Магнетни Удари Втиснување уред YH52 Опис : 100% Нов Бренд И Високо Квалитетни Материјали : ABS + Метал + Магнетни Големина : 6.2 * 4cm Големина на цвет намалување на : 2.53.5 cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 8 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор Едноставна Операција, Долг животен Век печатени на хартија поинаква форма на картичка печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони Настава : Овој производ е Магнетен ...