1 чифт (2 елемента) пресни и прекрасни бонбони цвят карикатура на книгата на поставка за книги на лавица за книги пластмаса

1 чифт (2 елемента) пресни и прекрасни бонбони цвят карикатура на книгата на поставка за книги на лавица за книги пластмаса

BGN 12.00
-27 %
BGN 16.45

Брой продукти


Информација За Производот :
име на производ : Bookends
големина на : 16.5*12.5*8.5 cm
тежина : 0.17 kg
боја : сина, кафена, Длабоко Сино, зелено
Функција : Едноставен изглед, убави бои, практични, дното, а четири не се лизга душеци, фиксирана положба
Материјал : Пластика
Пакетот Вклучува : 1 пар (2 парчиња)
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.


Подробности

търговска марка:
CJEC
Номер На Модела:
1 чифт
Шик:
No
Материал:
Пластмаса
Тип:
booshelf

Избор на купувачи

CADY Занаятите Punch Success Tools Edger Punch, Scroll Pattern, Extra Large, Tools Edge Paper Punch (8722-4)
 • Новинка

CADY Занаятите Punch Success Tools Edger Punch, Scroll Pattern, Extra Large, Tools Edge Paper Punch (8722-4)

BGN 26.53

1.CADY акција лост прави удар полесно и поудобно да го користите и нежен вашите раце 2.Се создаде матрицата форми, умрепрекини, и обрасци за сите на изработката; Употреба со други гнездење удари да се создаде совршено дипломирањето слоеви; Удари чисто секое време за постојано голем дизајни...

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса
 • Новинка

SOSW - скоба за пари от неръждаема стомана, матово-сребриста украса

BGN 1.52

Големина : околу 17 X 72 mmБоја : СребренаСе прошетаат на оние масти, непријатно паричник.Тоа лесно се вклопува во вашиот предниот џеб или ташна.Направени од издржлив нерѓосувачки челик Пакет се вклучени : 1 x Пари Клип

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon
 • Новинка

SOSW-Mini Лексикон Cut Card Занаятите САМ Paper Shaper Punch pentagon

BGN 1.81

Моделот големина : за 10ммМатеријал : ABS пластика + металУбави и слатки шемаБезбедност хартија картичка занает за користењеУбав Подарок за вашите деца да ги инспирира нивната имагинација...

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство
 • Новинка

2,5-3,5 см ръчно изработени плавателни съдове и scrapbooking инструмент хартиен перфоратор за фото галерии САМ подарък карта магнитни punches релеф устройство

BGN 13.52

8 Стил 2.53.5 cm рачно изработени Занаетчиски и Scrapbooking Алатка Хартија Удар За Фото Галерија DIY Подарок Картичка Магнетни Удари Втиснување уред YH52 Опис : 100% Нов Бренд И Високо Квалитетни Материјали : ABS + Метал + Магнетни Големина : 6.2 * 4cm Големина на цвет намалување на : 2.53.5 cm Употреба : Оркестарот, За подарок Повод : Одмор, Забава Облик : 8 вид Како Подарок За Вашиот Пријател, се Применува На Мобилен Телефон Декорација, Дома Декор Едноставна Операција, Долг животен Век печатени на хартија поинаква форма на картичка печатени на хартија различен облик Може да ги красат семејство и мобилни телефони Настава : Овој производ е Магнетен ...

Творческа Любов Цветна Скрепка Сърцето Bookmark Подарък Клипове Офис Аксесоари Кламери Papel Paper Bookmark Kawaii Канцеларски Материали
 • Новинка

Творческа Любов Цветна Скрепка Сърцето Bookmark Подарък Клипове Офис Аксесоари Кламери Papel Paper Bookmark Kawaii Канцеларски Материали

BGN 7.98

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 или многу повеќе1 lot = 1 кутија = 30 компјутерихартија клипови големина : 13*13mmМатеријал : челик[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

SOSW-сребърен тон пружина Memo билет магнитен хладилник монтиране на скоба
 • Новинка

SOSW-сребърен тон пружина Memo билет магнитен хладилник монтиране на скоба

BGN 2.26

Име На Производ : Магнетни Ѕид Клип;Материјал : Метал, МагнетГлавната Боја : Сребро Тон;Магнетна База Големина : 3 x 2.4 cm / 1.2" x 1"(L*W)Вкупна Големина : 3.6 x 3.1 x 2.1 cm / 1.4" x 1.2" x 0.8" (L*W*H);Max Отворање Ширина : 15mm / 0.6"Тежина : 27gПакет Содржина : 1 x Магнетни Ѕид Клип Направен од метал материјал, дизајниран со магнетна база, лесно да се држи и да се отстрани.Магнетни Ѕид Клипови се за задржување на белешки, пораки, фотографии и многу повеќе.Ги направи на било кој метал површината како што се фрижидер, шкафче или датотека кабинет, дека може да се задржи на ѕид цврсто, бидете сигурни дека ќе клип некои од објектите и да ги задржи лесно видливо.Основната Големина : 3 x 2.4 cm / 1.2" x 1"(L*W) Вкупно Големина : 3.6 x 3.1 x 2.1 cm / 1.4" x 1.2" x 0.8" (L*W*H);Max Отворање Ширина : 15mm / 0.6"

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-4
 • Новинка

Нов прием на необичайни границата удар риба дизайн scrapbooking релеф удар за направи си САМ ръчно изработени занаяти 8726-4

BGN 26.53

1.Име на производ : Фенси Граница удар2.Точка Бр : KM87263.Материјал : ABS и Цинк Легура4.Производ големина : 17cm*12cm*7.5 cm5.Хартијанамалување на дијаметар : 5.5 cm*3.9 cm6.Пакет : 1 PC / картичка8.Удар од : За острење сечење механизам,се сече тенка алуминиумска фолија.За подмачкување на сечење механизам ,отсечени восок хартија и пена боја на хартија.опис : Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште белешки и честитки, d ecorate училиште белешки и подарок ознаки.Начин на употреба ,ве молиме проверете подолу на сликата : ' '

100 бр. / компл. метален материал спад форма на кламери злато, сребро цвят смешно Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на к
 • Новинка

100 бр. / компл. метален материал спад форма на кламери злато, сребро цвят смешно Kawai полагане на офис, канцеларски материали, ученически принадлежности маркиране на к

BGN 4.80

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 100 КОМПЈУТЕРИ / Set Метал Материјал Капка Форма на Хартија Клипови Злато Сребрена Боја Смешно Kawaii Ознака за Статистика Училиште Канцелариски Означување КлиповиКарактеристики : Сосема Нов и висок квалитет.Уредната up на вашите документи,Добро за статистика и за домашна употреба.Лесно да се клип на датотеки.Лесен за употреба и издржливи.Пакет : OPPГолемина : околу 2.5 X1.5 CMМатеријал : МеталБоја : Злато, Сребрена и ЦрнаПакетот Вклучува : 100 x Хартија Клипови( ист стил )Answer : ___________________________ Note : 1...

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф
 • Новинка

Нова безплатна доставка нов arrvial 4-patterns paper punch extra large scrapbooking Paper Creative Занаятите punch релеф

54.85 BGN 44.00

Бесплатен Превозот Нови arrvial 4модели цвеќиња хартија удар крупните scrapbooking Хартија Креативни Занает Дупка Удар Втиснување(Забелешка : Сакате други модели, ве молиме контактирајте со нас...

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод
 • Новинка

Безплатна доставка телбод клещи дели 0349 ръчен телбод метален телбод трубачи правят книгата офис офис консумативи на стандартен телбод

BGN 17.58

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе Бренд : достав Реден Број 0349 Употреба големина 24 / 6 или 26 / 6 staples

1 бр сладък метални свързващи скоби клипове Small Craft Photo Pegs офис отметки Kawaii канцеларски материали 8 цвят, размер S M L
 • Новинка

1 бр сладък метални свързващи скоби клипове Small Craft Photo Pegs офис отметки Kawaii канцеларски материали 8 цвят, размер S M L

2.08 BGN 1.00

Внимание1.Овој производ е испратен со посебен Кина пост Ќе добиете trac кралот број,но тоа само може да се следи во Кина,не може да се следи во вашата земја.2.Обично пратката ќе трае еден месец, до два месеци да пристигне на вашата страна.Ако не ја прими пратката во рок од 2 месеци,ве молиме да ни каже.Ние ќе направи се за вас.Ви благодариме за сите3.Ако има цел повеќе од $ 5...

500 броя метални маркери капки вода клип 26 * 16 мм черен жълт зелен злато, сребро лилаво смесен цвят по избор
 • Новинка

500 броя метални маркери капки вода клип 26 * 16 мм черен жълт зелен злато, сребро лилаво смесен цвят по избор

25.58 BGN 23.00

Детали за Производот ОписПроизвод Во Боја : Црна, Жолта Зелена Злато Сребро Пурпурна Мешана БојаГолемина : 26 * 16mmматеријал : металОблик : капки водаУпотреба : ознака клипТежина : 210gПродажбата спецификации : 500 компјутериПрименливи прилики : ученици, училишта, заводи заТип На Производ : Клипот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][38840][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПлаќање : Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу...