2018 нов S60 + Plus Steadycam 60 см алуминиев ръчно стабилизатор на камерата Steadicam DSLR камера снимка

2018 нов S60 + Plus Steadycam 60 см алуминиев ръчно стабилизатор на камерата Steadicam DSLR камера снимка

BGN 70.00
-5 %
BGN 73.60

Брой продукти

Новото S60 Steadycam S60+ (Плус) 60cm Алуминиум Рачни Стабилизатор Steadicam dslr фото Видео Камера Фотографија бесплатен превозот Оваа стабилизатор е видео стабилизирањето на систем дизајниран за да се намали тресат и стабилизирање на видео на камери и camcorders.Моќен капацитет и висока флексибилност овозможува на сите круг на стабилна снимање. Тоа може да се широко се користи за сите видови на професионални camcorders, SLR, dslr фото апарати и DVs итн. Карактеристики : 1. Компактен и класичен дизајн со кул боја 2. Трајни производи за употреба и тешко да се биде скршен 3. Дршката е удобно да се одржи 4. Помогне на одржувајте урамнотежен и стабилен 5. Тоа е удобен и лесен за употреба 6. Висината е прилагодлив, да ги исполнуваат на вашиот различните потреби 7. Тој е одличен додаток за видео камера Спецификации : 1. Боја : Црна 2. Материјал : Тело и Прачки : Метална Рачка : Сунѓерот 3. Тежина : 66.17 мл / 1876 година g 4. Виткање Димензии : (15.56 x 7.28 x 3.74)" / (39.5 x 18.5 x 9.5) cm (L x W x H) 5. Hight : 15.56~23.62" / 39.5~60cm Прилагодливи 6.Лого Опсег е 0.5-4.5 кг Пакет Вклучува : 1 x S60+ Нова Камера Снимање Стабилизатор со Gradienter 1 x Торба за стабилизатор
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т/Т. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Превозот Време
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.
Post Office :
Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 60days.
САД и Европските земји, во рок од 15-30days.
Руската рок од 15-40days.
Други земји во рамките 15-60 дена .
Гаранција Политика
Нашата продавница надеж дали нашата најголема напори да се обезбеди на клиентите со квалитет на производи и услуги, сите производи се провери и тестирани потоа испратени надвор . но, Меѓународната трговија секогаш со некои ризично, некои производи може да бидат оштетени во транзит.Со цел да се заштитат интересите на двете страни, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нема ИСКЛУЧОЦИ!
ние бараат купувачот да снимате видео , да се пука, кога се отвори пратката , да се провери дали лекот е комплетна,дали оштетените , дали карактеристики се непроменети. тоа ќе биде тоа дали производот е оштетен , или дали производот Листата е комплетна единствениот веродостоен доказ.


Подробности

Номер На Модела:
S60+
търговска марка:
Хондак
Пакет:
ДА

Избор на купувачи

Neewer 24x24inch/60x60cm Acrylic White&Black Светлоотразителни Display Table Background Boards for Product Table Top Studio Photography
 • Новинка

Neewer 24x24inch/60x60cm Acrylic White&Black Светлоотразителни Display Table Background Boards for Product Table Top Studio Photography

49.58 BGN 47.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer 24x24inch / 60x60cm Акрилик White & Црн Рефлективен се Прикаже Табела Позадина Одбори за Производ Табела Врвот Фотографија и СнимањетоФункција : Нејзините рефлективна површина може да додадете различни ефекти на вашите слики...

лента патрон за Olivetti PR9 на производството в Китай
 • Новинка

лента патрон за Olivetti PR9 на производството в Китай

256.00 BGN 243.00

лента КАСЕТА за Olivetti PR9 НАПРАВЕНИ ВО Кина бела кутија за пакување ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500
 • Новинка

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500

382.38 BGN 268.00

100pcs ФДУEP17 EP17 ЕП17 Око Купот на Окуларот Визирот Eyecup Тешко ABS За Sony A6500 КамераТоа одговара за Sony A6500 камераШтити пронаоѓачот на изглед од Нечистотија и Остатоциоваа eyecup вс изработени од тврда пластикаПовеќе Удобно Гледање со ОчилаПомага Да Се Блокираат Несаканите СветлинаПроизвод Димензии 0.5 x 1 x 1 инчиФДУEP17 Окуларот Првенство за A6500 Дигитални за Камерата од Sony е замена окуларот првенство за камерата е електронски визир, компатибилни со за Sony A6500 Дигитална Камера...

Оригинални резервни части Origin оригиналния обектив/камера за мобилен телефон Samsung GALAXY K Zoom SM-C1116 SM-C1158 SM-C115 C1158 C1116 C115
 • Новинка

Оригинални резервни части Origin оригиналния обектив/камера за мобилен телефон Samsung GALAXY K Zoom SM-C1116 SM-C1158 SM-C115 C1158 C1116 C115

BGN 86.21

Потекло Замена на Делови оригиналниот објектив / Камера за Samsung ГАЛАКСИ К Зум СМC1116 СМC1158 СМC115 C1158 C1116 C115 Мобилен телефонПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6
 • Новинка

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6

19.18 BGN 18.00

1 Школка материјал увезени акрилик "plexiglass", одбрани суровини, професионални производство, ригорозни тестирање, дали мраз и снег, или длабоко морето, нуркањето, лесно може да биде во право.2...

Оригинален закалено стъкло LCD екран протектор за Casio TR500 3 инчов екран, камера закалена защитно фолио 9H ултра тънък 0.26 mm
 • Новинка

Оригинален закалено стъкло LCD екран протектор за Casio TR500 3 инчов екран, камера закалена защитно фолио 9H ултра тънък 0.26 mm

BGN 7.98

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутија​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат
 • Новинка

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат

8.80 BGN 6.00

Foleto 23cm Чист Памук Камера врвка за околу Рака Мека Појас За Sony a6000 Кружна Дупка Mirrorless Дигитална КамераСпецификации : Име на производ : Камера врвка за околу РакаМатеријал : Високо квалитетен чист памукБоја : Црна / Зелена / Бела / Сребрена / Светло кафеаваДолжина : 23cm / 9.05"воДијаметар : 10мм / 0.39"во(Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодарам!)Карактеристики : Безбеден вашиот скапи камера со врвка за околу рака што помага да се спречи случајно капки или нестабилностЗа разлика од другите mottled врвката за околу рака, ова е едноставна outlook, но е многу стилски и елегантенЛесно да се инсталира и да го прикачите на вашиот камера без комплициран процесНаправени од премиум мека памучна со ергономски дизајн, целосна и удобност и функционалностПогоден за повеќето mirrorless дигитална камера која има мали виси прстен, како што се за Leica, за Canon, за Fuji, за Nikon, за Олимп,за Panasonic, за Pentax,за Sony итнПакување листа : 1x Камера врвка за околу Рака (Не вклучуваат камера и други додатоци)

CAMVATE богат на функции монтажна плоча Сирене плоча с връзки 1/4-20 и 3/8-16
 • Новинка

CAMVATE богат на функции монтажна плоча Сирене плоча с връзки 1/4-20 и 3/8-16

BGN 33.60

wyприклучокstartЖешка Стока$15$27.6$11.8$14.95$85$31.28$69.9$99wyприклучоккрај CAMVATE Мултифункција Монтажа Плоча Сирење Плоча со 1 / 4"20 и 3 / 8"16 ВрскиПроизвод Моменти• Тоа е сорта на 1 / 420 и 3 / 816 навој дупки се направи монтажа VESA компатибилен монитори.• 4 mm навој и unthreaded дупки за 75 mm vesa планината.• Алуминиумска Легура ИзградбаОпис На ПроизводотКамерата pate доаѓа со индустриски стандард 1 / 4"20 и 3 / 8"16 завртка дупки, кои го прават тоа можно да се качи на било 1 / 4"20 и 3 / 8"16 додатоци.Работи со : LILLIPUT Монитори (FA1011,FA1013,669 HB,669 GL,869 GL & 619 AH,819 AH)Нето Тежина : 35gПакет Се Вклучени : 1 x Мултифункција Монтажа Плоча Плоча Сирење

SUPTIG 30M LED Diving Light лампа за XiaoYi GoPro Hero 3 3+ 4 SJCAM SJ4000
 • Новинка

SUPTIG 30M LED Diving Light лампа за XiaoYi GoPro Hero 3 3+ 4 SJCAM SJ4000

BGN 54.38

SUPTIG 30 M LED Нуркање Светлина Светилка за Xiao Yi Go Pro Херој 3 3+ 4 SJCAM SJ4000Компатибилен со Go Pro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1, може да се работи со други Go Pro додатоци како рака зафат.Компатибилен со SJCAM SJ4000, SJ5000Компатибилен со Xiaomi Yi КамераФункции : Водоотпорен до 30m / 98.4 ft...

Уеб камера затвор слайдер пластмасовия капак на камерата стикер за iPad телефон уеб лаптоп, PC, Mac и ipad поверителността на телефон уеб камера на кутията
 • Новинка

Уеб камера затвор слайдер пластмасовия капак на камерата стикер за iPad телефон уеб лаптоп, PC, Mac и ipad поверителността на телефон уеб камера на кутията

4.78 BGN 4.00

3pcs / многу 2018 Висок Квалитет на веб Камера Покрие Shutter Магнет Лизгачот Пластични Камера Покритие За Веб Лаптоп, i Pad и Mac КОМПЈУТЕР Таблета за ПриватностКарактеристики : Спроведен од страна на двојно двострано лепливи ленти, може да се залепи и да се отстранат лесно се Вклопува во речиси сите пред камерите на лаптопи, Компјутери, таблети, паметни телефони, За Mac или за трети лица, надворешни камера За вашиот повеќе веб камери или член на семејството.Спецификации : Производ материјал : метал плус магнет Производ функции : механички веб камера заштитник Боја : црна,белаБелешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики...

EKENCAM гмуркане филтър за GoPro Hero 5 Черна камера водоустойчива калъф жълто лилаво червен филтър капак на обектива за Go Pro аксесоари
 • Новинка

EKENCAM гмуркане филтър за GoPro Hero 5 Черна камера водоустойчива калъф жълто лилаво червен филтър капак на обектива за Go Pro аксесоари

BGN 11.17

Пакетот Вклучува 4 x Филтер Леќа Капа за Go Pro Херој 5 ЦрнаФункција1, 100% Сосема НОВ и Висок Квалитет 2, Лесно SnapЗа инсталација 3, Со убав дизајн и лесно да се носат...

Нови 20pcs Speedlite цветни гелове филтри за Canon Yongnuo DSLR камери, фотографски гелове филтър Speedlite Speedlight
 • Новинка

Нови 20pcs Speedlite цветни гелове филтри за Canon Yongnuo DSLR камери, фотографски гелове филтър Speedlite Speedlight

2.75 BGN 2.00

Опис : Флеш Колекции ви нудиме избор од 20 динамични бои и корекција филтри за да помогне да се создаде драмски и театарски осветлување во твоите слики...

PULUZ за Canon 1200D Screen Protector 0.3 mm 2.5 D извито 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 1300D стъклена филм
 • Новинка

PULUZ за Canon 1200D Screen Protector 0.3 mm 2.5 D извито 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 1300D стъклена филм

BGN 2.99

ОписPULUZ За Canon 1200 D Екран Заштитник 0.3 mm 2.5 D Криви 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Canon 1300 D Стакло ФилмПредупредува1...

Видео Студио E27 65W 5500K LED бял цвят непрекъснат RGB светлина, лампа с нажежаема жичка.
 • Новинка

Видео Студио E27 65W 5500K LED бял цвят непрекъснат RGB светлина, лампа с нажежаема жичка.

BGN 22.38

Објектот карактеристики : Високо пренос бела покривка да се шири на светлосни ефекти и заштита на вашите очи од треперење и прекумерна светлинатаСадформа сијалица за зголемување на ефективната површина на светлинатаЕнергијазаштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс да дојде во постоење на природата светлаПремиум светилки со вжарено и алуминиумски легури спирала контактот со функција одлична дисипација на топлина и трае подолг животен векСтандард E27 спирала штекер одговара на повеќето стандардни фотографија тела и млечни светилкаЖивотниот век достигнува и до 30000 часа100% сосема нов и висок квалитетСпецификација : Бренд : MekingКонектор : E27Моќност : 65wНапон : 220 vЗрак агол : 180°Животен век : 30000hoursТемпература на бојата : 5500kОбјектот се вклучени : 1x сијалица1.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 17days откако вашата уплата е завршена2.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики воцаринската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производе прегледано,Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на Превозоттрошоци за одбиени пратки.3.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни зацаринските давачки .многу е важно за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди акосе задоволни со нашите предмети и услуги.За било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт првпред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секојпроблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предметиво рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата илицелосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.ние сме фабрика и Веледрогеријата, ние се foucs на Камерата додатоци со висок квалитет.Имаме сопствен бренд со "Selens","Meking".

За Fuji Fujifilm XPRO 2 Video Camera Bag Case ПУ Camera Half Body Pouch Battery Openning with hand strap
 • Новинка

За Fuji Fujifilm XPRO 2 Video Camera Bag Case ПУ Camera Half Body Pouch Battery Openning with hand strap

19.17 BGN 18.00

Број на модел : За Fujifilm Fuji XPRO 2 Материјал : СТП Боја : Црна / Кафеава / Кафе / Погоден За : За Fujifilm Fuji XPRO 2 Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на Број1 Камерата Торба База1pcs рака на рака