Прът скоба + топка корона с 1/4 Hot Shoe Mount DSLR Foto Kit аксесоари за DJI Ronin M MX Gimbal LCD Monitor LED Light

Прът скоба + топка корона с 1/4 Hot Shoe Mount DSLR Foto Kit аксесоари за DJI Ronin M MX Gimbal LCD Monitor LED Light

BGN 46.00
-22 %
BGN 59.18

Брой продукти


Род Стегач за DJI Ronin M/MX/Freefly MOVI
не може да се користи за Ronin


Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
MEIBAI
Номер На Модела:
Стяга Ronin+топка корона

Избор на купувачи

DZ-S2 плоска повърхност, лепкава определяне на пакет за Sony Action Camera, пакет от 2
 • Новинка

DZ-S2 плоска повърхност, лепкава определяне на пакет за Sony Action Camera, пакет от 2

9.57 BGN 9.00

За производот1 Лепило месеци ви овозможува да се качи на рамна површина2 Лесно слајдови во / надвор, но обезбедува еднаш заклучени воСпецификација : Големина 50.0 x 12.5 x 58.5 mmТежина На ПакетЕден Пакет Тежина 0.07 килограми / 0.15 lb

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат
 • Новинка

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 11.18

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x ПрашинаапсорберПревозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна...

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon
 • Новинка

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon

19.18 BGN 16.00

3in1 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Топката Главата + Блиц на Камерата Заградата за Android Samrtphone Следење на Canon за Nikon Карактеристики : Планината на телефонот на врвот или на страната на камерата со нашата топла чевли заградата и да видиме стегач (до 5.7 "екран)...

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500
 • Новинка

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500

382.38 BGN 268.00

100pcs ФДУEP17 EP17 ЕП17 Око Купот на Окуларот Визирот Eyecup Тешко ABS За Sony A6500 КамераТоа одговара за Sony A6500 камераШтити пронаоѓачот на изглед од Нечистотија и Остатоциоваа eyecup вс изработени од тврда пластикаПовеќе Удобно Гледање со ОчилаПомага Да Се Блокираат Несаканите СветлинаПроизвод Димензии 0.5 x 1 x 1 инчиФДУEP17 Окуларот Првенство за A6500 Дигитални за Камерата од Sony е замена окуларот првенство за камерата е електронски визир, компатибилни со за Sony A6500 Дигитална Камера...

За Fuji Fujifilm XPRO 2 Video Camera Bag Case ПУ Camera Half Body Pouch Battery Openning with hand strap
 • Новинка

За Fuji Fujifilm XPRO 2 Video Camera Bag Case ПУ Camera Half Body Pouch Battery Openning with hand strap

19.17 BGN 18.00

Број на модел : За Fujifilm Fuji XPRO 2 Материјал : СТП Боја : Црна / Кафеава / Кафе / Погоден За : За Fujifilm Fuji XPRO 2 Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на Број1 Камерата Торба База1pcs рака на рака

Jjc светкавица дифузор Speedlite софтбокс за METZ 52 AF-1/44 AF-1
 • Новинка

Jjc светкавица дифузор Speedlite софтбокс за METZ 52 AF-1/44 AF-1

BGN 11.18

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ...

Оригинален закалено стъкло LCD екран протектор за Casio TR500 3 инчов екран, камера закалена защитно фолио 9H ултра тънък 0.26 mm
 • Новинка

Оригинален закалено стъкло LCD екран протектор за Casio TR500 3 инчов екран, камера закалена защитно фолио 9H ултра тънък 0.26 mm

BGN 7.98

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутија​Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera
 • Новинка

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera

BGN 39.98

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод
 • Новинка

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод

2.40 BGN 2.00

Камерата Сурфање Додатоци Капи Шише Планината Конектор Адаптер За Gopro Херој Камера Tripod Monopod Направени на висока јачина на животната средина пластика, трајни и обновливи Со ова шише адаптер можете да ги приложите вашите Go Pro на најчестите ПЕТ шишиња Идеален исполнет како floaty или со вода или песок како нуркање Зафат или на маса стојат На стабилна конструкција и лесен метод на производство дава овој производ одлична вредност за парите Компатибилен со Gopro Херој Камера Пакет вклучуваат : 1 XCamera сурфање додатоци маска

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат
 • Новинка

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат

8.80 BGN 6.00

Foleto 23cm Чист Памук Камера врвка за околу Рака Мека Појас За Sony a6000 Кружна Дупка Mirrorless Дигитална КамераСпецификации : Име на производ : Камера врвка за околу РакаМатеријал : Високо квалитетен чист памукБоја : Црна / Зелена / Бела / Сребрена / Светло кафеаваДолжина : 23cm / 9.05"воДијаметар : 10мм / 0.39"во(Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодарам!)Карактеристики : Безбеден вашиот скапи камера со врвка за околу рака што помага да се спречи случајно капки или нестабилностЗа разлика од другите mottled врвката за околу рака, ова е едноставна outlook, но е многу стилски и елегантенЛесно да се инсталира и да го прикачите на вашиот камера без комплициран процесНаправени од премиум мека памучна со ергономски дизајн, целосна и удобност и функционалностПогоден за повеќето mirrorless дигитална камера која има мали виси прстен, како што се за Leica, за Canon, за Fuji, за Nikon, за Олимп,за Panasonic, за Pentax,за Sony итнПакување листа : 1x Камера врвка за околу Рака (Не вклучуваат камера и други додатоци)

Уеб камера затвор слайдер пластмасовия капак на камерата стикер за iPad телефон уеб лаптоп, PC, Mac и ipad поверителността на телефон уеб камера на кутията
 • Новинка

Уеб камера затвор слайдер пластмасовия капак на камерата стикер за iPad телефон уеб лаптоп, PC, Mac и ipad поверителността на телефон уеб камера на кутията

4.78 BGN 4.00

3pcs / многу 2018 Висок Квалитет на веб Камера Покрие Shutter Магнет Лизгачот Пластични Камера Покритие За Веб Лаптоп, i Pad и Mac КОМПЈУТЕР Таблета за ПриватностКарактеристики : Спроведен од страна на двојно двострано лепливи ленти, може да се залепи и да се отстранат лесно се Вклопува во речиси сите пред камерите на лаптопи, Компјутери, таблети, паметни телефони, За Mac или за трети лица, надворешни камера За вашиот повеќе веб камери или член на семејството.Спецификации : Производ материјал : метал плус магнет Производ функции : механички веб камера заштитник Боја : црна,белаБелешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики...

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50
 • Новинка

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50

BGN 156.80

Функции : Со вертикалниснимање функција Две литиум батерии може да се стави во стапица, со што го прават тоа имаат двојно моќ Со AF(авто фокус) / МФ(рачен фокус) / AEL(AE заклучување) функции Ц1 обичај функција Со две тркала кои се погодни за операција 2.4 GHz безжична канал со е усвоен FSK сигнал модел може поефикасно гаранција на брзина, растојание и стабилност Далечинско за контрола на камерата shutter од 100 метри Во отворен простор, најмала оддалеченост на далечинскиот управувач може да достигне 100 метри Поддршка заклучување екран функција на Поддршка за заклучување на екранот на режим на ниско моќ LCD екран тајмерот може да се постави одложување време, времето на изложување, временскиот интервал и бројот на снимки Спецификации : Контрола : работен напон : 7.2 v 8.4 v работат на струјата : помалку од 3А работна температура : 20 степен 70 степен применлив батерија : NPFW50 Параметри на Далечински Контролер : работен напон : 3v работат на струјата : помалку од 50m A работна температура : 20 степен 70 степен применлив батеријата : две ААА батерии Pakage : 1*батеријата зафат за sony О7 / A7r / A7s2*НПFW50Препорачуваме Производи Топла Производи

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф
 • Новинка

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф

BGN 4.78

Функција на Заштита на вашиот gopro херој 5 спорт камера екранот Избегнувајте гребење Работат удобен и удобноAnswer : ___________________________ Note : Камера Не се Вклучени Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване
 • Новинка

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване

BGN 11.12

Лепило Планината за Sony Мини Акција Дојде HDR AS20 30 V 100 V 4 K RX100 Станот / Криви Шлем Монтажа за Sony Камера Додатоци За Sony Акција Камера Планината Материјал : Висок Квалитет ABS Тоа е идеален придружник за вашата камера за време на вашето патување Лесно да инсталирате и да работат Уште силно лепило иако seawater потопување за долго време ги Приложите вашите Go Pro камера за да рамен и криви површини со овие индустриска сила водоотпорен лепило месеци Компактен и пренослив, направи да се земе слики повеќе удобно во секое време и насекаде каде Нема остатоци ќе остане кога ќе се отстрани 3 M лепило влошки Компатибилен со : за Sony HDR AS15 V AS20 V AS30 V AS100 V 4 K итн мини Акција камера Пакет Вклучуваат : Рамни Планината x 2 парчиња Криви Планината x 2 парчиња Рамен 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Криви 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Брзо Ослободување Тока x 2 парчиња Адаптер за sony x 1pc Завртка x 1

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша
 • Новинка

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша

21.60 BGN 20.00

Бренд Име : Ableto Компатибилен Бренд : CANON Пакет : Yes (да) Број на Моделот : За Canon 50 D / 40 D LCD ХУД : Canon 50 D / 40 D Опис на Производот Бесплатен Превозот Скокачки Сенка Lcd Хауба за Екран на Поклопецот Заштитник на Canon 50 D / 40 D Pro Камера Монтажни Екран Покрие Нередот Главни Функции 1...

Vamson за Xiaomi mijia 4K гмуркане водоустойчив калъф Защитете Shell Camera Case 4K Action Camera Housing set Safety Въжето VP641
 • Новинка

Vamson за Xiaomi mijia 4K гмуркане водоустойчив калъф Защитете Shell Camera Case 4K Action Camera Housing set Safety Въжето VP641

15.98 BGN 14.00

Се обрне внимание : Нашите производи се бренд "Vamson"(не Gopro бренд), но тие се вклопуваат добро за Gopro и други спортски камери.Vamson за Xiaomi mijia 4k Нуркање Водоотпорен Случај Заштита на Школка Камера Случај 4 K Акција Камера Домување поставите Безбедност Јаже VP641Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклНа водоотпорен школка антиsurf притисок нема да влијае на вашиот движење и фотографски ефект.Водоотпорен, Прашина доказ, Погоден за Xiaomi Yi отворено спортски камера.Телото е направен од висок квалитет на поликарбонат, безбедно да ја штити вашата камера подводни.Со тоа ќе може совршено да ја користите камерата 40m под вода, идеално за нуркање, нуркањето и други подводни активности.На рамно стакло објектив обезбедува максимална фото и видео острината подводни во сите резолуции.Нудиме водоотпорен и шокотпорни школка на вашата камера.Тоа содржи максимум слика јасност над и под вода.Заштитете го Вашиот камера во разни отворено средини.Материјал : ПластикаБоја : ТранспарентнаКомпатибилен со : Xiaomi mijia Спорт Камера1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Видео Студио E27 65W 5500K LED бял цвят непрекъснат RGB светлина, лампа с нажежаема жичка.
 • Новинка

Видео Студио E27 65W 5500K LED бял цвят непрекъснат RGB светлина, лампа с нажежаема жичка.

BGN 22.38

Објектот карактеристики : Високо пренос бела покривка да се шири на светлосни ефекти и заштита на вашите очи од треперење и прекумерна светлинатаСадформа сијалица за зголемување на ефективната површина на светлинатаЕнергијазаштеда на енергија и високо боја рендерирање индекс да дојде во постоење на природата светлаПремиум светилки со вжарено и алуминиумски легури спирала контактот со функција одлична дисипација на топлина и трае подолг животен векСтандард E27 спирала штекер одговара на повеќето стандардни фотографија тела и млечни светилкаЖивотниот век достигнува и до 30000 часа100% сосема нов и висок квалитетСпецификација : Бренд : MekingКонектор : E27Моќност : 65wНапон : 220 vЗрак агол : 180°Животен век : 30000hoursТемпература на бојата : 5500kОбјектот се вклучени : 1x сијалица1.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 17days откако вашата уплата е завршена2.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики воцаринската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производе прегледано,Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на Превозоттрошоци за одбиени пратки.3.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни зацаринските давачки .многу е важно за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди акосе задоволни со нашите предмети и услуги.За било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт првпред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секојпроблемот и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предметиво рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата илицелосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговоренза таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.ние сме фабрика и Веледрогеријата, ние се foucs на Камерата додатоци со висок квалитет.Имаме сопствен бренд со "Selens","Meking".