2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX10 цифров фотоапарат

2x стъкло LCD Екран протектор за Panasonic Lumix DMC LX10 цифров фотоапарат

BGN 11.18

Брой продукти


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за Panasonic Lumix DMC-LX9easy апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
2 x Стакло Екран Заштитник
2 x Влажни Избрише
2 x Сува Избрише
2 x Водич Налепница
2 x Прашина-апсорбер
Превозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна. па ние брод на ден, и може да бидат сигурни дека вашиот предмет ќе бидат испратени во рок од 24 часа по целосната уплата. Со цел да се избегне било обичај надомест за вас, ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка. Ако имате било какво барање за тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да забележите дека ние не сме одговорни за било обичај должност или данок. Она што ние го користи е Кина/HK Воздух Mail Пост, која може да потрае околу 21 работни дена да пристигне од датумот на испраќање издадени.(Ова е за САД, КАНАДА, АВСТРАЛИЈА, европската унија, Азиските Земји. За други земји, тоа може да потрае повеќе време да пристигне). Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(7-10 работни дена), UPS-от(4-5 дена) или други назначени од вас. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $10 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или UPS или други, ве молиме контактирајте со нас. Објектот ќе биде предаден излезе без следење на број се додека вредноста достигне $30.
Замена/Размена : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивање на објектот и ве молиме вратете го објектот во првобитната состојба .Ние ќе ви даде целосна наплата или замена на вашата набавка. Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Ние се обезбеди на нашите производи работат нормално, пред да ги објавите. Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни покаже нашата скршени производ. Ние и ветуваме на созревање 100% од вашите пари. Ве молиме проверете пакетот кога тоа доаѓа за вас, откако ќе се пријавите на пакет, ние ќе преземе никаква одговорност за мис количество на предмети. На предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ.
За Повратни информации : Вашето Задоволство е наша основна цел и на вашите повратни информации е многу важна за нас. Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% задоволни со нивниот редослед. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. и 5 бодови НСД.


Подробности

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
DMC-LX9 *2
търговска марка:
ФОТГА
Воспользуйся:
Камера

Избор на купувачи

Стреля алуминиева сплав мотоциклет волана подседельный полюс Полюс планина за Gopro Hero 6 5 4 SJCAM Yi 4K Eken Action Camera аксесоари
 • Новинка

Стреля алуминиева сплав мотоциклет волана подседельный полюс Полюс планина за Gopro Hero 6 5 4 SJCAM Yi 4K Eken Action Camera аксесоари

12.30 BGN 10.00

Функција 1.Добар избор за снимање фотографија во outdoor sports 2.Прикачите вашата Go Pro камера со овој планината да било рол бар во рамките на 3.5 cm6.35 cm ( 1.38" до 2,5" )crossbar 3.Ова е замена Handlebar / Seatpost Пол / Велосипеди / Roll Bar планината за сите акција камера како Go Pro / SJCAM / Xiaoyi Yi и други Пакет Вклучуваат 1x Seatpost Handlebar ПланинатаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша
 • Новинка

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша

21.60 BGN 20.00

Бренд Име : Ableto Компатибилен Бренд : CANON Пакет : Yes (да) Број на Моделот : За Canon 50 D / 40 D LCD ХУД : Canon 50 D / 40 D Опис на Производот Бесплатен Превозот Скокачки Сенка Lcd Хауба за Екран на Поклопецот Заштитник на Canon 50 D / 40 D Pro Камера Монтажни Екран Покрие Нередот Главни Функции 1...

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване
 • Новинка

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване

BGN 11.12

Лепило Планината за Sony Мини Акција Дојде HDR AS20 30 V 100 V 4 K RX100 Станот / Криви Шлем Монтажа за Sony Камера Додатоци За Sony Акција Камера Планината Материјал : Висок Квалитет ABS Тоа е идеален придружник за вашата камера за време на вашето патување Лесно да инсталирате и да работат Уште силно лепило иако seawater потопување за долго време ги Приложите вашите Go Pro камера за да рамен и криви површини со овие индустриска сила водоотпорен лепило месеци Компактен и пренослив, направи да се земе слики повеќе удобно во секое време и насекаде каде Нема остатоци ќе остане кога ќе се отстрани 3 M лепило влошки Компатибилен со : за Sony HDR AS15 V AS20 V AS30 V AS100 V 4 K итн мини Акција камера Пакет Вклучуваат : Рамни Планината x 2 парчиња Криви Планината x 2 парчиња Рамен 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Криви 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Брзо Ослободување Тока x 2 парчиња Адаптер за sony x 1pc Завртка x 1

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари
 • Новинка

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари

23.97 BGN 19.00

Пакет Вклучуваат 1 x 150°Широк Агол ЛеќаКарактеристики : 1.150 Степени Видео Агол Леќа Замена на камерата Леќи на Камерата за Go Pro Херој 3+ 4 2.Ова не е за Go Pro оригиналниот објектив.Сепак,ова е совршен квалитет...

лента патрон за Olivetti PR9 на производството в Китай
 • Новинка

лента патрон за Olivetti PR9 на производството в Китай

256.00 BGN 243.00

лента КАСЕТА за Olivetti PR9 НАПРАВЕНИ ВО Кина бела кутија за пакување ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

3шт HD закалено стъкло LCD Екран протектор за Canon EOS G9XII G9X G7X G7XII G5X помещение закалено стъкло филм
 • Новинка

3шт HD закалено стъкло LCD Екран протектор за Canon EOS G9XII G9X G7X G7XII G5X помещение закалено стъкло филм

7.98 BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaAnswer : ___________________________ Note : Ова HD Екран со некоја заштитна фолија е универзална,ве Молиме остатокот увери за купувањеСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни бришеСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат
 • Новинка

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 11.18

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x ПрашинаапсорберПревозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна...

2018 нов S60 + Plus Steadycam 60 см алуминиев ръчно стабилизатор на камерата Steadicam DSLR камера снимка
 • Новинка

2018 нов S60 + Plus Steadycam 60 см алуминиев ръчно стабилизатор на камерата Steadicam DSLR камера снимка

73.60 BGN 70.00

Новото S60 Steadycam S60+ (Плус) 60cm Алуминиум Рачни Стабилизатор Steadicam dslr фото Видео Камера Фотографија бесплатен превозот Оваа стабилизатор е видео стабилизирањето на систем дизајниран за да се намали тресат и стабилизирање на видео на камери и camcorders.Моќен капацитет и висока флексибилност овозможува на сите круг на стабилна снимање...

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200
 • Новинка

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200

BGN 8.86

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНА100% Сосема нов и висок квалитет.Бренд Име : оемПакет : ДаБрој на модел : DK20Тежина : 1gБоја : црнаМесто на Потекло : Кина (Копно) Опис на ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Nikon DK20 гумени око првенство подобрува гледање comfortand спречуваскитници светлина од внесување на пронаоѓачот на изглед и намалување на контрастот.Answer : ___________________________ Note : 1...

SUPTIG 30M LED Diving Light лампа за XiaoYi GoPro Hero 3 3+ 4 SJCAM SJ4000
 • Новинка

SUPTIG 30M LED Diving Light лампа за XiaoYi GoPro Hero 3 3+ 4 SJCAM SJ4000

BGN 54.38

SUPTIG 30 M LED Нуркање Светлина Светилка за Xiao Yi Go Pro Херој 3 3+ 4 SJCAM SJ4000Компатибилен со Go Pro Херој 4 / 3+ / 3 / 2 / 1, може да се работи со други Go Pro додатоци како рака зафат.Компатибилен со SJCAM SJ4000, SJ5000Компатибилен со Xiaomi Yi КамераФункции : Водоотпорен до 30m / 98.4 ft...

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon
 • Новинка

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon

19.18 BGN 16.00

3in1 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Топката Главата + Блиц на Камерата Заградата за Android Samrtphone Следење на Canon за Nikon Карактеристики : Планината на телефонот на врвот или на страната на камерата со нашата топла чевли заградата и да видиме стегач (до 5.7 "екран)...

PULUZ за Canon 6D Screen Protector Camera 2.5 D извито край 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 6D стъклена филм
 • Новинка

PULUZ за Canon 6D Screen Protector Camera 2.5 D извито край 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 6D стъклена филм

BGN 2.99

ОписPULUZ За Canon 6 D Екран Заштитник Камера 2.5 D Криви Работ 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Canon 6 D Стакло ФилмПредупредува1...

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15
 • Новинка

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15

111.98 BGN 99.00

Meike МКDR7100 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D7100 D7200 ENEL15 Со 2.4 Ghz Безжична Далечински Управувач како MBD15 Функции : 1)...

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро
 • Новинка

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро

BGN 15.28

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Екран екран, високоодделение полиестер материјал со добра светлина трансмисија, без оглед на LCD првично за заштита на LCD екранот се судрат и нула...

Vamson за Xiaomi mijia 4K гмуркане водоустойчив калъф Защитете Shell Camera Case 4K Action Camera Housing set Safety Въжето VP641
 • Новинка

Vamson за Xiaomi mijia 4K гмуркане водоустойчив калъф Защитете Shell Camera Case 4K Action Camera Housing set Safety Въжето VP641

15.98 BGN 14.00

Се обрне внимание : Нашите производи се бренд "Vamson"(не Gopro бренд), но тие се вклопуваат добро за Gopro и други спортски камери.Vamson за Xiaomi mijia 4k Нуркање Водоотпорен Случај Заштита на Школка Камера Случај 4 K Акција Камера Домување поставите Безбедност Јаже VP641Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклНа водоотпорен школка антиsurf притисок нема да влијае на вашиот движење и фотографски ефект.Водоотпорен, Прашина доказ, Погоден за Xiaomi Yi отворено спортски камера.Телото е направен од висок квалитет на поликарбонат, безбедно да ја штити вашата камера подводни.Со тоа ќе може совршено да ја користите камерата 40m под вода, идеално за нуркање, нуркањето и други подводни активности.На рамно стакло објектив обезбедува максимална фото и видео острината подводни во сите резолуции.Нудиме водоотпорен и шокотпорни школка на вашата камера.Тоа содржи максимум слика јасност над и под вода.Заштитете го Вашиот камера во разни отворено средини.Материјал : ПластикаБоја : ТранспарентнаКомпатибилен со : Xiaomi mijia Спорт Камера1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6
 • Новинка

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6

19.18 BGN 18.00

1 Школка материјал увезени акрилик "plexiglass", одбрани суровини, професионални производство, ригорозни тестирање, дали мраз и снег, или длабоко морето, нуркањето, лесно може да биде во право.2...

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат
 • Новинка

Foleto 23 см чист памук помещение наручный каишка мек колан за Sony a6000 кръгъл отвор беззеркальная цифров фотоапарат

8.80 BGN 6.00

Foleto 23cm Чист Памук Камера врвка за околу Рака Мека Појас За Sony a6000 Кружна Дупка Mirrorless Дигитална КамераСпецификации : Име на производ : Камера врвка за околу РакаМатеријал : Високо квалитетен чист памукБоја : Црна / Зелена / Бела / Сребрена / Светло кафеаваДолжина : 23cm / 9.05"воДијаметар : 10мм / 0.39"во(Ве молиме овозможи 0.51cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодарам!)Карактеристики : Безбеден вашиот скапи камера со врвка за околу рака што помага да се спречи случајно капки или нестабилностЗа разлика од другите mottled врвката за околу рака, ова е едноставна outlook, но е многу стилски и елегантенЛесно да се инсталира и да го прикачите на вашиот камера без комплициран процесНаправени од премиум мека памучна со ергономски дизајн, целосна и удобност и функционалностПогоден за повеќето mirrorless дигитална камера која има мали виси прстен, како што се за Leica, за Canon, за Fuji, за Nikon, за Олимп,за Panasonic, за Pentax,за Sony итнПакување листа : 1x Камера врвка за околу Рака (Не вклучуваат камера и други додатоци)

Neewer 24x24inch/60x60cm Acrylic White&Black Светлоотразителни Display Table Background Boards for Product Table Top Studio Photography
 • Новинка

Neewer 24x24inch/60x60cm Acrylic White&Black Светлоотразителни Display Table Background Boards for Product Table Top Studio Photography

49.58 BGN 47.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer 24x24inch / 60x60cm Акрилик White & Црн Рефлективен се Прикаже Табела Позадина Одбори за Производ Табела Врвот Фотографија и СнимањетоФункција : Нејзините рефлективна површина може да додадете различни ефекти на вашите слики...

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио
 • Новинка

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио

7.01 BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaПред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено ФилмСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутијаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф
 • Новинка

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф

BGN 4.78

Функција на Заштита на вашиот gopro херој 5 спорт камера екранот Избегнувајте гребење Работат удобен и удобноAnswer : ___________________________ Note : Камера Не се Вклучени Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera
 • Новинка

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera

BGN 39.98

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...