Екшън камера аксесоари гмуркане 45 м подводен водоустойчив корпус калъф с монтиране база за Xiaoyi гмуркане гмуркане спортна скоростна

Екшън камера аксесоари гмуркане 45 м подводен водоустойчив корпус калъф с монтиране база за Xiaoyi гмуркане гмуркане спортна скоростна

BGN 25.00
-17 %
BGN 30.08

Брой продукти


Xiaoyi 4 K Акција Камера Додатоци Нуркање 45m Подводни Водоотпорен Заштитен Домување Случај со активност база За Xiaoyi спецификација : Име : мал мравки 4 K спортски камера (мал мравки 2 генерација) водоотпорен школка Тежина : 90g Големина : 8см * 8см * 4cm Водоотпорен : 45m Водоотпорен одделение : IPX-8 (темелно водоотпорен) може да се користи за долго време во вода. Боја : елегантна црна градот бело џунглата зелен лимон жолта скапоцен камен црвена
Вовед : 1. Школка увезени високо-транспарентно акрилик (plexiglass) материјали, преку професионален дизајн и производство, во контролата на тежината на случајот за да се обезбеди квалитетот на производот, можете да го издржат подводни 45 метри на силен притисок без деформација. И висока температура (80 °) и ниска температура (минус 30 °). Без разлика дали тоа е дневна прашина, капка или професионална нуркање камерата може лесно да се справи со. 2. Висок квалитет на калено стакло како водоотпорен школка леќа, додадете БОЛЕСТ, AR двојно-layer оптички слој, леќа проѕирен подобро, полесно да се чисти и да се елиминира ризикот од гребење на леќите. Без разлика дали тоа е во подводно снимање риба потера игра или обично се користи како камера за заштита на школка може да биде висок степен на редукција на природна светлина и боја. 3. Стандард брзо се повлече активна база + долго завртка конфигурација може да биде богата линкови на сите видови на додатоци. Нека вашата камера на море целиот свет. 4. шарени бои, така што мала мравка спортски камерата за да ја придружува вас преку секој прекрасен момент во животот.
Пакет листата : 1x Заштитна Домување Случај 1xlong завртка 1xactivity база на планината
1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.Општо земено,пратката ќе биде испратена до превозникот во рок од 2days откако ќе добиете плаќање(excepte празници) 2 . 90% парцели ќе бидат доставени околу 20-45days,ако не сте добиле вашата нарачка по 60days,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги провери следење на информации и ќе ви даде задоволително решение. 3.Ние може да го користат ecnomic превозот метод кога редоследот е под 5$,тоа не е trackable откако парцели кои се испраќаат од страна на воздух.Но вие може да ја прими пратката на крајот,можете да побарате од нас да се прошири на купувачот заштита. 1. Нарачката сте платиле не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,за жал,не можеме да оптоварување било царина. 2. Ние ќе ги прогласи ниска вредност како сакате да се избегне данок ,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локална царинска да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.


Подробности

Номер На Модела:
013
Тип:
Случай
търговска марка:
ПУЛУЗ
Съвместим Марка Екшън-Камера:
сяои
Материал:
Пластмаса
5 цвята:
бял, жълт, червен,зелен,черен
Име:
водоустойчив калъф за екшън камери xiaoyi
Функция 1:
Калъф За Екшън Камери
Функция 2:
скоростна камери

Избор на купувачи

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф
 • Новинка

2 елемента от закалено стъкло за GoPro Hero5 черен LCD дисплей протектор на екрана Hero 5 Черен обектива на камерата аксесоари защитно фолио калъф

BGN 4.78

Функција на Заштита на вашиот gopro херој 5 спорт камера екранот Избегнувајте гребење Работат удобен и удобноAnswer : ___________________________ Note : Камера Не се Вклучени Поддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари
 • Новинка

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари

23.97 BGN 19.00

Пакет Вклучуваат 1 x 150°Широк Агол ЛеќаКарактеристики : 1.150 Степени Видео Агол Леќа Замена на камерата Леќи на Камерата за Go Pro Херој 3+ 4 2.Ова не е за Go Pro оригиналниот објектив.Сепак,ова е совршен квалитет...

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат
 • Новинка

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 11.18

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x ПрашинаапсорберПревозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна...

3шт HD закалено стъкло LCD Екран протектор за Canon EOS G9XII G9X G7X G7XII G5X помещение закалено стъкло филм
 • Новинка

3шт HD закалено стъкло LCD Екран протектор за Canon EOS G9XII G9X G7X G7XII G5X помещение закалено стъкло филм

7.98 BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaAnswer : ___________________________ Note : Ова HD Екран со некоја заштитна фолија е универзална,ве Молиме остатокот увери за купувањеСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни бришеСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро
 • Новинка

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро

BGN 15.28

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Екран екран, високоодделение полиестер материјал со добра светлина трансмисија, без оглед на LCD првично за заштита на LCD екранот се судрат и нула...

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио
 • Новинка

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио

7.01 BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaПред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено ФилмСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутијаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Стреля под наем лост за монтиране на Велосипед под наем скоба клип титуляр за GoPro Hero 6 5 4 3 SJCAM Eken Xiaomi Yi 4K H9 помещение аксесоар
 • Новинка

Стреля под наем лост за монтиране на Велосипед под наем скоба клип титуляр за GoPro Hero 6 5 4 3 SJCAM Eken Xiaomi Yi 4K H9 помещение аксесоар

12.62 BGN 10.00

Функција 【БРЕНД】ПУКА (ПУКА 's фокусот е на обезбедување и трговија на големо и промет на мало со 3 C производи, како што се Go Pro accesseories, електроника, итн...

Нови 20pcs Speedlite цветни гелове филтри за Canon Yongnuo DSLR камери, фотографски гелове филтър Speedlite Speedlight
 • Новинка

Нови 20pcs Speedlite цветни гелове филтри за Canon Yongnuo DSLR камери, фотографски гелове филтър Speedlite Speedlight

2.75 BGN 2.00

Опис : Флеш Колекции ви нудиме избор од 20 динамични бои и корекција филтри за да помогне да се создаде драмски и театарски осветлување во твоите слики...

Jjc светкавица дифузор Speedlite софтбокс за METZ 52 AF-1/44 AF-1
 • Новинка

Jjc светкавица дифузор Speedlite софтбокс за METZ 52 AF-1/44 AF-1

BGN 11.18

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ...

PULUZ за Canon 6D Screen Protector Camera 2.5 D извито край 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 6D стъклена филм
 • Новинка

PULUZ за Canon 6D Screen Protector Camera 2.5 D извито край 9h твърдост закалено стъкло протектор на екрана за Canon 6D стъклена филм

BGN 2.99

ОписPULUZ За Canon 6 D Екран Заштитник Камера 2.5 D Криви Работ 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник за Canon 6 D Стакло ФилмПредупредува1...

Z026559 / Z028443 CD-ROM калибровочная плоча B, за Noritsu QSS 35XX PLUS, 37 series и Fuji Frontier lp7700 series
 • Новинка

Z026559 / Z028443 CD-ROM калибровочная плоча B, за Noritsu QSS 35XX PLUS, 37 series и Fuji Frontier lp7700 series

520.00 BGN 494.00

Z026559 / Z028443 CDROMот Калибрација Плоча Б,за Noritsu QSS 35 XX ПЛУС,37 серија и Fuji Граница LP7700 серија, ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Nanguang NG-65C Camera Photo 65W 5400K Fluorescent, Flash Macro Ring Light for Photography Video Studio Безплатна доставка
 • Новинка

Nanguang NG-65C Camera Photo 65W 5400K Fluorescent, Flash Macro Ring Light for Photography Video Studio Безплатна доставка

BGN 184.00

Опис на производот Боја : NG65 C Прстен Светлина Спецификации : Светло Извор : Флуоресцентни Облик : Прстен Надворешен Дијаметар : 19 во / 49 cm Внатрешен Дијаметар : 15 на / 37 cm Тежина : 1282g Светлост : 3166 LM CRI : >90 Моќ : 65 W (еквивалентно на 500 W на блескаво еден) Боја Температура : 5400 K Напојување : 110 V AC, 60 HZ Приклучок : НИ Забелешка : Светло застане не се вклучени...

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera
 • Новинка

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera

BGN 39.98

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500
 • Новинка

100шт 2017 нова камера, очна чаша FDA-EP17 EP17 ЕП-17 окуляр визьор наглазник твърд КОРЕМА наглазник за Sony A6500 a6500

382.38 BGN 268.00

100pcs ФДУEP17 EP17 ЕП17 Око Купот на Окуларот Визирот Eyecup Тешко ABS За Sony A6500 КамераТоа одговара за Sony A6500 камераШтити пронаоѓачот на изглед од Нечистотија и Остатоциоваа eyecup вс изработени од тврда пластикаПовеќе Удобно Гледање со ОчилаПомага Да Се Блокираат Несаканите СветлинаПроизвод Димензии 0.5 x 1 x 1 инчиФДУEP17 Окуларот Првенство за A6500 Дигитални за Камерата од Sony е замена окуларот првенство за камерата е електронски визир, компатибилни со за Sony A6500 Дигитална Камера...