645 мм x310 мм, отдолу отточна тръба на шарнирна връзка каишка A091860-01 / A091860 за минилаборатории Noritsu LPS24 pro произведено в Китай

645 мм x310 мм, отдолу отточна тръба на шарнирна връзка каишка A091860-01 / A091860 за минилаборатории Noritsu LPS24 pro произведено в Китай

BGN 205.00
-5 %
BGN 216.00

Брой продукти


645mm x310mm пониски пак појас A091860-01 / A091860 за Noritsu LPS24 про minilab направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас. или ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. и продажната цена не ги вклучува и увозните даноци. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. и некои делови имаат уникатна серија бр. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални еден или Јапонија направени наместо тоа, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. кога ќе се стави на ред со нас. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да се одржи редот. ако ние може да не контактирате на купувачот од страна на e-mail,порака,повик итн. по нарачка, ние ќе го избере начин на кој ние мислиме дека е подобро да се испрати на стоките. Ако ви треба други стоки,ве молиме контактирајте со нас. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. Главни производи вклучуваат : 1. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2.


Подробности

търговска марка:
идаминилаб
Пакет:
No
Номер На Модела:
Noritsu LPS24 pro
зона минилаборатории:
мини лаборатория за колан

Избор на купувачи

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15
 • Новинка

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15

111.98 BGN 99.00

Meike МКDR7100 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D7100 D7200 ENEL15 Со 2.4 Ghz Безжична Далечински Управувач како MBD15 Функции : 1)...

CAMVATE богат на функции монтажна плоча Сирене плоча с връзки 1/4-20 и 3/8-16
 • Новинка

CAMVATE богат на функции монтажна плоча Сирене плоча с връзки 1/4-20 и 3/8-16

BGN 33.60

wyприклучокstartЖешка Стока$15$27.6$11.8$14.95$85$31.28$69.9$99wyприклучоккрај CAMVATE Мултифункција Монтажа Плоча Сирење Плоча со 1 / 4"20 и 3 / 8"16 ВрскиПроизвод Моменти• Тоа е сорта на 1 / 420 и 3 / 816 навој дупки се направи монтажа VESA компатибилен монитори.• 4 mm навој и unthreaded дупки за 75 mm vesa планината.• Алуминиумска Легура ИзградбаОпис На ПроизводотКамерата pate доаѓа со индустриски стандард 1 / 4"20 и 3 / 8"16 завртка дупки, кои го прават тоа можно да се качи на било 1 / 4"20 и 3 / 8"16 додатоци.Работи со : LILLIPUT Монитори (FA1011,FA1013,669 HB,669 GL,869 GL & 619 AH,819 AH)Нето Тежина : 35gПакет Се Вклучени : 1 x Мултифункција Монтажа Плоча Плоча Сирење

Екшън камера аксесоари гмуркане 45 м подводен водоустойчив корпус калъф с монтиране база за Xiaoyi гмуркане гмуркане спортна скоростна
 • Новинка

Екшън камера аксесоари гмуркане 45 м подводен водоустойчив корпус калъф с монтиране база за Xiaoyi гмуркане гмуркане спортна скоростна

30.08 BGN 25.00

Xiaoyi 4 K Акција Камера Додатоци Нуркање 45m Подводни Водоотпорен Заштитен Домување Случај со активност база За Xiaoyi спецификација : Име : мал мравки 4 K спортски камера (мал мравки 2 генерација) водоотпорен школка Тежина : 90g Големина : 8см * 8см * 4cm Водоотпорен : 45m Водоотпорен одделение : IPX8 (темелно водоотпорен) може да се користи за долго време во вода...

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon
 • Новинка

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon

19.18 BGN 16.00

3in1 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Топката Главата + Блиц на Камерата Заградата за Android Samrtphone Следење на Canon за Nikon Карактеристики : Планината на телефонот на врвот или на страната на камерата со нашата топла чевли заградата и да видиме стегач (до 5.7 "екран)...

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50
 • Новинка

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50

BGN 156.80

Функции : Со вертикалниснимање функција Две литиум батерии може да се стави во стапица, со што го прават тоа имаат двојно моќ Со AF(авто фокус) / МФ(рачен фокус) / AEL(AE заклучување) функции Ц1 обичај функција Со две тркала кои се погодни за операција 2.4 GHz безжична канал со е усвоен FSK сигнал модел може поефикасно гаранција на брзина, растојание и стабилност Далечинско за контрола на камерата shutter од 100 метри Во отворен простор, најмала оддалеченост на далечинскиот управувач може да достигне 100 метри Поддршка заклучување екран функција на Поддршка за заклучување на екранот на режим на ниско моќ LCD екран тајмерот може да се постави одложување време, времето на изложување, временскиот интервал и бројот на снимки Спецификации : Контрола : работен напон : 7.2 v 8.4 v работат на струјата : помалку од 3А работна температура : 20 степен 70 степен применлив батерија : NPFW50 Параметри на Далечински Контролер : работен напон : 3v работат на струјата : помалку од 50m A работна температура : 20 степен 70 степен применлив батеријата : две ААА батерии Pakage : 1*батеријата зафат за sony О7 / A7r / A7s2*НПFW50Препорачуваме Производи Топла Производи

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6
 • Новинка

LBKAFA GoPro Hero 6 & 5 водоустойчив калъф 45 м гмуркане камера на корпуса калъф с докосване на екрана на задната врата за Go Pro Hero 5/6

19.18 BGN 18.00

1 Школка материјал увезени акрилик "plexiglass", одбрани суровини, професионални производство, ригорозни тестирање, дали мраз и снег, или длабоко морето, нуркањето, лесно може да биде во право.2...

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200
 • Новинка

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200

BGN 8.86

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНА100% Сосема нов и висок квалитет.Бренд Име : оемПакет : ДаБрој на модел : DK20Тежина : 1gБоја : црнаМесто на Потекло : Кина (Копно) Опис на ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Nikon DK20 гумени око првенство подобрува гледање comfortand спречуваскитници светлина од внесување на пронаоѓачот на изглед и намалување на контрастот.Answer : ___________________________ Note : 1...

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро
 • Новинка

10 бр. прозрачно защитно покритие на LCD дисплея BM-11 за Nikon D7000 DSLR камера на едро

BGN 15.28

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 1560 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВАОПИС / СЛИКИ Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Екран екран, високоодделение полиестер материјал со добра светлина трансмисија, без оглед на LCD првично за заштита на LCD екранот се судрат и нула...

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване
 • Новинка

Лепило за закрепване комплект за Sony Mini Action Cam Camera HDR-AS20V AS30V AS100V 4K X1000V плоски и извити каска нож странично закопчаване

BGN 11.12

Лепило Планината за Sony Мини Акција Дојде HDR AS20 30 V 100 V 4 K RX100 Станот / Криви Шлем Монтажа за Sony Камера Додатоци За Sony Акција Камера Планината Материјал : Висок Квалитет ABS Тоа е идеален придружник за вашата камера за време на вашето патување Лесно да инсталирате и да работат Уште силно лепило иако seawater потопување за долго време ги Приложите вашите Go Pro камера за да рамен и криви површини со овие индустриска сила водоотпорен лепило месеци Компактен и пренослив, направи да се земе слики повеќе удобно во секое време и насекаде каде Нема остатоци ќе остане кога ќе се отстрани 3 M лепило влошки Компатибилен со : за Sony HDR AS15 V AS20 V AS30 V AS100 V 4 K итн мини Акција камера Пакет Вклучуваат : Рамни Планината x 2 парчиња Криви Планината x 2 парчиња Рамен 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Криви 3 M Лепило Влошки x 2 парчиња Брзо Ослободување Тока x 2 парчиња Адаптер за sony x 1pc Завртка x 1

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат
 • Новинка

2-Pack закалено стъкло LCD Екран протектор за Nikon D750 на цифров огледално-рефлексен фотоапарат

BGN 11.18

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВисоко пренос до 95% задржува екран јасностУлтратенок 0.3 mm (0.02") оптичко стаклоСтатички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоциПакетот Вклучува : 2 x Стакло Екран Заштитник2 x Влажни Избрише2 x Сува Избрише2 x Водич Налепница2 x ПрашинаапсорберПревозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна...

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод
 • Новинка

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод

2.40 BGN 2.00

Камерата Сурфање Додатоци Капи Шише Планината Конектор Адаптер За Gopro Херој Камера Tripod Monopod Направени на висока јачина на животната средина пластика, трајни и обновливи Со ова шише адаптер можете да ги приложите вашите Go Pro на најчестите ПЕТ шишиња Идеален исполнет како floaty или со вода или песок како нуркање Зафат или на маса стојат На стабилна конструкција и лесен метод на производство дава овој производ одлична вредност за парите Компатибилен со Gopro Херој Камера Пакет вклучуваат : 1 XCamera сурфање додатоци маска

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша
 • Новинка

Безплатна доставка Popup Shade Lcd Hood for Screen Cover Protector за Canon 7D/5D2/50Г/40D помещение свалящ се капак на екрана каша

21.60 BGN 20.00

Бренд Име : Ableto Компатибилен Бренд : CANON Пакет : Yes (да) Број на Моделот : За Canon 50 D / 40 D LCD ХУД : Canon 50 D / 40 D Опис на Производот Бесплатен Превозот Скокачки Сенка Lcd Хауба за Екран на Поклопецот Заштитник на Canon 50 D / 40 D Pro Камера Монтажни Екран Покрие Нередот Главни Функции 1...

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари
 • Новинка

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари

23.97 BGN 19.00

Пакет Вклучуваат 1 x 150°Широк Агол ЛеќаКарактеристики : 1.150 Степени Видео Агол Леќа Замена на камерата Леќи на Камерата за Go Pro Херој 3+ 4 2.Ова не е за Go Pro оригиналниот објектив.Сепак,ова е совршен квалитет...