UV-филтър оптично стъкло на обектива на защитно покритие за SJCAM SJ5000 / SJ5000 Wifi / SJ5000X Elite M10 SJ7 STAR Sports Action Camera

UV-филтър оптично стъкло на обектива на защитно покритие за SJCAM SJ5000 / SJ5000 Wifi / SJ5000X Elite M10 SJ7 STAR Sports Action Camera

BGN 8.00
-20 %
BGN 9.98

Брой продукти

УВ Филтер Оптичко Стакло Леќа Заштитна Маска за SJ5000/SJ5000 Wifi/SJ5000+ Плус/SJ5000 X M10 Акција Видео Камера Ставка Опис :
Ве молиме имајте на ум : Не одговара за M10+ камера
1. Само се вклопуваат за оригинални SJCAM SJ5000 серија и M10 Wifi M10 акција видео камера;
2. Материјал : Стакло и пластика;
3. Боја : Црна;
4. Заштита на вашиот спортски камера.
5. Одговара за Модел : SJ5000/SJ5000 Wifi/SJ5000 Плус/SJ5000 X/M10/M10 Wifi
Пакетот Вклучува :
1 x УВ филтер
Камера не се вклучени!
1.Ние ви препорачуваме да се плати од страна на онлајн,ако ви требаат повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на цел,во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт(име и презиме за руски),адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4.Ако исплатата не е достапна или не е валиден, вашата цел ќе бидат затворени од страна на системот. 1.Ние може да ја испорача стоката со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,пристигнување време е многу, многу бавно,просечната пристигнување време е околу 25 дена,ќе мора да почека за 40-60 дена понекогаш во топла продажба сезона.
2.Другите методи на транспорт, како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fed EX, итн не се за бесплатен превозот.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
4.Купувачи ве молиме да се напомене и тоа е купувачот одговорност за плаќање на увозни давачки, доколку ги има. Кога ќе имаат специфични барања за прогласи вредност за превозот, ве молиме ги споделите со нас со цел порака. 1.Сите добра се проверени пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите полначи за враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци.Антропогени причини како дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога ни ги испратите назад.
5.Без специјална индикација сите стоки имаат 13 месеци гаранција,време е да почне пребројување на гласовите од која си ја примил стоката.
6.Кога производ(s) бара гаранција,ве молиме контактирајте со нас на прво место. 1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.


Подробности

Тип:
Комплекти, Аксесоари За Камери Действия
Номер На Модела:
за SJCAM SJ5000/SJ5000 WIFI/SJ5000X/SJ7
търговска марка:
sjcam
Съвместим Марка Екшън-Камера:
sjcam
Материал:
Друго

Избор на купувачи

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15
 • Новинка

Meike MK-DR7100 Multi-Power вертикална батарейная дръжка за Nikon D7100 D7200 EN-EL15 с wi-fi дистанционно управление на 2,4 Ghz като MB-D15

111.98 BGN 99.00

Meike МКDR7100 МултиМоќ Вертикална Батеријата Зафат за Nikon D7100 D7200 ENEL15 Со 2.4 Ghz Безжична Далечински Управувач како MBD15 Функции : 1)...

Z026559 / Z028443 CD-ROM калибровочная плоча B, за Noritsu QSS 35XX PLUS, 37 series и Fuji Frontier lp7700 series
 • Новинка

Z026559 / Z028443 CD-ROM калибровочная плоча B, за Noritsu QSS 35XX PLUS, 37 series и Fuji Frontier lp7700 series

520.00 BGN 494.00

Z026559 / Z028443 CDROMот Калибрација Плоча Б,за Noritsu QSS 35 XX ПЛУС,37 серија и Fuji Граница LP7700 серија, ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50
 • Новинка

Meike Беспроволочное компресия на батерията управление за Sony A7 A7r A7s като VG-C1EM +2 NP-FW50

BGN 156.80

Функции : Со вертикалниснимање функција Две литиум батерии може да се стави во стапица, со што го прават тоа имаат двојно моќ Со AF(авто фокус) / МФ(рачен фокус) / AEL(AE заклучување) функции Ц1 обичај функција Со две тркала кои се погодни за операција 2.4 GHz безжична канал со е усвоен FSK сигнал модел може поефикасно гаранција на брзина, растојание и стабилност Далечинско за контрола на камерата shutter од 100 метри Во отворен простор, најмала оддалеченост на далечинскиот управувач може да достигне 100 метри Поддршка заклучување екран функција на Поддршка за заклучување на екранот на режим на ниско моќ LCD екран тајмерот може да се постави одложување време, времето на изложување, временскиот интервал и бројот на снимки Спецификации : Контрола : работен напон : 7.2 v 8.4 v работат на струјата : помалку од 3А работна температура : 20 степен 70 степен применлив батерија : NPFW50 Параметри на Далечински Контролер : работен напон : 3v работат на струјата : помалку од 50m A работна температура : 20 степен 70 степен применлив батеријата : две ААА батерии Pakage : 1*батеријата зафат за sony О7 / A7r / A7s2*НПFW50Препорачуваме Производи Топла Производи

Стреля алуминиева сплав мотоциклет волана подседельный полюс Полюс планина за Gopro Hero 6 5 4 SJCAM Yi 4K Eken Action Camera аксесоари
 • Новинка

Стреля алуминиева сплав мотоциклет волана подседельный полюс Полюс планина за Gopro Hero 6 5 4 SJCAM Yi 4K Eken Action Camera аксесоари

12.30 BGN 10.00

Функција 1.Добар избор за снимање фотографија во outdoor sports 2.Прикачите вашата Go Pro камера со овој планината да било рол бар во рамките на 3.5 cm6.35 cm ( 1.38" до 2,5" )crossbar 3.Ова е замена Handlebar / Seatpost Пол / Велосипеди / Roll Bar планината за сите акција камера како Go Pro / SJCAM / Xiaoyi Yi и други Пакет Вклучуваат 1x Seatpost Handlebar ПланинатаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио
 • Новинка

Оригинален LCD екран от закалено стъкло протектор на екрана за Canon E0S 7D специален екран, 3-инчов помещение закалена защитно фолио

7.01 BGN 7.00

Карактеристики : 9 H цврстинаАнтиотпечатоци слојНезаменлива чувствителност на допирОтпорност и shatterproofHD оптички transmittanceЛесна инсталацијаУлтра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorplaПред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено ФилмСтавките Коишто Се Вклучени : 1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.1 x сува брише и влажни брише1 x тешко кутијаСе прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Nanguang NG-65C Camera Photo 65W 5400K Fluorescent, Flash Macro Ring Light for Photography Video Studio Безплатна доставка
 • Новинка

Nanguang NG-65C Camera Photo 65W 5400K Fluorescent, Flash Macro Ring Light for Photography Video Studio Безплатна доставка

BGN 184.00

Опис на производот Боја : NG65 C Прстен Светлина Спецификации : Светло Извор : Флуоресцентни Облик : Прстен Надворешен Дијаметар : 19 во / 49 cm Внатрешен Дијаметар : 15 на / 37 cm Тежина : 1282g Светлост : 3166 LM CRI : >90 Моќ : 65 W (еквивалентно на 500 W на блескаво еден) Боја Температура : 5400 K Напојување : 110 V AC, 60 HZ Приклучок : НИ Забелешка : Светло застане не се вклучени...

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари
 • Новинка

EKENCAM 150 градуса широкоъгълен обектив 12Mp подмяна на ултра обектив за Hero 3+ 4 Черен Сребрист Go Pro Action Camera аксесоари

23.97 BGN 19.00

Пакет Вклучуваат 1 x 150°Широк Агол ЛеќаКарактеристики : 1.150 Степени Видео Агол Леќа Замена на камерата Леќи на Камерата за Go Pro Херој 3+ 4 2.Ова не е за Go Pro оригиналниот објектив.Сепак,ова е совршен квалитет...

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод
 • Новинка

Камера За Сърф Аксесоари Шапки Бутилка За Монтиране Адаптер Конектор За Gopro Hero Камера На Статив, Монопод

2.40 BGN 2.00

Камерата Сурфање Додатоци Капи Шише Планината Конектор Адаптер За Gopro Херој Камера Tripod Monopod Направени на висока јачина на животната средина пластика, трајни и обновливи Со ова шише адаптер можете да ги приложите вашите Go Pro на најчестите ПЕТ шишиња Идеален исполнет како floaty или со вода или песок како нуркање Зафат или на маса стојат На стабилна конструкција и лесен метод на производство дава овој производ одлична вредност за парите Компатибилен со Gopro Херој Камера Пакет вклучуваат : 1 XCamera сурфање додатоци маска

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon
 • Новинка

3in1 телефон клип на притежателя + горещ сапата топка корона + светкавицата на камерата скоба за Android Samrtphone монитор за Canon за Nikon

19.18 BGN 16.00

3in1 Телефон Клип Носителот + Hot Shoe Топката Главата + Блиц на Камерата Заградата за Android Samrtphone Следење на Canon за Nikon Карактеристики : Планината на телефонот на врвот или на страната на камерата со нашата топла чевли заградата и да видиме стегач (до 5.7 "екран)...

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200
 • Новинка

10шт Dk20 DK-20 каучук наглазник окуляр за Nikon FM10 D60, D50 D70s D3000 D5100 D5200

BGN 8.86

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНА100% Сосема нов и висок квалитет.Бренд Име : оемПакет : ДаБрој на модел : DK20Тежина : 1gБоја : црнаМесто на Потекло : Кина (Копно) Опис на ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Nikon DK20 гумени око првенство подобрува гледање comfortand спречуваскитници светлина од внесување на пронаоѓачот на изглед и намалување на контрастот.Answer : ___________________________ Note : 1...

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera
 • Новинка

Dste LCD03A Dual Battery Charger with USB Port for Nikon EN-EL12 Battery COOLPIX P340 S9600 W300S Camera

BGN 39.98

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...

645 мм x310 мм, отдолу отточна тръба на шарнирна връзка каишка A091860-01 / A091860 за минилаборатории Noritsu LPS24 pro произведено в Китай
 • Новинка

645 мм x310 мм, отдолу отточна тръба на шарнирна връзка каишка A091860-01 / A091860 за минилаборатории Noritsu LPS24 pro произведено в Китай

216.00 BGN 205.00

645mm x310mm пониски пак појас A09186001 / A091860 за Noritsu LPS24 про minilab направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Оригиналният огледален кутия рефлектор стъкло ремонт за Nikon D5300 помещение резервни части
 • Новинка

Оригиналният огледален кутия рефлектор стъкло ремонт за Nikon D5300 помещение резервни части

BGN 60.80

Оригиналниот огледало кутија рефлектор стакло repairment За Nikon D5300 Камера Поправка ДеловиПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...