4 бр./лот Premintehdw полиран твърд месинг Чаша пудра отточна тръба на шарнирна връзка пудра колела

4 бр./лот Premintehdw полиран твърд месинг Чаша пудра отточна тръба на шарнирна връзка пудра колела

BGN 53.60

Брой продукти


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност


Подробности

Тип:
Литейщик Мебели
Номер На Модела:
Масивна Месинг
търговска марка:
Преминтехдв
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

L форма, дебелина 2.5 мм, размер 46 мм / 65 мм/87 мм от неръждаема стомана сатинировка довършителни ъглова скоба рамка за подкрепа на борда
 • Новинка

L форма, дебелина 2.5 мм, размер 46 мм / 65 мм/87 мм от неръждаема стомана сатинировка довършителни ъглова скоба рамка за подкрепа на борда

BGN 4.78

L форма Дебелина од 2,5 mm Големина 46mm / 65mm / 87mm нерѓосувачки челик сатенски финиш агол заградата рамка за поддршка одборПревозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPSот, итн.Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда...

MTGATHER 40шт самозалепващи мебели крака крака Нескользящий мат пухкава подложки противоскользящий мат меки близки фитинги за стола на масата
 • Новинка

MTGATHER 40шт самозалепващи мебели крака крака Нескользящий мат пухкава подложки противоскользящий мат меки близки фитинги за стола на масата

3.20 BGN 3.00

Карактеристики : Да се направи со посебни мек полиуретан материјал. Пропадна и Отпорни на Триење. Чувајте ги Вашите Објекти подигнати и Заштитени Од Оштетување. Супер Силен Само Лепило Го Чува Каде Што Ќе Се Стави На Тоа. Ви помогне да ги апсорбира влијание шок и звук при склучување на вашиот кабинети замав или slide врати, или фиоки. Намалување на остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%. Sutible за сите видови на вратата, ковчегот, фиока, кабинет, фиока и така натаму.Спецификации : Материјал : Гума, ПолиуретанБоја : ЦрнаГолемина(L*W*H) : 12.7*12.7*5.8 мм / 0.5*0.5*0.23 ИнчПакетот Вклучува : 40 x Авто Лепило Гума Браник

4бр изравняване на отрегулированную подкрепа найлон промишлени Рицинусы катят CD-80F / S 500kg за колелата Jf1598 Рицинусов машинно оборудване
 • Новинка

4бр изравняване на отрегулированную подкрепа найлон промишлени Рицинусы катят CD-80F / S 500kg за колелата Jf1598 Рицинусов машинно оборудване

576.78 BGN 352.00

започнете Цена : $96.91 Цена : $149.91 Цена : $219.90 Цена : $259.99 Цена : $314.86 Цена : $529.29крајот4 PCS Израмнување Прилагоди Најлон Поддршка Индустриски Casters Тркала CD80 F / S 500 килограми за Машинска Опрема Castors Тркала JF1598ЦД80 F / S Опис : Воланот Материјали : НајлонПовршински Третман : Прскање и Galvanizing Тркала Диск Дијаметар : 63mm Тркала Ширина : 30мм Инсталација Висина : 103mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 8.5 ММ Плоча Големина : 90 * 90mm Инсталација на Теренот : 70 * 70mm Навој Дијаметар : 12mm(CD80) Завртка Должина : 35 мм (CD80) Максимално Оптоварување : 1000kg / 4pcs Пакет се Вклучени 4 PCS (Не вклучуваат монтажа завртки)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Нов 2 здрав найлон гумени джанти на мебели подвижен Casors със спирачка бебешко легло универсално колело
 • Новинка

Нов 2 здрав найлон гумени джанти на мебели подвижен Casors със спирачка бебешко легло универсално колело

BGN 25.58

Цената е за 4pcs (2 парчиња castors со кочница ; 2 парчиња castors без сопирачки) Ако ви треба други комбинација , ве молиме оставете белешка кога ќе нарачате.Тип : 2" Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјал : ПластикаКочница : ПоддршкаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 37mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Безплатна доставка 400 бр. Brozne барабан нокти Fit линия плоска кръгла корона Phillips Cusp крепежни елементи железария 10x2 мм
 • Новинка

Безплатна доставка 400 бр. Brozne барабан нокти Fit линия плоска кръгла корона Phillips Cusp крепежни елементи железария 10x2 мм

5.20 BGN 4.00

Материјал : Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : Прибл : 10x2mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : БронзаКоличина : Ќе добиете 400 Pcs на овој објект во листата цена

bowarepro Vintage Floral wood carving Decal дървена апликация гумена стена неокрашенная за домашен интериор на шкафа занаяти 8 см 4 бр.
 • Новинка

bowarepro Vintage Floral wood carving Decal дървена апликация гумена стена неокрашенная за домашен интериор на шкафа занаяти 8 см 4 бр.

7.70 BGN 7.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

Безплатна доставка! wing chun дървен манекен облегалки за глава защитна втулка 2 бр. / компл., 1 компл. / лот
 • Новинка

Безплатна доставка! wing chun дървен манекен облегалки за глава защитна втулка 2 бр. / компл., 1 компл. / лот

BGN 46.40

Бесплатен превозот!винг чун дрвена кукла Главата Влошки 2pieces / set,1set / многуНашиот производ е ажурирана.Новиот производ е повеќе издржливи.Овој пакет содржи : 2 парчиња,една голема + малиотГолемина на : 1x Атарот Подлога ширина : 15cm Должина : 72cm Дебелина : 1.2 см1x Атарот Подлога ширина : 20cm Должина : 72cm Дебелина : 1.2 смМатеријал : Внатре е избран Мека еластичен материјал, надвор е со litchi жито кожа, високоодделение, трајни, зад е со bungee папочна врска, може да се користи директно, многу удобен, може да биде отстранет кога не е во употреба.За фотографијаНие ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран...

Premintehdw Нов Дизайн Мързелив Сюзън Алуминиев Сачмен Лагер Въртяща Се Маса, Лагери Завъртане На Плоча
 • Новинка

Premintehdw Нов Дизайн Мързелив Сюзън Алуминиев Сачмен Лагер Въртяща Се Маса, Лагери Завъртане На Плоча

19.20 BGN 19.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

4 бр. / лот Premintehdw алуминиева стъклена конектор свързващ се стяга битумен скоба, без расточного тренировки нарязани на широки дяла на екрана
 • Новинка

4 бр. / лот Premintehdw алуминиева стъклена конектор свързващ се стяга битумен скоба, без расточного тренировки нарязани на широки дяла на екрана

19.20 BGN 19.00

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Нов 4 Въртящи Колела Пудра Промишлен Пудра Универсално Колело Изкуствен Каучук Тежки Колела Двоен Лагер
 • Новинка

Нов 4 Въртящи Колела Пудра Промишлен Пудра Универсално Колело Изкуствен Каучук Тежки Колела Двоен Лагер

BGN 107.18

Цената е за 2 парчиња .Тип : 5" Мебел Вртливата РициновоВоланот на Материјал : Вештачки ГумаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 100mm (4")Рициново Ширина : 32милиметриОптоварување Тежина : 120 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор Вештачки Џвакање Гума материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

Гореща 4шт бронз / Червен цинк сплав античен месинг бижута подарък кутия дървена кутия декоративни крака крака под ъгъл протектор 38x21x32mm
 • Новинка

Гореща 4шт бронз / Червен цинк сплав античен месинг бижута подарък кутия дървена кутия декоративни крака крака под ъгъл протектор 38x21x32mm

6.56 BGN 5.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, нарачки $ 7 ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки.Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW,кој ќе биде побрз, тогаш Кина Пост и имаат следење на број...

Брояч на банкноти 6*19*5mm споделя, носещи ПУ ATM, носещи амортизация 6962rs лагер полиуретан гумите са с каучуково
 • Новинка

Брояч на банкноти 6*19*5mm споделя, носещи ПУ ATM, носещи амортизация 6962rs лагер полиуретан гумите са с каучуково

BGN 3.20

Ве молиме да не контактирате повторно по купувањетоОва производство Големината на производот Внатре дијаметар : 6mmНадворешен дијаметар : 19mmВисина : 5mm Големина на логоВнатре дијаметар : 6mmНадворешен дијаметар : 15mmВисина : 5mmШок апсорпција,НосатотпорНие сме во позиција да ја прифати наредби од клиентите примероци порачуваат дизајн , спецификации и барања за пакување!Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте ме, вие сте добредојдени toinquire.

105мм комплект метални мебели крака на шкафа чай масичка легло стол, диван крака крака 4шт
 • Новинка

105мм комплект метални мебели крака на шкафа чай масичка легло стол, диван крака крака 4шт

BGN 63.84

Секој обид за 4pcs Метален Мебел Кабинет Нозе Чај Маса Кревет Чаир, Троседот Нозе Нозе Модел : 479 Материјал : Цинк легура Висина : 105mm Дебелина : 0.06" Завртка Панел : 2.4"x 2.4" Тежина Капацитет : 110lb / нога