оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

BGN 114.00
-5 %
BGN 120.00

Брой продукти


за ASUS nexus 7 ME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4
проверете производот слика јасно :
добар пакет :
shippment :
Повратни информации :
1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек. Вашата позитивни повратни информации се многу добредојдена и ценета!
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле, ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.
ви посакувам среќен шопинг !


Подробности

Дължина на кабела:
ME571K
Цвят:
16GB, 32GB
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Дънна платка ME571KL
търговска марка:
ZYDNLP
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
IEEE 1394 Кабели
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Тип:
Лаптоп

Избор на купувачи

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

Безплатна доставка високо качество на Mini SAS 36Pin СФФ-8087 на Mini SAS 36Pin СФФ-8087 кабел за предаване на данни 25 см
 • Новинка

Безплатна доставка високо качество на Mini SAS 36Pin СФФ-8087 на Mini SAS 36Pin СФФ-8087 кабел за предаване на данни 25 см

15.50 BGN 14.00

Висок Квалитет Мини САС 36 Pin SFF8087 да Мини САС 36 Pin SFF8087 Кабел за Податоци 25cmСервер backplane Mini SAS кабел, SFF8087 SFF8087, 36 Pin 36 Pin, Должина : 25cm.Околу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитетSAS (Serial Attached SCSI) кабел за Податоци дизајниран за да се поврзете со голема брзинаСериски SCSIуреди.Latching конектори наменета за сигурна конекција и мали,простор за заштеда на дизајн.Карактеристики : Кабел должина е 25 CM .Две latching внатрешни САС SFF8087 КонекториДве крајот е директно тип конекторRohs СогласностПакет Се Вклучени : 1 x Мини САС 36 P да Мини САС 36 P Двојно директно Кабелторба

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см
 • Новинка

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см

BGN 1.79

IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 20cmXTXINTE IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 15cmДолжина : 15cm

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P
 • Новинка

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P

BGN 11.20

Опис име на Производ : Switch Одбор w / Кабел за Дел Број # : LS8951 P Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : S300 S400 S405 S415 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Switch Одбор w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА
 • Новинка

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА

3.18 BGN 3.00

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли Мини usb 5pin е 90 степени аглеста тип друг крај е USB машки конектор 24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 мм за Податоци синхронизација и Полнење Должина : 25cm / 50cm / 180cm / 500m Боја : Црна

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670
 • Новинка

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670

4.80 BGN 4.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел
 • Новинка

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел

BGN 3.98

Нови 1.5 М 5ft USB Машки А до 3 РКА AV A / V ТВ Адаптер Кабелот Кабел Аудио AV Кабел Сосема новПоврзете го вашиот AV опрема за HDD играчМаксимална сигнал на преносСупериорен во однос на звук и графички wth оваа компонента конекторКабел Должина : Околу.1.5 m / 5 FT.1 x USB на РКА Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см
 • Новинка

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см

2.24 BGN 2.00

ULTНајдобри Микро USB 2.0 OTG Кабелот за Адаптер Конвертор Cabo за Samsung Xiaomi Huawei OTG Андроид Таблет 15 CM Со овој OTG кабел,само поврзете го микро usb телефон од машки микро usb порт и да додадете на возачот да се женски usb порт,тогаш можете да испратите датотеки директно на вашиот телефон или таблети лесно како домаќин...

Оригинален лаптоп SATA хард диск за HP PAVILION 15-B 14 b 14-B031AU HDD интерфейс конектор DD0U33HD010
 • Новинка

Оригинален лаптоп SATA хард диск за HP PAVILION 15-B 14 b 14-B031AU HDD интерфейс конектор DD0U33HD010

16.00 BGN 15.00

Оригиналниот Лаптоп SATA хард диск за HP ЗА ПАВИЛЈОН 15Б 14б 14B031 AU HDD интерфејс конектор DD0 U33 HD010ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook
 • Новинка

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook

BGN 25.26

Опис на производот : USBC Тип C USB 3.1 Машки да HDMI 4 K HDTV Адаптер Кабел за Macbook & Chrombook & Лаптоп Должина : 1.8 м Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење Поддржува Super Speed USB 3.1 во 10 Gbps, 10x пропусен Опсег од USB 3.0 / USB 2.0 Наназад компатибилен со USB 1.1 / 2.0 Поддржани Резолуции : до 2048x1152 / 1920x1200 / 4 K Пренослив Дизајн : не се бара адаптер Информации : овој кабел може да не биде компатибилен со било која форма на таблети или мобилни телефони USB ТипC Компатибилен со 2016 година Mac Book Pro, Mac Book 12" (2015 Година), Chrome Book Pixel, Dell XPS 15, XPS 139350R1609 13.3", Acer V15 Нитро, ASGAZ170 X, Samsung Лаптоп 9 900 X5 LK01, Hua Wei Mate Book,не е компатибилен со Леново ЈОГА 900 910 / Dell u2913wm монитор Пакетот Вклучува : 1 X 1.8 m ТипC До HDMI Кабел

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел
 • Новинка

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

143.98 BGN 131.00

ПРАТЕНИЦИТЕ X7 кабел 5 N OFC бакарна жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

Безплатна доставка ляв десен ъгъл Micro USB OTG адаптер преобразувател с порт за захранване и Micro USB за мобилни телефони android
 • Новинка

Безплатна доставка ляв десен ъгъл Micro USB OTG адаптер преобразувател с порт за захранване и Micro USB за мобилни телефони android

4.56 BGN 4.00

Опис На ПроизводотБесплатен превозот 1 PCS Лево Десно аглеста Микро USB OTG адаптерот конвертор со Микро USB напојување со порта за андроид мобилни телефониОписи : Овој USB Домаќин адаптер ви овозможува да поврзете USB memory stick, USB читач за мемориска картичка, или на тастатурата на вашиот Таблет & Мобилен Телефон.(некои стандарден USB уреди на потребите за надворешно напојување преку micro usb женската порта,но микро usb кабел не е вклучен во над понуда )PCслободен направите резервни копии на видео записи и фотографии од Таблета & Мобилен Телефон да надворешен memory stick во лесен начин.Поврзување на тастатура за полесно контрола на вашиот Таблет & Мобилен Телефон.

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC
 • Новинка

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC

6.05 BGN 6.00

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps Злато Позлатен Конектори Ethernet, Враќање Аудио Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV ...

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел
 • Новинка

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел

BGN 72.80

******************************************************Повеќе детали : Трговија на големо 100pcs 15cm DC Конвертор Линија5.5 * 2.1 Женски 4.0 * 1.7 Машки Конектор Адаптер Кабел****************************************************Слика : Должина : Околу 15cm

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта

BGN 16.22

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : PCIE Слот 6.8 MphСостојба : НоваПакет : Слот *10 PCSСлики :