Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)

BGN 40.00

Брой продукти

Опис име на Производ : инвертер одбор Дел Број FRU# : 90004059 Состојба : Акции Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : B550 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc инверторот одбор Напомена : проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.


Подробности

Дължина на кабела:
Инверторная Такса
Тип:
Захранващ Кабел
търговска марка:
КХИ
Номер На Модела:
B550
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Избор на купувачи

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
  • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel
  • Новинка

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel

92.78 BGN 65.00

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Машки КабелДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржина : 1 M USB 3.1 ТипC до TypeC кабел x1

50 см / Лот Безплатна доставка лилаво ръкав UL 1007 18AWG тел-30СМ.
  • Новинка

50 см / Лот Безплатна доставка лилаво ръкав UL 1007 18AWG тел-30СМ.

BGN 39.84

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место...

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition
  • Новинка

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition

28.18 BGN 22.00

Карактеристики : Поврзете и прикажување на 4 HDMI набљудувачите 1 видео сигнал канал.Поддржува 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p резолуција.Поддржува FHD, лесен пристап до висок квалитет на 2160p HDTV резолуција.Поддржува HDMI1.4.Поддржува HDCP.Лесно да се инсталира и да се справи.Спецификација : Боја : ЦрнаПриклучок Тип : САДHDMI Splitter Големина : прибл...

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
  • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА
  • Новинка

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА

3.18 BGN 3.00

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли Мини usb 5pin е 90 степени аглеста тип друг крај е USB машки конектор 24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 мм за Податоци синхронизација и Полнење Должина : 25cm / 50cm / 180cm / 500m Боја : Црна

направи си сам слушалки тел bluetooth слушалки, кабел SE215/315/535/846/UE900
  • Новинка

направи си сам слушалки тел bluetooth слушалки, кабел SE215/315/535/846/UE900

52.78 BGN 50.00

• Производ параметри : Bluetooth specification : Bluetooth 4.1【ООП верзија】 ООП 8635【Диск единица】 Φ10.0mm【Фреквентен опсег】 20 Hz20 KHz【Пренос на далечина】 10m[Времето на мирување] околу 100 часа【Време на полнење】 за 12 часа【Игра време】 околу 4 часа【Време на разговор】 околу 46 часа【Дебелина】 1.6 mm【Боја】 црна / бела / сина извртени жица【Тежина】 8.0 g (± 0.5 g)

3.5 мм аудио кабел 3.5 мм мъжки към штекеру удължител Aux жак към конектора позлатен кабел за слушалки / тонколони
  • Новинка

3.5 мм аудио кабел 3.5 мм мъжки към штекеру удължител Aux жак към конектора позлатен кабел за слушалки / тонколони

2.16 BGN 2.00

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел2.Совршен звук ефект пренос3 Машко на Машко4 Должина : 100cmПакетот Вклучува : 1 х 3.5 MM Аудио Стерео приклучок за Слушалки Продолжување Кабел