WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

BGN 11.00
-2 %
BGN 11.18

Брой продукти


90 дена Гаранција
Сосема Нов и никогаш не се користат во
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .


Подробности

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Тип:
Захранващ Кабел
Номер На Модела:
U50 U50F U50A
Статут На Продукти:
Склад

Избор на купувачи

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка
 • Новинка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

120.00 BGN 114.00

за ASnexME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см
 • Новинка

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см

BGN 1.79

IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 20cmXTXINTE IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 15cmДолжина : 15cm

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка
 • Новинка

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка

35.04 BGN 32.00

IWISTAO HIFI РКА Кабел Задебелена Ѕид Budweiser Конектор Canare Професионални Емитува Аудиокабел Прирачник 0.5 m 1m 1.5 m 2m 5m (Модел Бр : WHFCCRCA) Должина Спецификации0.5 m да 5m Карактеристики1...

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел
 • Новинка

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

143.98 BGN 131.00

ПРАТЕНИЦИТЕ X7 кабел 5 N OFC бакарна жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)
 • Новинка

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)

BGN 40.00

Опис име на Производ : инвертер одбор Дел Број FRU# : 90004059 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : B550 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc инверторот одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P
 • Новинка

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P

BGN 11.20

Опис име на Производ : Switch Одбор w / Кабел за Дел Број # : LS8951 P Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : S300 S400 S405 S415 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Switch Одбор w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ
 • Новинка

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ

1.58 BGN 1.00

Нови EF USB 2.0 Машки да се Женски USB Кабел Прошири Продолжување Кабел Кабелот Extender За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 100% сосема нов и висок квалитетОвој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Драјвови, Дигитални Камери, или pda уредитеАктивно buffers на влезни и излезни сигнали за да се обезбеди усогласеност со USB2.0 спецификација за електротехника и времето minimumsДвете ниска и висока брзина на USB уреди ќе функционира подеднакво добро со овој USB кабел за продолжувањеПредложи Апликации : USB спецификации 1.0, 1.1 и 2.0Супериорен фолија оклопна обезбедува сигурен, без грешки дата комуникации.Боја : црна1 x USB 2.0 Машки да Female E AB МФ Продолжување Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC
 • Новинка

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC

6.05 BGN 6.00

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps Злато Позлатен Конектори Ethernet, Враќање Аудио Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV ...

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
 • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...