2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

BGN 7.28

Брой продукти


Ве молиме Имајте во предвид : Мини USB & микро USB, Може да не работи во исто време.
2 во 1 КОМБО Mini-usb Мини USB & микро usb 2.0 Микро-USB 5 pin конектор Кабел 30cm 1ft
Lenght : 30cm
Еден Страна : Мини USB 2.0 5 PIN
Еден Страна : Микро USB 2.0 5 PIN
Еден Страна : USB A Type
За полнење и синхронизација на податоци


Подробности

Дължина на кабела:
0,3 м
Цвят:
Черен
Тип:
Кабелен Адаптер
Номер На Модела:
U2-B02
Статут На Продукти:
Склад
търговска марка:
ULT-unite
Пакет:
No

Избор на купувачи

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел
 • Новинка

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел

48.00 BGN 46.00

Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата...

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел
 • Новинка

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел

BGN 72.80

******************************************************Повеќе детали : Трговија на големо 100pcs 15cm DC Конвертор Линија5.5 * 2.1 Женски 4.0 * 1.7 Машки Конектор Адаптер Кабел****************************************************Слика : Должина : Околу 15cm

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC
 • Новинка

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC

6.05 BGN 6.00

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps Злато Позлатен Конектори Ethernet, Враќање Аудио Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV ...

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook
 • Новинка

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook

BGN 25.26

Опис на производот : USBC Тип C USB 3.1 Машки да HDMI 4 K HDTV Адаптер Кабел за Macbook & Chrombook & Лаптоп Должина : 1.8 м Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење Поддржува Super Speed USB 3.1 во 10 Gbps, 10x пропусен Опсег од USB 3.0 / USB 2.0 Наназад компатибилен со USB 1.1 / 2.0 Поддржани Резолуции : до 2048x1152 / 1920x1200 / 4 K Пренослив Дизајн : не се бара адаптер Информации : овој кабел може да не биде компатибилен со било која форма на таблети или мобилни телефони USB ТипC Компатибилен со 2016 година Mac Book Pro, Mac Book 12" (2015 Година), Chrome Book Pixel, Dell XPS 15, XPS 139350R1609 13.3", Acer V15 Нитро, ASGAZ170 X, Samsung Лаптоп 9 900 X5 LK01, Hua Wei Mate Book,не е компатибилен со Леново ЈОГА 900 910 / Dell u2913wm монитор Пакетот Вклучува : 1 X 1.8 m ТипC До HDMI Кабел

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel
 • Новинка

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel

92.78 BGN 65.00

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Машки КабелДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржина : 1 M USB 3.1 ТипC до TypeC кабел x1

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка
 • Новинка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

120.00 BGN 114.00

за ASnexME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел
 • Новинка

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел

BGN 3.98

Нови 1.5 М 5ft USB Машки А до 3 РКА AV A / V ТВ Адаптер Кабелот Кабел Аудио AV Кабел Сосема новПоврзете го вашиот AV опрема за HDD играчМаксимална сигнал на преносСупериорен во однос на звук и графички wth оваа компонента конекторКабел Должина : Околу.1.5 m / 5 FT.1 x USB на РКА Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition
 • Новинка

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition

28.18 BGN 22.00

Карактеристики : Поврзете и прикажување на 4 HDMI набљудувачите 1 видео сигнал канал.Поддржува 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p резолуција.Поддржува FHD, лесен пристап до висок квалитет на 2160p HDTV резолуција.Поддржува HDMI1.4.Поддржува HDCP.Лесно да се инсталира и да се справи.Спецификација : Боја : ЦрнаПриклучок Тип : САДHDMI Splitter Големина : прибл...

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта

BGN 16.22

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : PCIE Слот 6.8 MphСостојба : НоваПакет : Слот *10 PCSСлики :

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър
 • Новинка

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър

6.38 BGN 6.00

Производ Decription : Премиум квалитет Super Speed USB 3.0 Тип на Машки уред кабли· Двојнозаштитени, извртени пар податоци жици минимизира крстот се зборува за грешка слободни Super Speed стапки на пренос на податоци· Поддршка за пренос на податоци, стапките до 4.8 Gbps· Наназад компатибилен со компјутер со USB 2.0 и USB 1.1 пристаништа овие кабли исто така, им овозможи поврзување на USB 3.0 уреди за да наследство USB 2.0 компјутери· Поддршка WINDOWS2002 / 2003 / XP / Vista / WIN7Поддржува пренос на податоци брзина до 5 Gbps, Десет пати од USB 2.0.· Ниска потрошувачка на енергија· Поради компатибилност наназад USB2.0 и USB1.1· Целосно заштитени за да се намали ЕМИ и други пречки извори

направи си сам слушалки тел bluetooth слушалки, кабел SE215/315/535/846/UE900
 • Новинка

направи си сам слушалки тел bluetooth слушалки, кабел SE215/315/535/846/UE900

52.78 BGN 50.00

• Производ параметри : Bluetooth specification : Bluetooth 4.1【ООП верзија】 ООП 8635【Диск единица】 Φ10.0mm【Фреквентен опсег】 20 Hz20 KHz【Пренос на далечина】 10m[Времето на мирување] околу 100 часа【Време на полнење】 за 12 часа【Игра време】 околу 4 часа【Време на разговор】 околу 46 часа【Дебелина】 1.6 mm【Боја】 црна / бела / сина извртени жица【Тежина】 8.0 g (± 0.5 g)

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ
 • Новинка

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ

1.58 BGN 1.00

Нови EF USB 2.0 Машки да се Женски USB Кабел Прошири Продолжување Кабел Кабелот Extender За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 100% сосема нов и висок квалитетОвој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Драјвови, Дигитални Камери, или pda уредитеАктивно buffers на влезни и излезни сигнали за да се обезбеди усогласеност со USB2.0 спецификација за електротехника и времето minimumsДвете ниска и висока брзина на USB уреди ќе функционира подеднакво добро со овој USB кабел за продолжувањеПредложи Апликации : USB спецификации 1.0, 1.1 и 2.0Супериорен фолија оклопна обезбедува сигурен, без грешки дата комуникации.Боја : црна1 x USB 2.0 Машки да Female E AB МФ Продолжување Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА
 • Новинка

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА

3.18 BGN 3.00

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли Мини usb 5pin е 90 степени аглеста тип друг крај е USB машки конектор 24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 мм за Податоци синхронизација и Полнење Должина : 25cm / 50cm / 180cm / 500m Боја : Црна

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

hi end 5N OFC Pure Copper HiFi Аудио US Power cord кабел HiFi AC Power cable
 • Новинка

hi end 5N OFC Pure Copper HiFi Аудио US Power cord кабел HiFi AC Power cable

48.00 BGN 46.00

здраво крајот 5 N OFC Чист Бакар Hifi Аудио НИ кабелот за Напојување кабел hifi AC кабелОпис : Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата...