5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume

BGN 39.00
-6 %
BGN 41.41

Брой продукти


3.5 mm Стерео Adaptador Де Áudio de 1 Macho став 2 Feminino Splitter Com Interruptor де Волумен
conectores : 3.5 mm 1 Macho став 3.5 mm 2 Feminino.
com este adaptador você e um amigo podem tanto ouvir o seu leitor de música ао mesmo темпо.
Dual-controles де волумен independentes-configurá-lo комо алто оу baixo tranquila комо você quer.
conectar dois conjuntos де fones де ouvido em uma tomada padrão де 3,5 мм estéreo де 3,5 мм com esse adaptador.
ótimo para o seu i Pod, Walkman, PDA, computador, sistema де алта fidelidade, оу outros играчи де mídia portáteis.
excelente reprodução де км e relação sinal-ru ído.


Подробности

Дължина на кабела:
0,2 м
търговска марка:
CY
Номер На Модела:
кабел
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Избор на купувачи

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P
 • Новинка

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P

BGN 11.20

Опис име на Производ : Switch Одбор w / Кабел за Дел Број # : LS8951 P Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : S300 S400 S405 S415 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Switch Одбор w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел
 • Новинка

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

143.98 BGN 131.00

ПРАТЕНИЦИТЕ X7 кабел 5 N OFC бакарна жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел
 • Новинка

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел

BGN 72.80

******************************************************Повеќе детали : Трговија на големо 100pcs 15cm DC Конвертор Линија5.5 * 2.1 Женски 4.0 * 1.7 Машки Конектор Адаптер Кабел****************************************************Слика : Должина : Околу 15cm

Оригинален Maxtor USB, RJ-45 extension Adapter USB to RJ45 Signal amplifier USB signal enhancement USB кабел мрежов кабел конвертор
 • Новинка

Оригинален Maxtor USB, RJ-45 extension Adapter USB to RJ45 Signal amplifier USB signal enhancement USB кабел мрежов кабел конвертор

BGN 21.87

Ако ви требаат повеќе масовно купување, по место цел ве молиме не брзаат да се плати, ние ќе ви даде повеќе попуст Име на Производ : USB RJ45 продолжување Адаптер карактеристики на Производот USB сигнал бустер, полнила, преку RJ45 мрежен кабел може да биде продолжен до околу 30 метри, на сигнал е добар и стабилен...

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни
 • Новинка

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

BGN 7.28

Ве молиме Имајте во предвид : Мини USB & микро USB, Може да не работи во исто време.2 во 1 КОМБО Miniusb Мини USB & микро usb 2.0 МикроUSB 5 pin конектор Кабел 30cm 1ftLenght : 30cmЕден Страна : Мини USB 2.0 5 PINЕден Страна : Микро USB 2.0 5 PINЕден Страна : USB A TypeЗа полнење и синхронизација на податоци

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670
 • Новинка

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670

4.80 BGN 4.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition
 • Новинка

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition

28.18 BGN 22.00

Карактеристики : Поврзете и прикажување на 4 HDMI набљудувачите 1 видео сигнал канал.Поддржува 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p резолуција.Поддржува FHD, лесен пристап до висок квалитет на 2160p HDTV резолуција.Поддржува HDMI1.4.Поддржува HDCP.Лесно да се инсталира и да се справи.Спецификација : Боја : ЦрнаПриклучок Тип : САДHDMI Splitter Големина : прибл...

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)
 • Новинка

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)

BGN 40.00

Опис име на Производ : инвертер одбор Дел Број FRU# : 90004059 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : B550 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc инверторот одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка
 • Новинка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

120.00 BGN 114.00

за ASnexME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...

Захранващ кабел за лаптоп адаптер с 7,9 мм*5,5 мм, дължината му игла щекер за Lenovo ThinkPad T500 T400 charge dc display port кабел
 • Новинка

Захранващ кабел за лаптоп адаптер с 7,9 мм*5,5 мм, дължината му игла щекер за Lenovo ThinkPad T500 T400 charge dc display port кабел

6.91 BGN 4.00

Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo Think Pad T500 T400 полнење dc display port кабелотКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Конектор Големина : 7.9 mm x 5.5 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo Think Pad T500 T400 полнење dc display port кабелотКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см
 • Новинка

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см

2.24 BGN 2.00

ULTНајдобри Микро USB 2.0 OTG Кабелот за Адаптер Конвертор Cabo за Samsung Xiaomi Huawei OTG Андроид Таблет 15 CM Со овој OTG кабел,само поврзете го микро usb телефон од машки микро usb порт и да додадете на возачот да се женски usb порт,тогаш можете да испратите датотеки директно на вашиот телефон или таблети лесно како домаќин...

hi end 5N OFC Pure Copper HiFi Аудио US Power cord кабел HiFi AC Power cable
 • Новинка

hi end 5N OFC Pure Copper HiFi Аудио US Power cord кабел HiFi AC Power cable

48.00 BGN 46.00

здраво крајот 5 N OFC Чист Бакар Hifi Аудио НИ кабелот за Напојување кабел hifi AC кабелОпис : Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата...

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см
 • Новинка

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см

BGN 1.79

IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 20cmXTXINTE IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 15cmДолжина : 15cm

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
 • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1