WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел стъпка 0,5 mm 36 контакти дължина 60 мм напред посоката на AWM 20624 80C 60V VW-1

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел стъпка 0,5 mm 36 контакти дължина 60 мм напред посоката на AWM 20624 80C 60V VW-1

BGN 9.00
-6 %
BGN 9.58

Брой продукти


Сосема нов висок квалитет,
90 дена гаранција
Објектот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .


Подробности

Дължина на кабела:
60мм
търговска марка:
WZSM
Тип:
Гъвкав Плосък Кабел
Номер На Модела:
Гъвкав Плосък Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
ДА

Избор на купувачи

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см
 • Новинка

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см

BGN 1.79

IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 20cmXTXINTE IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 15cmДолжина : 15cm

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА
 • Новинка

USB 2.0 Male to Mini USB Type B 5pin 90 градуса нагоре и надолу, наляво и надясно ъглов мъжки кабел за предаване на данни 0.25 m / 0.5 m/1.8 m/5m 20cm 50cm 6 ФУТА

3.18 BGN 3.00

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли Мини usb 5pin е 90 степени аглеста тип друг крај е USB машки конектор 24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 мм за Податоци синхронизација и Полнење Должина : 25cm / 50cm / 180cm / 500m Боја : Црна

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume
 • Новинка

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume

41.41 BGN 39.00

3.5 mm Стерео Adaptador Де Áudio de 1 Macho став 2 Feminino Splitter Com Interruptor де Волуменconectores : 3.5 mm 1 Macho став 3.5 mm 2 Feminino.com este adaptador você e um amigo podem tanto ouvir o seu leitor de música ао mesmo темпо.Dualcontroles де волумен independentesconfigurálo комо алто оу baixo tranquila комо você quer.conectar dois conjuntos де fones де ouvido em uma tomada padrão де 3,5 мм estéreo де 3,5 мм com esse adaptador.ótimo para o seu i Pod, Walkman, PDA, computador, sistema де алта fidelidade, оу outros играчи де mídia portáteis.excelente reprodução де км e relação sinalru ído.

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel
 • Новинка

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel

92.78 BGN 65.00

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Машки КабелДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржина : 1 M USB 3.1 ТипC до TypeC кабел x1

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook
 • Новинка

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook

BGN 25.26

Опис на производот : USBC Тип C USB 3.1 Машки да HDMI 4 K HDTV Адаптер Кабел за Macbook & Chrombook & Лаптоп Должина : 1.8 м Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење Поддржува Super Speed USB 3.1 во 10 Gbps, 10x пропусен Опсег од USB 3.0 / USB 2.0 Наназад компатибилен со USB 1.1 / 2.0 Поддржани Резолуции : до 2048x1152 / 1920x1200 / 4 K Пренослив Дизајн : не се бара адаптер Информации : овој кабел може да не биде компатибилен со било која форма на таблети или мобилни телефони USB ТипC Компатибилен со 2016 година Mac Book Pro, Mac Book 12" (2015 Година), Chrome Book Pixel, Dell XPS 15, XPS 139350R1609 13.3", Acer V15 Нитро, ASGAZ170 X, Samsung Лаптоп 9 900 X5 LK01, Hua Wei Mate Book,не е компатибилен со Леново ЈОГА 900 910 / Dell u2913wm монитор Пакетот Вклучува : 1 X 1.8 m ТипC До HDMI Кабел

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ
 • Новинка

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ

1.58 BGN 1.00

Нови EF USB 2.0 Машки да се Женски USB Кабел Прошири Продолжување Кабел Кабелот Extender За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 100% сосема нов и висок квалитетОвој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Драјвови, Дигитални Камери, или pda уредитеАктивно buffers на влезни и излезни сигнали за да се обезбеди усогласеност со USB2.0 спецификација за електротехника и времето minimumsДвете ниска и висока брзина на USB уреди ќе функционира подеднакво добро со овој USB кабел за продолжувањеПредложи Апликации : USB спецификации 1.0, 1.1 и 2.0Супериорен фолија оклопна обезбедува сигурен, без грешки дата комуникации.Боја : црна1 x USB 2.0 Машки да Female E AB МФ Продолжување Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел
 • Новинка

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

143.98 BGN 131.00

ПРАТЕНИЦИТЕ X7 кабел 5 N OFC бакарна жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1
 • Новинка

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1

10.11 BGN 10.00

Сосема нов висок квалитет,90 дена гаранцијаОбјектот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P
 • Новинка

Нова такса на превключвателя за захранване с кабел за Lenovo S300 S400 S405 S415 Series, LS-8951P

BGN 11.20

Опис име на Производ : Switch Одбор w / Кабел за Дел Број # : LS8951 P Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : S300 S400 S405 S415 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc Switch Одбор w / Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см
 • Новинка

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см

2.24 BGN 2.00

ULTНајдобри Микро USB 2.0 OTG Кабелот за Адаптер Конвертор Cabo за Samsung Xiaomi Huawei OTG Андроид Таблет 15 CM Со овој OTG кабел,само поврзете го микро usb телефон од машки микро usb порт и да додадете на возачот да се женски usb порт,тогаш можете да испратите датотеки директно на вашиот телефон или таблети лесно како домаќин...

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни
 • Новинка

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

BGN 7.28

Ве молиме Имајте во предвид : Мини USB & микро USB, Може да не работи во исто време.2 во 1 КОМБО Miniusb Мини USB & микро usb 2.0 МикроUSB 5 pin конектор Кабел 30cm 1ftLenght : 30cmЕден Страна : Мини USB 2.0 5 PINЕден Страна : Микро USB 2.0 5 PINЕден Страна : USB A TypeЗа полнење и синхронизација на податоци

3.5 мм аудио кабел 3.5 мм мъжки към штекеру удължител Aux жак към конектора позлатен кабел за слушалки / тонколони
 • Новинка

3.5 мм аудио кабел 3.5 мм мъжки към штекеру удължител Aux жак към конектора позлатен кабел за слушалки / тонколони

2.16 BGN 2.00

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел2.Совршен звук ефект пренос3 Машко на Машко4 Должина : 100cmПакетот Вклучува : 1 х 3.5 MM Аудио Стерео приклучок за Слушалки Продолжување Кабел

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
 • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A
 • Новинка

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

11.18 BGN 11.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition
 • Новинка

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition

28.18 BGN 22.00

Карактеристики : Поврзете и прикажување на 4 HDMI набљудувачите 1 видео сигнал канал.Поддржува 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p резолуција.Поддржува FHD, лесен пристап до висок квалитет на 2160p HDTV резолуција.Поддржува HDMI1.4.Поддржува HDCP.Лесно да се инсталира и да се справи.Спецификација : Боја : ЦрнаПриклучок Тип : САДHDMI Splitter Големина : прибл...

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка
 • Новинка

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка

35.04 BGN 32.00

IWISTAO HIFI РКА Кабел Задебелена Ѕид Budweiser Конектор Canare Професионални Емитува Аудиокабел Прирачник 0.5 m 1m 1.5 m 2m 5m (Модел Бр : WHFCCRCA) Должина Спецификации0.5 m да 5m Карактеристики1...

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор
 • Новинка

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор

6.38 BGN 5.00

H1111 Z 60cm PCIE extender PCI Express Столб Картичка 1x да 16x USB 3.0 SATA да 4 Pin IDE Molex Адаптер за Рударство Bitcoin РударОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 86gМоќност тип : 4 PINПроизвод големина : 13 / 4.5 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) Fetures : · Сосема нов и висок квалитет.· PCIE 1x да 16x Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Кабел Со Енергија· Со power кабел и USB 3.0 кабел, Копање Најпосакувана, Стабилна антигорат· Повеќе побезбедно, поефикасно, повеќе практични· Со 3x солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.· Со SATA 15pin Машки во големи 4pin моќ кабел, зајакнување на напојување, така што графика енергија од матичната плоча независни, па мултикартичка намалување на матичната плоча товар.· PCIE 16x слот со заклучување за лесно отстранување и фиксна графички картички, така што на графика не ќе падне од слотот.· Компатибилен со 1x, 2x, 4x, 8x,16x картичка· USB должина : 30 / 60см· Функција : за рудар antminer btc bitcoin рударствоВие ќе добиете : 1 x PCIE 16x Слот Адаптер1 x PCIE 1 X Столб Картичка1 x 60cm USB 3.0 Кабел1 x SATA 15 Pin да 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.