WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY

WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY

BGN 9.00
-4 %
BGN 9.41

Брой продукти


90 дена Гаранција
Сосема Нов и никогаш не се користат во
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Пакетот Вклучува :
1x Нови DC Џек
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .


Подробности

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
WZSM
Тип:
Конектори
Номер На Модела:
конектор dc
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
ДА

Избор на купувачи

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел
 • Новинка

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел

BGN 3.98

Нови 1.5 М 5ft USB Машки А до 3 РКА AV A / V ТВ Адаптер Кабелот Кабел Аудио AV Кабел Сосема новПоврзете го вашиот AV опрема за HDD играчМаксимална сигнал на преносСупериорен во однос на звук и графички wth оваа компонента конекторКабел Должина : Околу.1.5 m / 5 FT.1 x USB на РКА Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
 • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта

BGN 16.22

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : PCIE Слот 6.8 MphСостојба : НоваПакет : Слот *10 PCSСлики :

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел
 • Новинка

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел

48.00 BGN 46.00

Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата...

Захранващ кабел за лаптоп адаптер с 7,9 мм*5,5 мм, дължината му игла щекер за Lenovo ThinkPad T500 T400 charge dc display port кабел
 • Новинка

Захранващ кабел за лаптоп адаптер с 7,9 мм*5,5 мм, дължината му игла щекер за Lenovo ThinkPad T500 T400 charge dc display port кабел

6.91 BGN 4.00

Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo Think Pad T500 T400 полнење dc display port кабелотКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Конектор Големина : 7.9 mm x 5.5 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Моќ кабел адаптер за лаптоп со 7.9 мм*5.5 мм Цилиндар игла приклучок за Lenovo Think Pad T500 T400 полнење dc display port кабелотКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни
 • Новинка

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

BGN 7.28

Ве молиме Имајте во предвид : Мини USB & микро USB, Може да не работи во исто време.2 во 1 КОМБО Miniusb Мини USB & микро usb 2.0 МикроUSB 5 pin конектор Кабел 30cm 1ftLenght : 30cmЕден Страна : Мини USB 2.0 5 PINЕден Страна : Микро USB 2.0 5 PINЕден Страна : USB A TypeЗа полнење и синхронизација на податоци

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор
 • Новинка

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор

6.38 BGN 5.00

H1111 Z 60cm PCIE extender PCI Express Столб Картичка 1x да 16x USB 3.0 SATA да 4 Pin IDE Molex Адаптер за Рударство Bitcoin РударОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 86gМоќност тип : 4 PINПроизвод големина : 13 / 4.5 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) Fetures : · Сосема нов и висок квалитет.· PCIE 1x да 16x Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Кабел Со Енергија· Со power кабел и USB 3.0 кабел, Копање Најпосакувана, Стабилна антигорат· Повеќе побезбедно, поефикасно, повеќе практични· Со 3x солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.· Со SATA 15pin Машки во големи 4pin моќ кабел, зајакнување на напојување, така што графика енергија од матичната плоча независни, па мултикартичка намалување на матичната плоча товар.· PCIE 16x слот со заклучување за лесно отстранување и фиксна графички картички, така што на графика не ќе падне од слотот.· Компатибилен со 1x, 2x, 4x, 8x,16x картичка· USB должина : 30 / 60см· Функција : за рудар antminer btc bitcoin рударствоВие ќе добиете : 1 x PCIE 16x Слот Адаптер1 x PCIE 1 X Столб Картичка1 x 60cm USB 3.0 Кабел1 x SATA 15 Pin да 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1
 • Новинка

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1

10.11 BGN 10.00

Сосема нов висок квалитет,90 дена гаранцијаОбјектот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel
 • Новинка

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel

92.78 BGN 65.00

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Машки КабелДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржина : 1 M USB 3.1 ТипC до TypeC кабел x1

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър
 • Новинка

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър

6.38 BGN 6.00

Производ Decription : Премиум квалитет Super Speed USB 3.0 Тип на Машки уред кабли· Двојнозаштитени, извртени пар податоци жици минимизира крстот се зборува за грешка слободни Super Speed стапки на пренос на податоци· Поддршка за пренос на податоци, стапките до 4.8 Gbps· Наназад компатибилен со компјутер со USB 2.0 и USB 1.1 пристаништа овие кабли исто така, им овозможи поврзување на USB 3.0 уреди за да наследство USB 2.0 компјутери· Поддршка WINDOWS2002 / 2003 / XP / Vista / WIN7Поддржува пренос на податоци брзина до 5 Gbps, Десет пати од USB 2.0.· Ниска потрошувачка на енергија· Поради компатибилност наназад USB2.0 и USB1.1· Целосно заштитени за да се намали ЕМИ и други пречки извори

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition
 • Новинка

3D 1080p 1 in 4 out HDMI Splitter 1x4 дървен материал 4 Hdmi Port Hub Repeater Amplifier 1.4 With US Power Supply high-definition

28.18 BGN 22.00

Карактеристики : Поврзете и прикажување на 4 HDMI набљудувачите 1 видео сигнал канал.Поддржува 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p резолуција.Поддржува FHD, лесен пристап до висок квалитет на 2160p HDTV резолуција.Поддржува HDMI1.4.Поддржува HDCP.Лесно да се инсталира и да се справи.Спецификација : Боја : ЦрнаПриклучок Тип : САДHDMI Splitter Големина : прибл...

10 фута, тройна и 3 мъжки RCA композитен аудио видео, DVD, TV кабел, кабел черен
 • Новинка

10 фута, тройна и 3 мъжки RCA композитен аудио видео, DVD, TV кабел, кабел черен

BGN 4.05

Име на производ : AV Кабел;Приклучок Тип : 3 Машки РКА 3 Машки РКАКабел Должина : 3meter / 9.8 ft;Машки Големина : 3.5 mmMateral : Пластика, Метал;Боја : ЦрнаТежина : 172gПакет Содржина : 1 x AV Кабел 10ft Тројно 3 Машки РКА Композитни Аудио Видео DVD ТВ Кабелска Кабелот ЦрнаОвој кабел е дизајниран да се намали пречки помеѓу РКАтип видео опрема, вклучувајќи ги и camcorders, Видеорекордери, Телевизори, дигитални сателитски системи, и кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА кутии.Едноставно поврзете еден сет на приклучоци на РКА излезни приклучоци на видео извор, и другите да го влезни приклучоци на вашата компонента.ength1.7 m приближно упатство за употребаМенување на водата што доаѓа со вшмукување цевка ангажиран во риби резервоарот 45 инчи нагоре и надолу тресење на вода неколку пати, се додека резервоарот автоматски се празниПакет се вклучени1 x Риба Вакуум Резервоарот "

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см
 • Новинка

ULT-Best Micro USB 2.0 OTG адаптер кабел конвертор Кабо за Samsung Xiaomi Huawei OTG Android Tablet 15см

2.24 BGN 2.00

ULTНајдобри Микро USB 2.0 OTG Кабелот за Адаптер Конвертор Cabo за Samsung Xiaomi Huawei OTG Андроид Таблет 15 CM Со овој OTG кабел,само поврзете го микро usb телефон од машки микро usb порт и да додадете на возачот да се женски usb порт,тогаш можете да испратите датотеки директно на вашиот телефон или таблети лесно како домаќин...

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670
 • Новинка

Конектор dc конектор порт за зареждане на Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 L600D L700 L640 L740 L745 L630 L670

4.80 BGN 4.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

USB 3.0 (3 + 1) 3 pci-e PCI Externo + 1 Portas Internas Experss Controlador pcie странично Card adaptador atacado
 • Новинка

USB 3.0 (3 + 1) 3 pci-e PCI Externo + 1 Portas Internas Experss Controlador pcie странично Card adaptador atacado

15.20 BGN 14.00

característicastotalmente acordo com PCI Express revisão padrão básico 2.0único канал (x1) PCI Express' taxa де transferência й де 5 Gbpsем conformidade com a universal serial brevisão 3.0 1.0 padrãosuporta correr muitos USB 3.0, USB 2.0 e USB 1.1 dispositivos simultaneamentetaxa де transmissão де dados suporta о folloeing : lowspeed (1.5 Mbps) / fullspeed (12 Mbps) / highspeed (480 Mbps) / ултраалта velocidade (5 Gbps)acordo com на Intel 's pode ser expandida домаќин контролер интерфејс (x HCI) especificação 0.96suporta toda на velocidade де quatro portas де desvantagemembutido 4pinos conector де alimentação й utilizado став receber о fornecimento де sistemas де energia adicionalТопла swap função permite que você ligar / desligar о equipamento мерење sistema де fechamentosuporta Windows XP / Vista / 7 (32 / 64битна)requisitos не sistemaWindows XP / Vista / 7 (32 / 64битна)um слот за PCI Express disponível (recomendado PCI Express 2.0)Па lista ckageControlador USB 3.0 4port PCE Cartão1 x диско де Возачот

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A
 • Новинка

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

11.18 BGN 11.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume
 • Новинка

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume

41.41 BGN 39.00

3.5 mm Стерео Adaptador Де Áudio de 1 Macho став 2 Feminino Splitter Com Interruptor де Волуменconectores : 3.5 mm 1 Macho став 3.5 mm 2 Feminino.com este adaptador você e um amigo podem tanto ouvir o seu leitor de música ао mesmo темпо.Dualcontroles де волумен independentesconfigurálo комо алто оу baixo tranquila комо você quer.conectar dois conjuntos де fones де ouvido em uma tomada padrão де 3,5 мм estéreo де 3,5 мм com esse adaptador.ótimo para o seu i Pod, Walkman, PDA, computador, sistema де алта fidelidade, оу outros играчи де mídia portáteis.excelente reprodução де км e relação sinalru ído.

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка
 • Новинка

IWISTAO HIFI RCA кабел удебелена стена на Budweiser конектор Canare професионален излъчване кабел ръководство 0.5 m-5 m САМ Безплатна доставка

35.04 BGN 32.00

IWISTAO HIFI РКА Кабел Задебелена Ѕид Budweiser Конектор Canare Професионални Емитува Аудиокабел Прирачник 0.5 m 1m 1.5 m 2m 5m (Модел Бр : WHFCCRCA) Должина Спецификации0.5 m да 5m Карактеристики1...