Robotsky Fast Speed USB3. 0 Тип A включете щепсела в контакта адаптер USB 3.0 конвертор за лаптоп U диск, USB флаш устройство

Robotsky Fast Speed USB3. 0 Тип A включете щепсела в контакта адаптер USB 3.0 конвертор за лаптоп U диск, USB флаш устройство

BGN 5.00
-15 %
BGN 5.89

Брой продукти

Robotsky Брзо расте USB3.0 Тип На Mmale да се Женски Конектор Приклучок Адаптер USB 3.0 Конвертор за Лаптоп У Диск, USB Флеш Диск
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.Поддршка за USB 3.0 брзина и до 5 Gbps, (вашите уреди мора да биде поддршка usb3.0 брзина).
3.USB 3.0 машко-кон-женско адаптер ќе го заштити вашиот уред usb порта conector
4.Назад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 интерфејс.
5. Не OTG поддршка функција


Подробности

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
CY
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Номер На Модела:
S-046

Избор на купувачи

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор
 • Новинка

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор

6.38 BGN 5.00

H1111 Z 60cm PCIE extender PCI Express Столб Картичка 1x да 16x USB 3.0 SATA да 4 Pin IDE Molex Адаптер за Рударство Bitcoin РударОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 86gМоќност тип : 4 PINПроизвод големина : 13 / 4.5 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) Fetures : · Сосема нов и висок квалитет.· PCIE 1x да 16x Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Кабел Со Енергија· Со power кабел и USB 3.0 кабел, Копање Најпосакувана, Стабилна антигорат· Повеќе побезбедно, поефикасно, повеќе практични· Со 3x солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.· Со SATA 15pin Машки во големи 4pin моќ кабел, зајакнување на напојување, така што графика енергија од матичната плоча независни, па мултикартичка намалување на матичната плоча товар.· PCIE 16x слот со заклучување за лесно отстранување и фиксна графички картички, така што на графика не ќе падне од слотот.· Компатибилен со 1x, 2x, 4x, 8x,16x картичка· USB должина : 30 / 60см· Функција : за рудар antminer btc bitcoin рударствоВие ќе добиете : 1 x PCIE 16x Слот Адаптер1 x PCIE 1 X Столб Картичка1 x 60cm USB 3.0 Кабел1 x SATA 15 Pin да 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел
 • Новинка

Новият 1.5 м 5 метра USB мъжки A до 3 RCA AV A/V ТЕЛЕВИЗИЯ адаптер кабел аудио кабел AV кабел

BGN 3.98

Нови 1.5 М 5ft USB Машки А до 3 РКА AV A / V ТВ Адаптер Кабелот Кабел Аудио AV Кабел Сосема новПоврзете го вашиот AV опрема за HDD играчМаксимална сигнал на преносСупериорен во однос на звук и графички wth оваа компонента конекторКабел Должина : Околу.1.5 m / 5 FT.1 x USB на РКА Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Оригинален Maxtor USB, RJ-45 extension Adapter USB to RJ45 Signal amplifier USB signal enhancement USB кабел мрежов кабел конвертор
 • Новинка

Оригинален Maxtor USB, RJ-45 extension Adapter USB to RJ45 Signal amplifier USB signal enhancement USB кабел мрежов кабел конвертор

BGN 21.87

Ако ви требаат повеќе масовно купување, по место цел ве молиме не брзаат да се плати, ние ќе ви даде повеќе попуст Име на Производ : USB RJ45 продолжување Адаптер карактеристики на Производот USB сигнал бустер, полнила, преку RJ45 мрежен кабел може да биде продолжен до околу 30 метри, на сигнал е добар и стабилен...

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел
 • Новинка

Нови постъпления D128 HIFI 5N OFC двуслойни екран от медни австралийски свещи Thunderbolt кабели HIFI Аудио AU power plug кабел

48.00 BGN 46.00

Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата...

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook
 • Новинка

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook

BGN 25.26

Опис на производот : USBC Тип C USB 3.1 Машки да HDMI 4 K HDTV Адаптер Кабел за Macbook & Chrombook & Лаптоп Должина : 1.8 м Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење Поддржува Super Speed USB 3.1 во 10 Gbps, 10x пропусен Опсег од USB 3.0 / USB 2.0 Наназад компатибилен со USB 1.1 / 2.0 Поддржани Резолуции : до 2048x1152 / 1920x1200 / 4 K Пренослив Дизајн : не се бара адаптер Информации : овој кабел може да не биде компатибилен со било која форма на таблети или мобилни телефони USB ТипC Компатибилен со 2016 година Mac Book Pro, Mac Book 12" (2015 Година), Chrome Book Pixel, Dell XPS 15, XPS 139350R1609 13.3", Acer V15 Нитро, ASGAZ170 X, Samsung Лаптоп 9 900 X5 LK01, Hua Wei Mate Book,не е компатибилен со Леново ЈОГА 900 910 / Dell u2913wm монитор Пакетот Вклучува : 1 X 1.8 m ТипC До HDMI Кабел

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC
 • Новинка

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC

6.05 BGN 6.00

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps Злато Позлатен Конектори Ethernet, Враќање Аудио Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV ...

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A
 • Новинка

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

11.18 BGN 11.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

10 фута, тройна и 3 мъжки RCA композитен аудио видео, DVD, TV кабел, кабел черен
 • Новинка

10 фута, тройна и 3 мъжки RCA композитен аудио видео, DVD, TV кабел, кабел черен

BGN 4.05

Име на производ : AV Кабел;Приклучок Тип : 3 Машки РКА 3 Машки РКАКабел Должина : 3meter / 9.8 ft;Машки Големина : 3.5 mmMateral : Пластика, Метал;Боја : ЦрнаТежина : 172gПакет Содржина : 1 x AV Кабел 10ft Тројно 3 Машки РКА Композитни Аудио Видео DVD ТВ Кабелска Кабелот ЦрнаОвој кабел е дизајниран да се намали пречки помеѓу РКАтип видео опрема, вклучувајќи ги и camcorders, Видеорекордери, Телевизори, дигитални сателитски системи, и кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА кутии.Едноставно поврзете еден сет на приклучоци на РКА излезни приклучоци на видео извор, и другите да го влезни приклучоци на вашата компонента.ength1.7 m приближно упатство за употребаМенување на водата што доаѓа со вшмукување цевка ангажиран во риби резервоарот 45 инчи нагоре и надолу тресење на вода неколку пати, се додека резервоарот автоматски се празниПакет се вклучени1 x Риба Вакуум Резервоарот "

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта

BGN 16.22

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : PCIE Слот 6.8 MphСостојба : НоваПакет : Слот *10 PCSСлики :

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1
 • Новинка

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 1.0 мм Стъпка 4 Сондата дължина 150 мм посока Напред AWM 20624 80C 60V VW-1

10.11 BGN 10.00

Сосема нов висок квалитет,90 дена гаранцијаОбјектот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume
 • Новинка

5 бр. /лот Preto 3.5 мм Macho Estereo para Duplo 3.5 мм Feminino аудио слушалки Y Дърва Кабо com Interruptor de Volume

41.41 BGN 39.00

3.5 mm Стерео Adaptador Де Áudio de 1 Macho став 2 Feminino Splitter Com Interruptor де Волуменconectores : 3.5 mm 1 Macho став 3.5 mm 2 Feminino.com este adaptador você e um amigo podem tanto ouvir o seu leitor de música ао mesmo темпо.Dualcontroles де волумен independentesconfigurálo комо алто оу baixo tranquila комо você quer.conectar dois conjuntos де fones де ouvido em uma tomada padrão де 3,5 мм estéreo де 3,5 мм com esse adaptador.ótimo para o seu i Pod, Walkman, PDA, computador, sistema де алта fidelidade, оу outros играчи де mídia portáteis.excelente reprodução де км e relação sinalru ído.

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка
 • Новинка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

120.00 BGN 114.00

за ASnexME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130
 • Новинка

MLD-DB-USB Charge порт печатна платка с кабел, подходящ за таблет DELL VENUE 11 PRO T06G 5130

BGN 24.00

Враќање& Наплата&Промена Dtails : 1 Одлична тестирани со 90 дена гаранција 2 Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.3...

WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY
 • Новинка

WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY

9.41 BGN 9.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Пакетот Вклучува : 1x Нови DC ЏекИспорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...