Горещ тестер RJ11 RJ12 RJ-45 Cat5 мрежа LAN USB/телефонен кабел

Горещ тестер RJ11 RJ12 RJ-45 Cat5 мрежа LAN USB/телефонен кабел

BGN 24.13

Брой продукти


Автоматски го скенира режим, брзо тестирање, се насочат форма е во согласност со дизајн на somatology
Издржлив дизајн, работи добро, дури и во изградба локација
Супер корисна уред обезбедува вашето добро расположение
Кабел Тестер за RJ11, RJ45, 10/100 Base-T и телефонскиот кабел .
итн
Автоматско ефикасно скенирање за мис жици, нарушување кабел, отворен и краток спој
Заземјување тест на располагање
Далечински тест кабел до 1000 ft во должина ( remote комплет вклучени )
9 Led диоди да се покаже кој жица дали отворена или не на двете далечински и мастер единица
Напојува со СТРУЈА 9 V reduplicated батерија (не се вклучени)
Заштитен прекинувач за ниска потрошувачка на енергија
Висок квалитет на мека кожа Случај обезбедува посигурна заштита
Внимание : овој тестер не треба да се користи за да се тестираат било електрифицирани производ, или тоа ќе биде оштетен
1 x Кабел тестер за полнење
1 x Кожа Случај
1 x Корисници'manual


Подробности

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
RII
Тип:
Удлинительный Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Избор на купувачи

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин
 • Новинка

TOFOCO 2PCS 4mm 24-каратово Злато Musical Audio Speaker Cable Тел Banana Plug Connector Plated Musical Speaker Cable Тел Пин

2.64 BGN 2.00

TOFOCO 2 ПАРЧИЊА 4mm 24k Злато Музички Аудио Кабел Звучник Жица Банана Приклучок Конектор Позлатен Музички Звучници Кабел Жица PinФункција : Сосема нов и висок квалитетКомпатибилен со до 4mm дијаметар на говорникот каблиПластовидно за бижици или извршување на повеќе групи на говорнициСпецификации : Боја : Испрати по случаен изборМатеријал : Алуминиум / ПластикаПакетот вклучува : 2pc Банана Приклучок

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC
 • Новинка

HDMI 2.0 4K 3D Dual 90 градуса Up Angled HDMI Male to Down Angled HDMI Male HDTV кабел, 30 см / 60 см/в 180 см за DVD PS3 и PC

6.05 BGN 6.00

Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет Количина : 1 HDMI РАМЕН Кабел HDMI 2.0 (4 K) 30 AWG Голема Брзина 18 Gbps Злато Позлатен Конектори Ethernet, Враќање Аудио Видео 4 K 2160p, HD 1080p, 3 D Xbox Play Station PS3, PS4 PC Apple TV ...

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A
 • Новинка

Един истински нов A1534 ляв + десен говорител, определени за Apple MacBook Retina 12 A1534 началото на 2015 г. 923-00410 821-1962-A 821-1963-A

3.33 BGN 3.00

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1534 Звучникот ПрилагодетеГодина2015 2016 2017PPN8211962А 8211963AAPN92300410Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаВистински НОВИ100% Тестирани,Добра Работа.(Pls изберете OPTIONS онлајн)Ве молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​ГОДИНА ВОВЕД...

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter
 • Новинка

24+5 Пин 90-градусов ъгъл DVI мъжки женски порт кабел адаптер за монитор конектор 10,2 Gbit / с DVI Extension Video converter

248.00 BGN 236.00

Добредојдовте на нашата Продавница!Ова Право Агол DVII до DVII Кабел Адаптер обезбедува еден десна аглеста DVI машки конектор и еден стандард DVI женски конектор овозможувајќи ви да се поврзете кабелот на DVI женски порта, дури и ако просторот околу DVI порта е ограничен Карактеристики : 90° агол адаптер Конекција(s) A : DVII 24 + 5 Pin Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 5 Pin Женски ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен начин за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР на екранот(DVI пристаниште) 90° лев агол ,DVII 24+5 Pin машки да женските Може да се користи како продолжување адаптер Големина : се вклопува DVI Боја : Црна 90° DVI адаптер x1

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел
 • Новинка

MPS X-7 кабел 5N OFC меден проводник обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

143.98 BGN 131.00

ПРАТЕНИЦИТЕ X7 кабел 5 N OFC бакарна жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни
 • Новинка

2 в 1 COMBO Mini-usb Mini USB & micro usb 2.0 Micro-USB 5-пинов Y-кабел, 30 см 1 фут за зареждане и синхронизация на данни

BGN 7.28

Ве молиме Имајте во предвид : Мини USB & микро USB, Може да не работи во исто време.2 во 1 КОМБО Miniusb Мини USB & микро usb 2.0 МикроUSB 5 pin конектор Кабел 30cm 1ftLenght : 30cmЕден Страна : Мини USB 2.0 5 PINЕден Страна : Микро USB 2.0 5 PINЕден Страна : USB A TypeЗа полнење и синхронизација на податоци

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ
 • Новинка

Нов EF USB 2.0 между мъжете и жените USB кабел удължител удължител удължител за преносими КОМПЮТРИ

1.58 BGN 1.00

Нови EF USB 2.0 Машки да се Женски USB Кабел Прошири Продолжување Кабел Кабелот Extender За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 100% сосема нов и висок квалитетОвој USB Extension кабли се создаде лесно assessable USB порта за сите ваши USB Уреди како што се Флеш Меморија Пен Драјвови, Дигитални Камери, или pda уредитеАктивно buffers на влезни и излезни сигнали за да се обезбеди усогласеност со USB2.0 спецификација за електротехника и времето minimumsДвете ниска и висока брзина на USB уреди ќе функционира подеднакво добро со овој USB кабел за продолжувањеПредложи Апликации : USB спецификации 1.0, 1.1 и 2.0Супериорен фолија оклопна обезбедува сигурен, без грешки дата комуникации.Боја : црна1 x USB 2.0 Машки да Female E AB МФ Продолжување Кабел Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Robotsky Fast Speed USB3. 0 Тип A включете щепсела в контакта адаптер USB 3.0 конвертор за лаптоп U диск, USB флаш устройство
 • Новинка

Robotsky Fast Speed USB3. 0 Тип A включете щепсела в контакта адаптер USB 3.0 конвертор за лаптоп U диск, USB флаш устройство

5.89 BGN 5.00

Robotsky Брзо расте USB3.0 Тип На Mmale да се Женски Конектор Приклучок Адаптер USB 3.0 Конвертор за Лаптоп У Диск, USB Флеш Диск1.100% сосема нов и висок квалитет2.Поддршка за USB 3.0 брзина и до 5 Gbps, (вашите уреди мора да биде поддршка usb3.0 брзина).3.USB 3.0 машкоконженско адаптер ќе го заштити вашиот уред usb порта conector4.Назад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 интерфејс.5...

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook
 • Новинка

2017 нов преносим 1,8 m 6 фута USB3. 1 Type C до 4K, HDMI адаптер кабел за Apple MacBook

BGN 25.26

Опис на производот : USBC Тип C USB 3.1 Машки да HDMI 4 K HDTV Адаптер Кабел за Macbook & Chrombook & Лаптоп Должина : 1.8 м Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 Реверзибилна Дизајн за Типот C connector Реверзибилна plug ориентација & Кабел насока на Поддршка на Скалабилни моќ полнење Поддржува Super Speed USB 3.1 во 10 Gbps, 10x пропусен Опсег од USB 3.0 / USB 2.0 Наназад компатибилен со USB 1.1 / 2.0 Поддржани Резолуции : до 2048x1152 / 1920x1200 / 4 K Пренослив Дизајн : не се бара адаптер Информации : овој кабел може да не биде компатибилен со било која форма на таблети или мобилни телефони USB ТипC Компатибилен со 2016 година Mac Book Pro, Mac Book 12" (2015 Година), Chrome Book Pixel, Dell XPS 15, XPS 139350R1609 13.3", Acer V15 Нитро, ASGAZ170 X, Samsung Лаптоп 9 900 X5 LK01, Hua Wei Mate Book,не е компатибилен со Леново ЈОГА 900 910 / Dell u2913wm монитор Пакетот Вклучува : 1 X 1.8 m ТипC До HDMI Кабел

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел стъпка 0,5 mm 36 контакти дължина 60 мм напред посоката на AWM 20624 80C 60V VW-1
 • Новинка

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел стъпка 0,5 mm 36 контакти дължина 60 мм напред посоката на AWM 20624 80C 60V VW-1

9.58 BGN 9.00

Сосема нов висок квалитет,90 дена гаранцијаОбјектот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см
 • Новинка

XT-XINTE IDE to SATA голям 4P захранващ кабел 15Pin Мъжки към 4pin Famale SATA захранващ адаптер обратната линия на тел конектор SATA 20 см

BGN 1.79

IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 20cmXTXINTE IDE да SATA Големи 4 P Моќ Кабел 15 Pin Машки да 4pin Famale SATA Адаптер Обратна Линија Жица SATA Connecotr 15cmДолжина : 15cm

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка
 • Новинка

оригиналът е за nexus 7 me571k дънна платка ME571K_MB REV 1.4 тест е добра безплатна доставка

120.00 BGN 114.00

за ASnexME571 K ME571 KL плоча ME571 K_MB РЕВ 1.4проверете производот слика јасно : добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор
 • Новинка

H1111Z 60cm PCI-E продължавам PCI Express Странично Card, 1x to 16x USB 3.0 SATA to 4Pin IDE Molex адаптер за майнинга Bitcoin Миньор

6.38 BGN 5.00

H1111 Z 60cm PCIE extender PCI Express Столб Картичка 1x да 16x USB 3.0 SATA да 4 Pin IDE Molex Адаптер за Рударство Bitcoin РударОколу Опис : Спецификација На Производот : Бренд име : H1111 ZИме на производ : PCIЕкспрес Столб КартичкаПроизвод материјал : PCB + Capacitance + Бакарна жицаПроизвод тежина : околу 86gМоќност тип : 4 PINПроизвод големина : 13 / 4.5 / 1.5(cm)Пакувањето на производот : Електростатско торба(Прашања кои имаат потреба од внимание : Кога приклучокот жица мора да се идентификуваат насока, не за да се спречат или компензираат, спречување на горење опрема, приклучете жица кога контактот на опрема за првиот, тогаш plug жица, избегнувајте премногу тешко приклучок за штекер pin е скршен.) Fetures : · Сосема нов и висок квалитет.· PCIE 1x да 16x Рударската Машина Enhanced Extender Столб Адаптер Кабел Со Енергија· Со power кабел и USB 3.0 кабел, Копање Најпосакувана, Стабилна антигорат· Повеќе побезбедно, поефикасно, повеќе практични· Со 3x солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.· Со SATA 15pin Машки во големи 4pin моќ кабел, зајакнување на напојување, така што графика енергија од матичната плоча независни, па мултикартичка намалување на матичната плоча товар.· PCIE 16x слот со заклучување за лесно отстранување и фиксна графички картички, така што на графика не ќе падне од слотот.· Компатибилен со 1x, 2x, 4x, 8x,16x картичка· USB должина : 30 / 60см· Функција : за рудар antminer btc bitcoin рударствоВие ќе добиете : 1 x PCIE 16x Слот Адаптер1 x PCIE 1 X Столб Картичка1 x 60cm USB 3.0 Кабел1 x SATA 15 Pin да 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел
 • Новинка

Продажба на едро 100шт 15см DC конвертор линия 5.5 * 2.1 Жена до 4.0 * 1.7 мъжки жак адаптер кабел

BGN 72.80

******************************************************Повеќе детали : Трговија на големо 100pcs 15cm DC Конвертор Линија5.5 * 2.1 Женски 4.0 * 1.7 Машки Конектор Адаптер Кабел****************************************************Слика : Должина : Околу 15cm

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel
 • Новинка

1M USB 3.1 Type-C Male Male to Data Кабел USB3. 1 Type C USB-C зарядно устройство кабел за Macbook 12 / / Chromebook Pixel

92.78 BGN 65.00

USB 3.0 3.1 Тип В Машки Конектор за Машки КабелДолжина : 100cmТип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнењеза Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржина : 1 M USB 3.1 ТипC до TypeC кабел x1

WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY
 • Новинка

WZSM Brand New лаптоп DC power Jack кабел за зареждане порт конектор за ASUS X44H X44 X44L X44HY

9.41 BGN 9.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Пакетот Вклучува : 1x Нови DC ЏекИспорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта
 • Новинка

Безплатна доставка на 10 бр. / лот нов оригинален 52PIN 6.8 H Mini PCI-E PCIE слота конектор за преносим компютър с безжична мрежова карта

BGN 16.22

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : PCIE Слот 6.8 MphСостојба : НоваПакет : Слот *10 PCSСлики :

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A
 • Новинка

WZSM нов лаптоп DC power Jack конектор кабел за ASUS U50 U50F U50A

11.18 BGN 11.00

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери
 • Новинка

Marsnaska 1 двойка десен ляв ъгъл на Micro USB Male 90 градуса USB Male to Micro Female Plug адаптери

BGN 1.74

Спецификации : Тип : Micro Машки да се Женски АдаптерГолемина : Приближно 2.9 1.5 x x 0.9 cmНето тежина : 20gБоја : ЦрнаКарактеристики : 5 pin micro машки да се женски адаптерЛесен за употреба, plug and playПакет Содржина : 2 x Micro Машки да се Женски Адаптер

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)
 • Новинка

Всичко в един КОМПЮТЪР конвертор такса за Lenovo Ideacentre B550, P / N 90004059 LS-A074P (10079)

BGN 40.00

Опис име на Производ : инвертер одбор Дел Број FRU# : 90004059 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : B550 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc инверторот одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

USB 3.0 (3 + 1) 3 pci-e PCI Externo + 1 Portas Internas Experss Controlador pcie странично Card adaptador atacado
 • Новинка

USB 3.0 (3 + 1) 3 pci-e PCI Externo + 1 Portas Internas Experss Controlador pcie странично Card adaptador atacado

15.20 BGN 14.00

característicastotalmente acordo com PCI Express revisão padrão básico 2.0único канал (x1) PCI Express' taxa де transferência й де 5 Gbpsем conformidade com a universal serial brevisão 3.0 1.0 padrãosuporta correr muitos USB 3.0, USB 2.0 e USB 1.1 dispositivos simultaneamentetaxa де transmissão де dados suporta о folloeing : lowspeed (1.5 Mbps) / fullspeed (12 Mbps) / highspeed (480 Mbps) / ултраалта velocidade (5 Gbps)acordo com на Intel 's pode ser expandida домаќин контролер интерфејс (x HCI) especificação 0.96suporta toda на velocidade де quatro portas де desvantagemembutido 4pinos conector де alimentação й utilizado став receber о fornecimento де sistemas де energia adicionalТопла swap função permite que você ligar / desligar о equipamento мерење sistema де fechamentosuporta Windows XP / Vista / 7 (32 / 64битна)requisitos не sistemaWindows XP / Vista / 7 (32 / 64битна)um слот за PCI Express disponível (recomendado PCI Express 2.0)Па lista ckageControlador USB 3.0 4port PCE Cartão1 x диско де Возачот

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър
 • Новинка

3 ФУТ 1M 2M 3M USB 3.0 A включете към USB A мъжка удължителен кабел адаптер кабел за компютър

6.38 BGN 6.00

Производ Decription : Премиум квалитет Super Speed USB 3.0 Тип на Машки уред кабли· Двојнозаштитени, извртени пар податоци жици минимизира крстот се зборува за грешка слободни Super Speed стапки на пренос на податоци· Поддршка за пренос на податоци, стапките до 4.8 Gbps· Наназад компатибилен со компјутер со USB 2.0 и USB 1.1 пристаништа овие кабли исто така, им овозможи поврзување на USB 3.0 уреди за да наследство USB 2.0 компјутери· Поддршка WINDOWS2002 / 2003 / XP / Vista / WIN7Поддржува пренос на податоци брзина до 5 Gbps, Десет пати од USB 2.0.· Ниска потрошувачка на енергија· Поради компатибилност наназад USB2.0 и USB1.1· Целосно заштитени за да се намали ЕМИ и други пречки извори

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382
 • Новинка

Принтер DB25 паралелен порт LPT към PCI-E PCI Express Card адаптер конвертор Безплатна доставка новият чип WCH382

BGN 13.60

Висока Брзина PCIE PCI Express Паралелно LPT печатач 25pin Картичка Конвертор Адаптер За ПродажбаКарактеристики : Се поврзува повеќе паралелни уред на вашиот компјутер лесно.IEEE 1284 во Согласност паралелни порт интерфејс,поддршка SPP / PS2 / ЕП / ECP режими и centronics интерфејс.Во согласност со Една коловозна Лента (x1) PCIЕкспрес спецификација ревизија 1.0 a.Побрзо податоци стапки до 1.5 Mbps за паралелниот порт.1 надворешна DB25 паралелни порт на располагање.Оперативен Систем : Windows 98 / Me / NT4.0 / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Server 2003 / Server 2008 / Linux.Пакет содржина : 1 X Паралелни Порт PCIE Картичка.1 X CD Возачот.Answer : ___________________________ Note : 1...